tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Astelehena 24
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
13:30
Arturo Valls Mollá
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea, Ekoizlea

13:30
Carlos Areces
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:05
Peter Strickland
  In Fabric (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:20
Joaquin Reyes
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:10
Maria Ballesteros
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea

20:00
Trevor Nunn
  Red Joan (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Zuzendaria

21:05
Blanca Suárez
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea

21:45
Roberto Álamo
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
13:50
Markus Schleinzer
  Angelo (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

21:45
Isabel Coixet
  The Bookshop (Made in Spain)
Zuzendaria, Gidoilaria

Prentsaurrekoa

11:15
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Felix Van Groeningen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Timothée Chalamet (Aktorea)

  • 12:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Telmo Esnal (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Amaia Irigoyen (Interpretea)
  • Ainara Ranera (Interpretea)
  • Marian Fernández Pascal (Ekoizle exekutiboa)
  • Koldobika Jauregi (Arte zuzendaria)

  • 13:00
    (Perlak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Claire Foy (Aktorea)
  • Ryan Gosling (Aktorea)

  • 14:00
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Valeria Sarmiento (Zuzendaria)
  • Lou De Laâge (Aktorea)
  • Stanislas Merhar (Aktorea)
  • Tiago Varela da Silva (Aktorea)
  • Vasco Varela da Silva (Aktorea)
  • Paulo Branco (Ekoizlea)

  • 16:30
    CROSSROADS - ZINEMALDIA | FICX. Zikloaren aurkezpena
    Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • JOSÉ LUIS REBORDINOS MIRAMÓN (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • ALEJANDRO DÍAZ CASTAÑO (Gijoneko Nazioarteko Zinema Jaialdiaren zuzendaria)

  • Photocall

    10:45
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Felix Van Groeningen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Timothée Chalamet (Aktorea)

  • 11:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Telmo Esnal (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Joseba Astarbe (Interpretea)
  • Josu Garate (Interpretea)
  • Amaia Irigoyen (Interpretea)
  • Gari Otamendi (Interpretea)
  • Ainara Ranera (Interpretea)
  • Marian Fernández Pascal (Ekoizle exekutiboa)
  • Koldobika Jauregi (Arte zuzendaria)

  • 12:30
    (Perlak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Claire Foy (Aktorea)
  • Ryan Gosling (Aktorea)

  • 13:30
    Kursaal - guneko terraza
  • Valeria Sarmiento (Zuzendaria)
  • Lou De Laâge (Aktorea)
  • Stanislas Merhar (Aktorea)
  • Vasco Varela da Silva (Aktorea)
  • Tiago Varela da Silva (Aktorea)
  • Paulo Branco (Ekoizlea)
  • Carlos Bedran (Ekoizkidea)
  • Acacio de Almeida (Argazki zuzendaria)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Alvaro Brechner (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)

  • (Horizontes Latinos)
  • Aly Muritiba (Zuzendaria)
  • Antônio Junior (Ekoizlea)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Riki Okuma (Aktorea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)

  • (New Directors)
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Perlak)
  • Lukas Dhont (Zuzendaria)
  • Angelo Tijssens (Gidoilaria)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Natalya Meshchaninova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Stepan Devonin (Aktorea)
  • Dagne Vildziunaite (Ekoizkidea)

  • 16:00
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)

  • 16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena 
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)

  • 16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)

  • 16:00
    (Made in Spain)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Diana Toucedo Crespo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Cristina Bodelón (Ekoizle exekutiboa)
  • Lara Vilanova (Argazki zuzendaria)
  • Oriol Gallart (Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)

  • 16:00
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Camila Groch (Ekoizlea)

  • 18:00
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)

  • 18:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Trueba, 1
     Aurkezpena 
  • Ines Moldavsky (Zuzendaria, Ekoizlea, Aktorea, Argazki zuzendaria)

  • 18:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Trueba, 1

    18:15
    (Zinemira)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Miguel Ángel Jiménez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Moya Redrado (Ekoizlea, Gidoilaria, Aktorea)

  • 18:30
    (Zinemira)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Antonio Díaz Huerta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aitor Francesena (Aktorea)
  • Sergio Frade (Ekoizlea)
  • Alexander García de Vicuña (Ekoizkidea)

  • 19:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Claire Foy (Aktorea)
  • Ryan Gosling (Aktorea)

  • 19:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Anna Castillo (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Josep Amorós (Ekoizlea)
  • Sandra Tapia (Ekoizle exekutiboa)

  • 19:30
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    20:15
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oier Aranzabal Etxabarria (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Mikel Urdangarin (Aktorea)
  • Ritxi Lizartza (Ekoizle exekutiboa)
  • Iker Treviño Aranzabal (Argazki zuzendaria, Zuzendaritza laguntzailea)
  • María Vallejo Ilarduya (Ekoizpen zuzendaria)

  • 20:30
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena 
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)
  • Charles Phillippe (Ekoizlea)
  • Lucile Ric (Ekoizlea)

  • 21:00
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)
  • Riko Kurokawa (Ekoizkidea)

  • 22:15
    (Sail Ofiziala)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Telmo Esnal (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Inés María Barrionuevo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Umbra Colombo (Aktorea)
  • Juan Pablo Miller (Ekoizlea)
  • Ezequiel Salinas (Argazki zuzendaria)

  • 22:30
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Gustavo Sánchez (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Carlos Bayona (Ekoizlea)
  • Sandra Hermida Muñiz (Ekoizlea)
  • Soledad Martínez (Ekoizlea)
  • Javier Soto (Ekoizlea)
  • Juan Antonio Bayona (Ekoizle exekutiboa)
  • Fiona Vidal-Quadras (Ekoizle exekutiboa)

  • 22:30
    (Zinemira)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Txuspo Poyo Mendia (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Jaime Cuenca (Gidoilaria)

  • Nest Films Students

    11:00
    Nest Film Students-en inaugurazioa + Alexander Payne-n eskola magistrala
    Tabakalera, 1 aretoa
  • Alexander Payne (Zinema zuzendaria, Sail Ofizialeko epaimahaia)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea