Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programa guía en pdf

Programa 2017 en pdf
Eguna
Aretora
Saila
Titulua


| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Larunbata 30
Se muestran 72 pases
Ordua Aretora Saila Filma Iraupena 
09:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
The Wife
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
99
10:00Principe, 6Joseph Losey
Les routes du sud / Roads to the South
J.B. (frantsesa) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
Azken emanaldia.
100
11:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Ex Libris - The New York Public Library
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
197
12:15Principe, 6Joseph Losey
Steaming
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
95
12:30Principe, 10Haurrentzako zinema
Lilla spöket Laban / Laban the Little Ghost
(Laban, mamu txikia. A zer beldurra!)
Euskarazko bertsioa
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
45
16:00Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Handia
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
114
16:00Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Gwendolyn Green
J.B. (ingelesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
20
16:00Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Braguino
J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
49
16:00Antiguo Berri, 8Perlak
La Villa / The House by The Sea
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
107
16:00Principe, 10Haurrentzako zinema
Ozzy
Euskarazko bertsioa
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
90
16:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Der Hauptmann / The Captain
J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
118
16:00Principe, 3Perlak
The Big Sick
J.B. (ingelesa, urdu) azpitituluak espainieraz
120
16:00Principe, 7Perlak
La Villa / The House by The Sea
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
107
16:00Antiguo Berri, 6Perlak
The Leisure Seeker
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
96
16:00Principe, 9Zinemira
Nur eta herensugearen tenplua
J.B. (euskara) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
Aurkezpena Eneko Olasagasti (Gidoilaria) Toti Martínez de Lezea (Idazlea) Miren Berasategi (Ekoizlea)
65
16:15Trueba, 2Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Papa no obento wa sekaiichi / Dad's Lunch Box
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
76
16:30Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
Plus Ultra
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
13
16:30Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
Soldado
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
73
16:30Principe, 6Joseph Losey
The Prowler
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
92
17:00Principal
Proyección película ganadora del Premio Irizar al Cine Vasco
17:00Principe, 2Joseph Losey
Don Giovanni
J.B. (italiera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
176
17:30Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Ex Libris - The New York Public Library
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Frederick Wiseman (Zuzendaria)
197
17:30Principe, 9Joseph Losey
The Servant
Azken emanaldia.
Aurkezpena Sarah Miles (Aktorea)
116
18:00Principe, 10Haurrentzako zinema
Frog Kingdom
(Igelen Erresuma)
Euskarazko bertsioa
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
86
18:15Trueba, 2Horizontes Latinos
Cocote
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
106
18:15Antiguo Berri, 8Perlak
Nelyubov / Loveless
J.B. (errusiera) azpititulu elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
127
18:15Antiguo Berri, 6Zuzendari Berriak
Apostasy
J.B. (ingelesa, urdu) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
96
18:15Principe, 7Horizontes Latinos
Al desierto
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Ulises Rosell (Zuzendaria-Gidoilaria) Valentina Bassi (Aktorea) Alejandro Israel (Ekoizlea) Ezequiel Borovinsky (Ekoizlea)
94
18:30Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Life and Nothing More
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
114
18:30Principe, 6Joseph Losey
Steaming
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
95
18:30Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Le lion est mort ce soir / The Lion Sleeps Tonight
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
103
18:30VelódromoPerlak
Loving Pablo
J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz
Amaiera Saio Berezia: Loving Pablo (Perlak itxiera LK) 20:30. Proyecto Tiempo. Parte I: La llave (Cinergia film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Wife (Amaiera S. Ofiziala LK).
122
18:30Principe, 3Savage Cinema
Mountain
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
74
19:00Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
Flores
J.B. (portugesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
26
19:00Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
3/4
J.B. (bulgariera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
82
19:30Kursaal, 2
Proyeccion Película ganadora del Premio EROSKI de la Juventud
19:30Principal
Proyección película ganadora del Premio Zabaltegi-Tabakalera
20:00Principe, 9Joseph Losey
The Go- Between
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
116
20:15Antiguo Berri, 6Zuzendari Berriak
Korparna / Ravens
J.B. (suediera) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Jens Assur (Zuzendaria-Gidoilaria) Jennie Assur (Koproduktorea) Jacob Nordström (Aktorea)
110
20:15Principe, 3Perlak
The Florida Project
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
112
20:30Principe, 2Zuzendari Berriak
Apostasy
J.B. (ingelesa, urdu) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Azken emanaldia.
Aurkezpena Daniel Kokotajlo (Zuzendaria-Gidoilaria) James Quinn (Aktorea) Andrea Cornwell (Ekoizlea) Marcie MacLellan (Ekoizlea)
96
20:30Principe, 10Zabaltegi - Tabakalera
Ex Libris - The New York Public Library
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
197
20:30Trueba, 2Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
The Trip to Spain
J.B. (ingelesa, espainiera) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
108
20:30Principe, 7Sail Ofiziala
Beyond Words
J.B. (alemana, poloniera) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
85
20:30VelódromoBeste ekintza batzuk
Proyecto Tiempo. Parte I: La llave
J.B. (espiniera)
Amaiera Saio Berezia: Loving Pablo (Perlak itxiera LK) 20:30. Proyecto Tiempo. Parte I: La llave (Cinergia film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Wife (Amaiera S. Ofiziala LK).
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
16
20:45Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Le lion est mort ce soir / The Lion Sleeps Tonight
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
103
20:45Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
La peste
J.B. (espiniera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
Azken emanaldia.
102
20:45Antiguo Berri, 8Perlak
The Big Sick
J.B. (ingelesa, urdu) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
120
20:45Principe, 6Joseph Losey
A Child Went Forth
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
18
20:45Principe, 6Joseph Losey
A Gun in His Hand
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
19
20:45Principe, 6Joseph Losey
A Man on the Beach
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
29
20:45Principe, 6Joseph Losey
First on the Road
Azken emanaldia.
12
21:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
The Wife
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Amaierako filma
99
22:00Kursaal, 2
Proyección película ganadora del Premio Kutxabank-Nuev@s Director@s
22:00Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
Gwendolyn Green
J.B. (ingelesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
20
22:00Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
Braguino
J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
49
22:00VelódromoPerlak
Loving Pablo
Azken emanaldia.
122
22:00Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
La truite
J.B. (frantsesa, ingelesa, japoniera) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
Azken emanaldia.
103
22:30Principal
Proyección película ganadora de la Concha de Oro
22:30VelódromoSail Ofiziala
The Wife
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Amaiera Saio Berezia: Loving Pablo (Perlak itxiera LK) 20:30. Proyecto Tiempo. Parte I: La llave (Cinergia film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Wife (Amaiera S. Ofiziala LK).
99
22:30Principe, 2Zuzendari Berriak
Le prix du succès / The Price of Success
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
92
22:30Principe, 7Made in Spain
El Bar
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
100
22:30Principe, 9Zinemira
Nur eta herensugearen tenplua
J.B. (euskara) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
Azken emanaldia.
65
22:45Trueba, 1Made in Spain
Incerta glòria / Uncertain Glory
J.B. () azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Azken emanaldia.
116
22:45Trueba, 2Made in Spain
Verónica
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
105
22:45Antiguo Berri, 6Horizontes Latinos
Al desierto
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
94
22:45Principe, 3Perlak
The Leisure Seeker
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
96
22:45Principe, 6Joseph Losey
Secret Ceremony
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
109
23:00Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Der Hauptmann / The Captain
J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
118
23:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Le lion est mort ce soir / The Lion Sleeps Tonight
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
103
23:00Antiguo Berri, 8Perlak
Mother!
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
122
24:00Kursaal, 2
Proyección película ganadora del Premio del Público Ciudad de Donostia / San Sebastián
Salgai
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Agortuta
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea