tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 48. Edizioa 2000  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak48. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 187
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Esther Gronenborn
89 min.
 
 
Kevin Liddy
92 min.
 
Reza Parsa
123 min.
 
Elie Chouraqui
110 min.
 
Junji Sakamoto
126 min.
 
Alex de la Iglesia
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
112 min.
 
Karl Francis
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
110 min.
 
Nicolas Klotz
125 min.
 
Imanol Uribe
Lehiaketatik kanpo
119 min.
 
Herbert J. Biberman
Emanaldi Bereziak
 
John Irvin
Lehiaketatik kanpo
100 min.
 
Kathryn Bigelow
110 min.
 
Francisco J. Lombardi
121 min.
 
Alejandro Gonzalez Iñarritu
153 min.
 
 
Cristian Bernard
Flavio Nardini
85 min.
 
 
 
Santi Amodeo
Alberto Rodriguez
83 min.
 
Achim Von Borries
95 min.
 
Christophe Ali
Nicolas Bonilauri
61 min.
 
 
 
Pascal Arnold
Jean-Marc Barr
90 min.
 
Carol Reed
92 min.
 
Carol Reed
86 min.
 
Carol Reed
79 min.
 
Carol Reed
93 min.
 
Carol Reed, Robert Wyler
68 min.
 
Carol Reed
112 min.
 
Carol Reed
73 min.
 
Carol Reed
76 min.
 
 
Carol Reed
115 min.
 
Carol Reed
146 min.
 
Carol Reed
111 min.
 
 
Carol Reed
72 min.
 
Carol Reed
78 min.
 
Carol Reed
95 min.
 
 
Carol Reed
128 min.
 
Carol Reed
106 min.
 
Carol Reed
101 min.
 
Carol Reed
42 min.
 
Carol Reed
103 min.
 
Carol Reed
104 min.
 
Carol Reed
104 min.
 
Carol Reed, Garson Kanin
87 min.
 
Carol Reed
115 min.
 
Carol Reed
118 min.
 
Carol Reed
106 min.
 
John Frankenheimer
111 min.
 
Stuart Rosenberg
126 min.
 
 
Delbert Mann
91 min.
 
John Frankenheimer
90 min.
 
 
Franklin J. Schaffner
102 min.
 
 
 
 
 
John Frankenheimer
133 min.
 
John Frankenheimer
103 min.
 
Bernardo Bertolucci (Agonia) Carlo Lizzani (L'indifferenza) Pier Paolo Pasolini (La sequenza del fiore di carta) Jean-Luc Godard (L'amore) Marco Bellocchio (Discutiamo, discutiamo)
102 min.
 
Bernardo Bertolucci
110 min.
 
Bernardo Bertolucci eta beste 39 errealizadore/Bernardo Bertolucci and another 39 directors/Bernardo Bertolucci y otros 39 realizadores Filmatutako materialaren aukeraketa/Choice of filmed material/Selección del material filmado: Bernardo Bertolucci, Fran
91 min.
 
 
Bernardo Bertolucci
142 min.
 
Bernardo Bertolucci
140 min.
 
Bernardo Bertolucci
325 min.
 
 
 
 
José Luis López-Linares, Javier Rioyo
90 min.
 
Nacho Pérez de la Paz, Jesús Ruiz
108 min.
 
Alfonso Albacete, David Menkes
106 min.
 
Héctor Faver Laguntzaileak/Assisted by/Con la participación de: Patricio Guzmán, Fred Kelemen
95 min.
 
Neil Young (Bernard Shakey), Dean Stockwell
90 min.
 
Caetano Veloso
112 min.
 
David Byrne
111 min.
 
Paul Thomas Anderson
189 min.
 
John Waters
88 min.
 
Ralph Zondag, Eric Leighton
82 min.
 
Bernardo Bertolucci
325 min.
 
 
Bryan Singer
104 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea