71SSIFF - 2023ko irailak 22/30
Hizkuntzak
Babesle
Ofiziala
Media
Partner

Iristeak

 María Cristina Hotela
11:25
Tran Anh Hung
  "La passion de Dodin Bouffant / The Pot au Feu" (Culinary Zinema)
Zuzendaria, Gidoilaria

13:30
Vicente Villanueva
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Zuzendaria, Gidoilaria

13:30
Fernando Guallar
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Aktorea

16:45
Antón Álvarez

17:18
Robin Campillo
  "L'île rouge / Red Island" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

18:05
Carlos Cuevas
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Aktorea

18:05
Anna Moliner
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Aktorea

21:00
Quim Gutiérrez
  "L'île rouge / Red Island" (Sail Ofiziala)
Aktorea

21:00
Alexandra Jiménez
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Aktorea

21:00
Emma Suárez
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Aktorea

21:00
Gonzalo de Castro
  "La Ternura" (RTVE Galak)
Aktorea

21:35
Stephanie Hsu
Aktorea

 Londres Hotela
00:05
Kei Chika-Ura
  "Great Absence" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea

00:05
Tatsuya Fuji
  "Great Absence" (Sail Ofiziala)
Aktorea

Kafeak

09:00
(Horizontes Latinos)
Kursaal - Prentsa kluba
  • Guto Parente (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ticiana Augusto Lima (Ekoizlea)

  • 09:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Martín Benchimol (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alexia Caminos Olivo (Aktorea)
  • Justina Olivo (Aktorea)

  • 10:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Nailia Malakhova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia Drozd (Ekoizlea)

  • 10:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Camila Fabbri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Pablo Chernov (Ekoizlea)

  • 11:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Niclas Larsson (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 14:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lang Wu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meng Li (Aktorea)

  • 14:20
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lang Wu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meng Li (Aktorea)

  • Prentsaurrekoa

    10:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kitty Green (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 12:00
    (Beste jarduera batzuk)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Montse García (Atresmedia TVko fikzio-zuzendaria)
  • Emilio Ángel Sánchez (Atresplayer-eko zuzendaria)
  • Sonia Martínez (Buendía Studioseko sailen zuzendari editoriala)
  • Curro Novallas (Zuzendaria)
  • Alejandro Jato (Aktorea)
  • Natalia Reyes (Aktorea)
  • Elena Rivera (Aktorea)
  • Eugenia Silva (Aktorea)
  • Óscar de la Fuente (Aktorea)
  • Pepe Ocio (Aktorea)
  • Javier Godino (Aktorea)

  • 13:35
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Jaione Camborda (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Janet Novás (Aktorea)
  • Carla Rodríguez (Aktorea)
  • Andrea Vázquez (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea, Banaketa Espainian)

  • 16:00
    Spain Film Commission - Jasangarritasun estudioa
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Miquel Rutllant (REDCAUren eta Catalunyako Ikus-entzunezkoen klusterraren presidentea)
  • Eneko Muruzabal (Moderatzailea)
  • Aletxu Echevarría (Eiken-eko presidentea)
  • Marta Zabaleta (Donostia-San Sebastián Film Commission)
  • Carlos Rosado (Spain Film Commission-eko presidentea)
  • Nahikari Ipiña (Sayaka Producciones-eko presidentea)
  • Spain Film Commission-ek, REDCAUk eta CENERek Espainiako ikus-entzunezko industriaren jasangarritasunari buruzko lehen txostena aurkeztu dute, eta sektoreko etorkizuneko ondorio eta joera jasangarriei buruz eztabaidatuko dute, euskal ikus-entzunezko industriaren ordezkariekin batera.

    18:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Xavier Legrand (Zuzendaria)
  • Marc-André Grondin (Aktorea)
  • Yves Jacques (Aktorea)
  • Dominick Parenteau-Lebeuf (Gidoilaria)
  • Nathalie Durand (Argazki zuzendaria)
  • Alexandre Postel (Idazlea)
  • Alexandre Gavras (Ekoizlea)
  • Roy Genty (Arte zuzendaria)
  • Sylvain Corbeil (Ekoizlea)

  • 19:00
    II DAMA Lola Salvador Gidoigintza saria
    Tabakalera - Kutxa Kultur Plaza
  • Lola Salvador (Gidoilaria)
  • Virginia Yagüe (DAMAren presidentea)
  • DAMAk, ikus-entzunezko egile-eskubideak kudeatzen dituen erakundeak, II DAMA Lola Salvador Gidoigintza sariak banatuko ditu. Erakundeak 30.000 euro emango dizkio gidoi irabazleari, eta 10.000 euroko akzesita dio finalistari.

    20:00
    Industria sari-emate ekitaldia
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Kafeak

    09:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Guto Parente (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ticiana Augusto Lima (Ekoizlea)

  • 09:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Martín Benchimol (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alexia Caminos Olivo (Aktorea)
  • Justina Olivo (Aktorea)

  • 10:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Nailia Malakhova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia Drozd (Ekoizlea)

  • 10:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Camila Fabbri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Pablo Chernov (Ekoizlea)

  • 11:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Niclas Larsson (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 14:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lang Wu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meng Li (Aktorea)

  • 14:20
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lang Wu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meng Li (Aktorea)

  • Prentsaurrekoa

    10:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kitty Green (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 12:00
    (Beste jarduera batzuk)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Montse García (Atresmedia TVko fikzio-zuzendaria)
  • Emilio Ángel Sánchez (Atresplayer-eko zuzendaria)
  • Sonia Martínez (Buendía Studioseko sailen zuzendari editoriala)
  • Curro Novallas (Zuzendaria)
  • Alejandro Jato (Aktorea)
  • Natalia Reyes (Aktorea)
  • Elena Rivera (Aktorea)
  • Eugenia Silva (Aktorea)
  • Óscar de la Fuente (Aktorea)
  • Pepe Ocio (Aktorea)
  • Javier Godino (Aktorea)

  • 13:35
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Jaione Camborda (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Janet Novás (Aktorea)
  • Carla Rodríguez (Aktorea)
  • Andrea Vázquez (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea, Banaketa Espainian)

  • 16:00
    Spain Film Commission - Jasangarritasun estudioa
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Miquel Rutllant (REDCAUren eta Catalunyako Ikus-entzunezkoen klusterraren presidentea)
  • Eneko Muruzabal (Moderatzailea)
  • Aletxu Echevarría (Eiken-eko presidentea)
  • Marta Zabaleta (Donostia-San Sebastián Film Commission)
  • Carlos Rosado (Spain Film Commission-eko presidentea)
  • Nahikari Ipiña (Sayaka Producciones-eko presidentea)
  • Spain Film Commission-ek, REDCAUk eta CENERek Espainiako ikus-entzunezko industriaren jasangarritasunari buruzko lehen txostena aurkeztu dute, eta sektoreko etorkizuneko ondorio eta joera jasangarriei buruz eztabaidatuko dute, euskal ikus-entzunezko industriaren ordezkariekin batera.

    18:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Xavier Legrand (Zuzendaria)
  • Marc-André Grondin (Aktorea)
  • Yves Jacques (Aktorea)
  • Dominick Parenteau-Lebeuf (Gidoilaria)
  • Nathalie Durand (Argazki zuzendaria)
  • Alexandre Postel (Idazlea)
  • Alexandre Gavras (Ekoizlea)
  • Roy Genty (Arte zuzendaria)
  • Sylvain Corbeil (Ekoizlea)

  • 19:00
    II DAMA Lola Salvador Gidoigintza saria
    Tabakalera - Kutxa Kultur Plaza
  • Lola Salvador (Gidoilaria)
  • Virginia Yagüe (DAMAren presidentea)
  • DAMAk, ikus-entzunezko egile-eskubideak kudeatzen dituen erakundeak, II DAMA Lola Salvador Gidoigintza sariak banatuko ditu. Erakundeak 30.000 euro emango dizkio gidoi irabazleari, eta 10.000 euroko akzesita dio finalistari.

    20:00
    Industria sari-emate ekitaldia
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Kafeak

    09:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Guto Parente (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ticiana Augusto Lima (Ekoizlea)

  • 09:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Martín Benchimol (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alexia Caminos Olivo (Aktorea)
  • Justina Olivo (Aktorea)

  • 10:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Nailia Malakhova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia Drozd (Ekoizlea)

  • 10:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Camila Fabbri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Pablo Chernov (Ekoizlea)

  • 11:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Niclas Larsson (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 14:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lang Wu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meng Li (Aktorea)

  • 14:20
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lang Wu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Meng Li (Aktorea)

  • Prentsaurrekoa

    10:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kitty Green (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 12:00
    (Beste jarduera batzuk)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Montse García (Atresmedia TVko fikzio-zuzendaria)
  • Emilio Ángel Sánchez (Atresplayer-eko zuzendaria)
  • Sonia Martínez (Buendía Studioseko sailen zuzendari editoriala)
  • Curro Novallas (Zuzendaria)
  • Alejandro Jato (Aktorea)
  • Natalia Reyes (Aktorea)
  • Elena Rivera (Aktorea)
  • Eugenia Silva (Aktorea)
  • Óscar de la Fuente (Aktorea)
  • Pepe Ocio (Aktorea)
  • Javier Godino (Aktorea)

  • 13:35
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Jaione Camborda (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Janet Novás (Aktorea)
  • Carla Rodríguez (Aktorea)
  • Andrea Vázquez (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea, Banaketa Espainian)

  • 16:00
    Spain Film Commission - Jasangarritasun estudioa
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Miquel Rutllant (REDCAUren eta Catalunyako Ikus-entzunezkoen klusterraren presidentea)
  • Eneko Muruzabal (Moderatzailea)
  • Aletxu Echevarría (Eiken-eko presidentea)
  • Marta Zabaleta (Donostia-San Sebastián Film Commission)
  • Carlos Rosado (Spain Film Commission-eko presidentea)
  • Nahikari Ipiña (Sayaka Producciones-eko presidentea)
  • Spain Film Commission-ek, REDCAUk eta CENERek Espainiako ikus-entzunezko industriaren jasangarritasunari buruzko lehen txostena aurkeztu dute, eta sektoreko etorkizuneko ondorio eta joera jasangarriei buruz eztabaidatuko dute, euskal ikus-entzunezko industriaren ordezkariekin batera.

    18:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Xavier Legrand (Zuzendaria)
  • Marc-André Grondin (Aktorea)
  • Yves Jacques (Aktorea)
  • Dominick Parenteau-Lebeuf (Gidoilaria)
  • Nathalie Durand (Argazki zuzendaria)
  • Alexandre Postel (Idazlea)
  • Alexandre Gavras (Ekoizlea)
  • Roy Genty (Arte zuzendaria)
  • Sylvain Corbeil (Ekoizlea)

  • 19:00
    II DAMA Lola Salvador Gidoigintza saria
    Tabakalera - Kutxa Kultur Plaza
  • Lola Salvador (Gidoilaria)
  • Virginia Yagüe (DAMAren presidentea)
  • DAMAk, ikus-entzunezko egile-eskubideak kudeatzen dituen erakundeak, II DAMA Lola Salvador Gidoigintza sariak banatuko ditu. Erakundeak 30.000 euro emango dizkio gidoi irabazleari, eta 10.000 euroko akzesita dio finalistari.

    20:00
    Industria sari-emate ekitaldia
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    09:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Kitty Green (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 10:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Xavier Legrand (Zuzendaria)
  • Dominick Parenteau (Gidoilaria)
  • Marc-André Grondin (Aktorea)
  • Yves Jacques (Aktorea)
  • Sylvain Corbeil (Ekoizlea)
  • Alexandre Gavras (Ekoizlea)
  • Anton Iffland Stettner (Ekoizlea)
  • Eva Kuperman (Ekoizlea)
  • alexandre postel (Gidoidilea)

  • 11:30
    (Beste jarduera batzuk)
    Kursaal - guneko terraza
  • Montse García (Atresmedia TVko fikzio-zuzendaria)
  • Emilio Ángel Sánchez (Atresplayer-eko zuzendaria)
  • Sonia Martínez ( Buendía Studioseko sailen zuzendari editoriala)
  • Curro Novallas (Zuzendaria)
  • Alejandro Jato (Aktorea)
  • Natalia Reyes (Aktorea)
  • Elena Rivera (Aktorea)
  • Eugenia Silva (Aktorea)
  • Óscar de la Fuente (Aktorea)
  • Pepe Ocio (Aktorea)
  • Javier Godino (Aktorea)

  • 13:00
    (H)emen Euskal Emakume Zinegileen elkartearen argazkia
    Museo San Telmo - Puerta principal
    Laugarren urtez, dozenaka profesional bilduko dira argazki sinboliko batean, sektorean duten presentzia ikusarazteko.

    13:05
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Jaione Camborda (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Diego Anido (Aktorea)
  • Daniela Hernán Marchán (Aktorea)
  • Janet Novás (Aktorea)
  • Carla Rodríguez Rivas (Aktorea)
  • Rodrigo Areias (Ekoizlea)
  • Andrea Vázquez (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea, Banaketa Espainian)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Éléonore Saintagnan (Zuzendaria, Gidoilaria, Arte zuzendaritza)
  • Sébastien Andres (Ekoizlea)
  • Emmanuel Chaumet (Ekoizkidea)
  • Michaël Capron (Argazki zuzendaria)

  • 18:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Rati Oneli (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Evgeniia Marchenko (Gidoilaria, Muntatzailea)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Shaylee Atary (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Yael Elkana (Aktorea)
  • Tom Ra'anan (Ekoizlea)
  • Omer Weiss (Argazki zuzendaria)

  • 21:30
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Guillermo García López (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Inbar Horesh (Gidoilaria)
  • David Casas Riesco (Ekoizlea)
  • Pablo de la Chica (Ekoizlea)
  • Marina García López (Ekoizlea, Ekoizle exekutiboa)
  • Justin Pechberty (Ekoizlea)
  • Montse Lacruz (Ekoizpen diseinua)
  • Diego del Vando
  • Gonzalo Martínez
  • Ana Mallo (Directora de arte)
  • Clara Marquardt (Garapen arduraduna)

  • 21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Irati Gorostidi Aguirretxe (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Leire Apellaniz (Ekoizlea)
  • Usue Arrieta (Ekoizlea, Aktorea)
  • Maddi Barber (Ekoizlea)
  • Ainara Elgoibar (Ekoizlea)
  • Claudia Pages (Aktorea)
  • Natalia Suárez (Aktorea)
  • Jaume Ferrete (Aktorea)
  • Maite Mugertza (Aktorea)
  • Marina Suárez (Aktorea)
  • Iskandar Rementería (Aktorea)
  • Jon Las Heras (Aktorea)
  • Santiago Fernández (Aktorea)
  • Juan Gorostidi (Aktorea)

  • 21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Ion de Sosa (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Leire Apellaniz (Ekoizlea)
  • Javier Tasio (Ekoizlea)
  • Paola Álvarez (Ekoizle exekutiboa, Ekoizpen zuzendaria)
  • Marta Bassols (Aktorea)
  • Lorena Iglesias (Aktorea)
  • Moisés Richart (Aktorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Xavier Legrand (Zuzendaria)
  • Dominick Parenteau Lebeuf (Gidoilaria)
  • Anton Iffland Stettner (Ekoizlea)
  • Eva Kuperman (Ekoizlea)
  • alexandre postel (Gidoigilea)
  • Marc-André Grondin (Aktorea)
  • Yves Jacques (Aktorea)
  • Sylvain Corbeil (Aktorea)
  • Alexandre Gavras (Aktorea)

  • 16:00
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Craig Gillespie (Zuzendaria, Ekoizlea)

  • 18:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Jaione Camborda (Zuzendaria)
  • Diego Anido (Aktorea)
  • Daniela Hernán Marchán (Aktorea)
  • Janet Novás (Aktorea)
  • Carla Rodríguez Rivas (Aktorea)
  • Rodrigo Areias (Ekoizlea)
  • Andrea Vázquez (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea, Banaketa Espainian)

  • 19:00
    (EiTB Gala)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Antonio Díaz Huerta (Zuzendaria)
  • María Cortés Rodrigo (Gidoilaria)
  • Itziar Atienza (Aktorea)
  • Nerea Garmendia Martinez (Aktorea)
  • Amancay Gaztañaga (Aktorea)
  • Aritz Kortabarria (Aktorea)
  • Itziar Manero (Aktorea)
  • Nerea Mazo (Aktorea)
  • Jon Mendía (Aktorea)
  • Jon Plazaola Larrañaga (Aktorea)
  • Blanca Baena Díaz (Ekoizle exekutiboa)

  • 21:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Kitty Green (Zuzendaria )

  • 21:30
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Michel Franco (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jessica Chastain (Aktorea)

  • 22:00
    (RTVE Galak)
    Kursaal, 2
  • Arantxa Echevarría (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Fernández (Aktorea)
  • Yehu Ji (Aktorea)
  • Pablo Molinero (Aktorea)
  • Ella Qiu (Aktorea)
  • Leonor Watling (Aktorea)
  • Shiman Yang (Aktorea)
  • Xinyi Ye (Aktorea)
  • Carolina Yuste (Aktorea)
  • Pilar Sánchez Díaz (Argazki zuzendaria, Ekoizlea)
  • Jorge Ballesteros (Ekoizle ordezkaria)

  • Gala

    19:30
    (EiTB Gala)
    Victoria Eugenia Antzokia

    22:30
    (RTVE Galak)
    Kursaal, 2

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:15
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    16:30
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:30
    Principe, 3
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:15
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:15
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    20:00
    (Zinemira)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    22:00
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    Hizketaldiak

    11:00
    Sexu-, genero- edo botere- arrazoiengatik abusurik gabeko ikus-entzunezkoetarako jardunbide egokiak
    (Hizketaldiak)
    San Telmo Museoa - Ekitaldi Aretoa
  • Aina Gimeno (Aktorea)
  • Maitane San Nicolás (Intimitate-aholkularia)
  • Carla Vall i Duran (Abokatua)
  • Virginia Yagüe (Moderatzailea)

  • Babesle Ofiziala
    Media Partner
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak: