Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 29
Iristear daudenak Hotel María Cristina
12:45
Michael Winterbottom
The Trip to Spain (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
12:45
Steve Coogan
The Trip to Spain (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)  •  Aktorea
13:40
Irene Escolar Navarro
Klausura Galaren aurkezlea , Aktorea
14:45
Max Hubacher
Der Hauptmann / The Captain (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
14:45
Bernd Hölscher
Der Hauptmann / The Captain (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
14:55
Milan Peschel
Der Hauptmann / The Captain (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
20:05
Sarah Miles
Aktorea
Iristear daudenak Hotel Londres
09:15
Frederick Wiseman
Ex Libris - The New York Public Library (Zabaltegi - Tabakalera)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria  •  Ekoizlea  •  Argazki zuzendaria
Prentsaurrekoa - Photocalls
10:30
Photocall
La peste (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
ALBERTO RODRÍGUEZ (Zuzendaria eta sortzailea), RAFAEL COBOS (Gidoilaria eta sortzailea), PABLO MOLINERO (Antzezlea), PATRICIA LÓPEZ-ARNAIZ (Antzezlea), CECILIA GÓMEZ (Antzezlea), PACO LEÓN (Antzezlea), MANUEL SOLO (Antzezlea), DOMINGO CORRAL (Ekoizlea), JOSÉ ANTONIO FÉLEZ (Ekoizlea)
11:00
Prentsaurrekoa
La peste (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ALBERTO RODRÍGUEZ (Zuzendaria eta sortzailea), RAFAEL COBOS (Gidoilaria eta sortzailea), PABLO MOLINERO (Antzezlea), PATRICIA LÓPEZ-ARNAIZ (Antzezlea), CECILIA GÓMEZ (Antzezlea), PACO LEÓN (Antzezlea), MANUEL SOLO (Antzezlea), DOMINGO CORRAL (Ekoizlea), JOSÉ ANTONIO FÉLEZ (Ekoizlea)
12:00
Photocall
Fe de etarras (Belodromoa)
Terraza Kursaal
BORJA COBEAGA (Zuzendaria), DIEGO SAN JOSÉ (Gidoilaria), GORKA OTXOA (Antzezlea), JAVIER CÁMARA (Antzezlea), MIREN IBARGUREN (Antzezlea), JULIÁN LÓPEZ (Antzezlea), JAVIER MÉNDEZ ZORI (Ekoizle exekutiboa)
12:30
Prentsaurrekoa
Fe de etarras (Belodromoa)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
BORJA COBEAGA (Zuzendaria), DIEGO SAN JOSÉ (Gidoilaria), GORKA OTXOA (Antzezlea), JAVIER CÁMARA (Antzezlea), MIREN IBARGUREN (Antzezlea), JULIÁN LÓPEZ (Antzezlea), JAVIER MÉNDEZ ZORI (Ekoizle exekutiboa)
15:30
Photocall
Terraza Kursaal
NOBUHIRO SUWA (Zuzendaria), TOM HARARI (Argazki zuzendaria), JEAN PIERRE LÉAUD (Antzezlea), PAULINE ETIENNE (Antzezlea), FLORENT KLOCKENBRING (Soinua), INÈS DE LA BEVIERE (Zuzendari laguntzailea), JEROME DOPFFER (Ekoizlea), MICHIKO YOSHITAKE (Ekoizlea), YU SHIBUYA (Ekoizpen interpretea)
16:15
Photocall
Terraza Kursaal
ROBERT SCHWENTKE (Zuzendaria), MAX HUBACHER (Antzezlea), MILAN PESCHEL (Antzezlea), FREDERICK LAU (Antzezlea), BERND HÖLSCHER (Antzezlea), FRIEDER SCHLAICH (Ekoizlea), MAGDALENA RUTKIEWICZ-LUTEREK (Arropa diseinatzailea)
16:40
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ROBERT SCHWENTKE (Zuzendaria), MAX HUBACHER (Antzezlea), MILAN PESCHEL (Antzezlea), FREDERICK LAU (Antzezlea), BERND HÖLSCHER (Antzezlea), FRIEDER SCHLAICH (Ekoizlea), MAGDALENA RUTKIEWICZ-LUTEREK (Arropa diseinatzailea)
18:05
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
NOBUHIRO SUWA (Zuzendaria), TOM HARARI (Argazki zuzendaria), JEAN PIERRE LÉAUD (Antzezlea), PAULINE ETIENNE (Antzezlea), FLORENT KLOCKENBRING (Soinua), INÈS DE LA BEVIERE (Zuzendari laguntzailea), JEROME DOPFFER (Ekoizlea), MICHIKO YOSHITAKE (Ekoizlea), YU SHIBUYA (Ekoizpen interpretea)
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
Al desierto
ULISES ROSELL (Zuzendari eta gidoilaria), VALENTINA BASSI (Antzezlea)
La familia
GUSTAVO RONDÓN (Zuzendaria)
Cocote
NELSON CARLO DE LOS SANTOS ARIAS (Zuzendari eta gidoilaria), VICENTE SANTOS (Antzezlea), NATALIA APONTE (Arte zuzendaria)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Matar a Jesús (Argentina, Kolonbia)
LAURA MORA (Zuzendaria), NATASHA JARAMILLO (Antzezlea), GIOVANNI RODRÍGUEZ (Antzezlea)
Plus Ultra (Espainia )
SAMUEL M. DELGADO (Zuzendaria eta gidoilaria), HELENA GIRÓN (Antzezlea)
3/4 (Alemania, Bulgaria)
ILIAN METEV (Zuzendari eta gidoigilea), NIKI MASHALOV (Antzezlea), INGMAR TROST (Ekoizlea)
Braguino (Frantzia)
CLÉMENT COGITORE (Zuzendari eta gidoigilea)
Gwendolyn Green (AEB)
TAMYKA SMITH (Zuzendaria), ROBERTA MAXWELL (Antzezlea), MATTHEW SHATTUCK (Ekoizlea)
Aurkezpenak eta solasaldiak
12:00
Kursaal, 2
A Fish Out of Water (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Lai Kuo-An (Zuzendaria-Gidoilaria) Albert Yao (Ekoizlea)
16:00
Trueba, 1
Aurkezpena eta Hitzaldia: Damien Manivel (Zuzendaria) Kohei Igareshi (Zuzendaria)
16:00
Kursaal, 2
Apostasy (Zuzendari Berriak)
Solasaldia: Daniel Kokotajlo (Zuzendaria-Gidoilaria) James Quinn (Aktorea) Andrea Cornwell (Ekoizlea) Marcie MacLellan (Ekoizlea)
16:00
Principe, 9
Aurkezpena eta Hitzaldia: Migueltxo Molina (Zuzendari-gidoilaria) Igor Otxoa (Zuzendari-gidoilaria) Xabier Agote (Protagonista)
16:15
Antiguo Berri, 6
Cocote (Horizontes Latinos)
Aurkezpena: Nelson Carlo de los Santos Arias (Zuzendaria-Gidoilaria) Vicente Santos (Aktorea) Natalia Aponte (Arte zuzendaria)
17:00
Tabakalera-Sala 1
Ex Libris - The New York Public Library (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Frederick Wiseman (Zuzendaria)
17:00
Tabakalera-Sala 2
Gwendolyn Green (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: Roberta Maxwell (Aktorea) Matthew Shattuck (Ekoizlea)
18:15
Antiguo Berri, 8
Plus Ultra (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Samuel M. Delgado (Zuzendaria-Gidoilaria) Helena Girón (Zuzendaria-Gidoilaria)
18:15
Antiguo Berri, 8
Soldado (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Manuel Abramovich (Zuzendaria-Gidoilaria) Gema Juarez (Ekoizlea)
18:15
Trueba, 1
3/4 (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Ilian Metev (Director-Scriptwriter) Ingmar Trost (Ekoizlea) Niki Mashalov (Aktorea)
18:30
Kursaal, 2
The Trip to Spain (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Michael Winterbottom (Zuzendaria-Gidoilaria) Steve Coogan (Aktorea)
19:30
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Robert Guédiguian (Zuzendaria)
20:00
Principe, 9
Aurkezpena eta Hitzaldia: Luisa Gavasa (Aktorea)
20:30
Principe, 10
La familia (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Gustavo Rondón (Zuzendaria)
20:30
Principe, 3
Mountain (Savage Cinema)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Jennifer Peedom (Zuzendaria) Joseph Nizeti (Australian Chamber Orchestra)
21:00
Kursaal, 2
Korparna / Ravens (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Jens Assur (Zuzendaria-Gidoilaria) Jennie Assur (Koproduktorea) Jacob Nordström (Aktorea)
22:45
Principe, 9
Volar (Beste ekintza batzuk)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Bertha Gaztelumendi (Zuzendaria) Silvia Mendibil (Ekoizlea) Marino Pardo (Argazki zuzendaria)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea