tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Osteguna 27
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala
20
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:45
Paco León
  "Arde Madrid / Madrid on fire" (Belodromoa)
Zuzendaria

10:55
Nadine Labaki
  "Capharnaüm / Capernaum" (Perlak)
Zuzendaria, Aktorea, Gidoilaria

11:10
Inma Cuesta
  "Arde Madrid / Madrid on fire" (Belodromoa)
Aktorea

11:10
Julián Villagrán
  "Arde Madrid / Madrid on fire" (Belodromoa)
Aktorea

11:10
Debi Mazar
  "Arde Madrid / Madrid on fire" (Belodromoa)
Aktorea

12:05
Alfonso Cuarón
  "ROMA" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

13:30
Isaach De Bankolé
  "Black is Beltza" (Zinemira)

17:20
Leonor Watling
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea
Aktorea

18:05
Pedro Almodóvar
  "El Ángel / The Angel" (Perlak)
Ekoizlea

20:45
Jose Coronado
  "Gigantes" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
09:45
Luis Ortega
  "El Ángel / The Angel" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

09:45
Jaime Rosales
  "Petra" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

11:10
Alfonso Bassave
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

11:10
Joaquin Climent
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

11:10
Iñaki Peñafiel
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Zuzendaria

11:10
Chani Martín
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

13:30
Sofía Oria
  "Gigantes" (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:30
Juana Acosta
  "Gigantes" (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:30
Barbara Lennie
  "El reino / The Realm" (Sail Ofiziala)
Aktorea
  "Petra" (Perlak)
Aktorea

13:40
Daniel Luque
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Jon Mendía
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Iván Sánchez
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Fernando Albizu
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Fernando Ramallo
  "Casi 40 / Almost Forty" (Made in Spain)
Aktorea

15:05
Lucile Hadzihalilovic
  "De natura " (Zabaltegi-Tabakalera)
Zuzendaria

17:00
Jorge Perugorria
  "Black is Beltza" (Zinemira)

17:20
Lorenzo Ferro
  "El Ángel / The Angel" (Perlak)
Aktorea

17:20
Javier Fesser
  "Campeones" (Belodromoa)
Zuzendaria, Ekoizlea, Muntatzailea

17:20
Athenea Mata
  "Campeones" (Belodromoa)
Aktorea

17:20
Daniel Grao
  "Gigantes" (Sail Ofiziala)
Aktorea
  "Asesinato en la universidad" (RTVE Gala)
Aktorea

18:15
Alex Brendemühl
  "Petra" (Perlak)
Aktorea

21:45
Elisabet Gelabert
  "Gigantes" (Sail Ofiziala)
Aktorea

23:55
Pia Tjelta
  "Blind Spot " (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

10:00
"DIRECTORAS DE FOTOGRAFÍA" TALDEKO TOPAKETA
Kursaal - Prentsa kluba
  • ALMUDENA SÁNCHEZ (Argazki-zuzendaria)
  • RITA NORIEGA (Argazki-zuzendaria)
  • JUANA JIMENEZ HERNÁNDEZ (Argazki-zuzendaria)
  • ANNA MOLINS GARCIA (Argazki-zuzendaria)
  • ONA ISART (Argazki-zuzendaria)
  • GINA FERRER (Argazki-zuzendaria)
  • RAQUEL FERNANDEZ (Argazki-zuzendaria)
  • DANIELA CAJÍAS (Argazki-zuzendaria)
  • LARA VILANOVA (Argazki-zuzendaria)
  • MAITE ASTIZ (Argazki-zuzendaria)
  • GRIS JORDANA (Argazki-zuzendaria)
  • BETH ROURICH (Argazki-zuzendaria)
  • NÚRIA ROLDÓS (Argazki-zuzendaria)
  • MARIA CODINA (Argazki-zuzendaria)

  • 11:10
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Claire Denis (Zuzendaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Agata Buzek (Aktorea)
  • Mia Goth (Aktorea)
  • Robert Pattinson (Aktorea)

  • 12:30
    ''RTVE SOMOS CINE'' TOPAKETA
    Kursaal - Prentsa kluba
  • FERNANDO LÓPEZ PUIG (TVEko Zinema eta Fikzio zuzendaria)
  • SAMUEL MARTIN MATEOS (La 2 kateko zuzendaria)
  • LUIS MANSO (Ekoizlea)
  • ENRIQUE LÓPEZ LAVIGNE (Ekoizlea)
  • JAIME ROSALES (Zuzendaria)
  • ESTHER GARCIA (Espainiako Zinema Saria eta El Deseoko ekoizlea )

  • 14:30
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Isaki Lacuesta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fran Araújo Cabaleiro (Gidoilaria)
  • Isabel Campo Vilar (Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Israel Gómez Romero (Aktorea)
  • Rocío Rendón Rueda (Aktorea)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)
  • Raül Refree (Konpositorea)
  • Kiko Veneno (Konpositorea)

  • 16:30
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Paco León (Zuzendaria)
  • Anna R. Costa (Gidoilaria)
  • Ken Appledorn (Aktorea)
  • Inma Cuesta (Aktorea)
  • Debi Mazar (Aktorea)
  • Julián Villagrán (Aktorea)
  • Domingo Corral (Ekoizlea)

  • 18:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Jie Liu (Zuzendaria)
  • Jingfei Guo (Aktorea)
  • Mi Yang (Aktorea)

  • Photocall

    10:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Claire Denis (Zuzendaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Agata Buzek (Aktorea)
  • Mia Goth (Aktorea)
  • Scarlett Lindsey (Aktorea)
  • Robert Pattinson (Aktorea)

  • 12:00
    RTVE
    Kursaal - guneko terraza
  • FERNANDO LÓPEZ PUIG (Director de Cine y Ficcion de TVE)
  • SAMUEL MARTIN MATEOS (Director de La 2)
  • LUIS MANSO (Productor)
  • ENRIQUE LÓPEZ LAVIGNE (Productor)
  • JAIME ROSALES (Director)
  • ESTHER GARCIA (Premio Nacional de Cinematografía y productora de El Deseo)

  • 13:30
    (Beste ekintza batzuk)
    Kursaal - guneko terraza
  • KIKE MAILLO (Zuzendaria)
  • NAJWA NIMRI (Aktorea)
  • JAVIER PEREIRA (Aktorea)
  • ALBERTO AMMANN (Aktorea)

  • 14:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Isaki Lacuesta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fran Araújo Cabaleiro (Gidoilaria)
  • Isabel Campo Vilar (Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Israel Gómez Romero (Aktorea)
  • Rocío Rendón Rueda (Aktorea)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)
  • Raül Refree (Konpositorea)
  • Kiko Veneno (Konpositorea)

  • 15:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Jie Liu (Zuzendaria)
  • Jingfei Guo (Aktorea)
  • Mi Yang (Aktorea)

  • 16:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Paco León (Zuzendaria)
  • Anna R. Costa (Gidoilaria)
  • Ken Appledorn (Aktorea)
  • Inma Cuesta (Aktorea)
  • Debi Mazar (Aktorea)
  • Julián Villagrán (Aktorea)
  • Domingo Corral (Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Horizontes Latinos)
  • Beatriz Seigner (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)

  • (New Directors)
  • Laurits Flensted-Jensen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Niklas Herskind (Aktorea)

  • (New Directors)
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia Geisse (Directora de arte)

  • Gala

    21:30
    RTVE GALA
    (RTVE Gala)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena 

    16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    16:00
    Antiguo Berri, 7
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    (New Directors)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:30
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena 

    19:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:30
    Antiguo Berri, 7
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:30
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    Festak

    24:00
    MADE IN SPAIN FESTA - AUDIK BABESTUTA
    Bataplan

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea