Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 41. Edizioa 1993  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak41. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 207
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Wolfgang Petersen
Lehiaketatik kanpo
 
Marc - Henri Wajnberg
 
Francisco Regueiro
 
Woody Allen
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
 
Dariush Mehrjui
 
Sidney Pollack
Inaugurazioa
Lehiaketatik kanpo
 
 
Guillermo del Toro
 
Robert Rodriguez
 
Gianluigi Calderone
 
Yolande Zauberman
105 min.
 
Mike Leigh
 
Philip Gröning
Uwe Janson
Gerd Kroske
Dani Levy
Maris Pfeiffer
100 min.
 
 
Christian Lindblad
 
 
Jacques Tourneur
73 min.
 
Alejandro Pérez Lugín
180 min.
 
A. Edward Sutherland
80 min.
 
Lloyd Bacon
Busby Berkeley
104 min.
 
 
Charles Vidor
109 min.
 
Norman Z. McLeod
69 min.
 
Henry King
110 min.
 
Merian C. Cooper
Ernest B. Schoedsack
100 min.
 
Otto Preminger
88 min.
 
 
Charlie Chaplin
Mabel Normand
10 min.
 
Preston Sturges
77 min.
 
Vsevolod Pudovkin
85 min.
 
Vittorio De Sica
101 min.
 
 
Alfred Hitchcock
103 min.
 
Sergei M. Eisenstein
105 min.
 
 
Anthony Asquith
Leslie Howard
96 min.
 
Rouben Mamoulian
101 min.
 
Ernst Marischka
92 min.
 
 
Michael Curtiz
William Keighley
102 min.
 
 
 
Preston Sturges
97 min.
 
Ernst Lubitsch
110 min.
 
 
Ludwig Berger
Michael Powell
Tim Whelan
109 min.
 
Victor Sjöstrom
75 min.
 
Gayanne Fietinghoff
Rick Tejada-Flores
45 min.
 
Bruce Logan
José Luis Valenzuela
58 min.
 
Willie Varela
59 min.
 
Esperanza Vasquez
16 min.
 
Edward James Olmos
126 min.
 
 
 
Isaac Artenstein
100 min.
 
Nancy De los Santos
25 min.
 
Norberto Barba
30 min.
 
 
Marilyn Mulford
58 min.
 
Lourdes Portillo
18 min.
 
Beverly Sanchez Padilla
12 min.
 
 
Sylvia Morales
53 min.
 
Willie Varela
3 min.
 
Jesús Salvador Treviño
45 min.
 
Susan Racho
14 min.
 
Luis Valdez
20 min.
 
 
Willie Varela
10 min.
 
Luis Valdez
108 min.
 
 
 
Ricardo Soto
20 min.
 
Evangelina Vigil-Piñon
10 min.
 
United Farmworkers of America
13 min.
 
Jesus Salvador Treviño
110 min.
 
 
David Garcia
34 min.
 
Willie Varela
8 min.
 
Ramon Menendez
104 min.
 
Esperanza Vasquez
10 min.
 
Frank Christopher
58 min.
 
 
José Luis Ruiz
60 min.
 
 
Richard Parra
28 min.
 
Luis Valdez
103 min.
 
William A. Wellman
111 min.
 
William A. Wellman
118 min.
 
William A. Wellman
114 min.
 
William A. Wellman
100 min.
 
William A. Wellman
90 min.
 
William A. Wellman
95 min.
 
William A. Wellman
76 min.
 
William A. Wellman
93 min.
 
William A. Wellman
71 min.
 
William A. Wellman
72 min.
 
William A. Wellman
75 min.
 
William A. Wellman
70 min.
 
William A. Wellman
75 min.
 
William A. Wellman
72 min.
 
William A. Wellman
95 min.
 
William A. Wellman
110 min.
 
William A. Wellman
147 min.
 
William A. Wellman
97 min.
 
William A. Wellman
75 min.
 
William A. Wellman
83 min.
 
William A. Wellman
68 min.
 
William A. Wellman
109 min.
 
William A. Wellman
102 min.
 
William A. Wellman
116 min.
 
William A. Wellman
73 min.
 
William A. Wellman
144 min.
 
William A. Wellman
98 min.
 
William A. Wellman
70 min.
 
Fernando Trueba
108 min.
 
José Luis Cuerda
106 min.
 
Fernando Colomo
95 min.
 
Chus Gutierrez
94 min.
 
Ron Fricke
96 min.
 
Jean-Jacques Annaud
98 min.
 
Carlos Saura
117 min.
 
Carlos Saura
55 min.
Babesle Ofiziala
Media Partner
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea