tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Asteazkena 25
28
Larunbata
27
Ostirala
26
Osteguna
25
Asteazkena
24
Asteartea
23
Astelehena
22
Igandea
21
Larunbata
20
Ostirala
19
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
10:05
Gael García Bernal
  "Wasp Network" (Donostia Saria Emanaldiak)
Aktorea
  "Chicuarotes" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria
  "Ema" (Perlak)
Aktorea

12:05
Michel Houellebecq
  "Thalasso" (Sail Ofiziala)
Aktorea
Idazlea

14:55
Delphine Lehericey
  "Le milieu de l'horizon / Beyond the Horizon" (New Directors)
Zuzendaria

15:35
Ken Loach
  "Sorry We Missed You" (Perlak)
Zuzendaria

15:35
Giuseppe Capotondi
  "The Burnt Orange Heresy" (Donostia Saria Emanaldiak)
Zuzendaria

16:10
Bertrand Bonello
  "Zombi Child " (Zabaltegi Tabakalera)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

16:10
Laetitia Casta

20:25
Ruth Díaz
  "Adiós" (RTVE Gala)
Aktorea

21:50
Javier Bardem
  "Sanctuary" (Beste ekintza batzuk)
, Ekoizlea
Aktorea

 Londres Hotela
09:55
Luis Ziembrowski
  "Los sonámbulos / The Sleepwalkers" (Horizontes Latinos)
Aktorea
Aktorea

13:40
Paulina García

Prentsaurrekoa

11:00
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Gonçalo Waddington (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alba Baptista (Aktorea)
  • Hugo Fernandes (Aktorea)
  • Carla Maciel (Aktorea)
  • Teresa Sobral (Aktorea)
  • Luis Urbano (Ekoizlea)

  • 12:00
    Fassbinderren ziklo eta liburuaren aurkezpena
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Reinhard Maiworm (Goethe-Institut Madrid-ko zuzendaria)
  • Quim Casas ("Rainer Werner Fassbinder. Amor y rabia" liburu koordinatzailea)
  • Carlos Losilla ("Rainer Werner Fassbinder. Ametsak abian jartzen dituzten emozioak" autorea )
  • Joxean Fernández (Euskadiko filmotekako zuzendaria)
  • Josemi Beltrán (Donostia Kulturako zinema programazio arduraduna)

  • 14:00
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Belén Funes (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Greta Fernández (Aktorea)
  • Àlex Monner (Aktorea)
  • Tomás Martín (Aktorea)
  • Marçal Cebrián (Gidoilaria)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)
  • Antonio Chavarrías (Ekoizlea)

  • 18:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Guillaume Nicloux (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sylvie Pialat (Ekoizlea)

  • 20:00
    INDUSTRIA SARIAK Sari-ematea
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Gonçalo Waddington (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alba Baptista (Aktorea)
  • Joao Pedro Bénard (Aktorea)
  • Adriano CArvalho (Aktorea)
  • Hugo Fernandes (Aktorea)
  • Carla Maciel (Aktorea)
  • Teresa Sobral (Aktorea)
  • Raphael Tschudi (Aktorea)
  • Luis Urbano (Ekoizlea)

  • 13:30
    Kursaal - guneko terraza
  • Belén Funes (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marçal Cebrián (Gidoilaria)
  • Greta Fernández (Aktorea)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Tomás Martín (Aktorea)
  • Àlex Monner (Aktorea)
  • Antonio Chavarrías (Ekoizlea)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Guillaume Nicloux (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Michel Houellebecq (Aktorea)
  • Sylvie Pialat (Ekoizlea)

  • 20:30
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Jean-Gabriel Periot (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

  • Juan Solanas (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Muriel Santa Ana (Aktorea)

  • (Horizontes Latinos)
  • Romina Paula (Zuzendaria, Gidoilaria, Aktorea)
  • Diego Dubcovsky (Ekoizlea)

  • (Horizontes Latinos)
  • Andrés Wood (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mercedes Morán (Aktorea, Sail Ofizialeko epaimahaia)
  • Pedro Fontaine (Aktorea)
  • Alejandra García (Ekoizlea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Oliver Laxe (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Benedicta Sánchez (Aktorea)

  • (New Directors)
  • Monika Naydenova (Aktorea)
  • Elena Zamyarkova (Aktorea)
  • Vesselin Hristov (Argazki zuzendaria)
  • Valeria Popova (Soinu diseinatzailea)
  • Svetla Tsotsorkova

  • Chema García Ibarra (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Ion de Sosa (Zuzendaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)

  • (Zabaltegi Tabakalera)
  • Jean-Gabriel Periot (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Guillaume Nicloux (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Michel Houellebecq (Aktorea)
  • Sylvie Pialat (Ekoizlea)

  • 18:15
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Ken Loach (Zuzendaria)

  • 18:30
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Belén Funes (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marçal Cebrián (Gidoilaria)
  • Greta Fernández (Aktorea)
  • Eduard Fernández (Aktorea)
  • Tomás Martín (Aktorea)
  • Àlex Monner (Aktorea)
  • Antonio Chavarrías (Ekoizlea)
  • Álex Lafuente (Ekoizlea)

  • 21:00
    EITB Gala
    (EiTB Gala)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Miguel Ángel Jiménez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Moya Redrado (Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Emma Suárez (Aktorea)
  • Giorgos Karnavas (Ekoizlea)
  • Luis de Oza Unanua (Ekoizle exekutiboa)
  • Javier Arsuaga Lekuona (Ekoizpen zuzendaria, Ekoizle exekutiboa)

  • 21:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Gonçalo Waddington (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alba Baptista (Aktorea)
  • Joao Pedro Bénard (Aktorea)
  • Adriano CArvalho (Aktorea)
  • Hugo Fernandes (Aktorea)
  • Carla Maciel (Aktorea)
  • Teresa Sobral (Aktorea)
  • Raphael Tschudi (Aktorea)
  • Luis Urbano (Ekoizlea)

  • Gala

    21:30
    EITB Gala
    (EiTB Gala)
    Victoria Eugenia Antzokia
    Telebista kamerak ezin izango dira galara sartu.

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    09:00
    (Horizontes Latinos)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    12:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:00
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:00
    (Chinese Opera Film Screening)
    Trueba, 2
     Aurkezpena 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:30
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    (Chinese Opera Film Screening)
    Trueba, 1
     Aurkezpena 

    20:15
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    (Made in Spain)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:15
    (Horizontes Latinos)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:00
    (Zabaltegi Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:45
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    23:00
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    Sariak

    20:20
    Iberoamerikako Zinemaren Platino Sariak 2020
    San Telmo Museoa - Klaustroa
  • Enrique Cerezo (EGEDAko presidentea)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • Adrián Solar (FIPCAko presidentea)
  • Yolanda Flores kazetariak aurkeztua. Nazioarteko ikus-entzunezko sektoreko beste hainbat profesional ere bertaratuko dira, Iberoamerikakoak eta Ameriketako Estatu Batuetakoak.

    Bestelako Jarduerak

    19:30
    Diego Galán, Luis Kalparsoro, Mariano Ferrer eta Juanmi Gutierrezi omenaldia
    Nineu Jatetxea

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea