tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Osteguna 27
79 emanaldiak
Ost. 27
09:00
27
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 110 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
110 m.
Ost. 27
09:30
27
09:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 136 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
136 m.
Ost. 27
09:30
27
09:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 96 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (vietnamera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 2. emanaldia
New Directors
96 m.
Ost. 27
09:30
27
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 96 m.
Kursaal, 2
J.B. (vietnamera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors
96 m.
Ost. 27
10:00
27
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 20 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Emanaldi berean: "TRACING ADDAI"
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students
20 m.
Ost. 27
10:00
27
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 30 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Emanaldi berean: "EL VERANO DEL LEÓN ELÉCTRICO"
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students
30 m.
Ost. 27
10:00
27
10:00
Belodromoa
Haurrentzako zinema - 103 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 5. emanaldia
Haurrentzako zinema
103 m.
Ost. 27
12:00
27
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 136 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
136 m.
Ost. 27
12:00
27
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 80 m.
Kursaal, 2
J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Kun Yang (Zuzendaria)
  • Linyun Su (Ekoizlea)
  • Liyang Wang (Ekoizlea)
  • New Directors
    80 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 8 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "FRAGMENT DE DRAME / A PIECE OF TRAGEDY", "ONDE O VERÃO VAI (EPISÓDIOS DA JUVENTUDE) / WHERE THE SUMMER GOES (CHAPTERS ON YOUTH)"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    8 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 24 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "À CHACUN SA MALÉDICTION / COUNT YOUR CURSES", "ONDE O VERÃO VAI (EPISÓDIOS DA JUVENTUDE) / WHERE THE SUMMER GOES (CHAPTERS ON YOUTH)"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    24 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 20 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "À CHACUN SA MALÉDICTION / COUNT YOUR CURSES", "FRAGMENT DE DRAME / A PIECE OF TRAGEDY"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    20 m.
    Ost. 27
    12:00
    27
    12:00
    Principe, 10
    Donostia Film Comission Sariaren film irabazlearen emanaldia
    Beste ekintza batzuk
    Principe, 10
    Gonbidapenarekin
    3(e)tik 3. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
     
    Ost. 27
    14:00
    27
    14:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 80 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    80 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Trueba, 1
    Perlak - 135 m.
    Trueba, 1
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 135 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Alfonso Cuarón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Perlak
    135 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 95 m.
    Trueba, 2
    J.B. (gaztelania, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    95 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 9
    Made in Spain - 113 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Susi Sánchez (Aktorea)
  • Made in Spain
    113 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 110 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • José Manuel Fuentes (Zuzendaria)
  • Joseba Garmendia Etxaniz (Ekoizlea)
  • Zinemira
    110 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 79 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    79 m.
    Ost. 27
    16:00
    27
    16:00
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ost. 27
    16:15
    27
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 92 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    92 m.
    Ost. 27
    16:15
    27
    16:15
    Principe, 3
    Made in Spain - 100 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Made in Spain
    100 m.
    Ost. 27
    16:30
    27
    16:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 93 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (albaniera, serbiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Ost. 27
    16:30
    27
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Mariana Tejos (Ekoizlea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Ost. 27
    16:30
    27
    16:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 292 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU) 292 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    7(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    292 m.
    Ost. 27
    17:00
    27
    17:00
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 90 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ost. 27
    18:00
    27
    18:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 128 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ost. 27
    18:15
    27
    18:15
    Trueba, 2
    New Directors - 96 m.
    Trueba, 2
    J.B. (vietnamera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    96 m.
    Ost. 27
    18:15
    27
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 72 m.
    Principe, 9
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Maya Gallus (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    72 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Antiguo Berri, 7
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Antiguo Berri, 7
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (galegoa) azpitituluak espainieraz
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ost. 27
    18:30
    27
    18:30
    Principe, 3
    Zinemira - 60 m.
    Principe, 3
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zinemira
    60 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 120 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Jacques Audiard (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • John C. Reilly (Aktorea)
  • Perlak
    120 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 103 m.
    Principe, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    103 m.
    Ost. 27
    18:45
    27
    18:45
    Trueba, 1
    New Directors - 88 m.
    Trueba, 1
    J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    88 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    Kursaal, 2
    New Directors - 93 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (albaniera, serbiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • May-Linda Kosumovic (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Arian Krasniqi (Ekoizkidea)
  • Vladimir Pavlovski (Ekoizkidea, Muntatzailea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    93 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 234 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (8 KAPITULU) 234 minutu eta 20 minutuko atsedenaldia
    2(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    234 m.
    Ost. 27
    19:00
    27
    19:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 82 m.
    San Telmo Museoa
    J.B azpitituluak euskaraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Ost. 27
    19:30
    27
    19:30
    Principe, 10
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Ost. 27
    19:30
    27
    19:30
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Ost. 27
    19:30
    27
    19:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 113 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ost. 27
    20:00
    27
    20:00
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 136 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    136 m.
    Ost. 27
    20:15
    27
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 90 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa, alemana) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    90 m.
    Ost. 27
    20:15
    27
    20:15
    Principe, 9
    Zinemira - 96 m.
    Principe, 9
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oskar Alegria (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Özcan Alper (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Asier Altuna (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Mireia Gabilondo Garitanoandia (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Eugène Green (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Itziar Leemans (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carlos Enrique Machado Quintela (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maider Oleaga (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Maialen Sarasua (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sara Cozar (Aktorea)
  • Zinemira
    96 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 89 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    89 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Antiguo Berri, 7
    Horizontes Latinos - 93 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hernán Musaluppi (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    93 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    80 m.
    Ost. 27
    20:30
    27
    20:30
    Trueba, 2
    Beste ekintza batzuk - 66 m.
    Trueba, 2
    2017/2018 ikasturtean Larrotxene kultur etxean egindako lanen erakustaldia
    Beste ekintza batzuk
    66 m.
    Ost. 27
    20:45
    27
    20:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ost. 27
    21:00
    27
    21:00
    Principe, 2
    New Directors - 89 m.
    Principe, 2
    J.B. (daniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    89 m.
    Ost. 27
    21:30
    27
    21:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 84 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alberto Torres (Konpositorea)
  • Bruna Haddad (Postprodukzioa)
  • Horizontes Latinos
    84 m.
    Ost. 27
    21:30
    27
    21:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    RTVE Gala - 94 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera)
    RTVE Gala
    1(e)tik 1. emanaldia
    RTVE Gala
    94 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 114 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Jean Christophe Reymond (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Ost. 27
    22:00
    27
    22:00
    Principe, 10
    Made in Spain - 92 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    92 m.
    Ost. 27
    22:15
    27
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 98 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    98 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Trueba, 1
    New Directors - 102 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Gabriela Cartol (Aktorea)
  • Tatiana Graullera (Ekoizlea)
  • New Directors
    102 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 99 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. ( espainiera, katalana, ingelesa, alemana) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    99 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 80 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    80 m.
    Ost. 27
    22:30
    27
    22:30
    Principe, 9
    Zinemira - 70 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David Rodríguez Losada (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jaione Azkona (Aktorea)
  • Yeyo Bayeyo (Aktorea)
  • Mateu Bosch (Aktorea)
  • Marta Fuenar (Aktorea)
  • José Alba (Ekoizlea)
  • Mario Carreño Salvador (Ekoizlea)
  • Asier Vázquez (Ekoizlea)
  • Odile Antonio (Ekoizle exekutiboa)
  • Noemí Chico Hinojal (Elkartutako ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jorge Martín Hernández (Argazki zuzendaria)
  • Zinemira
    70 m.
    Ost. 27
    22:45
    27
    22:45
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ost. 27
    22:45
    27
    22:45
    Principe, 2
    New Directors - 80 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    80 m.
    Ost. 27
    22:45
    27
    22:45
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ost. 27
    23:00
    27
    23:00
    Antiguo Berri, 6
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ost. 27
    23:00
    27
    23:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ost. 27
    24:00
    27
    24:00
    Kursaal, 2
    Perlak - 120 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    120 m.
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea