Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 22
Iristear daudenak Hotel María Cristina
11:35
Alicia Vikander
Submergence (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
12:45
Cayetana Guillén Cuervo
Aktorea
13:15
Agnès Varda
Visages, villages / Faces, places (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
Donostia Saria
13:15
Gregoire Leprince - Ringuet
La douleur / Memoir of Pain (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
13:30
Javier Gutiérrez
El autor (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
Vergüenza (Zabaltegi - Tabakalera)  •  Aktorea
13:30
José Luis Perales
El autor (Sail Ofiziala)  •  Konpositorea
13:30
Pablo Perales
El autor (Sail Ofiziala)  •  Konpositorea
13:30
Christine Vachon
Wonderstruck (Perlak)  •  Ekoizlea
13:40
Manuel Martín Cuenca
El autor (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Ekoizlea
13:40
María León
El autor (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
14:00
Michel Franco
Las hijas de Abril (Horizontes Latinos)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  •   •  Muntatzailea
16:49
Felix Viscarret
Saura(s) (Zabaltegi - Tabakalera)  •  Zuzendaria
17:20
Anahí Berneri
Alanis (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Ekoizlea
17:20
Paz Vega
Latinoamerikako Zinemaren Jaeger-LeCoultre saria , Aktorea
18:30
Emmanuel Finkiel
La douleur / Memoir of Pain (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
20:55
Sofía Gala Castiglione
Alanis (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
20:55
Marisa Paredes
Aktorea
20:55
Dante Della Paolera
Alanis (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
23:00
Hirokazu Kore-eda
Sandome no satsujin / The Third Murder (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
Iristear daudenak Hotel Londres
09:50
Matthew Porterfield
Sollers Point (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
12:45
Paulina García
La cordillera (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Aktorea
La novia del desierto (Horizontes Latinos)  •  Aktorea
Una mujer fantástica (Horizontes Latinos)  •  Aktorea
13:15
Esther Garrel
L'amant d'un jour / Lover For a Day (Zabaltegi - Tabakalera)  •  Aktorea
13:30
Adriana Paz
El autor (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
16:35
Valérie Mréjen
Kutxabank-Zuzendari Berrien epaimahaia , Idazlea , Zinema zuzendaria
18:30
Serge Hazanavicius
Tout là-haut / To the Top (Savage Cinema)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
19:45
Adelfa Calvo
El autor (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
Prentsaurrekoa - Photocalls
12:00
Photocall
Proyecto Tiempo. Parte I: La llave (Beste ekintza batzuk)
Gas Natural Fenosa - Cinergía
Club de Prensa Kursaal
12:15
Prentsaurrekoa
Proyecto Tiempo. Parte I: La llave (Beste ekintza batzuk)
Gas Natural Fenosa - Cinergía
Club de Prensa Kursaal
15:30
Photocall
Submergence (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
16:00
Prentsaurrekoa
Submergence (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
Galak
21:00
Gala de inauguración
Aurkezpenak eta solasaldiak
16:30
Kursaal, 2
Una mujer fantástica (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Sebastián Lelio (Zuzendaria-Gidoilaria) Daniela Vega (Aktorea) Fernanda del Nido (Ekoizlea) Juan de Dios Larraín (Ekoizlea)
17:00
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Aki Kaurismäki (Zuzendaria-Gidoilaria-Ekoizlea)
17:00
Tabakalera-Sala 1
L'amant d'un jour / Lover For a Day (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Esther Garrel (Aktorea)
17:00
Principe, 9
Bi txirula (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Iñigo García Agirrezabalaga (Zuzendaria-Gidoilaria) Jose Luis Barredo Goikoetxea (Ekozilea-Argazki zuzendaria) Jon Elizalde (Aktorea)
19:00
Kursaal, 2
Charmøren / The Charmer (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Milad Alami (Zuzendaria-Gidoilaria) Ardalan Esmaili (Aktorea) Soho Rezanejad (Aktorea) Ingeborg Topsoe (Gidoilaria) Stinna Lassen (Ekoizlea)
19:00
Tabakalera-Sala 1
The Square (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Ruben Östlund (Zuzendaria-Gidoilaria) Fredrik Wenzel (Argazki zuzendaria) Josefin Äsberg (Eszenografoa)
19:30
Principe, 9
Análisis de sangre azul (Made in Spain)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Blanca Torres (Zuzendaria-Gidoilaria) Gabriel Velázquez (Zuzendaria-Ekoizlea)
21:30
Kursaal, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Nicolás Combarro (Zuzendaria-Gidoilaria) Alberto García Alix (Protagonista) Miguel Angel Delgado (Ekoizlea-Argazki zuzendaria)
22:30
Tabakalera-Sala 1
No intenso agora / In the Intense Now (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Joao Moreira Salles (Zuzendaria-Gidoilaria) Carlota Maria Bruno (Ekoizlea)
22:30
Tabakalera-Sala 1
Sram / Shame (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Rossitsa Valkanova (Ekoizlea)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea