tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 27
Iristear daudenak Hotel María Cristina
09:45
Paco León
Arde Madrid ()  •  Zuzendaria
10:50
Monica Bellucci
Under Suspicion (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Aktorea
Malèna / Malena (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Aktorea
Donostia Saria , Aktorea
10:50
Jean Pierre Léaud
10:55
Nadine Labaki
Capharnaüm / Capernaum (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Aktorea  •  Gidoilaria
11:10
Inma Cuesta
Arde Madrid ()  •  Aktorea
11:10
Julián Villagrán
Arde Madrid ()  •  Aktorea
11:10
Debi Mazar
Arde Madrid ()  •  Aktorea
12:05
Alfonso Cuarón
ROMA (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
13:30
Isaach De Bankolé
Black is Beltza ()  •  Ahotsa
13:35
Anya Taylor
Marrowbone (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
17:20
Leonor Watling
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
Aktorea
18:05
Pedro Almodóvar
El Ángel / The Angel (Perlak)  •  Ekoizlea
20:05
James Franco
The Disaster Artist (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Aktorea  • 
20:05
Dave Franco
The Disaster Artist (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
20:45
Jose Coronado
Gigantes (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
24:00
Nobuhiro Suwa
Le lion est mort ce soir / The Lion Sleeps Tonight (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
Iristear daudenak Hotel Londres
09:45
Luis Ortega
El Ángel / The Angel (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
09:45
Jaime Rosales
Petra (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
11:10
Alfonso Bassave
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
11:10
Joaquin Climent
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
11:10
Iñaki Peñafiel
Asesinato en la universidad ()  •  Zuzendaria
11:10
Chani Martín
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
12:35
Urszula Antoniak
Beyond Words (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
13:30
Sofía Oria
Gigantes (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
13:30
Juana Acosta
Gigantes (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
13:30
Barbara Lennie
El reino ()  •  Aktorea
La enfermedad del domingo ()  •  Aktorea
Petra (Perlak)  •  Aktorea
13:35
Javier Calvo
La llamada (TVE Gala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
13:35
Javier Ambrossi
La llamada (TVE Gala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
13:35
Macarena García
La llamada (TVE Gala)  •  Aktorea
13:35
Richard Collins-Moore
La llamada (TVE Gala)  •  Aktorea
13:35
Gracia Olayo
La llamada (TVE Gala)  •  Aktorea
13:40
Daniel Luque
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
13:45
Jon Mendía
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
13:45
Iván Sánchez
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
13:45
Fernando Albizu
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
13:45
Fernando Ramallo
Casi 40 ()  •  Aktorea
15:05
Lucile Hadzihalilovic
De natura (Zabaltegi-Tabakalera)  •  Zuzendaria
17:00
Jorge Perugorria
Black is Beltza ()  •  Ahotsa
17:20
Lorenzo Ferro
El Ángel / The Angel (Perlak)  •  Aktorea
17:20
Javier Fesser
Campeones ()  •  Zuzendaria  •  Ekoizlea  •  Muntatzailea
17:20
Athenea Mata
Campeones ()  •  Aktorea
17:20
Daniel Grao
Asesinato en la universidad ()  •  Aktorea
Gigantes (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
18:15
Alex Brendemühl
Petra (Perlak)  •  Aktorea
19:00
Maryana Spivak
Nelyubov / Loveless (Perlak)  •  Aktorea
19:00
Alexey Rozin
Nelyubov / Loveless (Perlak)  •  Aktorea
19:00
Jakub Gierszal
Beyond Words (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
19:00
Andrzej Chryra
Beyond Words (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
21:45
Elisabet Gelabert
Gigantes (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
21:50
Ana Castillo
La llamada (TVE Gala)  •  Aktorea
22:25
Christian Löber
Beyond Words (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
23:55
Pia Tjelta
Blind Spot ()  •  Aktorea
Prentsaurrekoa - Photocalls
11:15
Prentsaurrekoa
Marrowbone (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
SERGIO G. SÁNCHEZ (Zuzendaria), CHARLIE HEATON (Antzezlea), KYLE SOLLER (Antzezlea), GEORGE MACKAY (Antzezlea), NICOLA HARRISON (Antzezlea), PAOLO VASILE (Mediaset España-ren aholkulari delegatua), BELÉN ATIENZA (Ekoizlea), JUAN ANTONIO BAYONA (Ekoizle exekutiboa)
13:00
Photocall
Morir (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
FERNANDO FRANCO (Zuzendaria eta ekoizlea), KOLDO ZUAZUA (Ekoizlea), MARIAN ÁLVAREZ (Antzezlea), ANDRÉS GERTRUDIX (Antzezlea), GUADALUPE BALAGUER (Ekoizlea)
13:20
Prentsaurrekoa
Morir (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
FERNANDO FRANCO (Zuzendaria eta ekoizlea), KOLDO ZUAZUA (Ekoizlea), MARIAN ÁLVAREZ (Antzezlea), ANDRÉS GERTRUDIX (Antzezlea), GUADALUPE BALAGUER (Ekoizlea)
13:55
Photocall
Terraza Kursaal
IVANA MLADENOVIC (Zuzendaria), LUCHIAN CIOBANU (Argazki zuzendaria), ADA SOLOMON (Ekoizlea), ADRIAN SCHIOP (Antzezlea eta gidoilaria), PAVEL VASILE DIGUDAI (Antzezlea), CATALIN CRISTUTIU (Muntatzailea)
14:20
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
IVANA MLADENOVIC (Zuzendaria), LUCHIAN CIOBANU (Argazki zuzendaria), ADA SOLOMON (Ekoizlea), ADRIAN SCHIOP (Antzezlea eta gidoilaria), PAVEL VASILE DIGUDAI (Antzezlea), CATALIN CRISTUTIU (Muntatzailea)
15:15
Photocall
Sollers Point (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
MATTHEW PORTERFIELD (Zuzendaria), MCCAUL LOMBARDI (Antzezlea)
16:20
Photocall
Premio Donostia MONICA BELUCCI
Aquarium
MONICA BELLUCCI
17:10
Prentsaurrekoa
Premio Donostia MONICA BELUCCI
Sala polivalente 2+3 Kursaal
MONICA BELLUCCI
18:05
Prentsaurrekoa
Sollers Point (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
MATTHEW PORTERFIELD (Zuzendaria), MCCAUL LOMBARDI (Antzezlea)
19:30
Prentsaurrekoa
PREMIOS INDUSTRIA
Sala polivalente 2+3 Kursaal
Europa-Latinoamerika Koprodukzio Foroko Sariak
Zinema Eraikitzen Sariak
Glocal in Progress Sariak
Ikusmira Berriak Saria
Filmetako lan-taldeak eta enpresa laguntzaileak egongo dira bertan.
Galak
20:00
Premio Donostia MONICA BELUCCI
Antonio Elorza Belodromoa
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
La educación del rey
SANTIAGO ESTEVES (Zuzendari eta gidoilaria), MATÍAS ENCINAS (Antzezlea), ELENA SCHNELL (Antzezlea)
Medea
ALEXANDRA LATISHEV SALAZAR (Zuzendari eta gidoilaria), LILIANA BIAMONTE (Antzezlea), JAVIER MONTENEGRO (Antzezlea)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Pok-ryuk-eui Ssi-at (Hego Korea)
LIM TAE-GUE (Zuzendaria), LEE GASEOP (Antzezlea), KIM SOY (Antzezlea)
He ri jun zai lai / From Where We've Fallen (Txina)
WANG FEIFEI (Zuzendari eta gidoigilea), GUO YUE (Antzezlea), LIU ZHENGKAI (Antzezlea)
Muchos hijos, un mono y un castillo (Espainia)
GUSTAVO SALMERÓN (Zuzendaria eta gidoilaria), JULIA SALMERÓN (Antzezlea), ANTONIO GARCÍA CABANES (Antzezlea)
La nuit où j'ai nagé / Oyogisugita Yoru / The Night I Swam (Frantzia, Japonia)
DAMIEN MANIVEL (Zuzendaria), KOHEI IGARASHI (Zuzendaria)
Borg/McEnroe (Suedia, Danimarka, Finlandia)
JANUS METZ (Zuzendaria)
Aurkezpenak eta solasaldiak
12:00
Kursaal, 2
Arábia / Araby (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Alfonso Uchoa (Zuzendaria-Gidoilaria) Joao Dumas (Zuzendaria-Gidoilaria)
16:15
Antiguo Berri, 7
Pieles (Made in Spain)
Aurkezpena: Eduardo Casanova (Zuzendaria-Gidoilaria)
16:15
Trueba, 2
Non / No (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ximun Fuchs (Zuzendaria-Gidoilaria-Aktorea) Eñaut Castagnet (Zuzendaria) Manex Fuchs (Aktorea)
16:30
Kursaal, 2
Matar a Jesús (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Laura Mora (Zuzendaria-Gidoilaria) Natasha Jaramillo (Aktorea)
16:30
Principe, 2
Pailalim / Underground (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Daniel Palacio (Zuzendaria-Gidoilaria) Mara Lopez (Aktorea)
17:00
Teatro Victoria Eugenia
Wonderstruck (Perlak)
Aurkezpena: Todd Haynes (Zuzendaria) Christine Vachon (Ekoizlea)
18:15
Trueba, 1
Muchos Hijos, un Mono y un Castillo (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Gustavo Salmerón (Zuzendaria-Gidoilaria) Bea Montañez (Gidoilaria) Julia Salmeron (Aktorea) Antonio Salmerón (Aktorea) Paloma García-Cabanes Salmerón (Aktorea) Marian Garcés García Cabanes (Aktorea), Carolina Marín (Aktorea) Ramón García Salmerón (Aktorea), David García Salmerón (Aktorea)
18:30
Principe, 10
E il cibo va / Food on the Go (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Mercedes Córdova (Zuzendaria-Gidoilaria)
18:30
Principe, 9
Papa no obento wa sekaiichi / Dad's Lunch Box (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Masakazu Fukatsu (Zuzendaria) Shinji Sakoda (Ekoizlea)
19:00
Kursaal, 2
La familia (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Gustavo Rondón (Zuzendaria)
19:30
Teatro Victoria Eugenia
Morir (Sail Ofiziala)
Aurkezpena: Fernando Franco (Zuzendaria-Gidoilaria) Marian Alvarez (Aktorea) Andres Gertrudix (Aktorea) Koldo Zuazua (Ekoizlea) Guadalupe Balaguer (Ekoizlea)
19:30
Tabakalera-Sala 1
Aurkezpena eta Hitzaldia: Damien Manive (Zuzendaria) Kohei Igareshi (Zuzendaria)
20:30
Principe, 9
Secrets of Desert Point (Savage Cinema)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Bill Heick (Argazki zuzendaria)
20:30
Antiguo Berri, 6
La educación del Rey (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Santiago Esteves (Zuzendaria-Gidoilaria) Matías Encinas (Aktorea) Elena Schnell (Aktorea) Juan Manuel Bordón (Gidoilaria)
21:30
Kursaal, 2
Le Semeur / The Sower (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Marine Francen (Zuzendaria) Alban Lenoir ( Aktorea) Pauline Burlet (Aktorea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Plus Ultra (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Samuel M. Delgado (Zuzendaria-Gidoilaria) Helena Girón (Zuzendaria-Gidoilaria)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Soldado (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Manuel Abramovich (Zuzendaria-Gidoilaria) Gema Juarez (Ekoizlea)
22:45
Trueba, 1
Aurkezpena eta Hitzaldia: Pablo Iraburu (Zuzendari-gidoilaria) Migueltxo Molina (Zuzendari-gidoilaria) Igor Otxoa (Zuzendari-gidoilaria) Angel Oiarbide (Ekoizlea) Itziar García Zubiri (Ekoizlea)
22:45
Principe, 9
Converso (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: David Arratibel (Zuzendaria-Gidoilaria) David Aguilar Iñigo (Argazki zuzendaria) Pello Gutierrez Peñalba (Ekoizlea) Iñaki Sagastume (Ekoizlea)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea