Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Agenda > Agenda
Agenda 25
Iristear daudenak Hotel María Cristina
10:50
Albert Dupontel
Au revoir là-haut / See You Up There (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
11:15
Arnold Schwarzenegger
Wonders of the Sea 3D (Sail Ofiziala)  •  Kontalari
13:35
Elena Anaya
La cordillera (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Aktorea
17:10
Chino Darín
17:10
Ricardo Darín
La cordillera (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)  •  Aktorea
Donostia Saria
17:15
Úrsula Corberó
Aktorea
Iristear daudenak Hotel Londres
12:15
Constantin Popescu
Pororoca (Sail Ofiziala)  •  Zuzendaria  •  Gidoilaria
12:15
Maresi Riegner
Licht (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
13:15
Lissandra Haulica
Pororoca (Sail Ofiziala)  •  Ekoizlea
13:39
Ana Adams
Vergüenza (Zabaltegi - Tabakalera)  •  Aktorea
18:10
Janus Metz Pedersen
Borg/McEnroe (Perlak)  •  Zuzendaria
19:00
Sverrir Gudnason
Borg/McEnroe (Perlak)  •  Aktorea
19:25
Bogdan Dumitrache
Pororoca (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
19:25
Iulia Lumanare
Pororoca (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
19:25
Adela Marghidan
Pororoca (Sail Ofiziala)  •  Aktorea
Prentsaurrekoa - Photocalls
10:25
Photocall
Una especie de familia (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
DIEGO LERMAN (Zuzendaria), WOJCIECH STARON (Argazki zuzendaria), MARÍA MEIRA (Gidoilaria), NICOLAS AVRUJ (Ekoizlea), BÁRBARA LENNIE (Antzezlea), CLAUDIO TOLCACHIR (Antzezlea), DANIEL ARÁOZ (Antzezlea)
10:55
Prentsaurrekoa
Una especie de familia (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
DIEGO LERMAN (Zuzendaria), WOJCIECH STARON (Argazki zuzendaria), MARÍA MEIRA (Gidoilaria), NICOLAS AVRUJ (Ekoizlea), BÁRBARA LENNIE (Antzezlea), CLAUDIO TOLCACHIR (Antzezlea), DANIEL ARÁOZ (Antzezlea)
12:00
Prentsaurrekoa
PRESENTACIÓN CORTO ARROZ SOLIDARIO
Club de Prensa Kursaal
MARINA SERESESKY (Zuzendaria), MARTA ETURA (Antzezlea), JAIME DE LA RICA (Nespressoren marketing zuzendaria)
12:15
Photocall
Wonders of the Sea 3D (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
JEAN-MICHEL COUSTEAU (Zuzendaria), JEAN-JACQUES MANTELLO (Zuzendaria), ARNOLD SCHWARZENEGGER (Ekoizle eta narratzailea), FRANÇOIS MANTELLO (Ekoizlea), GAVIN MCKINNEY (Argazki zuzendaria), CHRISTOPHE JACQUELIN (Konpositorea)
12:45
Prentsaurrekoa
Wonders of the Sea 3D (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
JEAN-MICHEL COUSTEAU (Zuzendaria), JEAN-JACQUES MANTELLO (Zuzendaria), ARNOLD SCHWARZENEGGER (Ekoizle eta narratzailea), FRANÇOIS MANTELLO (Ekoizlea), GAVIN MCKINNEY (Argazki zuzendaria), CHRISTOPHE JACQUELIN (Konpositorea)
13:30
Photocall
Licht (Sail Ofiziala)
Terraza Kursaal
BARBARA ALBERT (Zuzendaria), KATHRIN RESETARITS (Gidoilaria), MARTINA HAUBRICH (Ekoizlea), MICHAEL KITZBERGER (Ekoizlea), MARESI RIEGNER (Antzezlea), MARIA DRAGUS (Antzezlea), KATJA KOLM (Antzezlea), LUKAS MIKO (Antzezlea)
13:55
Prentsaurrekoa
Licht (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
BARBARA ALBERT (Zuzendaria), KATHRIN RESETARITS (Gidoilaria), MARTINA HAUBRICH (Ekoizlea), MICHAEL KITZBERGER (Ekoizlea), MARESI RIEGNER (Antzezlea), MARIA DRAGUS (Antzezlea), KATJA KOLM (Antzezlea), LUKAS MIKO (Antzezlea)
15:00
Photocall
Operación Concha (Belodromoa)
Terraza Kursaal
ANTONIO CUADRI (Zuzendaria), JOXE PORTELA (Ekoizlea), BÁRBARA GOENAGA (Antzezlea), BÁRBARA MORI (Antzezlea), ALOSIAN VIVANCOS (Antzezlea), UNAX UGALDE (Antzezlea), KARRA ELEJALDE (Antzezlea), JORDI MOLLÁ (Antzezlea), RAMÓN AGIRRE (Antzezlea)
15:30
Prentsaurrekoa
Operación Concha (Belodromoa)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ANTONIO CUADRI (Zuzendaria), JOXE PORTELA (Ekoizlea), BÁRBARA GOENAGA (Antzezlea), BÁRBARA MORI (Antzezlea), ALOSIAN VIVANCOS (Antzezlea), UNAX UGALDE (Antzezlea), KARRA ELEJALDE (Antzezlea), JORDI MOLLÁ (Antzezlea), RAMÓN AGIRRE (Antzezlea)
15:30
Photocall
Love Me Not (Sail Ofiziala)
ALEXANDROS AVRANAS (Zuzendaria), KRISTINA LARSEN (Ekoizlea), CHRISTOS LOULIS (Antzezlea), ELENI ROUSSINOU (Antzezlea)
16:30
Photocall
Terraza Kursaal
ALBERT DUPONTEL (Zuzendaria), CATHERINE BOZORGAN (Ekoizlea), NAHUEL PÉREZ BISCAYART (Antzezlea)
16:45
Prentsaurrekoa
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ALBERT DUPONTEL (Zuzendaria), CATHERINE BOZORGAN (Ekoizlea), NAHUEL PÉREZ BISCAYART (Antzezlea)
18:30
Prentsaurrekoa
Love Me Not (Sail Ofiziala)
Sala polivalente 2+3 Kursaal
ALEXANDROS AVRANAS (Zuzendaria), KRISTINA LARSEN (Ekoizlea), CHRISTOS LOULIS (Antzezlea), ELENI ROUSSINOU (Antzezlea)
Horizontes-eko Gosariak
Prentxa Elkartea - Kursaal Zentroa- 11:00h. Aurkezle: Julio Feo
11:00
LAS HIJAS DE ABRIL
MICHEL FRANCO (Zuzendari eta gidoilaria), EMMA SUÁREZ (Antzezlea)
TCM-ZINEMALDIA TOPAKETAK
Victoria Eugenia kluba - 14:00h. Aurkezlea: Juan Zavala
14:00
Tigre (Argentina)
ULISES PORRA (Zuzendaria), BARBARA SARASOLA-REY (Ekoizlea), FEDERICO EIBUSZYC (Ekoizlea)
Princesita (Txile, Espainia, Argentina)
MARIALY RIVAS (Zuzendari eta gidoilaria), JUAN DE DIOS LARRAÍN MATTE (Ekoizlea)
Calipatria (Austria)
GERHARD TREML (Zuzendari eta gidoigile), LEO CALICE (Zuzendari eta argazki zuzendaria)
Blue My Mind (Suitza)
LISA BRÜHLMANN (Zuzendari eta gidoigile), LUNA WEDLER (Antzezlea), ZOË PASTELLE HOLTHUIZEN (Antzezlea), REGULA GRAUWILER (Antzezlea), DOMINIK LOCHER (Antzezlea)
Jusqu'à la garde / Custody (Frantzia)
XAVIER LEGRAND (Zuzendari eta gidoigile), LÉA DRUCKER (Antzezlea), THOMAS GIORIA (Antzezlea), MATHILDE AUVENEUX (Antzezlea)
Aurkezpenak eta solasaldiak
12:00
Kursaal, 2
Las olas (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Adrián Biniez (Zuzendaria-Gidoilaria) Nicolás Avruj (Ekoizlea)
12:30
Principe, 6
Time without Pity (Joseph Losey)
Aurkezpena: Michel Cimentek aurkeztua (Kritikaria)
16:00
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Lynne Ramsay (Zuzendaria-Gidoilaria)
16:15
Principe, 6
The Criminal (Joseph Losey)
Aurkezpena: Gonbidatua: Marek Losey
16:15
Principe, 2
Village Rockstars (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Rimas Das (Zuzendaria-Gidoilaria)
16:15
Antiguo Berri, 6
La novia del desierto (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Valeria Pivato (Zuzendaria-Gidoilaria) Cecilia Atán (Zuzendaria-Gidoilaria) Claudio Rissi (Aktorea)
16:30
Kursaal, 2
Pailalim / Underground (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Daniel Palacio (Zuzendaria-Gidoilaria) Mara Lopez (Aktorea)
17:00
Antiguo Berri, 7
Princesita (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Marialy Rivas (Zuzendaria-Gidoilaria) Juan de Dios Larraín Matte (Ekoizlea) Fernanda del Nido (Ekoizlea)
18:15
Teatro Victoria Eugenia
Wonders of the Sea 3D (Sail Ofiziala)
Aurkezpena: Arnold Schwarzenegger (Ekoizlea-Narratzailea) Jean Jacques Mantello (Zuzendaria) Jean Michel Cousteau (Zuzendaria) Gavin McKinney (Argazki zuzendaria) Christophe Jacquelin (Konpositorea) Maisy Kay (Abeslaria) François Mantello (Ekoizlea)
18:15
Antiguo Berri, 6
Blue My Mind (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Lisa Brühlmann (Zuzendaria-Gidoilaria) Luna Wedler (Aktorea) Zoë Pastelle Holthuizen (Aktorea) Regula Grauwiler (Aktorea) Dominik Locher (Aktorea)
18:15
Principe, 2
Tigre (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena: Ulises Porra (Zuzendaria) Barbara Sarasola-Day (Ekoizlea) Federico Eibuszyc (Ekoizlea)
18:30
Principe, 9
Ramen Heads (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Koki Shigeno (Zuzendaria)
19:00
Kursaal, 2
Los perros (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Marcela Said (Zuzendaria-Gidoilaria)
19:30
Tabakalera-Sala 1
Muchos Hijos, un Mono y un Castillo (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Gustavo Salmerón (Zuzendaria), Beatriz Montañez (Gidoilaria), Julia Salmeron Sanz (Antzezlea), Antonio Salmerón (Antzezlea), Paloma García-Cabanes Salmerón (Antzezlea), Marian Garcés García Cabanes (Antzezlea), Carolina Marín (Antzezlea), Ramón García Salmerón (Antzezlea), David García Salmerón (Antzezlea), Raul de Torres (Editoria-Gidoilarikidea), Dani Urdiales (Editorea), Elena Viles (Ekoizlea)
19:30
Trueba, 2
Michelin Stars - Tales from the Kitchen (Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia)
Aurkezpena: Rasmus Dinesen (Zuzendaria-Gidoilaria)
20:15
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Albert Dupontel (Zuzendaria) Catherine Bozorgan (Ekoizlea)
20:15
Principe, 2
Temporada de caza (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Natalia Gargiola (Zuzendaria-Gidoilaria) Germán Palacios (Aktorea)
20:30
Principe, 6
Eve (Joseph Losey)
Aurkezpena: Michel Cimentek aurkeztua (Kritikaria)
20:30
Principe, 9
La mano invisible (Made in Spain)
Aurkezpena: David Macián (Zuzendaria-Gidoilaria) Christen Joulin (Aktorea) Daniel Pérez Prada (Aktorea) Dani Cortazar (Gidoilaria-Editorea)
20:30
Antiguo Berri, 6
Las hijas de Abril (Horizontes Latinos)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Michel Franco (Zuzendaria-Gidoilaria) Emma Suarez (Aktorea)
21:30
Kursaal, 2
Cargo (Zuzendari Berriak)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Gilles Coulier (Zuzendaria-Gidoilaria) Sam Louwyck(Aktorea) Sebastian Dewaele (Aktorea) Gilles De Schryver (Ekoizle eragilea) Jeremy Forni (Frantziar koproduktorea) David Williamson (Argazki zuzendaria) Tom Denoyette (Editorea) Philippe Bertin (Arte zuzendaria) Matthias Hillegeer (Soinu teknikaria) Bart Van Dijck (Ekoizpen burua) Pieter Gaelens (Makinista burua) Benjamin Vandewater (Argiztapen teknikaria)
22:00
Tabakalera-Sala 1
Tesnota / Closeness (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena eta Hitzaldia: Kantemir Balagov (Zuzendaria-Gidoilaria) Darya Zhovner (Aktorea)
22:00
Tabakalera-Sala 1
El sueño de Ana (Zabaltegi - Tabakalera)
Aurkezpena: José Luis Torres Leiva (Zuzendaria-Gidoilaria) Catalina Vergara (Ekoizlea)
22:45
Teatro Victoria Eugenia
Aurkezpena: Robin Campillo (Zuzendaria-Gidoilaria) Nahuel Perez Biscayart (Aktorea)
22:45
Principe, 9
Júlia ist (Made in Spain)
Aurkezpena: Elena Martin Gimeno (Zuzendaria-Gidoilaria-Aktorea)
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea