Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 70. Edizioa 2022  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretoa
Saila
Filma

581 emanaldiak
0
24
Larunbata
23
Ostirala
22
Osteguna
21
Asteazkena
20
Asteartea
19
Astelehena
18
Igandea
17
Larunbata
16
Ostirala
Ost. 16
09:00
16
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 125 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
6(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Ost. 16
09:00
16
09:00
Kursaal, 2
New Directors - 105 m.
Kursaal, 2
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
105 m.
 
Ost. 16
09:00
16
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 85 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
85 m.
 
Ost. 16
10:00
16
10:00
Belodromoa
Ikastetxeak Belodromoan - 90 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
6(e)tik 1. emanaldia
Ikastetxeak Belodromoan 
90 m.
 
Ost. 16
12:00
16
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 105 m.
Kursaal, 2
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Inaugurazioa
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
105 m.
 
Ost. 16
12:15
16
12:15
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 105 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (arabiera, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
105 m.
 
Ost. 16
12:30
16
12:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 76 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
76 m.
 
Ost. 16
14:30
16
14:30
Principe, 3
Perlak - 129 m.
Principe, 3
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
129 m.
 
Ost. 16
14:30
16
14:30
Principe, 7
Belodromoa - 120 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
2(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
120 m.
 
Ost. 16
16:00
16
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 85 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Inaugurazioa. Publikoaren Sariaren botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
85 m.
 
Ost. 16
16:00
16
16:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 86 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
86 m.
 
Ost. 16
16:00
16
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 97 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Klasikoak 
97 m.
 
Ost. 16
16:30
16
16:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 83 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Inaugurazioa
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
83 m.
 
Ost. 16
16:45
16
16:45
Antzoki Zaharra
Perlak - 130 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
130 m.
 
Ost. 16
17:45
16
17:45
Principe, 7
Perlak - 85 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
85 m.
 
Ost. 16
18:00
16
18:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 97 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
97 m.
 
Ost. 16
18:30
16
18:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 105 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (arabiera, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
105 m.
 
Ost. 16
18:30
16
18:30
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Ost. 16
18:30
16
18:30
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Inaugurazioa
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
115 m.
 
Ost. 16
19:15
16
19:15
Kursaal, 2
Zinemira - 100 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Inaugurazioa
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zinemira 
100 m.
 
Ost. 16
19:30
16
19:30
Principe, 9
Horizontes Latinos - 83 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
83 m.
 
Ost. 16
19:45
16
19:45
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 107 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
 
Ost. 16
20:00
16
20:00
Principe, 7
Perlak - 105 m.
Principe, 7
J.B. (arabiera, espainiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
105 m.
 
Ost. 16
20:30
16
20:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 125 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Inaugurazio Gala - Lehiaketaz kanpoko filma
INAUGURAZIO GALA
Sarrerak eskuragarri Kursaaleko leihatiletan emanaldiaren egunean, 17:00etatik aurrera
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Ost. 16
20:30
16
20:30
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 85 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
85 m.
 
Ost. 16
21:30
16
21:30
Victoria Eugenia Antzokia
FIPRESCI Sari Nagusia - 180 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (japoniera, koreera, thaiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
FIPRESCI Sari Nagusia 
180 m.
 
Ost. 16
21:45
16
21:45
Principe, 9
Zinemira - 100 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
100 m.
 
Ost. 16
21:50
16
21:50
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 125 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera honek proiekziora bakarrik sartzeko aukera ematen du, ez du Inaugurazio Galara sarrerarik ematen
6(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Ost. 16
22:00
16
22:00
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Ost. 16
22:00
16
22:00
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
115 m.
 
Ost. 16
22:00
16
22:00
Principe, 3
Made in Spain - 89 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, ingelesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Inaugurazioa
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
89 m.
 
Ost. 16
22:00
16
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Cuerdas / Chords (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 30 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
30 m.
 
Ost. 16
22:00
16
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 90 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
90 m.
 
Ost. 16
22:15
16
22:15
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 108 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
108 m.
 
Ost. 16
22:30
16
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 122 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
122 m.
 
Ost. 16
22:30
16
22:30
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 105 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
3(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
105 m.
 
Ost. 16
22:30
16
22:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 125 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo
6(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Lar. 17
08:30
17
08:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
 
Lar. 17
08:30
17
08:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 110 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
 
Lar. 17
08:30
17
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 95 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (daniera, norvegiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
95 m.
 
Lar. 17
09:00
17
09:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 108 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
108 m.
 
Lar. 17
11:30
17
11:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 110 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
 
Lar. 17
11:30
17
11:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 128 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (errumaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
128 m.
 
Lar. 17
11:30
17
11:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 111 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (daniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
 
Lar. 17
12:00
17
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 95 m.
Kursaal, 2
J.B. (daniera, norvegiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
95 m.
 
Lar. 17
12:00
17
12:00
Belodromoa
Belodromoa - 70 m.
Belodromoa
Sarrera dohainik. Gonbidapenak irailaren 10etik aurrera jaso ahal izango dira Kursaaleko Zinemaldiko informazio gunean eta Donostiako Turismo bulegoan (Boulevard, 8)
1(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
70 m.
 
Lar. 17
14:00
17
14:00
Principe, 7
Belodromoa - 118 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
2(e)tik 1. emanaldia
Belodromoa 
118 m.
 
Lar. 17
14:00
17
14:00
Principe, 3
New Directors - 92 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
92 m.
 
Lar. 17
15:30
17
15:30
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 112 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
112 m.
 
Lar. 17
15:45
17
15:45
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 79 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Klasikoak 
79 m.
 
Lar. 17
16:00
17
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 76 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
76 m.
 
Lar. 17
16:00
17
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 129 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
129 m.
 
Lar. 17
16:00
17
16:00
Principe, 2
Horizontes Latinos - 108 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
108 m.
 
Lar. 17
16:00
17
16:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 105 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (arabiera, espainiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
105 m.
 
Lar. 17
16:00
17
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Lar. 17
16:00
17
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
115 m.
 
Lar. 17
16:30
17
16:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 99 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
99 m.
 
Lar. 17
16:30
17
16:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 140 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
140 m.
 
Lar. 17
16:30
17
16:30
Principe, 10
Haurrentzako zinema - 90 m.
Principe, 10
Euskarazko bertsioa
Sarrerak Zinemaldi Plazako leihatiletan eskuragarri hilaren 11tik aurrera eta proiekzioaren egun berean, zine aretoan
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
90 m.
 
Lar. 17
16:30
17
16:30
Trueba, 2
Zinemira - 100 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
100 m.
 
Lar. 17
16:45
17
16:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 125 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo
6(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Lar. 17
17:00
17
17:00
Principe, 3
Made in Spain - 89 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, ingelesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
89 m.
 
Lar. 17
17:00
17
17:00
Antiguo Berri, 2
Perlak - 85 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
85 m.
 
Lar. 17
18:00
17
18:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 22 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (islandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
22 m.
 
Lar. 17
18:00
17
18:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 143 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (daniera, islandiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
143 m.
 
Lar. 17
18:00
17
18:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 111 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
111 m.
 
Lar. 17
18:30
17
18:30
Principe, 2
Made in Spain - 109 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
109 m.
 
Lar. 17
18:30
17
18:30
Principe, 10
Haurrentzako zinema - 88 m.
Principe, 10
Euskarazko bertsioa
Sarrerak Zinemaldi Plazako leihatiletan eskuragarri hilaren 11tik aurrera eta proiekzioaren egun berean, zine aretoan
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
88 m.
 
Lar. 17
18:30
17
18:30
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 83 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
83 m.
 
Lar. 17
18:45
17
18:45
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Lar. 17
18:45
17
18:45
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
115 m.
 
Lar. 17
19:00
17
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 110 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
 
Lar. 17
19:00
17
19:00
Trueba, 2
Made in Spain - 89 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
89 m.
 
Lar. 17
19:15
17
19:15
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 130 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
130 m.
 
Lar. 17
19:15
17
19:15
Principe, 9
Zinemira - 113 m.
Principe, 9
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zinemira 
113 m.
 
Lar. 17
19:15
17
19:15
Antiguo Berri, 2
Perlak - 105 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (arabiera, espainiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
105 m.
 
Lar. 17
19:30
17
19:30
Kursaal, 2
New Directors - 92 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
92 m.
 
Lar. 17
19:30
17
19:30
Principe, 3
Perlak - 129 m.
Principe, 3
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
129 m.
 
Lar. 17
19:30
17
19:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 76 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
76 m.
 
Lar. 17
19:45
17
19:45
Antzoki Zaharra
Donostia Saria Emanaldiak - 116 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
6(e)tik 1. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
116 m.
 
Lar. 17
20:00
17
20:00
Belodromoa
Belodromoa - 120 m.
Belodromoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Belodromoa 
120 m.
 
Lar. 17
20:30
17
20:30
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 114 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
114 m.
 
Lar. 17
20:30
17
20:30
Principe, 10
Horizontes Latinos - 99 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
99 m.
 
Lar. 17
20:45
17
20:45
Antiguo Berri, 6
Perlak - 130 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
130 m.
 
Lar. 17
21:15
17
21:15
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 83 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
83 m.
 
Lar. 17
21:30
17
21:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 125 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Lar. 17
21:30
17
21:30
Trueba, 1
New Directors - 105 m.
Trueba, 1
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
105 m.
 
Lar. 17
21:45
17
21:45
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
115 m.
 
Lar. 17
21:45
17
21:45
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Lar. 17
22:00
17
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 93 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemaniera, frantsesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
93 m.
 
Lar. 17
22:00
17
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
 
Lar. 17
22:00
17
22:00
Antiguo Berri, 2
Zinemira - 113 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
113 m.
 
Lar. 17
22:15
17
22:15
Principe, 9
Zinemira - 80 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zinemira 
80 m.
 
Lar. 17
22:30
17
22:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 98 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
98 m.
 
Lar. 17
22:30
17
22:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 122 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
122 m.
 
Lar. 17
22:30
17
22:30
Antzoki Zaharra
Perlak - 138 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, frantsesa, galegoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
138 m.
 
Lar. 17
22:30
17
22:30
Principe, 3
Perlak - 130 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
130 m.
 
Lar. 17
23:00
17
23:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 106 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
3(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
106 m.
 
Iga. 18
08:30
18
08:30
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 116 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
116 m.
 
Iga. 18
08:30
18
08:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 99 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (alemaniera, errumaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
 
Iga. 18
08:30
18
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 98 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
98 m.
 
Iga. 18
09:00
18
09:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 98 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
98 m.
 
Iga. 18
11:30
18
11:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 99 m.
Kursaal, 1
J.B. (alemaniera, errumaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
 
Iga. 18
11:30
18
11:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 100 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
100 m.
 
Iga. 18
12:00
18
12:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 77 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
77 m.
 
Iga. 18
12:00
18
12:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 141 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (italiera, alemaniera, txekiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
141 m.
 
Iga. 18
12:00
18
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Cuerdas / Chords (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 30 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
30 m.
 
Iga. 18
12:00
18
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 90 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
90 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 138 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, frantsesa, galegoa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
138 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 83 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Horizontes Latinos 
83 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 111 m.
Kursaal, 1
J.B. (daniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Principe, 2
Cuerdas / Chords (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 30 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
30 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 90 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
90 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 126 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
126 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Principe, 9
Zinemira - 80 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
80 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 90 m.
Tabakalera, 1 aretoa
Mutua. Hasierako eta amaierako kredituak J.B-n; azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Film mutua, Joserra Senperenak proiekzioan zuzenean interpretatutako piano-musikarekin
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Klasikoak 
90 m.
 
Iga. 18
16:00
18
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 76 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
76 m.
 
Iga. 18
16:30
18
16:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 78 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, frantsesa, ingelesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
78 m.
 
Iga. 18
16:30
18
16:30
Principe, 3
Sail Ofiziala - 110 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
 
Iga. 18
16:30
18
16:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 107 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
 
Iga. 18
16:30
18
16:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 130 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
130 m.
 
Iga. 18
16:30
18
16:30
Trueba, 1
New Directors - 95 m.
Trueba, 1
J.B. (daniera, norvegiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
95 m.
 
Iga. 18
17:00
18
17:00
Antzoki Zaharra
New Directors - 91 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
91 m.
 
Iga. 18
17:00
18
17:00
Principe, 10
Haurrentzako zinema - 101 m.
Principe, 10
Euskarazko bertsioa
Sarrerak Zinemaldi Plazako leihatiletan eskuragarri hilaren 11tik aurrera eta proiekzioaren egun berean, zine aretoan
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
101 m.
 
Iga. 18
17:00
18
17:00
Antiguo Berri, 8
Perlak - 85 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
85 m.
 
Iga. 18
18:00
18
18:00
Principe, 9
Horizontes Latinos - 108 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
108 m.
 
Iga. 18
18:00
18
18:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 107 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
107 m.
 
Iga. 18
18:15
18
18:15
Trueba, 2
Zinemira - 113 m.
Trueba, 2
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
113 m.
 
Iga. 18
18:45
18
18:45
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 93 m.
Trueba, 1
J.B. (alemaniera, frantsesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
93 m.
 
Iga. 18
19:00
18
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 12 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
12 m.
 
Iga. 18
19:00
18
19:00
Antiguo Berri, 8
Nest (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 22 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (islandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
22 m.
 
Iga. 18
19:00
18
19:00
Antiguo Berri, 8
Zabaltegi-Tabakalera - 143 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (daniera, islandiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
143 m.
 
Iga. 18
19:00
18
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 99 m.
Kursaal, 1
J.B. (alemaniera, errumaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
 
Iga. 18
19:00
18
19:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 111 m.
Principe, 7
J.B. (daniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
 
Iga. 18
19:00
18
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 86 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemaniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
86 m.
 
Iga. 18
19:15
18
19:15
Kursaal, 2
New Directors - 98 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
98 m.
 
Iga. 18
19:15
18
19:15
Principe, 3
Perlak - 138 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, frantsesa, galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
138 m.
 
Iga. 18
19:15
18
19:15
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 109 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
109 m.
 
Iga. 18
19:30
18
19:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 140 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
140 m.
 
Iga. 18
19:30
18
19:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 122 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
122 m.
 
Iga. 18
19:30
18
19:30
Principe, 2
Made in Spain - 64 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
64 m.
 
Iga. 18
19:30
18
19:30
Principe, 10
Made in Spain - 109 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
109 m.
 
Iga. 18
19:30
18
19:30
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 99 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
99 m.
 
Iga. 18
20:00
18
20:00
Belodromoa
Belodromoa - 118 m.
Belodromoa
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Belodromoa 
118 m.
 
Iga. 18
20:15
18
20:15
Principe, 9
Perlak - 122 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
122 m.
 
Iga. 18
20:30
18
20:30
Antiguo Berri, 2
Perlak - 138 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, frantsesa, galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
138 m.
 
Iga. 18
21:00
18
21:00
Trueba, 1
New Directors - 92 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
92 m.
 
Iga. 18
21:00
18
21:00
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 98 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
98 m.
 
Iga. 18
21:30
18
21:30
Principe, 2
Made in Spain - 165 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa, indonesiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
165 m.
 
Iga. 18
21:30
18
21:30
Principe, 7
Sail Ofiziala - 99 m.
Principe, 7
J.B. (alemaniera, errumaniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
 
Iga. 18
21:45
18
21:45
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 110 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
110 m.
 
Iga. 18
22:00
18
22:00
Principe, 10
New Directors - 105 m.
Principe, 10
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
105 m.
 
Iga. 18
22:00
18
22:00
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 116 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Juliette Binocheri Donostia Saria emateko gala
DONSOTIA SARIA GALA: JULIETTE BINOCHE
Sarrerak eskuragarri Kursaaleko leihatiletan emanaldiaren egunean, 17:00etatik aurrera
6(e)tik 3. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
116 m.
 
Iga. 18
22:00
18
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 21 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
21 m.
 
Iga. 18
22:00
18
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
105 m.
 
Iga. 18
22:00
18
22:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 122 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
122 m.
 
Iga. 18
22:15
18
22:15
Principe, 3
Perlak - 140 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
140 m.
 
Iga. 18
22:30
18
22:30
Kursaal, 2
New Directors - 91 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
91 m.
 
Iga. 18
22:30
18
22:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 114 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
Emanaldi Bereziak - Lehiaketaz kanpoko filma
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
114 m.
 
Iga. 18
22:35
18
22:35
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 116 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Sarrera honek proiekziora bakarrik sartzeko aukera ematen du, ez du Donostia Sair-emate Galara sarrerarik ematen
6(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
116 m.
 
Iga. 18
23:00
18
23:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 128 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (errumaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
128 m.
 
Iga. 18
23:00
18
23:00
Principe, 9
Perlak - 129 m.
Principe, 9
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
129 m.
 
Ast. 19
08:30
19
08:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 122 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
122 m.
 
Ast. 19
08:30
19
08:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 116 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
116 m.
 
Ast. 19
08:30
19
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 84 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (frantsesa, islandiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
84 m.
 
Ast. 19
09:00
19
09:00
Kursaal, 2
New Directors - 98 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
98 m.
 
Ast. 19
10:00
19
10:00
Belodromoa
Ikastetxeak Belodromoan - 90 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
6(e)tik 2. emanaldia
Ikastetxeak Belodromoan 
90 m.
 
Ast. 19
11:00
19
11:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Eskola magistrala - Nest. Elena López Riera
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
105 m.
 
Ast. 19
11:30
19
11:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 116 m.
Kursaal, 1
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
116 m.
 
Ast. 19
11:30
19
11:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 113 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
113 m.
 
Ast. 19
11:45
19
11:45
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 94 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
94 m.
 
Ast. 19
12:00
19
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 84 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa, islandiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
84 m.
 
Ast. 19
13:45
19
13:45
Principe, 3
New Directors - 109 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
109 m.
 
Ast. 19
14:00
19
14:00
Principe, 2
Euskal Zinema Gala - 96 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
2(e)tik 1. emanaldia
Euskal Zinema Gala 
96 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 141 m.
Kursaal, 1
J.B. (italiera, alemaniera, txekiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
141 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Antzoki Zaharra
Movistar Plus+ Gala - 158 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
TELESAIL OSOA (5 KAPITULU)
2(e)tik 1. emanaldia
Movistar Plus+ Gala 
158 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 92 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
92 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Principe, 7
Perlak - 122 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
122 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Principe, 10
Horizontes Latinos - 77 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
77 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Hizketaldiak - 60 m.
Tabakalera, 1 aretoa
Sarrerak gonbidapenarekin. Zinemaldi Plazako leihatilan (Kursaaleko beheko solairuan) edo Tabakalerako leihatilan jaso ahal izango dira irailaren 16tik aurrera
1(e)tik 1. emanaldia
Hizketaldiak 
60 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 111 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (daniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
 
Ast. 19
16:00
19
16:00
Trueba, 1
New Directors - 91 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
91 m.
 
Ast. 19
16:15
19
16:15
Kursaal, 2
New Directors - 109 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
109 m.
 
Ast. 19
16:15
19
16:15
Principe, 3
Donostia Saria Emanaldiak - 116 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 5. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
116 m.
 
Ast. 19
16:15
19
16:15
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 21 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
21 m.
 
Ast. 19
16:15
19
16:15
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
105 m.
 
Ast. 19
16:30
19
16:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 129 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
129 m.
 
Ast. 19
16:45
19
16:45
Antiguo Berri, 7
Zinemira - 80 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
80 m.
 
Ast. 19
16:45
19
16:45
Antiguo Berri, 8
Zabaltegi-Tabakalera - 93 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (alemaniera, frantsesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
93 m.
 
Ast. 19
17:00
19
17:00
Victoria Eugenia Antzokia
Culinary Zinema - 83 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, ingelesa, japoniera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Inaugurazioa
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
83 m.
 
Ast. 19
17:00
19
17:00
Principe, 2
Perlak - 140 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
140 m.
 
Ast. 19
18:00
19
18:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 128 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 1. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
128 m.
 
Ast. 19
18:00
19
18:00
Principe, 10
Horizontes Latinos - 99 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
99 m.
 
Ast. 19
18:15
19
18:15
Trueba, 1
Made in Spain - 64 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
64 m.
 
Ast. 19
18:30
19
18:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 76 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
76 m.
 
Ast. 19
18:45
19
18:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 141 m.
Principe, 7
J.B. (italiera, alemaniera, txekiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
141 m.
 
Ast. 19
19:00
19
19:00
Principe, 3
Made in Spain - 92 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
92 m.
 
Ast. 19
19:00
19
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Heartbeat (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
28 m.
 
Ast. 19
19:00
19
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 78 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (norvegiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
78 m.
 
Ast. 19
19:00
19
19:00
Antiguo Berri, 7
New Directors - 92 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
92 m.
 
Ast. 19
19:00
19
19:00
Antiguo Berri, 8
New Directors - 95 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (daniera, norvegiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
95 m.
 
Ast. 19
19:00
19
19:00
Trueba, 2
Beste jarduera batzuk - 54 m.
Trueba, 2
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Beste jarduera batzuk 
54 m.
 
Ast. 19
19:15
19
19:15
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 116 m.
Kursaal, 1
J.B. (katalana, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
116 m.
 
Ast. 19
19:15
19
19:15
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 104 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
104 m.
 
Ast. 19
19:30
19
19:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 100 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
100 m.
 
Ast. 19
19:30
19
19:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 138 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, frantsesa, galegoa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
138 m.
 
Ast. 19
19:45
19
19:45
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 104 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
104 m.
 
Ast. 19
20:00
19
20:00
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 12 m.
Principe, 2
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
12 m.
 
Ast. 19
20:00
19
20:00
Principe, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 86 m.
Principe, 2
J.B. (alemaniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
86 m.
 
Ast. 19
20:00
19
20:00
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 78 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, frantsesa, ingelesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
78 m.
 
Ast. 19
20:15
19
20:15
Principe, 10
Horizontes Latinos - 77 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
77 m.
 
Ast. 19
20:30
19
20:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 99 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (alemaniera, errumaniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
99 m.
 
Ast. 19
20:45
19
20:45
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 105 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
105 m.
 
Ast. 19
20:45
19
20:45
Principe, 9
Zinemira - 113 m.
Principe, 9
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zinemira 
113 m.
 
Ast. 19
21:15
19
21:15
Antiguo Berri, 7
Made in Spain - 165 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa, indonesiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
165 m.
 
Ast. 19
21:15
19
21:15
Antiguo Berri, 8
Horizontes Latinos - 78 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, frantsesa, ingelesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
78 m.
 
Ast. 19
21:30
19
21:30
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 98 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
98 m.
 
Ast. 19
22:00
19
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 122 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
122 m.
 
Ast. 19
22:00
19
22:00
Principe, 3
Perlak - 128 m.
Principe, 3
J.B. (errumaniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
128 m.
 
Ast. 19
22:00
19
22:00
Principe, 7
Perlak - 100 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
100 m.
 
Ast. 19
22:00
19
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 15 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
15 m.
 
Ast. 19
22:00
19
22:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 100 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
100 m.
 
Ast. 19
22:00
19
22:00
Trueba, 1
New Directors - 98 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
98 m.
 
Ast. 19
22:15
19
22:15
Kursaal, 2
Sail Ofiziala - 114 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiaketaz kanpoko filma
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Sail Ofiziala 
114 m.
 
Ast. 19
22:15
19
22:15
Antzoki Zaharra
Perlak - 102 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
102 m.
 
Ast. 19
22:15
19
22:15
Principe, 10
New Directors - 92 m.
Principe, 10
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
92 m.
 
Ast. 19
22:30
19
22:30
Victoria Eugenia Antzokia
Discovering Canary Islands Gala - 105 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Sarrera gonbidapenarekin. Kursaaleko informazio puntuan eskuragarri egongo dira.
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Discovering Canary Islands Gala 
105 m.
 
Ast. 19
22:30
19
22:30
Principe, 2
Made in Spain - 98 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
98 m.
 
Ast. 19
22:30
19
22:30
Antiguo Berri, 6
Donostia Saria Emanaldiak - 116 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
116 m.
 
Ast. 19
22:45
19
22:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 110 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
 
Ast. 19
23:00
19
23:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 106 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
106 m.
 
Ast. 20
08:30
20
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 85 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
85 m.
 
Ast. 20
08:30
20
08:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 104 m.
Kursaal, 1
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
104 m.
 
Ast. 20
08:30
20
08:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 123 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
123 m.
 
Ast. 20
09:00
20
09:00
Kursaal, 2
New Directors - 109 m.
Kursaal, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
109 m.
 
Ast. 20
10:00
20
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest - 15 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemaniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest 
15 m.
 
Ast. 20
10:00
20
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Erro bi (Film laburra)
Nest - 12 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (euskara) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest 
12 m.
 
Ast. 20
10:00
20
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest - 14 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
1(e)tik 1. emanaldia
Nest 
14 m.
 
Ast. 20
10:00
20
10:00
Belodromoa
Ikastetxeak Belodromoan - 90 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
6(e)tik 3. emanaldia
Ikastetxeak Belodromoan 
90 m.
 
Ast. 20
11:30
20
11:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 123 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
123 m.
 
Ast. 20
11:30
20
11:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 113 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (portugesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
113 m.
 
Ast. 20
11:30
20
11:30
Principe, 2
EiTB Gala - 104 m.
Principe, 2
J.B. (euskara, espainiera, ingelesa, portugesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
2(e)tik 1. emanaldia
EiTB Gala 
104 m.
 
Ast. 20
12:00
20
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 85 m.
Kursaal, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
85 m.
 
Ast. 20
12:00
20
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest - 15 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest 
15 m.
 
Ast. 20
12:00
20
12:00
Tabakalera, 1 aretoa
Anabase (Film laburra)
Nest - 28 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Nest 
28 m.
 
Ast. 20
14:00
20
14:00
Principe, 2
New Directors - 102 m.
Principe, 2
J.B. (persiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
102 m.
 
Ast. 20
14:15
20
14:15
Principe, 7
RTVE Galak - 75 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
2(e)tik 1. emanaldia
RTVE Galak 
75 m.
 
Ast. 20
15:30
20
15:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 110 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Horizontes Latinos 
110 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Trueba, 1
Heartbeat (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
Trueba, 1
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
28 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 94 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
94 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Principe, 3
Sail Ofiziala - 114 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpitituluak espainieraz
Emanaldi Bereziak - Lehiaketaz kanpoko filma
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
114 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 110 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
3(e)tik 2. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
110 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest - 60 m.
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Hizketaldiak - Sarrerak gonbidapenarekin. Zinemaldi Plazako leihatilan (Kursaaleko beheko solairuan) edo Tabakalerako leihatilan jaso ahal izango dira irailaren 16tik aurrera
1(e)tik 1. emanaldia
Nest 
60 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 141 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (italiera, alemaniera, txekiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
141 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 78 m.
Trueba, 1
J.B. (norvegiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
78 m.
 
Ast. 20
16:00
20
16:00
Trueba, 2
Culinary Zinema - 83 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, japoniera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
83 m.
 
Ast. 20
16:15
20
16:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 122 m.
Principe, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
122 m.
 
Ast. 20
16:30
20
16:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
102 m.
 
Ast. 20
16:30
20
16:30
Principe, 2
Zinemira - 65 m.
Principe, 2
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zinemira 
65 m.
 
Ast. 20
16:30
20
16:30
Principe, 10
Horizontes Latinos - 77 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
77 m.
 
Ast. 20
16:30
20
16:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 128 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (errumaniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
128 m.
 
Ast. 20
16:30
20
16:30
Antiguo Berri, 7
Made in Spain - 98 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
98 m.
 
Ast. 20
16:45
20
16:45
Antzoki Zaharra
Perlak - 113 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (alemaniera, frantsesa, ingelesa, hungariera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
113 m.
 
Ast. 20
16:45
20
16:45
Antiguo Berri, 8
Zabaltegi-Tabakalera - 93 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (alemaniera, frantsesa, errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
93 m.
 
Ast. 20
18:00
20
18:00
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 21 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
21 m.
 
Ast. 20
18:00
20
18:00
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
105 m.
 
Ast. 20
18:30
20
18:30
Kursaal, 2
New Directors - 102 m.
Kursaal, 2
J.B. (persiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
New Directors 
102 m.
 
Ast. 20
18:30
20
18:30
Principe, 2
Made in Spain - 103 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Made in Spain 
103 m.
 
Ast. 20
18:30
20
18:30
Principe, 3
Culinary Zinema - 70 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
70 m.
 
Ast. 20
18:30
20
18:30
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 86 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
86 m.
 
Ast. 20
18:30
20
18:30
Principe, 10
Made in Spain - 92 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
92 m.
 
Ast. 20
18:45
20
18:45
Antiguo Berri, 7
Perlak - 100 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
100 m.
 
Ast. 20
18:45
20
18:45
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 15 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
15 m.
 
Ast. 20
18:45
20
18:45
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 100 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
100 m.
 
Ast. 20
19:00
20
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
75 m.
 
Ast. 20
19:00
20
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Solasaldia 
Zabaltegi-Tabakalera 
24 m.
 
Ast. 20
19:00
20
19:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 123 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
123 m.
 
Ast. 20
19:00
20
19:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 94 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
94 m.
 
Ast. 20
19:00
20
19:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 111 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (daniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
 
Ast. 20
19:15
20
19:15
Antiguo Berri, 8
Zabaltegi-Tabakalera - 12 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
12 m.
 
Ast. 20
19:15
20
19:15
Antiguo Berri, 8
Zabaltegi-Tabakalera - 86 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (alemaniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
86 m.
 
Ast. 20
19:30
20
19:30
Victoria Eugenia Antzokia
Euskal Zinema Gala - 96 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, frantsesa, euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Euskal Zinema Gala
2(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Euskal Zinema Gala 
96 m.
 
Ast. 20
19:30
20
19:30
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 110 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
110 m.
 
Ast. 20
19:30
20
19:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 100 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
100 m.
 
Ast. 20
20:30
20
20:30
Principe, 3
Perlak - 102 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
102 m.
 
Ast. 20
20:30
20
20:30
Principe, 6
Atzerabegirakoa - Claude Sautet - 85 m.
Principe, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Atzerabegirakoa - Claude Sautet 
85 m.
 
Ast. 20
20:45
20
20:45
Principe, 9
Horizontes Latinos - 104 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
104 m.
 
Ast. 20
20:45
20
20:45
Principe, 10
Horizontes Latinos - 110 m.
Principe, 10
J.B. (espainier