Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak65. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 213
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Anahí Berneri
82 min.
Albert Dupontel
Emanaldi Bereziak
114 min.
Urszula Antoniak
85 min.
Robert Schwentke
118 min.
Manuel Martín Cuenca
112 min.
Aitor Arregi
Jon Garaño
114 min.
Emmanuel Finkiel
126 min.
Alberto Rodríguez
Lehiaketatik kanpo
102 min.
Olivier Nakache
Éric Toledano
115 min.
Barbara Albert
97 min.
Antonio Méndez Esparza
114 min.
Alexandros Avranas
99 min.
Sergio G. Sánchez
Lehiaketatik kanpo
110 min.
Fernando Franco
Emanaldi Bereziak
104 min.
Constantin Popescu
152 min.
Matthew Porterfield
101 min.
Wim Wenders
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
110 min.
James Franco
103 min.
Björn Runge
Amaiera filma lehiaketaz kanpo
99 min.
Jean-Michel Cousteau
Jean-Jacques Mantello
Emanaldi Bereziak
82 min.
Daniel Kokotajlo
96 min.
Lisa Brühlmann
97 min.
Gilles Coulier
91 min.
Milad Alami
Inaugurazioa
100 min.
Marialy Rivas
Zinema Eraikitzen 28
78 min.
Ulises Porra Guardiola
Silvina Schnicer Schlieman
92 min.
Ulises Rosell
94 min.
João Dumans
Affonso Uchôa
96 min.
Nelson Carlo de los Santos Arias
106 min.
Santiago Esteves
Zinema Eraikitzen 30
96 min.
Gustavo Rondón Córdova
Zinema Eraikitzen 30
82 min.
Cecilia Atán
Valeria Pivato
Zinema Eraikitzen 31
78 min.
Michel Franco
103 min.
Adrián Biniez
Zinema Eraikitzen 30
87 min.
Marcela Said
Zinema Eraikitzen 31
100 min.
Alexandra Latishev
Zinema Eraikitzen 30
73 min.
Natalia Garagiola
Zinema Eraikitzen 31
105 min.
Sebastián Lelio
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
104 min.
Ilian Metev
82 min.
Clément Cogitore
49 min.
Leo Calice
Gerhard Treml
Ikusmira Berriak II
8 min.
José Luis Torres Leiva
9 min.
Jorge Jácome
26 min.
Tamyka Smith
Ikusmira Berriak I
20 min.
(Izurria)
Koldo Almandoz
10 min.
Helena Girón
Samuel M. Delgado
13 min.
Félix Viscarret
95 min.
Manuel Abramovich
73 min.
Filipa César
96 min.
Kantemir Balagov
118 min.
Ruben Östlund
Inaugurazioa
144 min.
Juan Cavestany
Álvaro Fernández Armero
250 min.
Janus Metz
105 min.
Luca Guadagnino
Inaugurazioa
130 min.
Michael Haneke
107 min.
Xavier Legrand
90 min.
Robert Guédiguian
107 min.
Fernando León de Aranoa
Amaierako Filma Lehiaketatik kanpo
122 min.
Darren Aronofsky
122 min.
Andrey Zvyagintsev
127 min.
Michael Showalter
120 min.
Sean Baker
112 min.
Paolo Virzì
96 min.
Todd Haynes
115 min.
Lynne Ramsay
89 min.
Michael Winterbottom
108 min.
(Blue odol analisiak)
Blanca Torres
Gabriel Velázquez
64 min.
Pedro Aguilera
94 min.
Álex de la Iglesia
100 min.
Carla Simón
99 min.
Elena Martín Gimeno
96 min.
David Macián
83 min.
Lino Escalera
96 min.
Eduardo Casanova
77 min.
Víctor García León
89 min.
Paco Plaza
105 min.
Iñigo Fernández Ostolaza
Iñigo Royo
Zinemira Kimuak
9 min.
David P. Sañudo
Zinemira Kimuak
15 min.
Atxur Animazio Taldea
Zinemira Kimuak
7 min.
Iñigo Garcia Agirrezabalaga
85 min.
David Arratibel
61 min.
Pablo Iraburu
Migueltxo Molina
Igor Otxoa
103 min.
Irati Gorostidi
Arantza Santesteban
Zinemira Kimuak
21 min.
Andrés Daniel Sainz
Zinemira Kimuak
30 min.
Raúl de la Fuente
Zinemira Kimuak
25 min.
(Ez)
Eñaut Castagnet
Ximun Fuchs
100 min.
Juan Bautista Berasategi Luzuriaga
65 min.
(Izurria)
Koldo Almandoz
Zinemira Kimuak
10 min.
Borja Cobeaga
90 min.
Antonio Cuadri
102 min.
Sylvain Cruiziat
Mila Zhluktenko
20 min.
Martina Juncadella
Martín Vilela
17 min.
Alejandra Villalba García
22 min.
(Igelen Erresuma)
Nelson Shin
86 min.
(Laban, mamu txikia. A zer beldurra!)
Alicja Jaworski, Karin Nilsson, Lasse Persson, Per Åhlin
45 min.
Nacho La Casa
Alberto Rodríguez
90 min.
Alexey Tsitsilin
80 min.
(Batman LEGO Filma)
Chris McKay
106 min.
Jennifer Peedom
74 min.
John DeCesare
60 min.
Serge Hazanavicius
98 min.
Chris Burkard
39 min.
Armando Capó Ramos
80 min.
María Alché
86 min.
Aly Muritiba
104 min.
Nicolás Buenaventura
78 min.
Rubén Mendoza
100 min.
Leandro Lara
105 min.
Joseph Losey
18 min.
Joseph Losey
106 min.
Joseph Losey
19 min.
Joseph Losey
29 min.
Joseph Losey
105 min.
Joseph Losey
95 min.
Joseph Losey
110 min.
Joseph Losey
176 min.
Joseph Losey
125 min.
Joseph Losey
110 min.
Joseph Losey
12 min.
Joseph Losey
145 min.
Andrea Forzano [Joseph Losey]
82 min.
Joseph Losey
88 min.
Joseph Losey
103 min.
M 
Joseph Losey
88 min.
Joseph Losey
119 min.
Joseph Losey
123 min.
Joseph Losey
109 min.
Joseph Losey
95 min.
Joseph Losey
75 min.
Joseph Losey
97 min.
Joseph Losey
87 min.
Joseph Losey
116 min.
Joseph Walton [Joseph Losey]
95 min.
Joseph Losey
82 min.
Joseph Losey
92 min.
Joseph Losey
116 min.
Victor Hanbury [Joseph Losey]
89 min.
Joseph Losey
85 min.
Leslie Norman, Joseph Losey
81 min.
Joseph Losey
20 min.
Telmo Esnal
67 min.
Javier Ambrossi
Javier Calvo
108 min.
Pablo Iraburu
Migueltxo Molina
Igor Otxoa
Basque Film and ETB Gala
103 min.
Alberto García-Alix
37 min.
Thierry Frémaux
85 min.
Bertha Gaztelumendi
74 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea