Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 68. Edizioa 2020  > Agenda > Agenda
AGENDA - Asteartea 24
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala

Prentsaurrekoa

11:25
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Louise Archambault (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eve Landry (Aktorea)
  • Éric Robidoux (Aktorea)
  • Gilbert Sicotte (Aktorea)
  • Ginette Petit (Ekoizlea)
  • Nathalie Bissonnette (Ekoizle exekutiboa)

  • 12:00
    EZAE sari-ematea
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Alfonso Benegas (EZAEko ordezkaria)
  • Coro Odriozola (EZAEko ordezkaria)
  • 'Dantza' (Filmeko lantaldea)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • Joxean Muñoz Otaegi (Eusko Jaurlaritzako Kultura sailburuordea)

  • 14:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Paxton Winters (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Bukassa Kabengele (Aktorea)
  • Débora Nascimento (Aktorea)
  • Cassia Nascimento (Aktorea)
  • Darren Aronofsky (Ekoizlea)
  • Paula Linhares (Ekoizlea)
  • Lisa Muskat (Ekoizlea)
  • Marcos Tellechea (Ekoizlea)
  • Wellington Magalhães (Idazlea)

  • 18:00
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Julieta Figueroa (Aktorea)
  • Amparo Noguera (Aktorea)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)

  • 19:15
    ROBERTO GAVALDÓN ATZERA BEGIRAKOA
    Café Kursaal
  • Ana Cristina Iriarte (Koeditorea, Espainiako Zinemateka)
  • Quim Casas (Donostia Zinemaldiko Hautespen Batzordea)
  • Roberto Gavaldón Arbide
  • Paula Astorga Riestra

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Alejandro Landes (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Santiago Zapata (Ekoizlea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Koichi Doi (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)

  • Ana García Blaya (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Sebastian Arzeno (Aktorea)
  • Carmela Minujin (Aktorea)
  • Amanda Minujin (Aktorea)
  • JoaquÍn Márquez

  • Xiaoshuai Wang (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yong Mei (Aktorea)
  • Jingchun Wang (Aktorea)

  • Justin Webster (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sumpta Ayuso Costa (Ekoizle exekutiboa)

  • (New Directors)
  • Lucía Alemany (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carmen Arrufat (Aktorea)
  • Joel Bosqued (Aktorea)
  • Lina Badenes (Ekoizlea)

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Andrés Di Tella (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    09:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    Antiguo Berri, 8
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Made in Spain)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Culinary Zinema)
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    16:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:00
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:45
    (Horizontes Latinos)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:30
    Trueba, 1
     Aurkezpena 

    19:30
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:15
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea