tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Osteguna 27
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:45
Paco León
  Arde Madrid (Belodromoa)
Zuzendaria

10:55
Nadine Labaki
  Capharnaüm / Capernaum (Perlak)
Zuzendaria, Aktorea, Gidoilaria

11:10
Inma Cuesta
  Arde Madrid (Belodromoa)
Aktorea

11:10
Julián Villagrán
  Arde Madrid (Belodromoa)
Aktorea

11:10
Debi Mazar
  Arde Madrid (Belodromoa)
Aktorea

12:05
Alfonso Cuarón
  ROMA (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

13:30
Isaach De Bankolé
  Black is Beltza (Zinemira)

17:20
Leonor Watling
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

18:05
Pedro Almodóvar
  El Ángel / The Angel (Perlak)
Ekoizlea

20:45
Jose Coronado
  Gigantes (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
09:45
Luis Ortega
  El Ángel / The Angel (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

09:45
Jaime Rosales
  Petra (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

11:10
Alfonso Bassave
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

11:10
Joaquin Climent
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

11:10
Iñaki Peñafiel
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Zuzendaria

11:10
Chani Martín
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

13:30
Sofía Oria
  Gigantes (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:30
Juana Acosta
  Gigantes (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:30
Barbara Lennie
  El reino (Sail Ofiziala)
Aktorea
  Petra (Perlak)
Aktorea
  La enfermedad del domingo (Made in Spain)
Aktorea

13:40
Daniel Luque
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Jon Mendía
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Iván Sánchez
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Fernando Albizu
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

13:45
Fernando Ramallo
  Casi 40 (Made in Spain)
Aktorea

15:05
Lucile Hadzihalilovic
  De natura (Zabaltegi-Tabakalera)
Zuzendaria

17:00
Jorge Perugorria
  Black is Beltza (Zinemira)

17:20
Lorenzo Ferro
  El Ángel / The Angel (Perlak)
Aktorea

17:20
Javier Fesser
  Campeones (Belodromoa)
Zuzendaria, Ekoizlea, Muntatzailea

17:20
Athenea Mata
  Campeones (Belodromoa)
Aktorea

17:20
Daniel Grao
  Gigantes (Sail Ofiziala)
Aktorea
  Asesinato en la universidad (RTVE Gala)
Aktorea

18:15
Alex Brendemühl
  Petra (Perlak)
Aktorea

21:45
Elisabet Gelabert
  Gigantes (Sail Ofiziala)
Aktorea

23:55
Pia Tjelta
  Blind Spot (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

10:00
"DIRECTORAS DE FOTOGRAFÍA" TALDEKO TOPAKETA
Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • ALMUDENA SÁNCHEZ (Argazki-zuzendaria)
  • RITA NORIEGA (Argazki-zuzendaria)
  • JUANA JIMENEZ HERNÁNDEZ (Argazki-zuzendaria)
  • ANNA MOLINS GARCIA (Argazki-zuzendaria)
  • ONA ISART (Argazki-zuzendaria)
  • GINA FERRER (Argazki-zuzendaria)
  • RAQUEL FERNANDEZ (Argazki-zuzendaria)
  • DANIELA CAJÍAS (Argazki-zuzendaria)
  • LARA VILANOVA (Argazki-zuzendaria)
  • MAITE ASTIZ (Argazki-zuzendaria)
  • GRIS JORDANA (Argazki-zuzendaria)
  • BETH ROURICH (Argazki-zuzendaria)
  • NÚRIA ROLDÓS (Argazki-zuzendaria)
  • MARIA CODINA (Argazki-zuzendaria)

  • 11:10
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Claire Denis (Zuzendaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Agata Buzek (Aktorea)
  • Mia Goth (Aktorea)
  • Robert Pattinson (Aktorea)

  • 12:30
    ''RTVE SOMOS CINE'' TOPAKETA
    Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • FERNANDO LÓPEZ PUIG (TVEko Zinema eta Fikzio zuzendaria)
  • SAMUEL MARTIN MATEOS (La 2 kateko zuzendaria)
  • LUIS MANSO (Ekoizlea)
  • ENRIQUE LÓPEZ LAVIGNE (Ekoizlea)
  • JAIME ROSALES (Zuzendaria)
  • ESTHER GARCIA (Espainiako Zinema Saria eta El Deseoko ekoizlea )

  • 14:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Isaki Lacuesta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fran Araújo Cabaleiro (Gidoilaria)
  • Isabel Campo Vilar (Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Israel Gómez Romero (Aktorea)
  • Rocío Rendón Rueda (Aktorea)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)
  • Raül Refree (Konpositorea)
  • Kiko Veneno (Konpositorea)

  • 16:30
    (Belodromoa)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Paco León (Zuzendaria)
  • Anna R. Costa (Gidoilaria)
  • Ken Appledorn (Aktorea)
  • Inma Cuesta (Aktorea)
  • Debi Mazar (Aktorea)
  • Julián Villagrán (Aktorea)
  • Domingo Corral López (Ekoizlea)

  • 18:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Jie Liu (Zuzendaria)
  • Jingfei Guo (Aktorea)
  • Mi Yang (Aktorea)

  • Photocall

    10:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Claire Denis (Zuzendaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Agata Buzek (Aktorea)
  • Mia Goth (Aktorea)
  • Scarlett Lindsey (Aktorea)
  • Robert Pattinson (Aktorea)

  • 12:00
    RTVE
    Kursaal - guneko terraza
  • FERNANDO LÓPEZ PUIG (Director de Cine y Ficcion de TVE)
  • SAMUEL MARTIN MATEOS (Director de La 2)
  • LUIS MANSO (Productor)
  • ENRIQUE LÓPEZ LAVIGNE (Productor)
  • JAIME ROSALES (Director)
  • ESTHER GARCIA (Premio Nacional de Cinematografía y productora de El Deseo)

  • 13:30
    (Beste ekintza batzuk)
    Kursaal - guneko terraza
  • KIKE MAILLO (Zuzendaria)
  • NAJWA NIMRI (Aktorea)
  • JAVIER PEREIRA (Aktorea)
  • ALBERTO AMMANN (Aktorea)

  • 14:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Isaki Lacuesta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fran Araújo Cabaleiro (Gidoilaria)
  • Isabel Campo Vilar (Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Israel Gómez Romero (Aktorea)
  • Rocío Rendón Rueda (Aktorea)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)
  • Raül Refree (Konpositorea)
  • Kiko Veneno (Konpositorea)

  • 15:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Jie Liu (Zuzendaria)
  • Jingfei Guo (Aktorea)
  • Mi Yang (Aktorea)

  • 16:00
    (Belodromoa)
    Kursaal - guneko terraza
  • Paco León (Zuzendaria)
  • Anna R. Costa (Gidoilaria)
  • Ken Appledorn (Aktorea)
  • Inma Cuesta (Aktorea)
  • Debi Mazar (Aktorea)
  • Julián Villagrán (Aktorea)
  • Domingo Corral López (Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Horizontes Latinos)
  • Beatriz Seigner (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)

  • (New Directors)
  • Laurits Flensted-Jensen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Niklas Herskind (Aktorea)

  • (New Directors)
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia Geisse (Directora de arte)

  • Gala

    21:30
    RTVE GALA
    (RTVE Gala)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Kun Yang (Zuzendaria)
  • Linyun Su (Ekoizlea)
  • Liyang Wang (Ekoizlea)

  • 16:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Alfonso Cuarón (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena 

    16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 16:00
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Susi Sánchez (Aktorea)

  • 16:00
    (Zinemira)
    Antiguo Berri, 7
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • José Manuel Fuentes (Zuzendaria)
  • Joseba Garmendia Etxaniz (Ekoizlea)

  • 16:00
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Mariana Tejos (Ekoizlea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)

  • 18:15
    (New Directors)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Maya Gallus (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • 18:30
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Jacques Audiard (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • John C. Reilly (Aktorea)

  • 19:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • May-Linda Kosumovic (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Arian Krasniqi (Ekoizkidea)
  • Vladimir Pavlovski (Ekoizkidea, Muntatzailea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)

  • 19:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena 
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 19:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)

  • 20:15
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oskar Alegria (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Özcan Alper (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Asier Altuna (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mireia Gabilondo Garitanoandia (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eugène Green (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Itziar Leemans (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carlos Enrique Machado Quintela (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maider Oleaga (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maialen Sarasua (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sara Cozar (Aktorea)

  • 20:30
    (Horizontes Latinos)
    Antiguo Berri, 7
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hernán Musaluppi (Ekoizlea)

  • 21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alberto Torres (Konpositorea)
  • Bruna Haddad (Postprodukzioa)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Jean Christophe Reymond (Ekoizlea)

  • 22:30
    (New Directors)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Gabriela Cartol (Aktorea)
  • Tatiana Graullera (Ekoizlea)

  • 22:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David Rodríguez Losada (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jaione Azkona (Aktorea)
  • Yeyo Bayeyo (Aktorea)
  • Mateu Bosch (Aktorea)
  • Marta Fuenar (Aktorea)
  • José Alba (Ekoizlea)
  • Mario Carreño Salvador (Ekoizlea)
  • Asier Vázquez (Ekoizlea)
  • Odile Antonio (Ekoizle exekutiboa)
  • Noemí Chico Hinojal (Elkartutako ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jorge Martín Hernández (Argazki zuzendaria)

  • Festak

    24:00
    MADE IN SPAIN FESTA - AUDIK BABESTUTA
    Bataplan

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea