tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Ostirala 21
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala
20
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
08:25
Rossy De Palma
  "Black is Beltza" (Zinemira)
Sail Ofizialeko epaimahaia, Aktorea

09:45
Rodrigo Sorogoyen
  "El reino / The Realm" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

09:45
Ana Wagener
  "El reino / The Realm" (Sail Ofiziala)
Aktorea

09:45
Barbara Lennie
  "El reino / The Realm" (Sail Ofiziala)
Aktorea
  "Petra" (Perlak)
Aktorea

13:30
Esther García Rodríguez
  "El Ángel / The Angel" (Perlak)
Ekoizlea
RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia, Ekoizlea, Zinematografiako Sari Nazionala

13:50
Lily-Rose Depp
  "L'homme fidèle / A Faithful Man" (Sail Ofiziala)
Aktorea

14:05
Antonio de la Torre
  "El reino / The Realm" (Sail Ofiziala)
Aktorea
  "La noche de 12 años / A Twelve-Year Night" (Horizontes Latinos)
Aktorea

15:40
Nacho Fresneda
  "El reino / The Realm" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:05
Iciar Bollain Pérez
  "Yuli" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

18:05
Danny DeVito
  "Smallfoot" (Belodromoa)
  "Smallfoot" (Haurrentzako zinema)
Donostia Saria

18:20
Brillante Mendoza
  "Alpha, The Right To Kill" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

18:20
Roger Vincent Rillon
  "Alpha, The Right To Kill" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:20
Juan Antonio Bayona
  "I Hate New York" (Made in Spain)
Ekoizle exekutiboa

20:05
Timothée Chalamet
  "Beautiful Boy" (Sail Ofiziala)
Aktorea

21:05
Benjamin Naishtat
  "Rojo" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

21:05
María Alche
  "Familia sumergida / A Family Submerged" (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria

22:40
Lily Franky
  "Manbiki kazoku / Shoplifters" (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Aktorea

23:30
Louis Garrel
  "L'homme fidèle / A Faithful Man" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

23:30
Laetitia Casta
  "L'homme fidèle / A Faithful Man" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
15:30
Thomas Schüpbach
  "Der Unschuldige / The Innocent" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:20
Allen Dizon
  "Alpha, The Right To Kill" (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:30
Bruno Dumont
  "Coincoin et les z'inhumains / Coincoin and the Extra-Humans" (Zabaltegi-Tabakalera)
Zuzendaria, Gidoilaria

20:05
Bernard Pruvost

20:05
Philippe Jore

20:05
Alane Delhaye

Prentsaurrekoa

12:30
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Juan Vera (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Chino Darín (Ekoizlea)
  • Juan Pablo Galli (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)
  • LUIS RUBIO (Aktorea)

  • Photocall

    11:00
    VIVIR SIN PERMISO (MEDIASET)
    Kursaal - guneko terraza
  • Paolo Vasile
  • Jose Coronado
  • Alex González
  • Leonor Watling
  • Luis Zahera
  • Unax Ugalde
  • Aitor Gabilondo López
  • Ricardo Gómez
  • ALEX MONNER
  • PILAR CASTRO
  • CLAUDIA TRAISAC
  • GIULIA CHARM
  • IMANOL VILLANUEVA

  • 12:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Juan Vera (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Chino Darín (Ekoizlea)
  • Juan Pablo Galli (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)
  • LUIS RUBIO (Aktorea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • María Zamora (Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    20:00
    Inaugurazio Gala
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria

    Gala

    21:00
    Inaugurazio Ekitaldia
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    17:00
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:30
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    Festak

    24:00
    Inaugurazio festa, Mar de Fradesek babestuta
    San Telmo Museoa - Klaustroa

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea