tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Ostirala 20
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
10:05
Alejandro Amenábar
  "Mientras dure la guerra / While at War" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

10:05
Karra Elejalde
  "Mientras dure la guerra / While at War" (Sail Ofiziala)
Aktorea

10:05
Eduard Fernández

11:05
Patricia Lopez Arnaiz
  "Mientras dure la guerra / While at War" (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:05
Leticia Dolera
  "Vida perfecta / Perfect Life" (Belodromoa)
Zuzendaria, Gidoilaria, Aktorea

13:40
Santiago Prego
  "Mientras dure la guerra / While at War" (Sail Ofiziala)
Aktorea

14:00
Carlos Serrano Clark
  "Mientras dure la guerra / While at War" (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:40
Mariano Barroso
Zinema zuzendaria

16:10
Alice Winocour
  "Proxima" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:05
David Zonana
  "Mano de obra / Workforce" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

17:15
Valeria Golino
  "Adults in the Room" (Donostia Saria Emanaldiak)
Aktorea

18:35
Hinde Boujemaa
  "Le rêve de Noura / Noura's Dream" (New Directors)
Zuzendaria, Gidoilaria

21:20
Costa Gavras
  "Adults in the Room" (Donostia Saria Emanaldiak)
Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea
Donostia Saria

 Londres Hotela
16:10
Ladj Ly
  "Les Misérables" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

16:10
Patricio Guzmán
  "La cordillera de los sueños / The Cordillera of Dreams" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria

21:50
Hugo Mendoza
  "Mano de obra / Workforce" (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

11:10
(Perlak)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kristen Stewart (Aktorea)
  • Benedict Andrews (Zuzendaria)

  • 14:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Roger Michell (Zuzendaria)
  • Sam Neill (Aktorea)
  • David Bernardi (Ekoizlea)

  • Photocall

    10:40
    (Perlak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Benedict Andrews (Zuzendaria)
  • Kristen Stewart (Aktorea)

  • 13:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Roger Michell (Zuzendaria)
  • Sam Neill (Aktorea)
  • David Bernardi (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Sergio da Costa (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Maya Kosa (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Flavia Zanon (Ekoizlea)

  • 21:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Izibene Oñederra Aramendi (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • 21:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)

  • Alfonbra gorria Photocall

    16:00
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Benedict Andrews (Zuzendaria)
  • Kristen Stewart (Aktorea)

  • 19:00
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Mariana di Girolamo (Aktorea)
  • Rocío Jadue Zarhi (Ekoizle exekutiboa)

  • 20:00
    Inaugurazio Gala
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria

    22:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Valeria Golino

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:00
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:15
    (Zinemira)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    20:15
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    23:15
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    Festak

    24:00
    San Telmo Museoa - Klaustroa

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea