71SSIFF - 2023ko irailak 22/30
Hizkuntzak
Babesle
Ofiziala
Media
Partner

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:10
Gerardo Herrero Pérez-Gamir
  "Bajo terapia / Under Therapy" (Made in Spain)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

13:30
Mads Mikkelsen

13:30
Nicolaj Arcel
  "Bastarden / The Promised Land" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

15:00
Hovik Keuchkerian
  "Un amor" (Sail Ofiziala)
Aktorea

16:15
Jessica Chastain
  "Memory" (Perlak)
Aktorea

17:18
Xavier Legrand
  "Le successeur / The Successor" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

17:18
Yves Jacques
  "Le successeur / The Successor" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:10
Hugo Silva
  "Un amor" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
18:10
Seydou Sarr
  "Io Capitano / I'm Captain" (Perlak)
Aktorea

18:10
Moustapha Fall
  "Io Capitano / I'm Captain" (Perlak)
Aktorea

18:10
Matteo Garrone
  "Io Capitano / I'm Captain" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

19:40
Craig Gillespie
  "Dumb Money" (Perlak)
Zuzendaria, Ekoizlea

Prentsaurrekoa

10:30
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Joachim Lafosse (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jeanne Cherhal (Aktorea)
  • Emmanuelle Devos (Aktorea)
  • Matthieu Galloux (Aktorea)
  • Anton Iffland Stettner (Ekoizlea)
  • Eva Kuperman (Ekoizlea)

  • 12:30
    'Saben aquell' aurkezpena
    (Beste jarduera batzuk)
    Príncipe zinemak
  • David Trueba (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • David Verdaguer (Aktorea)
  • Carolina Yuste (Aktorea)

  • 13:00
    Ibaia liburuaren aurkezpena
    Tabakalera - Kutxa Kultur Plaza
  • José Manuel Lizanda (Estatuko Ogasuneko ikuskatzailea)
  • Marian Fernández (PIAFeko ordezkaria)
  • Xavier Atance (Editore eta ekoizlea)

  • 13:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Martín Rejtman (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Esteban Bigliardi (Aktorea)
  • Camila Hirane (Aktorea)
  • Fernando Bascuñán (Ekoizlea)
  • Florencia Larrea (Ekoizlea)
  • Giancarlo Nasi (Ekoizlea)
  • Jerónimo Quevedo (Ekoizlea)
  • Joaquim Sapinho (Ekoizlea)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)

  • 18:00
    Hiroshi Teshigahara atzerabegirakoa
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Quim Casas (Gaztelerazko bertsioaren koordinatzailea)
  • Daniel Aguilar Gutiérrez (Itzultzailea)
  • Inuhiko Yomota (Jatorrizko liburuaren egilea)

  • 18:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Cristi Puiu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Dorian Boguta (Aktorea, Ekoizlea)
  • Laurentiu Bondarenco (Aktorea)
  • Otilia Panainte (Aktorea)
  • Adelaida Perjoiu (Aktorea)
  • Florin Tibre (Aktorea)
  • Sergiu Cumatrenco (Ekoizkidea)
  • Bogdan Zärnoianu (Postprodukzioa)

  • 20:00
    Elías Querejeta Saria
    Tabakalera - Kutxa Kultur Plaza
  • Fernando Mendez-Leite
  • Andrés Santana Quintana
  • Inés Enciso Merino
  • Anna Marchessi Riera
  • Mariona Guiu (Zinema zuzendaria)
  • Guillermo García López
  • Susi Sánchez

  • Photocall

    10:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Joachim Lafosse (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jeanne Cherhal (Aktorea)
  • Emmanuelle Devos (Aktorea)
  • Matthieu Galloux (Aktorea)
  • Anton Iffland Stettner (Ekoizlea)
  • Eva Kuperman (Ekoizlea)
  • Régine Vial (Ekoizlea)
  • Jani Thiltges (Ekoizkidea)

  • 10:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Cristi Puiu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Dorian Boguta (Aktorea, Ekoizlea)
  • Laurentiu Bondarenco (Aktorea)
  • Ligia Butnaru (Aktorea)
  • Roxanda Ogrendil (Aktorea)
  • Otilia Panainte (Aktorea)
  • Adelaida Perjoiu (Aktorea)
  • Florin Tibre (Aktorea)
  • Anca Puiu (Ekoizlea)
  • Sergiu Cumatrenco (Ekoizkidea)
  • Ileana Puiu
  • Bogdan Zärnoianu (Postprodukzioa)

  • 11:15
    (Beste jarduera batzuk)
    Kursaal - guneko terraza
  • David Trueba (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • David Verdaguer (Aktorea)
  • Carolina Yuste (Aktorea)
  • Edmon Roch Colom (Ekoizlea)
  • Jaime Ortiz de Artiñano (Ekoizlea)
  • Carlos Prada Hernández (Banatzailea)

  • 12:55
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Martín Rejtman (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Esteban Bigliardi (Aktorea)
  • Sergio De Brito (Aktorea)
  • Camila Hirane (Aktorea)
  • Celina Wempe (Aktorea)
  • Fernando Bascuñán (Ekoizlea)
  • Florencia Larrea (Ekoizlea)
  • Martín Loewenthal (Ekoizlea)
  • María Victoria Marotta (Ekoizlea)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Jerónimo Quevedo (Ekoizlea)
  • Joaquim Sapinho (Ekoizlea)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)
  • Luisa Cavanagh (Koloratzailea)
  • Sven Pötting (Itzulpenak)

  • 18:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Alberto Martín Menacho (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Antonio Acosta Narciso (Aktorea)
  • Juan Francisco Cambero Domínguez (Aktorea)
  • Diana Díaz Narciso (Aktorea)
  • Alba Domingo Martínez (Aktorea)
  • Pepa Gracia (Aktorea)
  • David Fonjallaz (Ekoizlea)
  • Diego Acosta (Interpretea)
  • Sabrina Fernández Casas (Arte zuzendaria)
  • Carmen Ayala Marín (Aholkulari artistikoa)
  • Teresa Gago Carretero (Aktorea)
  • Mireia Salgado (Kasting-a)
  • Antonio Román (Produkzio-laguntzailea)
  • Elisa Celda (Ekoizpen zuzendaria)

  • 21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Delphine Girard (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jacques-Henri Bronckart (Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Cristi Puiu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Dorian Boguta (Aktorea, Ekoizlea)
  • Laurentiu Bondarenco (Aktorea)
  • Marin Cumatrenco (Aktorea)
  • Otilia Panainte (Aktorea)
  • Adelaida Perjoiu (Aktorea)
  • Florin Tibre (Aktorea)
  • Anca Puiu (Ekoizlea)

  • 15:30
    (Culinary Zinema)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Mariano Cohn (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Gastón Duprat (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Luis Brandoni (Aktorea)
  • Majo Cabrera (Aktorea)
  • Belen Chavanne (Aktorea)
  • Enrique Piñeyro (Aktorea)
  • Leonardo Aranguibel (Ekoizle exekutiboa)
  • Mariana Perez (Ekoizle exekutiboa)
  • Ignacio Tomás Gabriel (Konpositorea)
  • Alejandro Kauderer (Konpositorea)

  • 18:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Martín Rejtman (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Esteban Bigliardi (Aktorea)
  • Sergio De Brito (Aktorea)
  • Camila Hirane (Aktorea)
  • Celina Wempe (Aktorea)
  • Fernando Bascuñán (Ekoizlea)
  • Florencia Larrea (Ekoizlea)
  • Martín Loewenthal (Ekoizlea)
  • María Victoria Marotta (Ekoizlea)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Jerónimo Quevedo (Ekoizlea)
  • Joaquim Sapinho (Ekoizlea)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)
  • Luisa Cavanagh (Koloratzailea)
  • Manuela Martelli (Casting-a)
  • Sven Pötting (Itzulpenak)

  • 19:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Maite Alberdi (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Rocío Jadue Zarhi (Ekoizlea)

  • 21:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Joachim Lafosse (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jeanne Cherhal (Aktorea)
  • Emmanuelle Devos (Aktorea)
  • Matthieu Galloux (Aktorea)

  • 21:30
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Todd Haynes (Zuzendaria)
  • Pamela Koffler (Ekoizlea)
  • Christine Vachon (Ekoizlea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:00
    (Culinary Zinema)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    16:30
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:00
    (Beste jarduera batzuk)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:45
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:15
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:15
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    22:15
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:15
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    Nest

    12:30
    Hizketaldiak: Christian Petzold
    (Nest)
    Tabakalera - 1 aretoa
  • Christian Petzold (Epaimahai Ofiziala, 'Roter Himmel / Afire' filmaren -PE- zuzendaria)
  • Amaia Serrulla (Moderatzailea)

  • Hizketaldiak

    16:30
    Hizketaldia: Kitty Green (Agenda 2030)
    (Hizketaldiak)
    Tabakalera - Z aretoa
  • Kitty Green ('The Royal Hotel' - SO, zuzendaria)
  • Elisabet Cabeza (Moderatzailea)

  • Babesle Ofiziala
    Media Partner
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak: