tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak65. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 217
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Anahí Berneri
82 min.
Albert Dupontel
Emanaldi Bereziak
114 min.
Urszula Antoniak
85 min.
Manuel Martín Cuenca
112 min.
Aitor Arregi
Jon Garaño
114 min.
Alberto Rodríguez
Lehiaketatik kanpo
102 min.
Olivier Nakache
Éric Toledano
115 min.
Antonio Méndez Esparza
114 min.
Alexandros Avranas
99 min.
Sergio G. Sánchez
Lehiaketatik kanpo
110 min.
Fernando Franco
Emanaldi Bereziak
104 min.
Constantin Popescu
152 min.
Matthew Porterfield
101 min.
Wim Wenders
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
110 min.
Björn Runge
Amaiera filma lehiaketaz kanpo
99 min.
Jean-Michel Cousteau
Jean-Jacques Mantello
Emanaldi Bereziak
82 min.
Daniel Kokotajlo
96 min.
Lisa Brühlmann
97 min.
Gilles Coulier
91 min.
Milad Alami
Inaugurazioa
100 min.
Marialy Rivas
Zinema Eraikitzen 28
78 min.
Ulises Porra Guardiola
Silvina Schnicer Schlieman
92 min.
João Dumans
Affonso Uchôa
96 min.
Nelson Carlo de los Santos Arias
106 min.
Santiago Esteves
Zinema Eraikitzen 30
96 min.
Gustavo Rondón Córdova
Zinema Eraikitzen 30
82 min.
Cecilia Atán
Valeria Pivato
Zinema Eraikitzen 31
78 min.
Adrián Biniez
Zinema Eraikitzen 30
87 min.
Marcela Said
Zinema Eraikitzen 31
100 min.
Alexandra Latishev
Zinema Eraikitzen 30
73 min.
Natalia Garagiola
Zinema Eraikitzen 31
105 min.
Sebastián Lelio
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
104 min.
Ilian Metev
82 min.
Clément Cogitore
49 min.
Leo Calice
Gerhard Treml
Ikusmira Berriak II
8 min.
José Luis Torres Leiva
9 min.
Jorge Jácome
26 min.
Tamyka Smith
Ikusmira Berriak I
20 min.
Helena Girón
Samuel M. Delgado
13 min.
Félix Viscarret
95 min.
Ruben Östlund
Inaugurazioa
144 min.
Juan Cavestany
Álvaro Fernández Armero
250 min.
Janus Metz
105 min.
Luca Guadagnino
Inaugurazioa
130 min.
Michael Haneke
107 min.
Robert Guédiguian
107 min.
Fernando León de Aranoa
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
122 min.
Darren Aronofsky
122 min.
Andrey Zvyagintsev
127 min.
Michael Showalter
120 min.
Sean Baker
112 min.
Paolo Virzì
96 min.
Todd Haynes
115 min.
Michael Winterbottom
108 min.
Álex de la Iglesia
100 min.
Elena Martín Gimeno
96 min.
Eduardo Casanova
77 min.
Víctor García León
89 min.
Paco Plaza
105 min.
Iñigo Fernández Ostolaza
Iñigo Royo
Zinemira Kimuak
9 min.
David P. Sañudo
Zinemira Kimuak
15 min.
Atxur Animazio Taldea
Zinemira Kimuak
7 min.
Iñigo Garcia Agirrezabalaga
85 min.
David Arratibel
61 min.
Pablo Iraburu
Migueltxo Molina
Igor Otxoa
103 min.
Irati Gorostidi
Arantza Santesteban
Zinemira Kimuak
21 min.
Andrés Daniel Sainz
Zinemira Kimuak
30 min.
Raúl de la Fuente
Zinemira Kimuak
25 min.
Eñaut Castagnet
Ximun Fuchs
100 min.
Koldo Almandoz
Zinemira Kimuak
10 min.
Sylvain Cruiziat
Mila Zhluktenko
20 min.
Martina Juncadella
Martín Vilela
17 min.
Nacho La Casa
Alberto Rodríguez
90 min.
Jennifer Peedom
74 min.
John DeCesare
60 min.
Armando Capó Ramos
80 min.
Nicolás Buenaventura
78 min.
Joseph Losey
106 min.
Joseph Losey
105 min.
Joseph Losey
95 min.
Joseph Losey
110 min.
Joseph Losey
176 min.
Joseph Losey
125 min.
Joseph Losey
145 min.
Joseph Losey
88 min.
Joseph Losey
103 min.
Joseph Losey
88 min.
Joseph Losey
119 min.
Joseph Losey
123 min.
Joseph Losey
109 min.
Joseph Losey
95 min.
Joseph Losey
75 min.
Joseph Losey
97 min.
Joseph Losey
87 min.
Joseph Losey
116 min.
Joseph Walton [Joseph Losey]
95 min.
Joseph Losey
82 min.
Joseph Losey
92 min.
Joseph Losey
116 min.
Victor Hanbury [Joseph Losey]
89 min.
Leslie Norman, Joseph Losey
81 min.
Telmo Esnal
67 min.
Julia Pesce
Atzerriko kategoria
75 min.
Helena Girón
Samuel M. Delgado
Kategoria nazionala
90 min.
Maider Fernández Iriarte
EAE kategoria
70 min.
Leonardo van Dijl
EIECINE kategoria
90 min.
Javier Ambrossi
Javier Calvo
108 min.
Pablo Iraburu
Migueltxo Molina
Igor Otxoa
Basque Film and ETB Gala
103 min.
Thierry Frémaux
85 min.
Bertha Gaztelumendi
74 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea