71SSIFF - 2023ko irailak 22/30
Hizkuntzak
Babesle
Ofiziala
Media
Partner

Iristeak

 María Cristina Hotela
11:25
Aidan Gillen
  "Dance First" (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:20
François Cluzet
  "Un métier sérieux / A Real Job" (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:05
Pierre Gagnaire

17:30
Gabriel Byrne
  "Dance First" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:15
Bronagh Gallagher
  "Dance First" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:35
Sandrine Bonnaire
  "Dance First" (Sail Ofiziala)
Aktorea

19:20
James Marsh
  "Dance First" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

19:40
Fionn O'Shea
  "Dance First" (Sail Ofiziala)
Aktorea

20:20
William Lebghil
  "Un métier sérieux / A Real Job" (Sail Ofiziala)
Aktorea

20:20
Vincent Lacoste
  "Un métier sérieux / A Real Job" (Sail Ofiziala)
Aktorea

20:20
Vincent Lacoste
  "Un métier sérieux / A Real Job" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
14:05
Fernando Guillén Cuervo
Zinema zuzendaria, Gidoilaria, Aktorea, Ekoizlea

17:20
Anta Diaw

17:20
Aristote Luyindula

21:19
Steve Tientcheu

Kafeak

10:00
(Horizontes Latinos)
Kursaal - Prentsa kluba
  • María Zanetti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maite Aguilar (Aktorea)
  • José Esteban Alenda (Ekoizlea)

  • 10:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Rati Oneli (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Evgeniia Marchenko (Gidoilaria, Muntatzailea)

  • 11:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Shaylee Atary (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Yael Elkana (Aktorea)

  • 15.30
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Askhat Kuchinchirekov (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Yersultan Yermanov (Aktorea)

  • 16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Irati Gorostidi Aguirretxe (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Prentsaurrekoa

    11:45
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Victor Erice (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Donostia Saria)
  • Minutu batzuk igaro ondoren, filmeko lantaldea prentsaurrekora batuko da.

    12:30
    Greenpeace-en Lurra sari-ematea
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Edurne Rubio (Greenpeace-ko People Power zuzendaria)
  • Aura Garrido (Aktorea, Epaimahaikidea)
  • Paula Palacios (Zuzendaria, Ekoizlea, Epaimahaikidea)
  • Manuel Piñón (Kaztetaria, Epaimahaikidea)

  • 13:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Javier Ambrossi (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Javier Calvo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Roger Casamajor (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Macarena García (Aktorea)
  • Carmen Machi (Aktorea)
  • Albert Pla (Aktorea)
  • Amaia Romero (Aktorea)
  • Cecilia Roth (Aktorea)
  • Ana Rujas (Aktorea)
  • Fran Araújo (Ekoizle exekutiboa)

  • 17:00
    Kazetaritza-aipuaren sari-ematea
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Alvar Gordejuela (Aurkezlea)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Ekitaldian saritutako kazetariak izango dira.

    17:00
    Dunia Ayaso saria
    Kursaal - Prentsa kluba
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Silvia Pérez de Pablos (SGAE Fundazioko ikus-entzunezkoen zuzendari instituzionala)
  • Rocío Mesa (Zinema zuzendaria, epaimahaiaren burua)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kei Chika-Ura (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Tatsuya Fuji (Aktorea)

  • 20:00
    Nest sari-emate ekitaldia
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Kafeak

    10:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • María Zanetti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maite Aguilar (Aktorea)
  • José Esteban Alenda (Ekoizlea)

  • 10:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Rati Oneli (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Evgeniia Marchenko (Gidoilaria, Muntatzailea)

  • 11:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Shaylee Atary (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Yael Elkana (Aktorea)

  • 15.30
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Askhat Kuchinchirekov (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Yersultan Yermanov (Aktorea)

  • 16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Irati Gorostidi Aguirretxe (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Prentsaurrekoa

    11:45
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Victor Erice (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Donostia Saria)
  • Minutu batzuk igaro ondoren, filmeko lantaldea prentsaurrekora batuko da.

    12:30
    Greenpeace-en Lurra sari-ematea
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Edurne Rubio (Greenpeace-ko People Power zuzendaria)
  • Aura Garrido (Aktorea, Epaimahaikidea)
  • Paula Palacios (Zuzendaria, Ekoizlea, Epaimahaikidea)
  • Manuel Piñón (Kaztetaria, Epaimahaikidea)

  • 13:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Javier Ambrossi (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Javier Calvo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Roger Casamajor (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Macarena García (Aktorea)
  • Carmen Machi (Aktorea)
  • Albert Pla (Aktorea)
  • Amaia Romero (Aktorea)
  • Cecilia Roth (Aktorea)
  • Ana Rujas (Aktorea)
  • Fran Araújo (Ekoizle exekutiboa)

  • 17:00
    Kazetaritza-aipuaren sari-ematea
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Alvar Gordejuela (Aurkezlea)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Ekitaldian saritutako kazetariak izango dira.

    17:00
    Dunia Ayaso saria
    Kursaal - Prentsa kluba
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Silvia Pérez de Pablos (SGAE Fundazioko ikus-entzunezkoen zuzendari instituzionala)
  • Rocío Mesa (Zinema zuzendaria, epaimahaiaren burua)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kei Chika-Ura (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Tatsuya Fuji (Aktorea)

  • 20:00
    Nest sari-emate ekitaldia
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:00
    Audi Future Stories 2023 - 4. edizioaren film labur irabazlearen aurkezpena
    Príncipe zinemak
  • Mina El Hammami (Aktorea)
  • Aysha Daraaui (Aktorea)
  • Miguel Ángel Muñoz (Aktorea)
  • Nata Moreno (Aktorea)
  • Luc Knowles (Aktorea)
  • Fernando Guallar (Aktorea)
  • Yon González (Aktorea)
  • Harlys Becerra (Aktorea)
  • Kike Maíllo (Zinema zuzendaria)
  • María Ripoll Juliá (Zinema zuzendaria)
  • Miki Esparbé (Aktorea)
  • Anna R. Costa (Zuzendaria)
  • Roger Gual (Zuzendaria eta gidoilaria)
  • María de Nati (Aktorea)
  • Nico Romero (Aktorea)
  • Guillermo Campra (Aktorea)
  • Marc Timón (Konpositorea)
  • Ángel Bonanni (Aktorea)
  • Ainhoa Hernández
  • Javier Ruiz Caldera (Zinema zuzendaria)
  • Carlos Cuevas (Aktorea)
  • Roberto Álamo (Aktorea)
  • José Miguel Aparicio (AUDI Espainiako zuzendari nagusia)
  • Muntsa Pañella Raventos ( AUDI events manager )
  • Edith Marzoa (AUDI Espainiako marketing zuzendaria)
  • Ignacio González (AUDI Espainiako komunikazio zuzendaria)

  • 10:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Kei Chika-Ura (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Tatsuya Fuji (Aktorea)

  • 11:15
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Victor Erice (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Donostia Saria)
  • Michel Gaztambide (Gidoilaria)
  • Jose Coronado (Aktorea)
  • Ana Torrent (Aktorea)
  • María León (Aktorea)
  • Petra Martínez (Aktorea)
  • Mario Pardo (Aktorea)
  • Helena Miquel (Aktorea)
  • Venecia Franco (Aktorea)
  • Cristina Zumárraga (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Bossi (Ekoizlea)
  • José Alba (Ekoizkidea)
  • Odile Antonio (Ekoizlea)

  • 11:55
    (Made in Spain)
    Kursaal - guneko terraza
  • Álvaro Longoria (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Brian Albacete Oliver (Interpretea)

  • 12:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Javier Ambrossi (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Javier Calvo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Irene Balmes (Aktorea)
  • Roger Casamajor (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Macarena García (Aktorea)
  • Carmen Machi (Aktorea)
  • Carla Moral (Aktorea)
  • Bruno Núñez (Aktorea)
  • Albert Pla (Aktorea)
  • Amaia Romero (Aktorea)
  • Biel Rossell (Aktorea)
  • Cecilia Roth (Aktorea)
  • Ana Rujas (Aktorea)
  • Susana Herreras (Ekoizlea, Nazioarteko salmentak)
  • Fran Araújo (Ekoizle exekutiboa)

  • 18:15
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Ilya Povolotsky (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ivan Nechaev (Ekoizlea)
  • Victoria Chernukha (Ekoizle Sortzailea)

  • 21:15
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Ulises de la Orden (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Ricardo Alfonsín (Argentinako enbaxadorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Kei Chika-Ura (Zuzendaria eta Ekoizlea)
  • Tatsuya Fuji (Aktorea)

  • 15:15
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Tran Anh Hung (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Olivier Delbosc (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Warwick Thornton (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)

  • 18:45
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Javier Ambrossi (Zuzendaria)
  • Javier Calvo (Zuzendaria)
  • Ania Guijarro (Aktorea)
  • Irene Balmes (Aktorea)
  • Roger Casamajor (Aktorea)
  • Valeria Collado (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Macarena García (Aktorea)
  • Carmen Machi (Aktorea)
  • Carla Moral (Aktorea)
  • Bruno Núñez (Aktorea)
  • Mabel Olea (Aktorea)
  • Albert Pla (Aktorea)
  • Sara Roch (Aktorea)
  • Biel Rossell (Aktorea)
  • Cecilia Roth (Aktorea)
  • Cristina Rueda (Aktorea)
  • Ana Rujas (Aktorea)
  • Amaia Romero (Abeslaria)
  • Domingo Corral (Ekoizlea)
  • Susana Herreras Casado (Ekoizlea)
  • Francisco Araújo Cabaleiro (Ekoizlea)
  • Alfonbratik GREAT ABSENCE filmaren lantaldea eta hainbat pertsona famatu pasako dira ARMANI BEAUTYren eskutik: Jaime Lorente, Miguel Ángel Silvestre, Eugenia Silva, Maria Pombo, Clara Galle y Julio Peña.

    21:30
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Victor Erice (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Donostia Saria)
  • Michel Gaztambide (Gidoilaria)
  • Jose Coronado (Aktorea)
  • Ana Torrent (Aktorea)
  • María León (Aktorea)
  • Petra Martínez (Aktorea)
  • Mario Pardo (Aktorea)
  • Helena Miquel (Aktorea)
  • Venecia Franco (Aktorea)
  • Cristina Zumárraga (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Bossi (Ekoizlea)
  • José Alba (Ekoizkidea)
  • Odile Antonio Báez (Ekoizlea)

  • Gala

    22:00
    Víctor Ericeri Donostia sari-emate ekitaldia
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    15:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    16:00
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:45
    (Made in Spain)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:45
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    20:45
    (Made in Spain)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:45
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Donostia Saria Emanaldiak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    Sariak

    19:00
    Sebastiane sari-emate ekitaldia
    Galería Kur
  • José María Goenaga (Zinema zuzendaria)
  • Xabier Bermudez
  • Arantxa Echevarría (Zinema zuzendaria)

  • Aurkezpena

    10:30
    Audi Future Stories 2023 - 4. edizioaren film labur irabazlearen aurkezpena
    Principe, 10
  • Mina el Hammami (Aktorea)
  • Aysha Daraaui (Aktorea)
  • Miguel Ángel Muñoz (Aktorea)
  • Nata Moreno (Aktorea)
  • Luc Knowles (Aktorea)
  • Fernando Guallar (Aktorea)
  • Yon González (Aktorea)
  • Harlys Becerra (Aktorea)
  • Kike Maíllo (Zinema zuzendaria)
  • María Ripoll Julià (Zinema zuzendaria)
  • Miki Esparbé (Aktorea)
  • Anna R. Costa (Zuzendaria)
  • Roger Gual (Zinema zuzendaria eta gidoilaria)
  • María de Nati (Aktorea)
  • Nico Romero (Aktorea)
  • Guillermo Campra (Aktorea)
  • Marc Timón (Konposatzailea)
  • Ángel Bonanni (Aktorea)
  • Ainhoa Hernández
  • Marc Pinar
  • Javier Ruiz Caldera (Zinema zuzendaria)
  • Carlos Cuevas (Aktorea)
  • Roberto Álamo (Aktorea)
  • José Miguel Aparicio (AUDI Espainiako zuzendari nagusia)
  • Muntsa Pañella (AUDI events manager)
  • Edith Marzoa (AUDI Espainiako marketing zuzendaria)
  • Ignacio González (AUDI Espainiako komunikazio zuzendaria)

  • 18:30
    (Belodromoa)
    Belodromoa
  • Jabi Elortegi Gametxo (Zuzendaria)
  • Itziar Gomez Sarasola (Zuzendaria)
  • Andoni Agirregomezkorta (Aktorea)
  • Unai Arana (Aktorea)
  • Mikele Arizkorreta (Aktorea)
  • Unai Arrieta (Aktorea)
  • Nerea Arriola (Aktorea)
  • Haizea Astrain (Aktorea)
  • Ander Ayerza (Aktorea)
  • Aitor Beltrán (Aktorea)
  • Nerea Elizalde (Aktorea)
  • Xabier Elizalde (Aktorea)
  • Kimetz Etxabe (Aktorea)
  • Lorea Intxausti (Aktorea)
  • Marina Ostolaza (Aktorea)
  • Maria Redondo (Aktorea)
  • Xabier Zabaleta Jiménez (Ekoizle exekutiboa, Gidoilaria)
  • Itziar Zeberio Aranburu (Ekoizle exekutiboa)

  • Nest

    12:30
    Tabakalera - 1 aretoa
  • Artur Tort (Argazki zuzendaria)
  • Irati Crespo Manjarrés (Moderatzailea)

  • Babesle Ofiziala
    Media Partner
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak: