tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

605 emanaldiak
Ost. 21
10:00
21
10:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 129 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
129 m.
Ost. 21
10:00
21
10:00
Belodromoa
Haurrentzako zinema - 103 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema
103 m.
Ost. 21
12:30
21
12:30
Trueba, 1
Sail Ofiziala - 114 m.
Trueba, 1
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
114 m.
Ost. 21
12:30
21
12:30
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 97 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos
97 m.
Ost. 21
14:00
21
14:00
Antzoki Zaharra
New Directors - 90 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors
90 m.
Ost. 21
16:00
21
16:00
Principe, 3
Perlak - 119 m.
Principe, 3
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak
119 m.
Ost. 21
16:00
21
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
FIPRESCI Sari Nagusia - 130 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
FIPRESCI Sari Nagusia
130 m.
Ost. 21
16:15
21
16:15
Principe, 6
Muriel Box - 89 m.
Principe, 6
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Muriel Box
89 m.
Ost. 21
16:30
21
16:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 86 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Perlak
86 m.
Ost. 21
16:30
21
16:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 97 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marcelo Martinessi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ana Brun (Aktorea)
  • Margarita Irún (Aktorea)
  • Ana Ivanova (Aktorea)
  • Sebastián Peña Escobar (Ekoizlea)
  • Agustina Chiarino (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    97 m.
    Ost. 21
    17:00
    21
    17:00
    Principe, 9
    Made in Spain - 87 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marta Diaz de Lope Diaz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carmen Flores (Aktorea)
  • Made in Spain
    87 m.
    Ost. 21
    17:00
    21
    17:00
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Ost. 21
    18:15
    21
    18:15
    Principe, 3
    Perlak - 100 m.
    Principe, 3
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Ost. 21
    18:15
    21
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 86 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    86 m.
    Ost. 21
    19:00
    21
    19:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 119 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    119 m.
    Ost. 21
    19:00
    21
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Ost. 21
    19:00
    21
    19:00
    Kursaal, 2
    Zinemira - 88 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Inaugurazioa
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Cristóbal Fernández (Zuzendaria)
  • Ana Schulz (Zuzendaria)
  • Juan Barrero (Ekoizlea)
  • Juan Gutierrez (Parte – Hartzaileak)
  • Frauke Schulz Utermöhl (Parte – Hartzaileak)
  • Zinemira
    88 m.
    Ost. 21
    19:30
    21
    19:30
    Principe, 9
    Zinemira - 62 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David González Rudiez (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Carlos Algaba (Aktorea)
  • Luis Alonso (Aktorea)
  • Cruz Lopez - Cortón (Aktorea)
  • Soraya Peña (Aktorea)
  • Ángela Vigil Martínez (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Zinemira
    62 m.
    Ost. 21
    20:00
    21
    20:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Ost. 21
    20:15
    21
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ost. 21
    21:00
    21
    21:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 129 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    129 m.
    Ost. 21
    21:30
    21
    21:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 90 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Oscar Alejandro Vincentelli Chirimelly (Zuzendaritza laguntzailea, Soundman)
  • Stefan Schmitz (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea)
  • Mª Luisa Matienzo Herrero (Ekoizkidea)
  • Giuseppe Truppi (Argazki zuzendaria)
  • Cristóbal Fernández (Muntatzailea)
  • Mery Herrera (Ekoizpen laguntzailea)
  • Agustín Serna (Postprodukzioa)
  • New Directors
    90 m.
    Ost. 21
    22:00
    21
    22:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 100 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Ost. 21
    22:00
    21
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
    Ost. 21
    22:00
    21
    22:00
    Principe, 9
    Zinemira - 83 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquín Calderón Jiménez (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Izaskun Iturri (Gidoilaria, Zuzendaritza laguntzailea, Arte zuzendaria)
  • Agustín Barandiarán (Ekoizkidea, Aktorea, Konpositorea)
  • Manuel Diaz (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Blanco Somoza (Muntatzailea)
  • Zinemira
    83 m.
    Ost. 21
    22:00
    21
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Belodromoa - 96 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    3(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    96 m.
    Ost. 21
    22:15
    21
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 82 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    Kopia ez dago egoera onean. Sarrera doan. Ordaindu gabe, baina sarrera jaso behar da.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Ost. 21
    22:30
    21
    22:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 129 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    129 m.
    Ost. 21
    22:30
    21
    22:30
    Principe, 3
    Perlak - 119 m.
    Principe, 3
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    119 m.
    Ost. 21
    24:00
    21
    24:00
    Kursaal, 2
    Perlak - 100 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    09:00
    22
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    6(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Lar. 22
    09:30
    22
    09:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Lar. 22
    09:30
    22
    09:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 90 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    90 m.
    Lar. 22
    10:00
    22
    10:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 92 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    92 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 91 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)
  • Marta Campana (Elkartutako ekoizlea)
  • Juan Federico Alché (Diseinatzaile grafikoa)
  • Horizontes Latinos
    91 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Trueba, 2
    Haurrentzako zinema - 88 m.
    Trueba, 2
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    88 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Belodromoa
    KONTZERTUA & PROIEKZIOA Pasealdia zineman barrena
    Beste ekintza batzuk
    Belodromoa
    Sarrera doan Zinemaldiaren informazio-guneetan gonbidapena jasota.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
     
    Lar. 22
    14:00
    22
    14:00
    Antzoki Zaharra
    Belodromoa - 95 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    2(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    95 m.
    Lar. 22
    16:00
    22
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    6(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Lar. 22
    16:00
    22
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 79 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    79 m.
    Lar. 22
    16:15
    22
    16:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 79 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    79 m.
    Lar. 22
    16:15
    22
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 100 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Principe, 3
    Perlak - 89 m.
    Principe, 3
    J.B. (poloniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    89 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Principe, 10
    Perlak - 100 m.
    Principe, 10
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Trueba, 2
    Zinemira - 62 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    62 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 95 m.
    Belodromoa
    Espainierara bikoiztutako bertsioa
    2(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    95 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Trueba, 1
    Haurrentzako zinema - 83 m.
    Trueba, 1
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    83 m.
    Lar. 22
    18:00
    22
    18:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 82 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 86 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Raúl de la Fuente (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Damian Nenow (Zuzendaria)
  • Amaia Remírez (Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jaroslaw Sawko (Ekoizlea)
  • Perlak
    86 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 90 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    90 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 91 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    91 m.
    Lar. 22
    18:30
    22
    18:30
    Principe, 3
    Zinemira - 90 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    90 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Kursaal, 2
    Culinary Zinema - 61 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Inaugurazioa
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Alfred Oliveri (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    61 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 1. emanaldia
     
    Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Trueba, 2
    Made in Spain - 87 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Lar. 22
    19:30
    22
    19:30
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Danny DeVitori Donostia Saria emateko gala
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Lar. 22
    19:30
    22
    19:30
    Principe, 10
    Made in Spain - 73 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Sergio Oksman (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jesús Ulled Nadal (Ekoizlea)
  • Elvira Morales Sales (Ekoizle exekutiboa)
  • Jaume Figueras Rabert (Parte – Hartzaileak)
  • Maruja Torres (Parte – Hartzaileak)
  • Antonio Ulled Nadal (Parte – Hartzaileak)
  • Made in Spain
    73 m.
    Lar. 22
    19:30
    22
    19:30
    Principe, 9
    Zinemira - 105 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara, espainiera, ingelesa, japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oier Aranzabal Etxabarria (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Mikel Urdangarin (Aktorea)
  • Ritxi Lizartza (Ekoizle exekutiboa)
  • Iker Treviño Aranzabal (Argazki zuzendaria, Zuzendaritza laguntzailea)
  • María Vallejo Ilarduya (Ekoizpen zuzendaria)
  • Zinemira
    105 m.
    Lar. 22
    19:45
    22
    19:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 129 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    129 m.
    Lar. 22
    20:15
    22
    20:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 82 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Lar. 22
    20:15
    22
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 100 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    100 m.
    Lar. 22
    20:30
    22
    20:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 100 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Mamoru Hosoda (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yuichiro Saito (Ekoizlea)
  • Minami Ichikawa (Ekoizle exekutiboa)
  • Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    20:30
    22
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 97 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    97 m.
    Lar. 22
    20:30
    22
    20:30
    Principe, 3
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Principe, 3
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Lar. 22
    21:30
    22
    21:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 92 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Max Hubacher (Aktorea)
  • Stefan Eichenberger (Ekoizlea)
  • Urs Frey (Ekoizlea)
  • Ivan Madeo (Ekoizlea)
  • Sven Wälti (Ekoizkidea)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)
  • Christof Schertenleib (Muntatzailea)
  • Nina Moser (Ekoizpen laguntzailea)
  • Demian Wohler (Dekoratu Disenatzailea)
  • New Directors
    92 m.
    Lar. 22
    21:30
    22
    21:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (4 KAPITULU) 200 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Bruno Dumont (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alane Delhaye (Aktorea)
  • Philippe Jore (Aktorea)
  • Bernard Pruvost (Aktorea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Lar. 22
    22:00
    22
    22:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Principe, 7
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Lar. 22
    22:00
    22
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Lar. 22
    22:00
    22
    22:00
    Trueba, 2
    Zinemira - 83 m.
    Trueba, 2
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquín Calderón Jiménez (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Izaskun Iturri (Gidoilaria, Zuzendaritza laguntzailea, Arte zuzendaria)
  • Agustín Barandiarán (Ekoizkidea, Aktorea, Konpositorea)
  • Manuel Diaz (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Blanco Somoza (Muntatzailea)
  • Zinemira
    83 m.
    Lar. 22
    22:15
    22
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 97 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 3
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Principe, 3
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 10
    Zinemira - 88 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Cristóbal Fernández (Zuzendaria)
  • Ana Schulz (Zuzendaria)
  • Juan Gutierrez (Parte – Hartzaileak)
  • Frauke Schulz Utermöhl (Parte – Hartzaileak)
  • Zinemira
    88 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 9
    Zinemira - 63 m.
    Principe, 9
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
    Zinemira
    63 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Lar. 22
    22:45
    22
    22:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 129 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    129 m.
    Lar. 22
    23:00
    22
    23:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Lar. 22
    24:00
    22
    24:00
    Kursaal, 2
    Perlak - 86 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    86 m.
    Iga. 23
    09:00
    23
    09:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    6(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Iga. 23
    09:00
    23
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Iga. 23
    09:30
    23
    09:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 92 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    92 m.
    Iga. 23
    10:00
    23
    10:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 76 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    76 m.
    Iga. 23
    11:45
    23
    11:45
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 141 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    141 m.
    Iga. 23
    12:00
    23
    12:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    6(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Iga. 23
    12:00
    23
    12:00
    Kursaal, 2
    New Directors - 76 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Riki Okuma (Aktorea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)
  • Riko Kurokawa (Ekoizkidea)
  • New Directors
    76 m.
    Iga. 23
    12:00
    23
    12:00
    Principe, 9
    Belodromoa - 96 m.
    Principe, 9
    Euskarazko bertsioa
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena   
    Belodromoa
    96 m.
    Iga. 23
    13:00
    23
    13:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    ZINEMAKO AHOTSAK KONTZERTUA
    Beste ekintza batzuk
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sarrera doan Zinemaldiaren informazio-guneetan gonbidapena jasota.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
     
    Iga. 23
    14:30
    23
    14:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 85 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    85 m.
    Iga. 23
    15:45
    23
    15:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 105 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (nederlandera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Lukas Dhont (Zuzendaria)
  • Perlak
    105 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Trueba, 1
    Perlak - 119 m.
    Trueba, 1
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    119 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Trueba, 2
    Haurrentzako zinema - 97 m.
    Trueba, 2
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    97 m.
    Iga. 23
    16:15
    23
    16:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 100 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    100 m.
    Iga. 23
    16:15
    23
    16:15
    Principe, 9
    Made in Spain - 80 m.
    Principe, 9
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Diana Toucedo Crespo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Cristina Bodelón (Ekoizle exekutiboa)
  • Lara Vilanova (Argazki zuzendaria)
  • Oriol Gallart (Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)
  • Made in Spain
    80 m.
    Iga. 23
    16:15
    23
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Iga. 23
    16:30
    23
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 105 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (nederlandera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    105 m.
    Iga. 23
    16:30
    23
    16:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 85 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)
  • Charles Phillippe (Ekoizlea)
  • Lucile Ric (Ekoizlea)
  • New Directors
    85 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 100 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Principe, 10
    Perlak - 86 m.
    Principe, 10
    J.B. (ingelesa, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    86 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 105 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara, espainiera, ingelesa, japoniera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    105 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Principe, 3
    Zinemira - 63 m.
    Principe, 3
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Txuspo Poyo Mendia (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Zinemira
    63 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 96 m.
    Belodromoa
    Espainierara bikoiztutako bertsioa
    3(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    96 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Principe, 7
    Perlak - 100 m.
    Principe, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 89 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (poloniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Pawel Pawlikowski (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Perlak
    89 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Trueba, 2
    New Directors - 92 m.
    Trueba, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Stefan Eichenberger (Ekoizlea)
  • Ivan Madeo (Ekoizlea)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)
  • Christof Schertenleib (Muntatzailea)
  • Demian Wohler (Dekoratu Disenatzailea)
  • New Directors
    92 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    80 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpitituluak frantsesez eta elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Iga. 23
    18:30
    23
    18:30
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 61 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    61 m.
    Iga. 23
    18:30
    23
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 9
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Eric Khoo (Zuzendaria)
  • Jeanette Aw (Aktorea)
  • Seiko Matsuda (Aktorea)
  • Takumi Saitô (Aktorea)
  • Culinary Zinema
    90 m.
    Iga. 23
    18:30
    23
    18:30
    Trueba, 1
    New Directors - 76 m.
    Trueba, 1
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    76 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)
  • Ingmar Trost (Ekoizkidea)
  • Manuel Abramovich (Argazki zuzendaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Principe, 3
    Zinemira - 90 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    90 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 100 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 123 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Alvaro Brechner (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Mariela Besuievsky (Ekoizlea)
  • Gerardo Herrero Pérez-Gamir (Ekoizlea)
  • Birgit Kemner (Ekoizlea)
  • Mariana Secco (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    123 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Principe, 7
    Made in Spain - 73 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    73 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 88 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    88 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Principe, 10
    Zinemira - 62 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    62 m.
    Iga. 23
    20:00
    23
    20:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
    Iga. 23
    20:15
    23
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 97 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Iga. 23
    20:30
    23
    20:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Hirokazu Koreedari Donostia Saria emateko gala
    6(e)tik 2. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Iga. 23
    20:30
    23
    20:30
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Iga. 23
    20:30
    23
    20:30
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Trueba, 2
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (4 KAPITULU) 200 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Iga. 23
    20:45
    23
    20:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Iga. 23
    21:30
    23
    21:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 7
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Principe, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 3. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (euskara)
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 3
    Horizontes Latinos - 97 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marcelo Martinessi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ana Brun (Aktorea)
  • Margarita Irún (Aktorea)
  • Ana Ivanova (Aktorea)
  • Sebastián Peña Escobar (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    97 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Principe, 10
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 87 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Iga. 23
    22:15
    23
    22:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Iga. 23
    22:15
    23
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Iga. 23
    22:30
    23
    22:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Iga. 23
    22:30
    23
    22:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Aly Muritiba (Zuzendaria)
  • Antônio Junior (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    100 m.
    Iga. 23
    22:30
    23
    22:30
    Trueba, 1
    Zinemira - 83 m.
    Trueba, 1
    J.B. (euskara, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    83 m.
    Ast. 24
    09:00
    24
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Ast. 24
    09:30
    24
    09:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 103 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    103 m.
    Ast. 24
    09:30
    24
    09:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 124 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    124 m.
    Ast. 24
    09:30
    24
    09:30
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Trueba, 1
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Ast. 24
    10:00
    24
    10:00
    Belodromoa
    Haurrentzako zinema - 103 m.
    Belodromoa
    Euskarazko bertsioa
    Eskolen bitartez antolatua
    6(e)tik 2. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    103 m.
    Ast. 24
    10:30
    24
    10:30
    Principe, 9
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ast. 24
    12:00
    24
    12:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 103 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    103 m.
    Ast. 24
    12:00
    24
    12:00
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Trueba, 1
    J.B. (alemana, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ast. 24
    12:00
    24
    12:00
    Principe, 3
    Perlak - 128 m.
    Principe, 3
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ast. 24
    12:00
    24
    12:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ast. 24
    12:00
    24
    12:00
    Kursaal, 2
    New Directors - 124 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Natalya Meshchaninova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Stepan Devonin (Aktorea)
  • Dagne Vildziunaite (Ekoizkidea)
  • New Directors
    124 m.
    Ast. 24
    14:00
    24
    14:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 105 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    105 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 105 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (nederlandera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    105 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 86 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (ingelesa, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    86 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 128 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 3
    New Directors - 124 m.
    Principe, 3
    J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    124 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Trueba, 2
    Horizontes Latinos - 91 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    91 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 10
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Trueba, 1
    Made in Spain - 80 m.
    Trueba, 1
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Diana Toucedo Crespo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Cristina Bodelón (Ekoizle exekutiboa)
  • Lara Vilanova (Argazki zuzendaria)
  • Oriol Gallart (Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)
  • Made in Spain
    80 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ast. 24
    16:15
    24
    16:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (filipinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Ast. 24
    16:15
    24
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 62 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    62 m.
    Ast. 24
    16:30
    24
    16:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 94 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    94 m.
    Ast. 24
    16:30
    24
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 107 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Camila Groch (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    107 m.
    Ast. 24
    16:30
    24
    16:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 73 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    73 m.
    Ast. 24
    17:00
    24
    17:00
    Principe, 7
    Perlak - 89 m.
    Principe, 7
    J.B. (poloniera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    89 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 119 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    119 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Trueba, 2
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Ines Moldavsky (Zuzendaria, Ekoizlea, Aktorea, Argazki zuzendaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Trueba, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 3. emanaldia
     
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 96 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa, italiera) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    96 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Principe, 10
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Antiguo Berri, 6
    Zinemira - 90 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    90 m.
    Ast. 24
    18:30
    24
    18:30
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 61 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    61 m.
    Ast. 24
    18:30
    24
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 95 m.
    Principe, 9
    J.B. (gaztelania, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Miguel Ángel Jiménez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Moya Redrado (Ekoizlea, Gidoilaria, Aktorea)
  • Culinary Zinema
    95 m.
    Ast. 24
    18:30
    24
    18:30
    Principe, 3
    Zinemira - 80 m.
    Principe, 3
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Antonio Díaz Huerta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aitor Francesena (Aktorea)
  • Sergio Frade (Ekoizlea)
  • Alexander García de Vicuña (Ekoizkidea)
  • Zinemira
    80 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 103 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    103 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 141 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Claire Foy (Aktorea)
  • Ryan Gosling (Aktorea)
  • Perlak
    141 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 24
    19:30
    24
    19:30
    Principe, 7
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Principe, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Ast. 24
    19:30
    24
    19:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 94 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Anna Castillo (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Josep Amorós (Ekoizlea)
  • Sandra Tapia (Ekoizle exekutiboa)
  • New Directors
    94 m.
    Ast. 24
    19:30
    24
    19:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Klasikoa - 89 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (italiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Thierry Frémauxek aurkeztua, Canneseko zinema-jaialdiko eta Lumière Institutuko zuzendaria
    1(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Klasikoa
    89 m.
    Ast. 24
    20:00
    24
    20:00
    Trueba, 2
    Zinemira - 88 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    88 m.
    Ast. 24
    20:15
    24
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 83 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    83 m.
    Ast. 24
    20:15
    24
    20:15
    Trueba, 1
    Zinemira - 105 m.
    Trueba, 1
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oier Aranzabal Etxabarria (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Mikel Urdangarin (Aktorea)
  • Ritxi Lizartza (Ekoizle exekutiboa)
  • Iker Treviño Aranzabal (Argazki zuzendaria, Zuzendaritza laguntzailea)
  • María Vallejo Ilarduya (Ekoizpen zuzendaria)
  • Zinemira
    105 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 85 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)
  • Charles Phillippe (Ekoizlea)
  • Lucile Ric (Ekoizlea)
  • New Directors
    85 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Principe, 3
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Principe, 3
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 62 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    62 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 7
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Gorrentzako azpitituluekin, audio deskribapena eta zeinuen hizkuntza gazteleraz WhatsCine aplikazioaren bitartez.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    21:00
    24
    21:00
    Principe, 2
    New Directors - 76 m.
    Principe, 2
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)
  • Riko Kurokawa (Ekoizkidea)
  • New Directors
    76 m.
    Ast. 24
    21:00
    24
    21:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (4 KAPITULU) 200 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Principe, 7
    Perlak - 141 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    141 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 83 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    83 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Telmo Esnal (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sail Ofiziala
    98 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 123 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    123 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Trueba, 2
    Perlak - 128 m.
    Trueba, 2
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ast. 24
    22:30
    24
    22:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 105 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Inés María Barrionuevo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Umbra Colombo (Aktorea)
  • Juan Pablo Miller (Ekoizlea)
  • Ezequiel Salinas (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    105 m.
    Ast. 24
    22:30
    24
    22:30
    Principe, 9
    Made in Spain - 75 m.
    Principe, 9
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Gustavo Sánchez (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Carlos Bayona (Ekoizlea)
  • Sandra Hermida Muñiz (Ekoizlea)
  • Soledad Martínez (Ekoizlea)
  • Javier Soto (Ekoizlea)
  • Juan Antonio Bayona (Ekoizle exekutiboa)
  • Fiona Vidal-Quadras (Ekoizle exekutiboa)
  • Made in Spain
    75 m.
    Ast. 24
    22:30
    24
    22:30
    Trueba, 1
    Zinemira - 63 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Txuspo Poyo Mendia (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Jaime Cuenca (Gidoilaria)
  • Zinemira
    63 m.
    Ast. 24
    22:45
    24
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    22:45
    24
    22:45
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Principe, 2
    J.B. (portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    100 m.
    Ast. 24
    22:45
    24
    22:45
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
    Ast. 25
    09:00
    25
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 25
    09:15
    25
    09:15
    Kursaal, 2
    New Directors - 105 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    105 m.
    Ast. 25
    09:30
    25
    09:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 25
    09:30
    25
    09:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 88 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    88 m.
    Ast. 25
    10:00
    25
    10:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 25 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Emanaldi berean: "CUKR A S?L / SUGAR AND SALT"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    25 m.
    Ast. 25
    10:00
    25
    10:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 19 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (txekiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "NETTLES"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    19 m.
    Ast. 25
    10:00
    25
    10:00
    Belodromoa
    Haurrentzako zinema - 103 m.
    Belodromoa
    Euskarazko bertsioa
    Eskolen bitartez antolatua
    6(e)tik 3. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    103 m.
    Ast. 25
    12:00
    25
    12:00
    Kursaal, 1
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 4. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 25
    12:00
    25
    12:00
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Trueba, 1
    J.B. (koreera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ast. 25
    12:00
    25
    12:00
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 125 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    125 m.
    Ast. 25
    12:00
    25
    12:00
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 88 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)
  • Horizontes Latinos
    88 m.
    Ast. 25
    12:00
    25
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 19 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TMUNAT MISHPAHTI BESHNATI HYUD”GIMEL / PORTRAIT OF MY FAMILY IN MY 13TH YEAR"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    19 m.
    Ast. 25
    12:00
    25
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 16 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (hebreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "EL MANGUITO"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    16 m.
    Ast. 25
    14:30
    25
    14:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 102 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    102 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 103 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    103 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 103 m.
    Principe, 7
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    103 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (alemana, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Principe, 3
    Perlak - 89 m.
    Principe, 3
    J.B. (poloniera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    89 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 125 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)
  • Perlak
    125 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 95 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    95 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Principe, 10
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Principe, 10
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    100 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Trueba, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 81 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Ast. 25
    16:00
    25
    16:00
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Ines Moldavsky (Zuzendaria, Ekoizlea, Aktorea, Argazki zuzendaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Ast. 25
    16:15
    25
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 100 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    100 m.
    Ast. 25
    16:15
    25
    16:15
    Antiguo Berri, 8
    New Directors - 92 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 5. emanaldia
    New Directors
    92 m.
    Ast. 25
    16:30
    25
    16:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 88 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Koldo Almandoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ramón Agirre Lasarte (Aktorea, Zinemira saria)
  • Laulad Ahmed (Aktorea)
  • Patxi Bisquert Manterola (Aktorea)
  • Iraia Elias (Aktorea)
  • Erika Olaizola (Aktorea)
  • Marian Fernández Pascal (Ekoizle exekutiboa)
  • Javier Aguirre Erauso (Argazki zuzendaria)
  • Maider Gómez Intxauspe (Ekoizpen laguntzailea)
  • Paola Moto (Ekoizpen laguntzailea)
  • Alazne Ameztoy (Soundman)
  • New Directors
    88 m.
    Ast. 25
    16:30
    25
    16:30
    Trueba, 1
    Made in Spain - 75 m.
    Trueba, 1
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    75 m.
    Ast. 25
    17:00
    25
    17:00
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 105 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Inés María Barrionuevo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Umbra Colombo (Aktorea)
  • Juan Pablo Miller (Ekoizlea)
  • Ezequiel Salinas (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    105 m.
    Ast. 25
    18:00
    25
    18:00
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    6(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 25
    18:00
    25
    18:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 61 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    61 m.
    Ast. 25
    18:00
    25
    18:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 100 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    100 m.
    Ast. 25
    18:15
    25
    18:15
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 25
    18:15
    25
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Perlak - 89 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (poloniera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    89 m.
    Ast. 25
    18:15
    25
    18:15
    Trueba, 1
    Perlak - 128 m.
    Trueba, 1
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ast. 25
    18:15
    25
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 90 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    90 m.
    Ast. 25
    18:15
    25
    18:15
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 63 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    63 m.
    Ast. 25
    18:15
    25
    18:15
    Principe, 10
    Zinemira - 90 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    90 m.
    Ast. 25
    18:30
    25
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 9
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • José Luis López-Linares (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 25
    18:30
    25
    18:30
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Ast. 25
    18:45
    25
    18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • José Luis Cuerda Martínez (Zuzendaria)
  • Roberto Álamo (Aktorea)
  • Blanca Suárez (Aktorea)
  • Arturo Valls Mollá (Aktorea, Ekoizlea)
  • Sail Ofiziala
    95 m.
    Ast. 25
    19:00
    25
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ast. 25
    19:00
    25
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • Mijal Katzowicz (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)
  • Érica Rivas (Aktorea)
  • Rocío Zuviria (Aktorea)
  • Eugenia Campos Guevara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ast. 25
    19:30
    25
    19:30
    Kursaal, 1
    Donostia Sari-emate Gala Judi Dench
    RED JOAN
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Judi Denchi Donostia Saria emateko gala
    5(e)tik 3. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 25
    19:30
    25
    19:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 102 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Gabriela Cartol (Aktorea)
  • Tatiana Graullera (Ekoizlea)
  • Pau Brunet (Ekoizle exekutiboa)
  • Axel Shalson (Ekoizle exekutiboa)
  • New Directors
    102 m.
    Ast. 25
    19:30
    25
    19:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 88 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    88 m.
    Ast. 25
    19:30
    25
    19:30
    Principe, 2
    Perlak - 125 m.
    Principe, 2
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    125 m.
    Ast. 25
    20:00
    25
    20:00
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 90 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 25
    20:15
    25
    20:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Ast. 25
    20:15
    25
    20:15
    Principe, 3
    Horizontes Latinos - 107 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    107 m.
    Ast. 25
    20:15
    25
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 89 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    89 m.
    Ast. 25
    20:15
    25
    20:15
    Trueba, 2
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Ast. 25
    20:15
    25
    20:15
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Ast. 25
    20:30
    25
    20:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Principe, 7
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Ast. 25
    20:30
    25
    20:30
    Principe, 9
    Made in Spain - 113 m.
    Principe, 9
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ast. 25
    20:30
    25
    20:30
    Principe, 10
    Made in Spain - 99 m.
    Principe, 10
    J.B. ( espainiera, katalana, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Elena Trapé (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marta Ramírez (Ekoizlea)
  • Made in Spain
    99 m.
    Ast. 25
    20:45
    25
    20:45
    Trueba, 1
    New Directors - 85 m.
    Trueba, 1
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    85 m.
    Ast. 25
    21:15
    25
    21:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Zinemira - 60 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Euskal Zinema Gala
    4(e)tik 1. emanaldia
    Zinemira
    60 m.
    Ast. 25
    21:30
    25
    21:30
    Antzoki Zaharra
    Belodromoa - 234 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    TELESAIL OSOA (8 KAPITULU) 234 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    2(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    234 m.
    Ast. 25
    22:00
    25
    22:00
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 94 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    94 m.
    Ast. 25
    22:00
    25
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 1. emanaldia
     
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ast. 25
    22:00
    25
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Xacio Baño (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Celso Bugallo (Aktorea)
  • Melania Cruz (Aktorea)
  • María Vázquez (Aktorea)
  • Luisa Romeo (Ekoizlea)
  • Marija Razgute (Ekoizkidea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ast. 25
    22:00
    25
    22:00
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ast. 25
    22:15
    25
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ast. 25
    22:15
    25
    22:15
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 80 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    80 m.
    Ast. 25
    22:15
    25
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 105 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (euskara, espainiera, ingelesa, japoniera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    105 m.
    Ast. 25
    22:30
    25
    22:30
    Principe, 10
    Perlak - 100 m.
    Principe, 10
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Ast. 25
    22:30
    25
    22:30
    Antiguo Berri, 2
    Perlak - 141 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    141 m.
    Ast. 25
    22:30
    25
    22:30
    Trueba, 1
    New Directors - 124 m.
    Trueba, 1
    J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Natalya Meshchaninova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Stepan Devonin (Aktorea)
  • Dagne Vildziunaite (Ekoizkidea)
  • New Directors
    124 m.
    Ast. 25
    22:30
    25
    22:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 65 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Francisco Marise (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Lola Mayo (Ekoizlea)
  • Damian Muñoz Paris (Ekoizlea)
  • Javier Rebollo (Ekoizlea, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Luiz Lepchak (Soinu diseinatzailea)
  • Dani Sanchis (Diseinatzaile grafikoa)
  • Mauro Maroto (Postprodukzioa)
  • New Directors
    65 m.
    Ast. 25
    22:30
    25
    22:30
    Principe, 3
    Horizontes Latinos - 123 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Alvaro Brechner (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Horizontes Latinos
    123 m.
    Ast. 25
    22:30
    25
    22:30
    Trueba, 2
    Zinemira - 80 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    80 m.
    Ast. 25
    22:45
    25
    22:45
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Principe, 7
    J.B. (filipinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Ast. 25
    22:45
    25
    22:45
    Principe, 9
    Zinemira - 110 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • José Manuel Fuentes (Zuzendaria)
  • Joseba Garmendia Etxaniz (Ekoizlea)
  • Maialen Sarasua (Muntatzailea)
  • Rosa Montes (Ekoizpen laguntzailea)
  • Zinemira
    110 m.
    Ast. 25
    23:00
    25
    23:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 26
    09:00
    26
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    6(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ast. 26
    09:30
    26
    09:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 26
    09:30
    26
    09:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 65 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    65 m.
    Ast. 26
    10:00
    26
    10:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 65 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 2. emanaldia
    New Directors
    65 m.
    Ast. 26
    10:00
    26
    10:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 20 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SIRIN"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    20 m.
    Ast. 26
    10:00
    26
    10:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 30 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    mutua
    Emanaldi berean: "PREMIER AMOUR / FIRST LOVE"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    30 m.
    Ast. 26
    10:00
    26
    10:00
    Belodromoa
    Haurrentzako zinema - 103 m.
    Belodromoa
    Euskarazko bertsioa
    Eskolen bitartez antolatua
    6(e)tik 4. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    103 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Trueba, 1
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 134 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 120 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    120 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 89 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Beatriz Seigner (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Thierry Lenouvel (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    89 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 13 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. ( ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "INCONFISSOES / UNCONFESSIONS", "VIOLETA+GUILLERMO"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    13 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 22 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "THE GIRL WITH TWO HEADS", "VIOLETA+GUILLERMO"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    22 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 6 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (elkarrizketarik gabe) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE GIRL WITH TWO HEADS", "INCONFISSOES / UNCONFESSIONS"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    6 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Trueba, 2
    EiTB Gala - 90 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    2(e)tik 2. emanaldia
    EiTB Gala
    90 m.
    Ast. 26
    14:30
    26
    14:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 89 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (daniera, ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    89 m.
    Ast. 26
    15:30
    26
    15:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 135 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (koreera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Principe, 7
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Principe, 3
    Perlak - 125 m.
    Principe, 3
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    125 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 2
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 102 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    102 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Trueba, 2
    Made in Spain - 113 m.
    Trueba, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 96 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa, italiera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    96 m.
    Ast. 26
    16:15
    26
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 91 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    91 m.
    Ast. 26
    16:15
    26
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Ast. 26
    16:15
    26
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Ast. 26
    16:30
    26
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 135 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ast. 26
    16:30
    26
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 93 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hernán Musaluppi (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    93 m.
    Ast. 26
    17:00
    26
    17:00
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 95 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    95 m.
    Ast. 26
    17:00
    26
    17:00
    Principe, 10
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Principe, 10
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ast. 26
    17:00
    26
    17:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Principe, 10
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ast. 26
    18:00
    26
    18:00
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Principe, 2
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Horizontes Latinos
    100 m.
    Ast. 26
    18:00
    26
    18:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 97 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 103 m.
    Principe, 9
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Soon-rye Yim (Zuzendaria)
  • Culinary Zinema
    103 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 107 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Camila Groch (Ekoizlea)
  • Gonzalo Delgado (Director de arte)
  • Horizontes Latinos
    107 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 3
    Horizontes Latinos - 89 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    89 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 97 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Trueba, 2
    Made in Spain - 99 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, katalana, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    99 m.
    Ast. 26
    18:30
    26
    18:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 134 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ast. 26
    18:30
    26
    18:30
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 65 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Francisco Marise (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Javier Rebollo (Ekoizlea, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • New Directors
    65 m.
    Ast. 26
    19:00
    26
    19:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • Mijal Katzowicz (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)
  • Érica Rivas (Aktorea)
  • Rocío Zuviria (Aktorea)
  • Eugenia Campos Guevara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ast. 26
    19:00
    26
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • David Epiney (Ekoizlea)
  • Giuseppe Truppi (Argazki zuzendaria)
  • Raphaël Lefèvre (Muntatzailea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Ast. 26
    19:00
    26
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)
  • Fernando Franco (Ekoizlea, Irakaslea, Horizontes sariaren epaimahaia)
  • Sandro Halphen (Ekoizle exekutiboa)
  • Juan José López (Ekoizle exekutiboa)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Ast. 26
    19:15
    26
    19:15
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 26
    19:30
    26
    19:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 89 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (daniera, ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Laurits Flensted-Jensen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Michella Bredahl (Aktorea)
  • Niklas Herskind (Aktorea)
  • Mark Kesby Jensen (Aktorea)
  • Noah Skovgaard Skands (Aktorea)
  • Julie Friis Walenciak (Ekoizlea)
  • Balthazar Hertel (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    89 m.
    Ast. 26
    19:30
    26
    19:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 75 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    75 m.
    Ast. 26
    20:00
    26
    20:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ast. 26
    20:15
    26
    20:15
    Principe, 3
    Perlak - 105 m.
    Principe, 3
    J.B. (nederlandera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    105 m.
    Ast. 26
    20:15
    26
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Principe, 7
    J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Trueba, 2
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 88 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Koldo Almandoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Laulad Ahmed (Aktorea)
  • Iraia Elias (Aktorea)
  • Erika Olaizola (Aktorea)
  • Javier Aguirre Erauso (Argazki zuzendaria)
  • Alazne Ameztoy (Soundman)
  • New Directors
    88 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 88 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)
  • Horizontes Latinos
    88 m.
    Ast. 26
    21:30
    26
    21:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    EiTB Gala - 90 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    EiTB Gala
    2(e)tik 1. emanaldia
     
    EiTB Gala
    90 m.
    Ast. 26
    21:30
    26
    21:30
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Principe, 10
    Made in Spain - 92 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Made in Spain
    92 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 60 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zinemira
    60 m.
    Ast. 26
    22:15
    26
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Principe, 3
    Perlak - 134 m.
    Principe, 3
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Trueba, 1
    New Directors - 94 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    94 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 96 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (vietnamera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    96 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 93 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    93 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Trueba, 2
    Zinemira - 80 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    80 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 110 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    110 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Antzoki Zaharra
    Belodromoa - 87 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    2(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    87 m.
    Ast. 26
    22:45
    26
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 26
    22:45
    26
    22:45
    Principe, 7
    Perlak - 141 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    141 m.
    Ast. 26
    22:45
    26
    22:45
    Principe, 9
    Made in Spain - 105 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)
  • Made in Spain
    105 m.
    Ost. 27
    09:00
    27
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 27
    09:30
    27
    09:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 27
    09:30
    27
    09:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 96 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (vietnamera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 2. emanaldia
    New Directors
    96 m.
    Ost. 27
    09:30
    27
    09:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 96 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (vietnamera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    96 m.
    Ost. 27
    10:00
    27
    10:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 20 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TRACING ADDAI"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    20 m.
    Ost. 27
    10:00
    27
    10:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 30 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "EL VERANO DEL LEÓN ELÉCTRICO"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    30 m.
    Ost. 27
    10:00
    27
    10:00
    Belodromoa
    Haurrentzako zinema - 103 m.
    Belodromoa
    Euskarazko bertsioa
    Eskolen bitartez antolatua
    6(e)tik 5. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    103 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Kursaal, 2
    New Directors - 80 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Kun Yang (Zuzendaria)
  • Linyun Su (Ekoizlea)
  • Liyang Wang (Ekoizlea)
  • New Directors
    80 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 8 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "FRAGMENT DE DRAME / A PIECE OF TRAGEDY", "ONDE O VERÃO VAI (EPISÓDIOS DA JUVENTUDE) / WHERE THE SUMMER GOES (CHAPTERS ON YOUTH)"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    8 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 24 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "À CHACUN SA MALÉDICTION / COUNT YOUR CURSES", "ONDE O VERÃO VAI (EPISÓDIOS DA JUVENTUDE) / WHERE THE SUMMER GOES (CHAPTERS ON YOUTH)"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    24 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 20 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "À CHACUN SA MALÉDICTION / COUNT YOUR CURSES", "FRAGMENT DE DRAME / A PIECE OF TRAGEDY"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    20 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Principe, 10
    Donostia Film Comission Sariaren film irabazlearen emanaldia
    Beste ekintza batzuk
    Principe, 10
    Gonbidapenarekin
    3(e)tik 3. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
     
    Ost. 27
    14:00
    27
    14:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 80 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    80 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Trueba, 1
    Perlak - 135 m.
    Trueba, 1
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 135 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Alfonso Cuarón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Perlak
    135 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 95 m.
    Trueba, 2
    J.B. (gaztelania, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    95 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 9
    Made in Spain - 113 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Susi Sánchez (Aktorea)
  • Made in Spain
    113 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 110 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • José Manuel Fuentes (Zuzendaria)
  • Joseba Garmendia Etxaniz (Ekoizlea)
  • Zinemira
    110 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 79 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    79 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ost. 27
    16:15
    27
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 92 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    92 m.
    Ost. 27
    16:15
    27
    16:15
    Principe, 3
    Made in Spain - 100 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Made in Spain
    100 m.
    Ost. 27
    16:30
    27
    16:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 93 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (albaniera, serbiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Ost. 27
    16:30
    27
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Mariana Tejos (Ekoizlea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Ost. 27
    16:30
    27
    16:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 292 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU) 292 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    7(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    292 m.
    Ost. 27
    17:00
    27
    17:00
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 90 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ost. 27
    18:00
    27
    18:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 128 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ost. 27
    18:15
    27
    18:15
    Trueba, 2
    New Directors - 96 m.
    Trueba, 2
    J.B. (vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    96 m.
    Ost. 27
    18:15
    27
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 72 m.
    Principe, 9
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Maya Gallus (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    72 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Antiguo Berri, 7
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Antiguo Berri, 7
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Principe, 3
    Zinemira - 60 m.
    Principe, 3
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zinemira
    60 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 120 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Jacques Audiard (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • John C. Reilly (Aktorea)
  • Perlak
    120 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 103 m.
    Principe, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    103 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Trueba, 1
    New Directors - 88 m.
    Trueba, 1
    J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    88 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    Kursaal, 2
    New Directors - 93 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (albaniera, serbiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • May-Linda Kosumovic (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Arian Krasniqi (Ekoizkidea)
  • Vladimir Pavlovski (Ekoizkidea, Muntatzailea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    93 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 234 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (8 KAPITULU) 234 minutu eta 20 minutuko atsedenaldia
    2(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    234 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 82 m.
    San Telmo Museoa
    J.B azpitituluak euskaraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Ost. 27
    19:30
    27
    19:30
    Principe, 10
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Ost. 27
    19:30
    27
    19:30
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Ost. 27
    19:30
    27
    19:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 113 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ost. 27
    20:00
    27
    20:00
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 27
    20:15
    27
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 90 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa, alemana) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    90 m.
    Ost. 27
    20:15
    27
    20:15
    Principe, 9
    Zinemira - 96 m.
    Principe, 9
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oskar Alegria (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Özcan Alper (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Asier Altuna (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mireia Gabilondo Garitanoandia (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eugène Green (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Itziar Leemans (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carlos Enrique Machado Quintela (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maider Oleaga (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maialen Sarasua (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sara Cozar (Aktorea)
  • Zinemira
    96 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 89 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    89 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Antiguo Berri, 7
    Horizontes Latinos - 93 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hernán Musaluppi (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    93 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    80 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Trueba, 2
    Beste ekintza batzuk - 66 m.
    Trueba, 2
    2017/2018 ikasturtean Larrotxene kultur etxean egindako lanen erakustaldia
    Beste ekintza batzuk
    66 m.
    Ost. 27
    20:45
    27
    20:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ost. 27
    21:00
    27
    21:00
    Principe, 2
    New Directors - 89 m.
    Principe, 2
    J.B. (daniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    89 m.
    Ost. 27
    21:30
    27
    21:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 84 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alberto Torres (Konpositorea)
  • Bruna Haddad (Postprodukzioa)
  • Horizontes Latinos
    84 m.
    Ost. 27
    21:30
    27
    21:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    RTVE Gala - 94 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera)
    RTVE Gala
    1(e)tik 1. emanaldia
    RTVE Gala
    94 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 114 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Jean Christophe Reymond (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Principe, 10
    Made in Spain - 92 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    92 m.
    Ost. 27
    22:15
    27
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 98 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    98 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Trueba, 1
    New Directors - 102 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Gabriela Cartol (Aktorea)
  • Tatiana Graullera (Ekoizlea)
  • New Directors
    102 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 99 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. ( espainiera, katalana, ingelesa, alemana) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    99 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 80 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    80 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Principe, 9
    Zinemira - 70 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David Rodríguez Losada (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jaione Azkona (Aktorea)
  • Yeyo Bayeyo (Aktorea)
  • Mateu Bosch (Aktorea)
  • Marta Fuenar (Aktorea)
  • José Alba (Ekoizlea)
  • Mario Carreño Salvador (Ekoizlea)
  • Asier Vázquez (Ekoizlea)
  • Odile Antonio (Ekoizle exekutiboa)
  • Noemí Chico Hinojal (Elkartutako ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jorge Martín Hernández (Argazki zuzendaria)
  • Zinemira
    70 m.
    Ost. 27
    22:45
    27
    22:45
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ost. 27
    22:45
    27
    22:45
    Principe, 2
    New Directors - 80 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    80 m.
    Ost. 27
    22:45
    27
    22:45
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ost. 27
    23:00
    27
    23:00
    Antiguo Berri, 6
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ost. 27
    23:00
    27
    23:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ost. 27
    24:00
    27
    24:00
    Kursaal, 2
    Perlak - 120 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    120 m.
    Ost. 28
    09:00
    28
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Ost. 28
    09:30
    28
    09:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (norvegiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Ost. 28
    09:30
    28
    09:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 93 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (errumaniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    10:00
    28
    10:00
    Belodromoa
    Haurrentzako zinema - 103 m.
    Belodromoa
    Euskarazko bertsioa
    Eskolen bitartez antolatua
    6(e)tik 6. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    103 m.
    Ost. 28
    12:00
    28
    12:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (norvegiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Ost. 28
    12:00
    28
    12:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 124 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    124 m.
    Ost. 28
    12:00
    28
    12:00
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    3(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Principe, 3
    J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Trueba, 1
    Perlak - 114 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Kursaal, 2
    New Directors - 93 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (errumaniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hadrian Marcu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Bogdan Dumitrache (Aktorea)
  • Anamaria Antoci (Ekoizlea)
  • New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Trueba, 2
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Trueba, 2
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Trueba, 2
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 105 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)
  • Made in Spain
    105 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 81 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Muriel Box - 87 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 10
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Principe, 10
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 9
    Made in Spain - 87 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • David Trueba (Zuzendaria)
  • Fernando Ramallo (Aktorea)
  • Made in Spain
    87 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 60 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    60 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 2
    Zinemira - 70 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David Rodríguez Losada (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marta Fuenar (Aktorea)
  • Asier Vázquez (Ekoizlea)
  • Jorge Martín Hernández (Argazki zuzendaria)
  • Zinemira
    70 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 89 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    89 m.
    Ost. 28
    16:30
    28
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 107 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Ost. 28
    17:00
    28
    17:00
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 84 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    84 m.
    Ost. 28
    17:30
    28
    17:30
    Antiguo Berri, 7
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Gorrentzako azpitituluekin, audio deskribapena eta zeinuen hizkuntza gazteleraz WhatsCine aplikazioaren bitartez.
    6(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 114 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Luis Ortega (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lorenzo Ferro (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Javier Braier (Ekoizlea)
  • Perlak
    114 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 103 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    103 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 73 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Klausurako filma
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Aitor Bereziartua (Zuzendaria)
  • Ander Iriarte (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    73 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 2
    New Directors - 93 m.
    Principe, 2
    J.B. (albaniera, serbiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • May-Linda Kosumovic (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Arian Krasniqi (Ekoizkidea)
  • Vladimir Pavlovski (Ekoizkidea, Muntatzailea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Trueba, 2
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 10
    Made in Spain - 113 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 86 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    86 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Principe, 7
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Trueba, 1
    New Directors - 80 m.
    Trueba, 1
    J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Kun Yang (Zuzendaria)
  • Linyun Su (Ekoizlea)
  • Liyang Wang (Ekoizlea)
  • New Directors
    80 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Kursaal, 2
    Zinemira - 87 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa, ingelesa, arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Klausurako filma
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)
  • Ramón Agirre Lasarte (Ahotsa, Zinemira saria)
  • Isaach De Bankolé (Ahotsa)
  • Rossy De Palma (Ahotsa, Sail Ofizialeko epaimahaia)
  • Oscar Jaenada (Ahotsa)
  • Sergi López (Ahotsa)
  • Jorge Perugorria (Ahotsa)
  • Unax Ugalde (Ahotsa)
  • Raül Refree (Konpositorea)
  • Zinemira
    87 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Muriel Box - 91 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    91 m.
    Ost. 28
    18:45
    28
    18:45
    Principe, 3
    Zinemira - 96 m.
    Principe, 3
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    96 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (norvegiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 87 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "CAMPEONES"
    2(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    87 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 124 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "NI DISTINTOS NI DIFERENTES: CAMPEONES"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    124 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 140 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Lehiaketaz kanpo
    4(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    140 m.
    Ost. 28
    19:30
    28
    19:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Mariana Tejos (Ekoizlea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Ost. 28
    20:00
    28
    20:00
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 87 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa, ingelesa, arabiera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    87 m.
    Ost. 28
    20:15
    28
    20:15
    Principe, 9
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Ost. 28
    20:15
    28
    20:15
    Principe, 9
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Ost. 28
    20:15
    28
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Principe, 10
    Culinary Zinema - 73 m.
    Principe, 10
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    73 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Trueba, 1
    New Directors - 89 m.
    Trueba, 1
    J.B. (daniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    89 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Principe, 2
    New Directors - 93 m.
    Principe, 2
    J.B. (errumaniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 92 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    92 m.
    Ost. 28
    20:45
    28
    20:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 107 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Jaime Rosales (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Marisa Paredes (Aktorea)
  • Perlak
    107 m.
    Ost. 28
    20:45
    28
    20:45
    Principe, 3
    Perlak - 107 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Ost. 28
    20:45
    28
    20:45
    Principe, 7
    Made in Spain - 105 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)
  • Made in Spain
    105 m.
    Ost. 28
    21:00
    28
    21:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Muriel Box - 97 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Ost. 28
    21:30
    28
    21:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 173 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Dan Wechsler (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    173 m.
    Ost. 28
    22:00
    28
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Ost. 28
    22:00
    28
    22:00
    Antiguo Berri, 6
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ost. 28
    22:15
    28
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ost. 28
    22:15
    28
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Trueba, 1
    Perlak - 125 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    125 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Principe, 2
    Perlak - 135 m.
    Principe, 2
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Principe, 10
    Culinary Zinema - 72 m.
    Principe, 10
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    72 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Trueba, 2
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Trueba, 2
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Trueba, 2
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 100 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    100 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Principe, 9
    Zinemira - 99 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Paul Urkijo (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ramón Agirre Lasarte (Aktorea, Zinemira saria)
  • Gorka Gómez Andreu (Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Gorka Izagirre Azurmendi (Ekoizlea)
  • Miguel Ángel Jiménez (Ekoizlea)
  • Zinemira
    99 m.
    Ost. 28
    22:45
    28
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Perlak - 134 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ost. 28
    23:00
    28
    23:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Ost. 28
    23:00
    28
    23:00
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Principe, 3
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 28
    23:15
    28
    23:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 124 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Klausurako filma. Publikoaren Sariaren botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Nadine Labaki (Zuzendaria, Aktorea, Gidoilaria)
  • Khaled Mouzanar (Ekoizlea)
  • Perlak
    124 m.
    Lar. 29
    09:00
    29
    09:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 140 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    Lehiaketaz kanpo
    4(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    140 m.
    Lar. 29
    12:00
    29
    12:00
    Trueba, 2
    Haurrentzako zinema - 101 m.
    Trueba, 2
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    101 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Perlak - 135 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 124 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (arabiera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    124 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 72 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    72 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Principe, 10
    Zinemira - 99 m.
    Principe, 10
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    99 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Trueba, 2
    Haurrentzako zinema - 85 m.
    Trueba, 2
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    85 m.
    Lar. 29
    16:00
    29
    16:00
    Antzoki Zaharra
    Euskal Zinemaren Irizar sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Antzoki Zaharra
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 84 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alberto Torres (Konpositorea)
  • Horizontes Latinos
    84 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Antiguo Berri, 7
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 87 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 62 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    62 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Principe, 3
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Principe, 9
    Zinemira - 87 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa, ingelesa, arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)
  • Zinemira
    87 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 292 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU) 292 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    7(e)tik 7. emanaldia
    Sail Ofiziala
    292 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Perlak - 107 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Belodromoa
    Perlak - 124 m.
    Belodromoa
    J.B. (arabiera) azpitituluak espainieraz
    Amaiera Saio Berezia: 18:00 Capharnaüm / Capernaum (Perlak itxiera). 20:30. La octava dimensión (film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. Bad Times at the El Royale (Amaiera S. Ofiziala LK).
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    124 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 173 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    173 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Principe, 10
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Principe, 10
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 5. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 5. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Trueba, 1
    Perlak - 107 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 135 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Bradley Cooper (Zuzendaria, Aktorea, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 96 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    96 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 83 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    83 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 72 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    72 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 73 m.
    Trueba, 2
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    73 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Principe, 9
    Made in Spain - 100 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    100 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antiguo Berri, 6
    Zinemira - 70 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    70 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antzoki Zaharra
    Zabaltegi-Tabakalera sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Antzoki Zaharra
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    18:45
    29
    18:45
    Principe, 3
    Perlak - 124 m.
    Principe, 3
    J.B. (arabiera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    124 m.
    Lar. 29
    19:00
    29
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Perlak - 114 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Lar. 29
    19:30
    29
    19:30
    Kursaal, 2
    Gazteriaren sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Kursaal, 2
     Aurkezpena   
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    20:00
    29
    20:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 114 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Lar. 29
    20:00
    29
    20:00
    Principe, 10
    Horizontes Latinos - 173 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    173 m.
    Lar. 29
    20:15
    29
    20:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Lar. 29
    20:15
    29
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 90 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    90 m.
    Lar. 29
    20:15
    29
    20:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 103 m.
    Trueba, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    103 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 73 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    73 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Trueba, 1
    New Directors - 93 m.
    Trueba, 1
    J.B. (albaniera, serbiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Principe, 9
    Zinemira - 70 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    70 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Belodromoa
    La octava dimensión (Film laburra)
    Beste ekintza batzuk - 17 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera)
    Amaiera Saio Berezia: 18:00 Capharnaüm / Capernaum (Perlak itxiera). 20:30. La octava dimensión (film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. Bad Times at the El Royale (Amaiera S. Ofiziala LK).
    1(e)tik 1. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
    17 m.
    Lar. 29
    21:00
    29
    21:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 120 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    120 m.
    Lar. 29
    21:00
    29
    21:00
    Kursaal, 1
    Sari-emate eta amaierako galaClosing
    "BAD TIMES AT THE EL ROYALE"
    Sail Ofiziala - 140 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Amaiera lehiaketaz kanpo
    4(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    140 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Principe, 3
    Perlak - 120 m.
    Principe, 3
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    120 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Principe, 2
    Zinemira - 96 m.
    Principe, 2
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Mikel Arredondo Bilbo (Ekoizlea)
  • Lutxo Egia del Rio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    96 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Principe, 9
    Zinemira - 87 m.
    Principe, 9
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    87 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Kursaal, 2
    Kutxabank-New Directors sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Kursaal, 2
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Perlak - 135 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (mandarin-txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 113 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia