tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Larunbata 21
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:30
Nathalie Poza

11:20
Antonio de la Torre

11:50
Zélie Boulant-Lemesle
  "Proxima" (Sail Ofiziala)
Aktorea

11:55
Christos Loulis
  "Adults in the Room" (Donostia Saria Emanaldiak)
Aktorea

12:45
Ina Weisse
  "Das Vorspiel / The Audition" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

13:55
Vicente Vergara

18:20
Juliette Binoche
  "La vérité / The Truth" (Perlak)
Aktorea

18:35
Ilja Monti
  "Das Vorspiel / The Audition" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
15:40
Celia Freijeiro
  "Vida perfecta / Perfect Life" (Belodromoa)
Aktorea

15:40
Manuel Burque Hodgson
  "Vida perfecta / Perfect Life" (Belodromoa)
Aktorea, Gidoilaria

18:35
Ji De
  "La mu yu ga bei / Lhamo and Skalbe" (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

09:30
PATRIAren aurkezpena (HBO) 9:30 Prentsa gosaria 10:00 Aurkezpena
Kursaal - Prentsa kluba
  • Aitor Gabilondo (Sortzaile eta gidoilaria)
  • Ane Gabarain
  • Steve Matthews (HBO Europe)
  • Miguel Salvat (HBO Europe)
  • Elena Irureta

  • 11:10
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Alejandro Amenábar (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Karra Elejalde (Aktorea)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Patricia Lopez Arnaiz (Aktorea)
  • Nathalie Poza (Aktorea)
  • Santiago Prego (Aktorea)
  • Carlos Serrano Clark (Aktorea)
  • Alejandro Hernández (Gidoilaria)
  • Fernando Bovaira (Ekoizlea)
  • Domingo Corral (Ekoizlea)

  • 12:00
    ESPAINIAKO ZINEMATOGRAFIA SARIA. Sari-ematea
    Tabakalera - Prisma
  • Josefina Molina (Zinema zuzendaria, Zinematografiako Sari Nazionala)

  • 14:05
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Eva Green (Aktorea)
  • Alice Winocour (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zélie Boulant-Lemesle (Aktorea)
  • Isabelle Madelaine (Ekoizlea)
  • Emilie Tisné (Ekoizlea)

  • 16:30
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Costa Gavras (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea, Donostia Saria)
  • Valeria Golino (Aktorea)
  • Christos Loulis (Aktorea)
  • Alexandros Bourdoumis (Aktorea)
  • Michele Ray-Gavras (Ekoizlea)

  • 17:55
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • David Zonana (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Hugo Mendoza (Aktorea)
  • Michel Franco (Ekoizlea)

  • Photocall

    09:30
    (Beste ekintza batzuk)
    Kursaal - guneko terraza
  • Aitor Gabilondo (Sortzaile eta gidoilaria)
  • Elena Irureta (Aktorea)
  • Ane Gabarain (Aktorea)
  • Iñigo Aranbarri (Aktorea)
  • Mikel Lascurain (Aktorea)
  • Jon Olivares (Aktorea)
  • Eneko Sagardoy (Aktorea)
  • José Ramón Soroiz (Aktorea)
  • Loreto Mauleón (Aktorea)
  • Susana Abaitua (Aktorea)
  • Steve Matthews (Ekoizlea)
  • Antony Root (Ekoizlea)
  • Miguel Salvat (Ekoizlea)

  • 10:40
    Kursaal - guneko terraza
  • Alejandro Amenábar (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Karra Elejalde (Aktorea)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Santiago Prego (Aktorea)
  • Patricia Lopez Arnaiz (Aktorea)
  • Nathalie Poza (Aktorea)
  • Carlos Serrano Clark (Aktorea)
  • Alejandro Hernández (Gidoilaria)
  • Fernando Bovaira (Ekoizlea)
  • Domingo Corral (Ekoizlea)

  • 13:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Alice Winocour (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zélie Boulant-Lemesle (Aktorea)
  • Eva Green (Aktorea)
  • Isabelle Madelaine (Ekoizlea)
  • Emilie Tisné (Ekoizlea)

  • 15:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • David Zonana (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Hugo Mendoza (Aktorea)
  • Michel Franco (Ekoizlea)
  • Eréndira Nuñez (Ekoizlea)
  • Dario Yazbek Bernal (Ekoizle exekutiboa)

  • 16:00
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Costa Gavras (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea, Donostia Saria)
  • Alexandros Bourdoumis (Aktorea)
  • Valeria Golino (Aktorea)
  • Christos Loulis (Aktorea)
  • Michele Ray-Gavras (Ekoizlea)

  • 18:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Callisto Mcnulty (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sophie de Hijes (Ekoizlea)
  • Nicolas Lesoult (Ekoizlea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Jayro Bustamante (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Juan Pablo Olyslager (Aktorea)
  • Diane Bathen /Actriz)

  • Patricio Guzmán (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Renate Sachse (Ekoizlea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (New Directors)
  • Sol Kim (Zuzendaria, Muntatzailea)
  • Jihyoung Lee (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Hyeyoung Kim (Aktorea)
  • Hojun Lim (Aktorea)
  • SeungA Moon (Aktorea)

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Sergio da Costa (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Maya Kosa (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Flavia Zanon (Ekoizlea)

  • (Perlak)
  • Mariana Digirolamo

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Izibene Oñederra Aramendi (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • David Zonana (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Hugo Mendoza (Aktorea)
  • Michel Franco (Ekoizlea)
  • Eréndira Nuñez (Ekoizlea)
  • Dario Yazbek Bernal (Ekoizle exekutiboa)

  • 16:30
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Ladj Ly (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Toufik Ayadi (Ekoizlea)
  • Christophe Barral (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Alice Winocour (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zélie Boulant-Lemesle (Aktorea)
  • Eva Green (Aktorea)
  • Isabelle Madelaine (Ekoizlea)
  • Emilie Tisné (Ekoizlea)

  • 19:30
    Donostia Sari-emate Gala COSTA-GAVRAS
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Costa Gavras (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea, Donostia Saria)
  • Alexandros Bourdoumis (Aktorea)
  • Valeria Golino (Aktorea)
  • Christos Loulis (Aktorea)
  • Michele Ray-Gavras (Ekoizlea)

  • 21:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Alejandro Amenábar (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Alejandro Hernández (Gidoilaria)
  • Karra Elejalde (Aktorea)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Patricia Lopez Arnaiz (Aktorea)
  • Nathalie Poza (Aktorea)
  • Santiago Prego (Aktorea)
  • Carlos Serrano Clark (Aktorea)
  • Fernando Bovaira (Ekoizlea)
  • Domingo Corral (Ekoizlea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    17:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:00
    (Zinemira)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:45
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:15
    (Made in Spain)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:00
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    20:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Trueba, 1
     Aurkezpena 

    20:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    (New Directors)
    Trueba, 2
     Aurkezpena 

    21:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:15
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:30
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    23:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea