Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 39. Edizioa 1991  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak39. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 147
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Pasquale Squitieri
Lehiaketatik kanpo
 
Joel Coen
Lehiaketatik kanpo
 
John Singleton
Lehiaketatik kanpo
 
Giorgio Ferrara
Lehiaketatik kanpo
 
Carlos Saura
Lehiaketatik kanpo
 
Radha Bharadwaj
89 min.
 
Teresa de Pelegri
7 min.
 
Jochen Kuhn
11 min.
 
Hans Andreas Guttner
15 min.
 
 
José Luis García Sánchez
 
 
José Luis Tristán
Lehiaketatik kanpo
 
István Szabó
Lehiaketatik kanpo
 
Fernando Merinero
9 min.
 
 
Andrew Piddington
 
Dan Bootzin
8 min.
 
Alicia de la Cruz
13 min.
 
Eva Fredrikke Dahr
15 min.
 
Jackie McKimmie
95 min.
 
Paul Knox (Amber Production Team)
Dean Chapman (Amber Production Team)
Bryan Dixon (Amber Production Team)
Danielle Giddins (Amber Production Team)
Ellin Hare (Amber Production Team)
Liz Hingley (Amber Production Team)
Caitrin Innis (Amber Production Team)
Dawn Felicia Knox (Amber Production Team)
Sirkka-Liisa Konttinen (Amber Production Team)
Laura Laffler (Amber Production Team)
Gailen Manuel (Amber Production Team)
Peter Roberts (Amber Production Team)
Catherine Scott (Amber Production Team)
Peter Scott (Amber Production Team)
Sarah Stamp (Amber Production Team)
 
M. Carmen Galán
17 min.
 
Luis Alberto Lamata
 
Ferrán Llagostera
 
Gillies MacKinnon
 
 
Catherine McDonnell
52 min.
 
 
Frank Hoffmann
Paul Kieffer
 
Richard Fleischer
110 min.
 
Richard Attenborough
Sidney Hayers
175 min.
 
Michael Powell
Emeric Pressburger
104 min.
 
Douglas Hickoy
111 min.
 
 
Richard Attenborough
157 min.
 
Leslie Norman
135 min.
 
Richard Attenborough
188 min.
 
Noel Coward
David Lean
100 min.
 
Silvio Narizzano
101 min.
 
Richard Attenborough
144 min.
 
 
 
 
Barbara Kopple
Amaiera filma lehiaketaz kanpo
100 min.
 
 
Mark Mori
Susan Robinson
55 min.
 
 
Emmanuel Riche
12 min.
 
Allan Francovich
58 min.
 
Richard Oxenburgh
51 min.
 
Stephanie Black
70 min.
 
Fax Bahr
George Hickenlooper
Inaugurazioa
Lehiaketatik kanpo
97 min.
 
Torben Skojdt Jensen
70 min.
 
Zelimir Gvardiol
Radomir Vucic
12 min.
 
 
René-Philippe Dawant
15 min.
 
 
Menelaos Karamaghiolis
75 min.
 
 
Joris Ivens
Lehiaketatik kanpo
55 min.
 
Christine Choy
Renee Tajima
47 min.
 
Christopher Olgiati
68 min.
 
Nichola Bruce
Michael Coulson
60 min.
 
Robert Nicod
28 min.
 
Joris Ivens
Marceline Loridan
Lehiaketatik kanpo
80 min.
 
Dario Arcella
Luis Campos
80 min.
 
 
Mikhail Avetikov
78 min.
 
 
 
William Friedkin
122 min.
 
 
 
 
 
Barry Levinson
120 min.
 
Jim McBride
107 min.
 
Mike Figgis
92 min.
 
Francis Ford Coppola
95 min.
Babesle Ofiziala
Media Partner
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea