Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 24
Iristear daudenak Hotel María Cristina
11:55
Gilles Lellouche
Le sens de la fête / C'est la vie! (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
11:55
Olivier Nakache
Le sens de la fête / C'est la vie! (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
11:55
Eric Toledano
Le sens de la fête / C'est la vie! (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
12:45
Lynne Ramsay
You Were Never Really Here (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  •  Ekoizlea
12:45
Daniel Aráoz
Una especie de familia (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
14:00
Martin Mcdonagh
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
16:30
Nahuel Pérez Biscayart
Au revoir là-haut / See You Up There (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
16:50
Jean-Michel Cousteau
Wonders of the Sea 3D (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Interpretea
17:20
Diego Lerman
Una especie de familia (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  • 
Las olas (Horizontes Latinos)  •  Ekoizlea
Planta permanente (Koprodukzioa Foroa)  •  Ekoizlea
18:10
Todd Haynes
Wonderstruck (Perlak)  •  Zuzendaria
22:00
Robin Campillo
120 battements par minute (120 BPM) / 120 Beats per Minute (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  • 
Iristear daudenak Hotel Londres
11:55
Vincent Elbaz
Tout là-haut / To the Top (Savage Cinema)  •  Aktorea
11:55
Léa Drucker
Jusqu'à la garde / Custody (Perlak)  •  Aktorea
14:45
Lukas Miko
Licht (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
18:10
Katja Kolm
Licht (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
19:00
Christos Loulis
Love Me Not (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
19:00
Eleni Roussinou
Love Me Not (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
19:00
Alexandros Avranas
Love Me Not (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
19:25
Barbara Albert
Licht (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria
20:05
Maria Dragus
Licht (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
Prentsaurrekoa - Photocalls
10:45
Photocall
Handia (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
AITOR ARREGI (Zuzendaria eta gidoilaria), JON GARAÑO (Zuzendaria eta gidoilaria), IÑIGO ARANBURU (Antzezlea), AIA KRUSE (Antzezlea), ENEKO SAGARDOY (Antzezlea), JOSEBA USABIAGA (Antzezlea), XABIER BERZOSA (Ekoizlea)
11:15
Prentsaurrekoa
Handia (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
AITOR ARREGI (Zuzendaria eta gidoilaria), JON GARAÑO (Zuzendaria eta gidoilaria), IÑIGO ARANBURU (Antzezlea), AIA KRUSE (Antzezlea), ENEKO SAGARDOY (Antzezlea), JOSEBA USABIAGA (Antzezlea), XABIER BERZOSA (Ekoizlea)
12:00
Photocall
Visages, villages / Faces, places (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Premio Donostia AGNÈS VARDA
Terraza Kursaal
AGNÈS VARDA
12:30
Prentsaurrekoa
Visages, villages / Faces, places (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Premio Donostia AGNÈS VARDA
Sala polivalente 2+3 Kursaal
AGNÈS VARDA
13:50
Photocall
Terraza Kursaal
ERIC TOLEDANO (Zuzendaria), OLIVIER NAKACHE (Zuzendaria), GILLES LELLOUCHE (Antzezlea), NICOLAS DUVAL ADASSOVSKY (Ekoizlea)
14:15
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ERIC TOLEDANO (Zuzendaria), OLIVIER NAKACHE (Zuzendaria), GILLES LELLOUCHE (Antzezlea), NICOLAS DUVAL ADASSOVSKY (Ekoizlea)
16:45
Photocall
Terraza Kursaal
NOBUYUKI TAKEUCHI (Zuzendaria ), GENKI KAWAMURA (Ekoizlea)
17:00
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
NOBUYUKI TAKEUCHI (Zuzendaria ), GENKI KAWAMURA (Ekoizlea)
17:45
Photocall
Terraza Kursaal
YVES HINANT (Zuzendaria), JEAN LIBON (Zuzendaria), BERTRAND FAIVRE (Ekoizlea), ANNE GRUWEZ (Parte-hartzailea)
18:10
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
YVES HINANT (Zuzendaria), JEAN LIBON (Zuzendaria), BERTRAND FAIVRE (Ekoizlea), ANNE GRUWEZ (Parte-hartzailea)
Galak
16:00
GALA PREMIO DONOSTIA AGNÈS VARDA
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
Temporada de caza
NATALIA GARAGIOLA (Zuzendaria eta gidoilaria), GERMÁN PALACIOS (Antzezlea)
La novia del desierto
VALERIA PIVATO (Zuzendaria eta gidoilaria ), CECILIA ATÁN (Zuzendaria eta gidoilaria), PAULINA GARCÍA (Antzezlea), CLAUDIO RISSI (Antzezlea)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Village Rockstars (India)
RIMA DAS (Zuzendaria eta gidoilaria)
Saura(s) (Espainia)
FELIX VISCARRET (Zuzendaria), CARLOS SAURA (Parte-hartzaile / Participante / Participant), ANNA SAURA (Parte-hartzaile )
12 jours / 12 Days (Frantzia)
RAYMOND DEPARDON (Zuzendaria ), CLAUDINE NOUGARET (Ekoizlea)
Plágan / Plague (Espainia)
KOLDO ALMANDOZ (Zuzendari eta gidoigile)
Aurkezpenak eta solasaldiak
09:30
Kursaal, 2
La novia del desierto (Horizontes Latinos)
Solasaldia: Valeria Pivato (Zuzendaria-Gidoilaria) Cecilia Atán ( (Zuzendaria-Gidoilaria)
12:00
Kursaal, 2
Tigre (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ulises Porra (Zuzendaria) Barbara Sarasola-Day (Ekoizlea) Federico Eibuszyc (Ekoizlea)
16:00
Teatro Victoria Eugenia
Visages, villages / Faces, places (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Aurkezpena: Agnes Varda (Zuzendaria)
16:30
Kursaal, 2
Princesita (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Marialy Rivas (Zuzendaria-Gidoilaria) Juan de Dios Larraín Matte (Ekoizlea) Fernanda del Nido ((Ekoizlea)
17:00
Tabakalera-Sala 1
Calipatria (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Gerhard Treml (Zuzendaria-Gidoilaria) Leo Calice (Argazki zuzendaria)
18:00
Principe, 3
Tout là-haut / To the Top (Savage Cinema)
Solasaldia: Serge Hazanavicius (Zuzendaria-Gidoilaria) Kev Adams (Aktorea) Vincent Elbaz (Aktorea) Stephane Dan (Zuzendarikidea-Zuzendari teknikoa) Nadia Turincev (Ekoizlea) Elisa Soussan (Ekoizlea) Nathalie Cohen (Ekoizlea)
18:15
Principe, 2
Una mujer fantástica (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Daniela Vega (Aktorea)
18:15
Principe, 9
The Cakemaker (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Ofir Raul Graizer (Zuzendaria-Gidoilaria) Tim Kalkhof (Aktorea) Sarah Adler (Aktorea)
18:30
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Martin McDonagh (Zuzendaria-Gidoilaria)
19:00
Kursaal, 2
Blue My Mind (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Lisa Brühlmann (Zuzendaria-Gidoilaria) Luna Wedler (Aktorea) Zoë Pastelle Holthuizen (Aktorea) Regula Grauwiler (Aktorea) Dominik Locher (Aktorea)
19:00
Principe, 7
Aurkezpena eta Hitzaldia: Alvaro Rodríguez (Climate Reality Project Spaineko Zuzendaria) Victor Viñuales (ECODESeko zuzendaria)
19:30
Tabakalera-Sala 1
12 jours / 12 Days (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Raymond Depardon (Zuzendaria) Claudine Nougaret (Ekoizlea)
19:30
Tabakalera-Sala 2
The Big Night (Joseph Losey)
Aurkezpena: Michel Cimentek aurkeztua (Kritikaria)
21:00
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Xavier Legrand Zuzendaria-Gidoilaria) Léa Drucker (Aktorea) Thomas Gloria (Aktorea) Mathide Auveneux ((Aktorea)
21:30
Kursaal, 2
Las hijas de Abril (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Michel Franco (Zuzendaria-Gidoilaria) Emma Suarez (Aktorea)
22:00
Principe, 9
Selfie (Made in Spain)
Aurkezpena: Santiago Alverú (Aktorea) Macarena Sanz (Aktorea) Jaime Gona (Ekoizlea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Spell Reel (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Filipa César (Zuzendaria-Gidoilaria) Olivier Marboeuf (Ekoizlea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Plágan / Plague (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Koldo Almandoz ((Zuzendaria-Gidoilaria)
22:30
Antiguo Berri, 8
Saura(s) (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Felix Viscarret (Zuzendaria) Carlos Saura (Protagonista) Anna Saura (Protagonista)
23:00
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Nobuyuki Takeuchi (Zuzendaria) Genki Kawamura (Ekoizlea)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea