Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 23
Iristear daudenak Hotel María Cristina
09:50
Belen Cuesta
La llamada (TVE Gala)  •  Aktorea
10:40
Mélanie Thierry
La douleur / Memoir of Pain (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
10:45
Thierry Frémaux
13:35
Mar Flores
Aktorea
17:20
Antonio de la Torre
El autor (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
17:30
Vincent Lindon
19:25
Santiago Mitre
La cordillera (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
Iristear daudenak Hotel Londres
11:55
Xavier Legrand
Jusqu'à la garde / Custody (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
11:55
Thomas Gioria
Jusqu'à la garde / Custody (Perlak)  •  Aktorea
11:55
Mathilde Auneveux
Jusqu'à la garde / Custody (Perlak)  •  Aktorea
13:50
Kev Adams
Tout là-haut / To the Top (Savage Cinema)  •  Aktorea
16:00
Raymond Depardon
12 jours / 12 Days (Zabaltegi - Tabakalera)  •  Zuzendaria
17:20
Jean Libon
Ni juge, ni soumise / So Help Me God (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria
17:20
Yves Hinant
Ni juge, ni soumise / So Help Me God (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria
17:20
Anne Gruwez
Ni juge, ni soumise / So Help Me God (Sail Ofiziala)  •  Interpretea
Prentsaurrekoa - Photocalls
10:45
Photocall
El autor (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
11:15
Prentsaurrekoa
El autor (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
12:30
Photocall
Premio Nacional de Cinematrografía
14:00
Photocall
Terraza Kursaal
14:20
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
15:30
Photocall
Alanis (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
16:15
Photocall
Premio Jaeger LeCoultre al Cine Latino Paz Vega
Terraza Kursaal
16:35
Prentsaurrekoa
Premio Jaeger LeCoultre al Cine Latino Paz Vega
Sala polivalente 2+3 Kursaal
17:30
Photocall
Fundación Aladina
Hotel María Cristina
17:45
Prentsaurrekoa
Alanis (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
UNA MUJER FANTÁSTICA
DANIELA VEGA (Antzezlea)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Charmøren / The Charmer (Dinamarca)
Milad Alami (Director-Guionista), Ardalan Esmaili (Actor), Ingeborg Topsoe (Guionista), Stinna Lassen (Productora)
L'amant d'un jour / Lover For a Day (Francia)
Esther Garrel (Actriz)
The Square (Suecia)
Ruben Östlund (Director-Guionista), Fredrik Wenzel (Director de fotografía), Josefin Äsberg (Escenógrafo)
Sram / Shame (Bulgaria)
Rossitsa Valkanova (Productora)
No intenso agora / In the Intense Now (Brasil)
Joao Moreira Salles (Director-Guionista), Carlota Maria Bruno (Productora)
Aurkezpenak eta solasaldiak
12:00
Kursaal, 2
Village Rockstars (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Rimas Das (Zuzendaria-Gidoilaria)
16:00
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Hirokazu Kore-eda (Zuzendaria)
16:00
Kursaal, 2
Temporada de caza (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Natalia Gargiola (Zuzendaria-Gidoilaria) Germán Palacios (Aktorea)
17:00
Antiguo Berri, 8
L'amant d'un jour / Lover For a Day (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Esther Garrel (Aktorea)
18:30
Kursaal, 2
Michelin Stars - Tales from the Kitchen (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Rasmus Dinesen (Zuzendaria-Gidoilaria)
18:30
Principe, 3
The Square (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ruben Östlund (Zuzendaria-Gidoilaria) Fredrik Wenzel (Argazki zuzendaria) Josefin Äsberg (Eszenografoa)
18:30
Antiguo Berri, 6
Charmøren / The Charmer (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Milad Alami (Zuzendaria-Gidoilaria) Ardalan Esmaili (Aktorea) Ingeborg Topsoe (Gidoilaria) Stinna Lassen (Ekoizlea)
19:30
Principe, 10
Bi txirula (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Iñigo García Agirrezabalaga (Zuzendaria-Gidoilaria) Jose Luis Barredo Goikoetxea (Ekozilea-Argazki zuzendaria) Jon Elizalde ( (Aktorea)
20:30
Teatro Victoria Eugenia
10 Items or Less (Latinoamerikako Zinemaren Jaeger-LeCoultre Saria. Emanaldi Berezia)
Aurkezpena: Paz Vega (Aktorea)
20:45
Principe, 9
No sé decir adiós (Made in Spain)
Aurkezpena: Lino Escalera (Zuzendaria) Nathalie Poza (Aktorea) Damian Paris (Ekoizlea)
21:30
Kursaal, 2
La novia del desierto (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Valeria Pivato (Zuzendaria-Gidoilaria) Cecilia Atán (Zuzendaria-Gidoilaria) Paulina García (Aktorea) Claudio Rissi (Aktorea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Saura(s) (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Felix Viscarret (Zuzendaria) Carlos Saura (Protagonista) Anna Saura (Aktorea)
23:30
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Ildiko Enyedi (Zuzendaria-Gidoilaria)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea