tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Larunbata 29
67 emanaldiak
Lar. 29
09:00
29
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 140 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
4(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
140 m.
Lar. 29
12:00
29
12:00
Trueba, 2
Haurrentzako zinema - 101 m.
Trueba, 2
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema
101 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 102 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala
102 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Antiguo Berri, 2
Perlak - 135 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak
135 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 124 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (arabiera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Perlak
124 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Principe, 2
Culinary Zinema - 72 m.
Principe, 2
J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
4(e)tik 4. emanaldia
Culinary Zinema
72 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Principe, 10
Zinemira - 99 m.
Principe, 10
J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira
99 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Trueba, 2
Haurrentzako zinema - 85 m.
Trueba, 2
Euskarazko bertsioa
1(e)tik 1. emanaldia
Haurrentzako zinema
85 m.
Lar. 29
16:00
29
16:00
Antzoki Zaharra
Euskal Zinemaren Irizar sariaren film irabazlearen emanaldia
Películas ganadoras
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras
 
Lar. 29
16:15
29
16:15
Trueba, 1
Horizontes Latinos - 84 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
3(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alberto Torres (Konpositorea)
  • Horizontes Latinos
    84 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Antiguo Berri, 7
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 87 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Lar. 29
    16:15
    29
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 62 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    62 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Principe, 3
    Sail Ofiziala - 96 m.
    Principe, 3
    J.B. (mandarin txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    96 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Principe, 9
    Zinemira - 87 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa, ingelesa, arabiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)
  • Zinemira
    87 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 292 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU) 292 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    7(e)tik 7. emanaldia
    Sail Ofiziala
    292 m.
    Lar. 29
    16:30
    29
    16:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Perlak - 107 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Belodromoa
    Perlak - 124 m.
    Belodromoa
    J.B. (arabiera) azpitituluak espainieraz
    Amaiera Saio Berezia: 18:00 Capharnaüm / Capernaum (Perlak itxiera). 20:30. La octava dimensión (film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. Bad Times at the El Royale (Amaiera S. Ofiziala LK).
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    124 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 173 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    173 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Principe, 10
    De natura (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
    Principe, 10
    mutua
    Emanaldi berean: "SOPHIA ANTIPOLIS"
    5(e)tik 5. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    6 m.
    Lar. 29
    18:00
    29
    18:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 98 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    Emanaldi berean: "DE NATURA"
    5(e)tik 5. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    98 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Trueba, 1
    Perlak - 107 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    107 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 135 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Bradley Cooper (Zuzendaria, Aktorea, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 96 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    96 m.
    Lar. 29
    18:15
    29
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 83 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    83 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 72 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    72 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 73 m.
    Trueba, 2
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    73 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Principe, 9
    Made in Spain - 100 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    100 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antiguo Berri, 6
    Zinemira - 70 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    70 m.
    Lar. 29
    18:30
    29
    18:30
    Antzoki Zaharra
    Zabaltegi-Tabakalera sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Antzoki Zaharra
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    18:45
    29
    18:45
    Principe, 3
    Perlak - 124 m.
    Principe, 3
    J.B. (arabiera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    124 m.
    Lar. 29
    19:00
    29
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Perlak - 114 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Lar. 29
    19:30
    29
    19:30
    Kursaal, 2
    Gazteriaren sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Kursaal, 2
     Aurkezpena   
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    20:00
    29
    20:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 114 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    114 m.
    Lar. 29
    20:00
    29
    20:00
    Principe, 10
    Horizontes Latinos - 173 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    173 m.
    Lar. 29
    20:15
    29
    20:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Lar. 29
    20:15
    29
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 90 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    90 m.
    Lar. 29
    20:15
    29
    20:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 102 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (norvegiera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    102 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 103 m.
    Trueba, 2
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    103 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 73 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    73 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Trueba, 1
    New Directors - 93 m.
    Trueba, 1
    J.B. (albaniera, serbiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    New Directors
    93 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Principe, 9
    Zinemira - 70 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    70 m.
    Lar. 29
    20:30
    29
    20:30
    Belodromoa
    La octava dimensión (Film laburra)
    Beste ekintza batzuk - 17 m.
    Belodromoa
    J.B. (espainiera)
    Amaiera Saio Berezia: 18:00 Capharnaüm / Capernaum (Perlak itxiera). 20:30. La octava dimensión (film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. Bad Times at the El Royale (Amaiera S. Ofiziala LK).
    1(e)tik 1. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
    17 m.
    Lar. 29
    21:00
    29
    21:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 120 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    120 m.
    Lar. 29
    21:00
    29
    21:00
    Kursaal, 1
    Sari-emate eta amaierako galaClosing
    "BAD TIMES AT THE EL ROYALE"
    Sail Ofiziala - 140 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Amaiera lehiaketaz kanpo
    4(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    140 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Principe, 3
    Perlak - 120 m.
    Principe, 3
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    120 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Principe, 2
    Zinemira - 96 m.
    Principe, 2
    J.B azpitituluak euskaraz, elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Mikel Arredondo Bilbo (Ekoizlea)
  • Lutxo Egia del Rio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    96 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Principe, 9
    Zinemira - 87 m.
    Principe, 9
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    87 m.
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Kursaal, 2
    Kutxabank-New Directors sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Kursaal, 2
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    22:00
    29
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Perlak - 135 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (mandarin-txinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Principe, 7
    Perlak - 135 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 113 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Lar. 29
    22:15
    29
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 82 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    Kopia ez dago egoera onean. Sarrera doan. Ordaindu gabe, baina sarrera jaso behar da.
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Lar. 29
    22:30
    29
    22:30
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 134 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Lar. 29
    22:30
    29
    22:30
    Trueba, 1
    New Directors - 93 m.
    Trueba, 1
    J.B. (errumaniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hadrian Marcu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Bogdan Dumitrache (Aktorea)
  • Anamaria Antoci (Ekoizlea)
  • New Directors
    93 m.
    Lar. 29
    22:30
    29
    22:30
    Antzoki Zaharra
    Urrezko Maskorraren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Antzoki Zaharra
    Películas ganadoras
     
    Lar. 29
    22:30
    29
    22:30
    Belodromoa
    Sail Ofiziala - 140 m.
    Belodromoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Amaiera Saio Berezia: 18:00 Capharnaüm / Capernaum (Perlak itxiera). 20:30. La octava dimensión (film laburra). 21:00. Sari banaketaren zeremoniaren emankizuna. 22:30. Bad Times at the El Royale (Amaiera S. Ofiziala LK).
    4(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    140 m.
    Lar. 29
    22:45
    29
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 6. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Lar. 29
    22:45
    29
    22:45
    Trueba, 2
    Zinemira - 99 m.
    Trueba, 2
    J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    99 m.
    Lar. 29
    23:15
    29
    23:15
    Principe, 10
    Made in Spain - 87 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Lar. 29
    23:30
    29
    23:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 107 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Lehiaketaz kanpo. 1 ETA 2 KAPITULUAK, 107 minutu
    7(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    107 m.
    Lar. 29
    24:00
    29
    24:00
    Kursaal, 2
    Donostia Hiria Publikoaren sariaren film irabazlearen emanaldia
    Películas ganadoras
    Kursaal, 2
    Películas ganadoras
     
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea