Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 26
Iristear daudenak Hotel María Cristina
09:00
Sergio Gutiérrez Sánchez
Marrowbone (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
13:30
Charlie Heaton
Marrowbone (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
20:05
George Mackay
Marrowbone (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
20:05
Sarah Prendergast
Iristear daudenak Hotel Londres
11:05
Ivana Mladenovic
Soldaţii. Poveste din Ferentari / Soldiers. Story from Ferentari (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
11:05
Adrian Schiop
Soldaţii. Poveste din Ferentari / Soldiers. Story from Ferentari (Sail Ofiziala)  •  Aktorea  •  Gidoilaria
11:05
Pavel Vasile
13:40
Fernando Franco
Morir (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  •  Ekoizlea
13:40
Marian Álvarez
Morir (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
Prentsaurrekoa - Photocalls
10:45
Photocall
La cordillera (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Terraza Kursaal
SANTIAGO MITRE (Zuzendaria), SIMÓN DE SANTIAGO (Ekoizlea), FERNANDO BOVAIRA (Ekoizlea), DOLORES FONZI (Antzezlea), RICARDO DARÍN (Antzezlea), ELENA ANAYA (Antzezlea)
11:15
Prentsaurrekoa
La cordillera (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
SANTIAGO MITRE (Zuzendaria), SIMÓN DE SANTIAGO (Ekoizlea), FERNANDO BOVAIRA (Ekoizlea), DOLORES FONZI (Antzezlea), RICARDO DARÍN (Antzezlea), ELENA ANAYA (Antzezlea)
14:25
Photocall
Pororoca (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
IULIA LUMANARE (Antzezlea), CONSTANTIN POPESCU (Zuzendaria), BOGDAN DUMITRACHE (Antzezlea)
14:50
Prentsaurrekoa
Pororoca (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
IULIA LUMANARE (Antzezlea), CONSTANTIN POPESCU (Zuzendaria), BOGDAN DUMITRACHE (Antzezlea)
16:00
Prentsaurrekoa
FAPAE
Sala polivalente 2+3 Kursaal
RAMÓN COLOM (FAPAEren zuzendaria)
17:00
Prentsaurrekoa
Retrospectiva JOSEPH LOSEY
Club de Prensa Kursaal
QUIM CASAS (Liburuaren koordinatzailea eta Donostia Zinemaldiko hautespen batzordearen kidea), ANA CRISTINA IRIARTE (Liburuaren editorea), MAREK LOSEY (Joseph Losey-ren biloba)
Galak
22:00
Donostia Sari-emate Gala RICARDO DARÍN
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
Las olas
ADRIÁN BINIEZ (Zuzendari eta gidoilaria), NICOLÁS AVRUJ (Ekoizlea)
Los perros
MARCELA SAID (Zuzendari eta gidoilaria)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Pailalim / Underground (Filipinak)
DANIEL PALACIO (Zuzendari eta gidoilaria), MARA LOPEZ (Antzezlea)
Cargo (Belgika, Herbehereak, Frantzia)
GILLES COULIER (Zuzendari eta gidoigilea), SAM LOUWYCK (Antzezlea), DAVID WILLIAMSON (Argazki zuzendaria)
Tesnota / Closeness (Errusia)
KANTEMIR BALAGOV (Zuzendari eta gidoigilea), DARYA ZHOVNER (Antzezlea)
120 battements par minute (120 BPM) / 120 Beats per Minute (Frantzia)
NAHUEL PEREZ BISCAYART (Antzezlea)
Vergüenza (Espainia)
JUAN CAVESTANY (Zuzendari eta gidoigilea), ÁLVARO FERNÁNDEZ ARMERO (Zuzendari eta gidoigilea), JAVIER GUTIÉRREZ (Antzezlea), VITO SANZ (Antzezlea), ANA ADAMS (Antzezlea)
Aurkezpenak eta solasaldiak
12:00
Kursaal, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Lim Tae-gue (Zuzendaria) Lee Gaseop (Aktorea) Kim Soy (Aktorea)
12:30
Principe, 6
The Damned (Joseph Losey)
Aurkezpena: Gonbidatua: Marek Losey
16:00
Principe, 7
Non / No (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ximun Fuchs (Zuzendaria-Gidoilaria-Aktorea) Eñaut Castagnet (Zuzendaria) Manex Fuchs (Aktorea)
16:30
Kursaal, 2
La educación del Rey (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Santiago Esteves (Zuzendaria-Gidoilaria) Matías Encinas (Aktorea) Elena Schnell (Aktorea) Juan Manuel Bordón (Gidoilaria)
16:30
Teatro Victoria Eugenia
Borg / McEnroe (Perlak)
Aurkezpena: Janus Metz Pedersen (Zuzendaria) Sverrir Gudnason (Aktorea)
17:00
Principe, 10
Converso (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: David Arratibel (Zuzendaria-Gidoilaria) David Aguilar Iñigo (Argazki zuzendaria) Pello Gutierrez Peñalba (Ekoizlea) Iñaki Sagastume (Ekoizlea)
18:30
Tabakalera-Sala 1
Vergüenza (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Juan Cavestany (Zuzendaria-Gidoilaria) Alvaro Fernández Armero (Zuzendaria-Gidoilaria) Javier Gutiérrez (Aktorea) Vito Sanz (Aktorea) Ana Adams (Aktorea)
18:30
Principe, 9
E il cibo va / Food on the Go (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Mercedes Córdova (Zuzendaria-Gidoilaria)
19:00
Kursaal, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Wang Feifei (Zuzendaria-Gidoilaria) Guo Yue (Aktorea) Liu Zhengkai (Aktorea)
19:30
Trueba, 2
Demonios tus ojos (Made in Spain)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Pedro Aguilera (Zuzendaria-Gidoilaria) Julio Perillán (Aktorea) Cristina Gallego (Ekoizlea)
20:30
Principe, 6
Accident (Joseph Losey)
Aurkezpena: Gonbidatua: Marek Losey
20:30
Antiguo Berri, 8
Calipatria (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Gerhard Treml (Zuzendaria-Gidoilaria) Leo Calice (Zuzendaria-Argazki zuzendaria)
20:30
Trueba, 1
Volar (Beste ekintza batzuk)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Bertha Gaztelumendi (Zuzendaria) Izaskun Landaida (Emakundeko zuzendaria)
20:30
Principe, 9
Estiu 1993 / Summer 1993 (Made in Spain)
Aurkezpena: Carla Simón Pipó (Zuzendaria-Gidoilaria) Laia Artigas (Aktorea) Bruna Cusí (Aktorea)
20:30
Antiguo Berri, 6
Cargo (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Gilles Coulier (Zuzendaria-Gidoilaria) Sam Louwyck (Aktorea) David Williamson (Argazki zuzendaria) Matthias Hillegeer (Soinu teknikaria) Tom Denoyette (Editorea) Pieter Gaelens (Makinista burua) Benjamin Vandewater (Argiztapen teknikaria) Philippe Bertin (Arte zuzendaria) Jeremy Forni (Frantziar koproduktorea)
21:30
Kursaal, 2
Medea (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Alexandra Latishev Salazar (Zuzendaria-Gidoilaria) Liliana Biamonte (Aktorea) Javier Montenegro (Aktorea)
22:45
Antiguo Berri, 8
Las olas (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Adrián Biniez (Zuzendaria-Gidoilaria) Nicolás Avruj (Ekoizlea)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea