tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Ostirala 28
76 emanaldiak
Ost. 28
09:00
28
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 107 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
7(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala
107 m.
Ost. 28
09:30
28
09:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (norvegiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
102 m.
Ost. 28
09:30
28
09:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 93 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (errumaniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors
93 m.
Ost. 28
10:00
28
10:00
Belodromoa
Haurrentzako zinema - 103 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 6. emanaldia
Haurrentzako zinema
103 m.
Ost. 28
12:00
28
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 102 m.
Kursaal, 1
J.B. (norvegiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
102 m.
Ost. 28
12:00
28
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 124 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Perlak
124 m.
Ost. 28
12:00
28
12:00
Principe, 7
Perlak - 135 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 1. emanaldia
Perlak
135 m.
Ost. 28
16:00
28
16:00
Principe, 3
Sail Ofiziala - 139 m.
Principe, 3
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala
139 m.
Ost. 28
16:00
28
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 96 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala
96 m.
Ost. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 136 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala
136 m.
Ost. 28
16:00
28
16:00
Principe, 7
Perlak - 135 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak
135 m.
Ost. 28
16:00
28
16:00
Trueba, 1
Perlak - 114 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak
114 m.
Ost. 28
16:00
28
16:00
Kursaal, 2
New Directors - 93 m.
Kursaal, 2
J.B. (errumaniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hadrian Marcu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Bogdan Dumitrache (Aktorea)
  • Anamaria Antoci (Ekoizlea)
  • New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Trueba, 2
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Trueba, 2
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Trueba, 2
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 105 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)
  • Made in Spain
    105 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 81 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Ost. 28
    16:00
    28
    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Muriel Box - 87 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 10
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Principe, 10
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 9
    Made in Spain - 87 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • David Trueba (Zuzendaria)
  • Fernando Ramallo (Aktorea)
  • Made in Spain
    87 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 60 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    60 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 2
    Zinemira - 70 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David Rodríguez Losada (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marta Fuenar (Aktorea)
  • Asier Vázquez (Ekoizlea)
  • Jorge Martín Hernández (Argazki zuzendaria)
  • Zinemira
    70 m.
    Ost. 28
    16:15
    28
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 89 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    89 m.
    Ost. 28
    16:30
    28
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 107 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Ost. 28
    17:00
    28
    17:00
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 84 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    84 m.
    Ost. 28
    17:30
    28
    17:30
    Antiguo Berri, 7
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Gorrentzako azpitituluekin, audio deskribapena eta zeinuen hizkuntza gazteleraz WhatsCine aplikazioaren bitartez.
    6(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 114 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Luis Ortega (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lorenzo Ferro (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Javier Braier (Ekoizlea)
  • Perlak
    114 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 103 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    103 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 73 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Klausurako filma
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Aitor Bereziartua (Zuzendaria)
  • Ander Iriarte (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    73 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 2
    New Directors - 93 m.
    Principe, 2
    J.B. (albaniera, serbiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • May-Linda Kosumovic (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Arian Krasniqi (Ekoizkidea)
  • Vladimir Pavlovski (Ekoizkidea, Muntatzailea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Trueba, 2
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 10
    Made in Spain - 113 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ost. 28
    18:15
    28
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 86 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    86 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Principe, 7
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Trueba, 1
    New Directors - 80 m.
    Trueba, 1
    J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Kun Yang (Zuzendaria)
  • Linyun Su (Ekoizlea)
  • Liyang Wang (Ekoizlea)
  • New Directors
    80 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Kursaal, 2
    Zinemira - 87 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa, ingelesa, arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Klausurako filma
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)
  • Ramón Agirre Lasarte (Ahotsa, Zinemira saria)
  • Isaach De Bankolé (Ahotsa)
  • Rossy De Palma (Ahotsa, Sail Ofizialeko epaimahaia)
  • Oscar Jaenada (Ahotsa)
  • Sergi López (Ahotsa)
  • Jorge Perugorria (Ahotsa)
  • Unax Ugalde (Ahotsa)
  • Raül Refree (Konpositorea)
  • Zinemira
    87 m.
    Ost. 28
    18:30
    28
    18:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Muriel Box - 91 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    91 m.
    Ost. 28
    18:45
    28
    18:45
    Principe, 3
    Zinemira - 96 m.
    Principe, 3
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    96 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (norvegiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 87 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "CAMPEONES"
    2(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    87 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 124 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "NI DISTINTOS NI DIFERENTES: CAMPEONES"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    124 m.
    Ost. 28
    19:00
    28
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 140 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Lehiaketaz kanpo
    4(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    140 m.
    Ost. 28
    19:30
    28
    19:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Mariana Tejos (Ekoizlea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Ost. 28
    20:00
    28
    20:00
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 87 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa, ingelesa, arabiera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    87 m.
    Ost. 28
    20:15
    28
    20:15
    Principe, 9
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Ost. 28
    20:15
    28
    20:15
    Principe, 9
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Ost. 28
    20:15
    28
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Principe, 10
    Culinary Zinema - 73 m.
    Principe, 10
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    73 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Trueba, 1
    New Directors - 89 m.
    Trueba, 1
    J.B. (daniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    89 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Principe, 2
    New Directors - 93 m.
    Principe, 2
    J.B. (errumaniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Ost. 28
    20:30
    28
    20:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 92 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    92 m.
    Ost. 28
    20:45
    28
    20:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 107 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Jaime Rosales (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Marisa Paredes (Aktorea)
  • Perlak
    107 m.
    Ost. 28
    20:45
    28
    20:45
    Principe, 3
    Perlak - 107 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Ost. 28
    20:45
    28
    20:45
    Principe, 7
    Made in Spain - 105 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)
  • Made in Spain
    105 m.
    Ost. 28
    21:00
    28
    21:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Muriel Box - 97 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Ost. 28
    21:30
    28
    21:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 173 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Dan Wechsler (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    173 m.
    Ost. 28
    22:00
    28
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Ost. 28
    22:00
    28
    22:00
    Antiguo Berri, 6
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ost. 28
    22:15
    28
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ost. 28
    22:15
    28
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Trueba, 1
    Perlak - 125 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    125 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Principe, 2
    Perlak - 135 m.
    Principe, 2
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Principe, 10
    Culinary Zinema - 72 m.
    Principe, 10
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    72 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Trueba, 2
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Trueba, 2
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Trueba, 2
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 100 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    100 m.
    Ost. 28
    22:30
    28
    22:30
    Principe, 9
    Zinemira - 99 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Paul Urkijo (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ramón Agirre Lasarte (Aktorea, Zinemira saria)
  • Gorka Gómez Andreu (Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Gorka Izagirre Azurmendi (Ekoizlea)
  • Miguel Ángel Jiménez (Ekoizlea)
  • Zinemira
    99 m.
    Ost. 28
    22:45
    28
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Perlak - 134 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ost. 28
    23:00
    28
    23:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Ost. 28
    23:00
    28
    23:00
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Principe, 3
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ost. 28
    23:15
    28
    23:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 124 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Klausurako filma. Publikoaren Sariaren botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Nadine Labaki (Zuzendaria, Aktorea, Gidoilaria)
  • Khaled Mouzanar (Ekoizlea)
  • Perlak
    124 m.
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea