Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programa guía en pdf

Programa 2017 en pdf
Eguna
Aretora
Saila
Titulua


| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Osteguna 28
Se muestran 86 pases
Ordua Aretora Saila Filma Iraupena 
09:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Life and Nothing More
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
114
09:30Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Le Semeur / The Sower
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
98
09:30PrincipalZuzendari Berriak
Le prix du succès / The Price of Success
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
92
09:30Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
The Disaster Artist
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
Lehenengo emanaldia
103
10:00Tabakalera-Sala 1Zinema Ikasleen Nazioarteko Topaketa
Vězení / Imprisoned
J.B. (txekiera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
27
10:00Tabakalera-Sala 1Zinema Ikasleen Nazioarteko Topaketa
Zeit der Unruhe / News 23/06/2016
J.B. (ingelesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
11
10:00Tabakalera-Sala 1Zinema Ikasleen Nazioarteko Topaketa
Microcastillo
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
22
10:00VelódromoHaurrentzako zinema
Le Petit Prince - Printze Txikia / The Little Prince
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
108
10:00Principe, 6Joseph Losey
Secret Ceremony
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
109
12:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
The Disaster Artist
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
103
12:00Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Le prix du succès / The Price of Success
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Teddy Lussi-Modeste (Director) Jean Christophe Reymond (Ekoizlea)
92
12:00Teatro Victoria EugeniaPerlak
The Florida Project
J.B. (ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
Lehenengo emanaldia
112
12:00Trueba, 1Sail Ofiziala
Le lion est mort ce soir / The Lion Sleeps Tonight
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
103
12:15Tabakalera-Sala 1Zinema Ikasleen Nazioarteko Topaketa
212
J.B. (hebreera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
20
12:15Tabakalera-Sala 1Zinema Ikasleen Nazioarteko Topaketa
Wandervogel
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
20
14:00PrincipalZuzendari Berriak
A Fish Out of Water
J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
91
16:00Principe, 10Horizontes Latinos
La educación del Rey
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
96
16:00Antiguo Berri, 7Horizontes Latinos
Arábia / Araby
J.B. (portugesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena Alfonso Uchoa (Zuzendaria-Gidoilaria) Joao Dumas (Zuzendaria-Gidoilaria)
96
16:00Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
Tesnota / Closeness
J.B. (errusiera) azpititulu elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
118
16:00Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
El sueño de Ana
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena José Luis Torres Leiva (Zuzendaria-Gidoilaria) Catalina Vergara (Ekoizlea)
9
16:00Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Vergüenza
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
250
16:00PrincipalPerlak
Nelyubov / Loveless
J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
127
16:00Museo San TelmoJoseph Losey
Imbarco a mezzanotte / Stranger on the Prowl
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
Azken emanaldia.
82
16:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Beyond Words
J.B. (alemana, poloniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
85
16:00Principe, 7Sail Ofiziala
Marrowbone
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
110
16:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Soldaţii. Poveste din Ferentari / Soldiers. Story from Ferentari
J.B. (errumaniera) azpitituluak espainieraz
119
16:00Principe, 3Perlak
Happy End
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
107
16:00Principe, 9Made in Spain
Verónica
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Paco Plaza (Zuzendaria-Gidoilaria) Ana Torrent (Aktorea) Leticia Dolera (Aktorea) Sandra Escacena (Aktorea)
105
16:15Trueba, 2Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Ramen Heads
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
93
16:15Principe, 2Joseph Losey
A Doll's House
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
106
16:15Antiguo Berri, 6Zuzendari Berriak
Le Semeur / The Sower
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena Marine Francen (Zuzendaria)
98
16:30Kursaal, 2Horizontes Latinos
Al desierto
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Ulises Rosell (Zuzendaria-Gidoilaria) Valentina Bassi (Aktorea) Alejandro Israel (Ekoizlea) Ezequiel Borovinsky (Ekoizlea)
94
16:30Teatro Victoria EugeniaPerlak
The Florida Project
J.B. (ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
112
17:00Tabakalera-Sala 2Zabaltegi - Tabakalera
La nuit où j'ai nagé / Oyogisugita Yoru / The Night I Swam
J.B. (mutua eta intertituluak frantsesez) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
78
18:00Principe, 10Perlak
Happy End
J.B. (frantsesa, ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
107
18:00Antiguo Berri, 7Zinemira
Non / No
(Ez)
J.B azpitituluak euskaraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Ximun Fuchs (Zuzendaria-Gidoilaria-Aktorea) Eñaut Castagnet (Zuzendaria) Manex Fuchs (Aktorea)
100
18:00Museo San TelmoJoseph Losey
Figures in a Landscape
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
110
18:15Trueba, 2Zinemira
Elkarrekin - Together
J.B azpitituluak euskaraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Migueltxo Molina (Zuzendari-gidoilaria) Igor Otxoa (Zuzendari-gidoilaria) Xabier Agote (Protagonista)
103
18:15Principe, 7Perlak
You Were Never Really Here
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
89
18:15Antiguo Berri, 6Perlak
Wonderstruck
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
115
18:15Principe, 9Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Constructing Albert
J.B. (katalana, espainiera, ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena Laura Collado (Zuzendaria-Gidoilaria) Jim Loomis (Zuzendaria-Argazki zuzendaria) Albert Adriá (Protagonista)
85
18:30Antiguo Berri, 8Zinemira
Converso
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
61
18:30Principe, 6Joseph Losey
Galileo
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
145
18:30Principe, 3Sail Ofiziala
Morir
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
104
18:30Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Sollers Point
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
101
18:30Principe, 2Zuzendari Berriak
Pok-ryuk-eui Ssi-at / The Seeds of Violence
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Lim Tae-gue (Zuzendaria) Lee Gaseop (Aktorea) Kim Soy (Aktorea)
82
19:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
The Disaster Artist
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
103
19:00Kursaal, 2Zuzendari Berriak
A Fish Out of Water
J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Lai Kuo-An (Zuzendaria-Gidoilaria) Albert Yao (Ekoizlea)
91
19:00PrincipalSail Ofiziala
La peste
J.B. (espiniera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
102
19:30Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Flores
J.B. (portugesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
26
19:30Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
3/4
J.B. (bulgariera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Ilian Metev (Zuzendaria-Gidoilaria) Ingmar Trost (Ekoizlea) Niki Mashalov (Aktorea)
82
19:30Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
Figures in a Landscape
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
110
19:30Teatro Victoria EugeniaTVE Gala
La llamada
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
TVE Gala
108
20:15Principe, 7Zinemira
Nur eta herensugearen tenplua
J.B. (euskara) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena eta Hitzaldia Eneko Olasagasti (Gidoilaria) Toti Martínez de Lezea (Idazlea) Miren Berasategi (Ekoizlea)
65
20:30Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
Muchos Hijos, un Mono y un Castillo
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
88
20:30Principe, 10Perlak
Borg / McEnroe
J.B. (ingelesa, suediera, francés) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
105
20:30Antiguo Berri, 7Perlak
You Were Never Really Here
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
89
20:30Trueba, 1Made in Spain
Incerta glòria / Uncertain Glory
J.B. () azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Luisa Gavasa (Aktorea)
116
20:30Principe, 3Savage Cinema
Paradigm Lost
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena eta Hitzaldia John Decesare (Zuzendaria-Ekoizlea) Kai Lenny (Protagonista) Airton Cozzolino (Protagonista)
60
20:30Trueba, 2Beste ekintza batzuk
XXIX. BIDEOALDIA ZINEMALDIA 2017
2016/2017 ikasturtean Larrotxene kultur etxean egindako lanen erakustaldia
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
81
20:30Principe, 2Zuzendari Berriak
He ri jun zai lai / From Where We've Fallen
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Wang Feifei (Zuzendaria-Gidoilaria) Guo Yue (Aktorea) Liu Zhengkai (Aktorea)
100
20:30Antiguo Berri, 6Horizontes Latinos
Medea
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
73
20:30Principe, 9Savage Cinema
Secrets of Desert Point
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
45
20:30Principe, 9Savage Cinema
Under an Arctic Sky
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
39
20:45Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Marrowbone
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
110
21:30Kursaal, 2Horizontes Latinos
Cocote
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Solasaldia Nelson Carlo de los Santos Arias (Zuzendaria-Gidoilaria) Vicente Santos (Aktorea)
106
22:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Life and Nothing More
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
114
22:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Gwendolyn Green
J.B. (ingelesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Tamyka Smith (Zuzendaria) Roberta Maxwell (Aktorea) Matthew Shattuck (Ekoizlea)
20
22:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Braguino
J.B. (errusiera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Clément Cogitore (Zuzendaria-Gidoilaria) Cédric Bonin (Ekoizlea)
49
22:00PrincipalBelodromoa
Fe de etarras
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
90
22:00Principe, 6Joseph Losey
A Romantic Englishwoman
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
116
22:00Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
The Go- Between
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
116
22:30Teatro Victoria EugeniaPerlak
Nelyubov / Loveless
J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Aurkezpena Maryana Spivak (Aktorea) Alexey Rozin (Aktorea) Alexander Rodnyansky (Ekoizlea)
127
22:30Principe, 3Perlak
Mother!
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
122
22:30Antiguo Berri, 7Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
The Cakemaker
J.B. (hebreera, alemana, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
109
22:30Antiguo Berri, 8Made in Spain
Estiu 1993 / Summer 1993
(Uda 1993)
J.B. (katalana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Azken emanaldia.
99
22:30Principe, 7Perlak
La Villa / The House by The Sea
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
Lehenengo emanaldia
107
22:45Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Plus Ultra
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
13
22:45Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Soldado
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
73
22:45Principe, 10Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Papa no obento wa sekaiichi / Dad's Lunch Box
J.B. (japoniera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
76
22:45Trueba, 2Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
E il cibo va / Food on the Go
J.B. (espainiera, italiera, ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Azken emanaldia.
65
22:45Principe, 2Zuzendari Berriak
Matar a Jesús
J.B. (espiniera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Laura Mora (Zuzendaria-Gidoilaria) Natasha Jaramillo (Aktorea)
95
22:45Antiguo Berri, 6Horizontes Latinos
La familia
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
82
22:45Principe, 9Made in Spain
Pieles
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
77
23:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Sollers Point
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
101
24:00Kursaal, 2Perlak
The Florida Project
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
112
Salgai
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Agortuta
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea