71SSIFF - 2023ko irailak 22/30
Hizkuntzak
Babesle
Ofiziala
Media
Partner

Iristeak

 Londres Hotela
10:45
Alexis Manentis

Kafeak

09:00
(New Directors)
Kursaal - Prentsa kluba
  • Henry Bernadet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chaïmaa Zineddine (Aktorea)

  • 09:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Daichi Murase (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aiko Yoshioka Flores (Ekoizlea)

  • 10:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ilya Povolotsky (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ivan Nechaev (Ekoizlea)

  • 10:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Rodrigo Moreno (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ezequiel Borovinsky (Ekoizlea)

  • 11:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lucía Puenzo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Mariana di Girolamo (Aktorea)
  • Esteban Puenzo (Ekoizlea)

  • 11:30
    (Perlak)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Warwick Thornton (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)

  • 12:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ulises de la Orden (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • 12:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Carolina Markowicz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kauan Alvarenga (Aktorea)
  • Maeve Jinkings (Aktorea)

  • Prentsaurrekoa

    11:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • James Marsh (Zuzendaria)
  • Sandrine Bonnaire (Aktorea)
  • Gabriel Byrne (Aktorea)
  • Aidan Gillen (Aktorea)
  • Fionn O'Shea (Aktorea)
  • Neil Forsyth (Gidoilaria)
  • Michael Livingstone (Ekoizlea)
  • Tom Thostrup (Ekoizlea)

  • 12:15
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Thomas Lilti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • François Cluzet (Aktorea)
  • Vincent Lacoste (Aktorea)
  • William Lebghil (Aktorea)

  • 13:15
    FEROZ ZINEMALDIA SARIA
    Kursaal - Prentsa kluba
  • María Guerra (AICEren presidentea)
  • Ekitaldian film irabazlearen ordezkaritza egongo da.

    22:15
    Saridunen adierazpenak
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Kafeak

    09:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Henry Bernadet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chaïmaa Zineddine (Aktorea)

  • 09:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Daichi Murase (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aiko Yoshioka Flores (Ekoizlea)

  • 10:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ilya Povolotsky (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ivan Nechaev (Ekoizlea)

  • 10:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Rodrigo Moreno (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ezequiel Borovinsky (Ekoizlea)

  • 11:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lucía Puenzo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Mariana di Girolamo (Aktorea)
  • Esteban Puenzo (Ekoizlea)

  • 11:30
    (Perlak)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Warwick Thornton (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)

  • 12:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ulises de la Orden (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • 12:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Carolina Markowicz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kauan Alvarenga (Aktorea)
  • Maeve Jinkings (Aktorea)

  • Prentsaurrekoa

    11:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • James Marsh (Zuzendaria)
  • Sandrine Bonnaire (Aktorea)
  • Gabriel Byrne (Aktorea)
  • Aidan Gillen (Aktorea)
  • Fionn O'Shea (Aktorea)
  • Neil Forsyth (Gidoilaria)
  • Michael Livingstone (Ekoizlea)
  • Tom Thostrup (Ekoizlea)

  • 12:15
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Thomas Lilti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • François Cluzet (Aktorea)
  • Vincent Lacoste (Aktorea)
  • William Lebghil (Aktorea)

  • 13:15
    FEROZ ZINEMALDIA SARIA
    Kursaal - Prentsa kluba
  • María Guerra (AICEren presidentea)
  • Ekitaldian film irabazlearen ordezkaritza egongo da.

    22:15
    Saridunen adierazpenak
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Kafeak

    09:00
    (New Directors)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Henry Bernadet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chaïmaa Zineddine (Aktorea)

  • 09:30
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Daichi Murase (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aiko Yoshioka Flores (Ekoizlea)

  • 10:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ilya Povolotsky (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ivan Nechaev (Ekoizlea)

  • 10:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Rodrigo Moreno (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ezequiel Borovinsky (Ekoizlea)

  • 11:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Lucía Puenzo (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Mariana di Girolamo (Aktorea)
  • Esteban Puenzo (Ekoizlea)

  • 11:30
    (Perlak)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Warwick Thornton (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)

  • 12:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ulises de la Orden (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)

  • 12:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Carolina Markowicz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kauan Alvarenga (Aktorea)
  • Maeve Jinkings (Aktorea)

  • Prentsaurrekoa

    11:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • James Marsh (Zuzendaria)
  • Sandrine Bonnaire (Aktorea)
  • Gabriel Byrne (Aktorea)
  • Aidan Gillen (Aktorea)
  • Fionn O'Shea (Aktorea)
  • Neil Forsyth (Gidoilaria)
  • Michael Livingstone (Ekoizlea)
  • Tom Thostrup (Ekoizlea)

  • 12:15
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Thomas Lilti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • François Cluzet (Aktorea)
  • Vincent Lacoste (Aktorea)
  • William Lebghil (Aktorea)

  • 13:15
    FEROZ ZINEMALDIA SARIA
    Kursaal - Prentsa kluba
  • María Guerra (AICEren presidentea)
  • Ekitaldian film irabazlearen ordezkaritza egongo da.

    22:15
    Saridunen adierazpenak
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • James Marsh (Zuzendaria)
  • Sandrine Bonnaire (Aktorea)
  • Gabriel Byrne (Aktorea)
  • Aidan Gillen (Aktorea)
  • Grainne Good (Aktorea)
  • Fionn O'Shea (Aktorea)
  • Lisa Dwyer Hogg (Aktorea)
  • Neil Forsyth (Gidoilaria)
  • Laura Mihartescu (Zuzendaritza laguntzailea)
  • Antonio Paladino (Argazki zuzendaria)
  • David Charap (Muntatzailea)
  • damien Creagh (Produkzio diseinatzailea)
  • Michael Livingstone (Ekoizlea)
  • Tom Thostrup (Ekoizlea)
  • Tilusha Ghelani (Ekoizle exekutiboa)

  • 11:45
    Kursaal - guneko terraza
  • Thomas Lilti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • François Cluzet (Aktorea)
  • Vincent Lacoste (Aktorea)
  • William Lebghil (Aktorea)
  • Emmanuel Barraux (Ekoizlea)
  • Agnès Vallée (Ekoizlea)

  • 12:30
    Kursaal - guneko terraza
  • Ladj Ly (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Anta Diaw (Aktorea)
  • Aristote Luyindula (Aktorea)
  • Alexis Manentis (Aktorea)
  • Steve Tientcheu (Aktorea)
  • Julien Poupard (Argazki zuzendaria)
  • Toufik Ayadi (Ekoizlea)
  • Christophe Barral (Ekoizlea)

  • 24:00
    Klausura festaren photocalla
    Palacio Miramar

    Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Thomas Lilti (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • François Cluzet (Aktorea)
  • Vincent Lacoste (Aktorea)
  • William Lebghil (Aktorea)
  • Emmanuel Barraux (Ekoizlea)
  • Agnès Vallée (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Film sorpresa)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Erik Messerschmidt (Argazki zuzendaria)

  • 19:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • James Marsh (Zuzendaria)
  • Sandrine Bonnaire (Aktorea)
  • Gabriel Byrne (Aktorea)
  • Bronagh Gallagher (Aktorea)
  • Aidan Gillen (Aktorea)
  • Grainne Good (Aktorea)
  • Fionn O'Shea (Aktorea)
  • lisa dwyer hogg (Aktorea)
  • Neil Forsyth (Gidoilaria)
  • Laura Mihartescu (1. Zuzendari Laguntzailea)
  • Antonio Paladino (Argazki zuzendaria)
  • David Charap (Editorea)
  • damien creagh (Produkzio diseinatzailea)
  • Michael Livingstone (Ekoizlea)
  • Tom Thostrup (Ekoizlea)
  • Tilusha Ghelani (Ekoizle exekutiboa (Sky))
  • Epaimahakideak, irabazleak, ekitaldian parte hartuko duten gonbidatuak eta beste pertsona ospetsu batzuk ere alfonbratik igaroko dira. // Alfonbraren berri eman nahi duen prentsa grafikoak bere asistentzia konfirmatu beharko du photocalls@sansebastianfestival.com helbidera idatziz.

    Gala

    21:00
    Klausura gala
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1
    Galara joan nahi duten argazkilariek eskaera egin beharko dute photocalls@sansebastianfestival.com helbidera idatziz.

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:00
    (Film sorpresa)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    19:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena 
    Gazteriaren TCM saria Itziar Atienzak aktorea emango du.

    20:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    Sariak

    14:00
    Ateneo Guipuzcoano saria Sail Ofizialeko film onenari
    Kursaal - Prentsa kluba
    Film irabazlearen lantaldea ekitaldian izango da.

    Hizketaldiak

    12:00
    Hizketaldia: 'Esta ambición desmedida / This Excessive Ambition'
    (Hizketaldiak)
    Tabakalera - 1 aretoa
  • C. Tangana (Musikaria)
  • Santos Bacana (Zuzendaria)
  • Rogelio González (Zuzendaria)
  • Cris Trenas (Zuzendaria)
  • Amaia Serrulla (Moderatzailea)

  • Babesle Ofiziala
    Media Partner
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak: