Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 28
Iristear daudenak Hotel María Cristina
12:40
Pauline Etienne
14:05
Alberto Rodríguez
La peste (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
17:00
Paco León
La peste (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
17:20
Pablo Molinero
La peste (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
17:20
Robert Schwentke
Der Hauptmann / The Captain (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
19:00
Björn Runge
The Wife (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria
Iristear daudenak Hotel Londres
13:15
Robert Guediguian
La Villa / The House by The Sea (Perlak)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  •  Ekoizlea
17:00
Javier Cámara
Fe de etarras (Belodromoa)  •  Aktorea
17:00
Julián López
Fe de etarras (Belodromoa)  •  Aktorea
17:15
Cecilia Gómez
La peste (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
21:55
Manolo Solo
La peste (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
Prentsaurrekoa - Photocalls
10:45
Photocall
Life and Nothing More (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
ANTONIO MÉNDEZ ESPARZA (Zuzendaria), PEDRO HERNÁNDEZ (Ekoizlea), REGINA WILLIAMS (Antzezlea), ANDREW BLEECHINGTON (Antzezlea)
11:15
Prentsaurrekoa
Life and Nothing More (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ANTONIO MÉNDEZ ESPARZA (Zuzendaria), PEDRO HERNÁNDEZ (Ekoizlea), REGINA WILLIAMS (Antzezlea), ANDREW BLEECHINGTON (Antzezlea)
12:00
Photocall
La llamada (TVE Gala)
Terraza Kursaal
JAVIER AMBROSSI (Zuzendaria eta gidoilaria), JAVIER CALVO (Zuzendaria eta gidoilaria), ENRIQUE LÓPEZ LAVIGNE (Ekoizlea), RICHARD COLLINS-MOORE (Antzezlea), ANA CASTILLO (Antzezlea), GRACIA OLAYO (Antzezlea), BELÉN CUESTA (Antzezlea), MACARENA GARCÍA (Antzezlea), FERNANDO LÓPEZ PUIG (TVEko Zinema eta Fikzioaren zuzendaria)
12:30
Prentsaurrekoa
La llamada (TVE Gala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
JAVIER AMBROSSI (Zuzendaria eta gidoilaria), JAVIER CALVO (Zuzendaria eta gidoilaria), ENRIQUE LÓPEZ LAVIGNE (Ekoizlea), RICHARD COLLINS-MOORE (Antzezlea), ANA CASTILLO (Antzezlea), GRACIA OLAYO (Antzezlea), BELÉN CUESTA (Antzezlea), MACARENA GARCÍA (Antzezlea), FERNANDO LÓPEZ PUIG (TVEko Zinema eta Fikzioaren zuzendaria)
13:35
Photocall
The Disaster Artist (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
JAMES FRANCO (Zuzendaria), DAVE FRANCO (Antzezlea)
14:00
Prentsaurrekoa
The Disaster Artist (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
JAMES FRANCO (Zuzendaria), DAVE FRANCO (Antzezlea)
15:30
Photocall
Beyond Words (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
URSZULA ANTONIAK (Zuzendaria eta gidoilaria), LENNERT HILLEGE (Argazki zuzendaria), JAKUB GIERSZAL (Antzezlea), ANDRZEJ CHYRA (Antzezlea), CHRISTIAN LÖBER (Antzezlea), FLOOR ONRUST (Ekoizlea), LUKASZ DZIECIOL (Ekoizlea)
16:00
Prentsaurrekoa
FORO FIACINE
Sala polivalente 2+3 Kursaal
MARÍA FERNANDA CÉSPEDES (FIACINEren zuzendari nagusia), AZUCENA RODRÍGUEZ (Espainiako Zinema Akademiako zuzendaritzaren idazkaria eta FIACINEren ordezkaria), ANNA SERNER (Suediar Zinema Institutuaren zuzendari exekutiboa), JULIA OLIVA (CIMAren ordezkaria Andaluzian)
17:45
Prentsaurrekoa
Beyond Words (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
URSZULA ANTONIAK (Zuzendaria eta gidoilaria), LENNERT HILLEGE (Argazki zuzendaria), JAKUB GIERSZAL (Antzezlea), ANDRZEJ CHYRA (Antzezlea), CHRISTIAN LÖBER (Antzezlea), FLOOR ONRUST (Ekoizlea), LUKASZ DZIECIOL (Ekoizlea)
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
Arabia
ALFONSO UCHOA (Zuzendari eta gidoilaria), JOAO DUMAS (Zuzendari eta gidoilaria)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Le semeur / The Sower (Frantzia)
MARINE FRANCEN (Zuzendaria), ALBAN LENOIR (Antzezlea), PAULINE BURLET (Antzezlea)
Soldado (Argentina)
MANUEL ABRAMOVICH (Zuzendari eta gidoigilea)
Nelyubov / Loveless (Errusia, Frantzia, Belgika, Alemania)
MARYANA SPIVAK (Antzezlea), ALEXEI ROZIN (Antzezlea)
Le prix du succès / The Price of Success (Frantzia)
TEDDY LUSSI-MODESTE (Zuzendaria), JEAN CRISTOPHE REYMOND (Ekoizlea)
Aurkezpenak eta solasaldiak
12:00
Kursaal, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Teddy Lussi-Modeste (Director) Jean Christophe Reymond (Ekoizlea)
16:00
Antiguo Berri, 7
Arábia / Araby (Horizontes Latinos)
Aurkezpena: Alfonso Uchoa (Zuzendaria-Gidoilaria) Joao Dumas (Zuzendaria-Gidoilaria)
16:00
Antiguo Berri, 8
El sueño de Ana (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: José Luis Torres Leiva (Zuzendaria-Gidoilaria) Catalina Vergara (Ekoizlea)
16:00
Principe, 9
Verónica (Made in Spain)
Aurkezpena: Paco Plaza (Zuzendaria-Gidoilaria) Ana Torrent (Aktorea) Leticia Dolera (Aktorea) Sandra Escacena (Aktorea)
16:15
Antiguo Berri, 6
Le Semeur / The Sower (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena: Marine Francen (Zuzendaria)
16:30
Kursaal, 2
Al desierto (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ulises Rosell (Zuzendaria-Gidoilaria) Valentina Bassi (Aktorea) Alejandro Israel (Ekoizlea) Ezequiel Borovinsky (Ekoizlea)
18:00
Antiguo Berri, 7
Non / No (Zinemira)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ximun Fuchs (Zuzendaria-Gidoilaria-Aktorea) Eñaut Castagnet (Zuzendaria) Manex Fuchs (Aktorea)
18:15
Trueba, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Migueltxo Molina (Zuzendari-gidoilaria) Igor Otxoa (Zuzendari-gidoilaria) Xabier Agote (Protagonista)
18:15
Principe, 9
Constructing Albert (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Laura Collado (Zuzendaria-Gidoilaria) Jim Loomis (Zuzendaria-Argazki zuzendaria) Albert Adriá (Protagonista)
18:30
Principe, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Lim Tae-gue (Zuzendaria) Lee Gaseop (Aktorea) Kim Soy (Aktorea)
19:00
Kursaal, 2
A Fish Out of Water (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Lai Kuo-An (Zuzendaria-Gidoilaria) Albert Yao (Ekoizlea)
19:30
Tabakalera-Sala 1
3/4 (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ilian Metev (Zuzendaria-Gidoilaria) Ingmar Trost (Ekoizlea) Niki Mashalov (Aktorea)
20:15
Principe, 7
Aurkezpena eta Hitzaldia: Eneko Olasagasti (Gidoilaria) Toti Martínez de Lezea (Idazlea) Miren Berasategi (Ekoizlea)
20:30
Principe, 3
Paradigm Lost (Savage Cinema)
Aurkezpena eta Hitzaldia: John Decesare (Zuzendaria-Ekoizlea) Kai Lenny (Protagonista) Airton Cozzolino (Protagonista)
20:30
Trueba, 1
Aurkezpena: Luisa Gavasa (Aktorea)
20:30
Principe, 2
Aurkezpena eta Hitzaldia: Wang Feifei (Zuzendaria-Gidoilaria) Guo Yue (Aktorea) Liu Zhengkai (Aktorea)
21:30
Kursaal, 2
Cocote (Horizontes Latinos)
Solasaldia: Nelson Carlo de los Santos Arias (Zuzendaria-Gidoilaria) Vicente Santos (Aktorea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Gwendolyn Green (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Tamyka Smith (Zuzendaria) Roberta Maxwell (Aktorea) Matthew Shattuck (Ekoizlea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Braguino (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Clément Cogitore (Zuzendaria-Gidoilaria) Cédric Bonin (Ekoizlea)
22:30
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Maryana Spivak (Aktorea) Alexey Rozin (Aktorea) Alexander Rodnyansky (Ekoizlea)
22:45
Principe, 2
Matar a Jesús (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Laura Mora (Zuzendaria-Gidoilaria) Natasha Jaramillo (Aktorea)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea