tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Larunbata 28
71 emanaldiak
Lar. 28
20:30
28
20:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 111 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Amaiera lehiaketaz kanpo
Sari-emate eta amaierako gala
4(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
09:00
28
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 111 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
4(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Lar. 28
19:00
28
19:00
Kursaal, 2
Gazteriaren TCM saria
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
22:00
28
22:00
Kursaal, 2
Kutxabank-New Directors saria
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
16:00
28
16:00
Kursaal, 2
Donostia Hiria Publikoaren saria
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
21:15
28
21:15
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 109 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
109 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
24:00
28
24:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 131 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
131 m.
Lar. 28
15:30
28
15:30
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Lar. 28
09:00
28
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (mandarin-txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Lar. 28
12:00
28
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Zabaltegi Tabakalera - 107 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (wolofera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
107 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Victoria Eugenia Antzokia
Ustekabeko filma
Ustekabeko filma
Victoria Eugenia Antzokia
Ustekabeko filma 
 
Lar. 28
17:00
28
17:00
Antzoki Zaharra
Euskal Zinemaren Irizar saria
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
20:00
28
20:00
Antzoki Zaharra
Zabaltegi Tabakalera saria
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
23:00
28
23:00
Antzoki Zaharra
Urrezko Maskorra
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras 
 
Lar. 28
12:30
28
12:30
Antzoki Zaharra
Ustekabeko filma
Ustekabeko filma
Antzoki Zaharra
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Ustekabeko filma 
 
Lar. 28
10:00
28
10:00
Antzoki Zaharra
Perlak - 96 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa, txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
96 m.
Agortuta
Lar. 28
18:00
28
18:00
Principe, 2
New Directors - 90 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
90 m.
Lar. 28
20:00
28
20:00
Principe, 2
New Directors - 85 m.
Principe, 2
J.B. (lituaniera, ukrainera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
85 m.
Lar. 28
22:00
28
22:00
Principe, 2
Shakti (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 20 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
20 m.
Lar. 28
22:00
28
22:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Principe, 2
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 2
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Principe, 2
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Lar. 28
09:00
28
09:00
Principe, 2
Horizontes Latinos - 80 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
80 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Principe, 3
Perlak - 114 m.
Principe, 3
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
114 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Principe, 3
Perlak - 137 m.
Principe, 3
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
137 m.
Lar. 28
15:30
28
15:30
Principe, 3
Perlak - 137 m.
Principe, 3
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
137 m.
Lar. 28
21:00
28
21:00
Principe, 3
Made in Spain - 80 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
80 m.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Principe, 5
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 109 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
109 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Lar. 28
20:15
28
20:15
Principe, 6
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 105 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
105 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 100 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
100 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 7
Sail Ofiziala - 100 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
100 m.
Lar. 28
20:15
28
20:15
Principe, 7
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Principe, 7
Perlak - 87 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
87 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 9
Perlak - 112 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
112 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Principe, 9
Perlak - 119 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
119 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
23:15
28
23:15
Principe, 9
Perlak - 119 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 28
21:00
28
21:00
Principe, 9
Made in Spain - 89 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, ingelesa, suediera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
89 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 98 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
98 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 102 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
102 m.
Lar. 28
20:15
28
20:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 113 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
113 m.
Lar. 28
22:15
28
22:15
Principe, 10
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 85 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
85 m.
Lar. 28
21:00
28
21:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 93 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Antiguo Berri, 2
Donostia Saria Emanaldiak - 130 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, ingelesa, errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
130 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Antiguo Berri, 2
Perlak - 112 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
112 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 2
Perlak - 119 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
119 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 6
New Directors - 112 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
112 m.
Lar. 28
21:30
28
21:30
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 87 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera, maia kaqchikelera , maia ixilera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
87 m.
Lar. 28
23:30
28
23:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 114 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
114 m.
Lar. 28
18:30
28
18:30
Antiguo Berri, 6
Perlak - 137 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (errusiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
137 m.
Lar. 28
20:45
28
20:45
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 113 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
113 m.
Lar. 28
23:00
28
23:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 103 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa, haitiko kreolera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
103 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 108 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
108 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 7
Shakti (Film laburra)
Zabaltegi Tabakalera - 20 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
20 m.
Lar. 28
18:45
28
18:45
Antiguo Berri, 7
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Antiguo Berri, 7
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 85 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
85 m.
Lar. 28
20:00
28
20:00
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 113 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Made in Spain 
113 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 87 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
87 m.
Agortuta
Lar. 28
22:30
28
22:30
Antiguo Berri, 8
Made in Spain - 76 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
2(e)tik 2. emanaldia
Made in Spain 
76 m.
Lar. 28
22:45
28
22:45
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 87 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, maia kaqchikelera , maia ixilera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
87 m.
Lar. 28
20:30
28
20:30
Trueba, 1
New Directors - 98 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
98 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
Trueba, 1
Chinese Opera Film Screening - 122 m.
Trueba, 1
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta txinera estandarran e+ta elektronikoak espainieraz
1(e)tik 1. emanaldia
Chinese Opera Film Screening 
122 m.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi Tabakalera - 87 m.
Trueba, 1
J.B. (daniera, ingelesa, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi Tabakalera 
87 m.
Lar. 28
11:30
28
11:30
Trueba, 1
Haurrentzako zinema - 92 m.
Trueba, 1
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
92 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 80 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
80 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 95 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
95 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
16:00
28
16:00
Trueba, 2
Haurrentzako zinema - 79 m.
Trueba, 2
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema 
79 m.
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Lar. 28
20:30
28
20:30
Trueba, 2
Culinary Zinema - 73 m.
Trueba, 2
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
2(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
73 m.
Lar. 28
22:30
28
22:30
Belodromoa
Sail Ofiziala - 111 m.
Belodromoa
J.B. (ingelesa, hebreera) azpitituluak espainieraz
Amaiera Saio Berezia: 18:15 The Climb (Perlak itxiera). 20:30. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Song of Names (Amaiera S. Ofiziala LK).
Closing Ceremony at the Velodrome
4(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
111 m.
Lar. 28
18:15
28
18:15
Belodromoa
Perlak - 98 m.
Belodromoa
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Amaiera Saio Berezia: 18:15 The Climb (Perlak itxiera). 20:30. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. The Song of Names (Amaiera S. Ofiziala LK).
2(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
98 m.
Lar. 28
18:00
28
18:00
San Telmo Museoa
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón - 106 m.
San Telmo Museoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
3(e)tik 3. emanaldia
Atzera begirakoa - Roberto Gavaldón 
106 m.
Agortuta
Lar. 28
16:00
28
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Klasikoak - 450 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (hungariera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
450 minutu, 15 minutuko 2 atsedenaldirekin
1(e)tik 1. emanaldia
Klasikoak 
450 m.
Salgai
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Agortuta
K1eko arratsalde eta gaueko emanaldiak:
Agortuak dauden emanaldietarako (orga keinukari) sarrerak egunean bertan salgai aterako dira Kursaaleko leihatiletan 17:00etatik aurrera.
 
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea