tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Larunbata 29
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
17:00
Chris Hemsworth
  Bad Times at the El Royale (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

10:00
FIPRESCI SARIA - CLAIRE DENIS, HIGH LIFE filmagatik
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • Claire Denis (Zuzendaria)

  • 11:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Drew Goddard (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • 12:45
    (Perlak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Bradley Cooper (Zuzendaria, Aktorea, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • 21:45
    SARITUEN ADIERAZPENAK
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    11:10
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Drew Goddard (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • 12:15
    (Perlak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Bradley Cooper (Zuzendaria, Aktorea, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • 22:00
    PHOTOCALL KLAUSURA FESTA
    Palacio Miramar

    TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Hadrian Marcu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Anamaria Antoci (Ekoizlea)

  • (New Directors)
  • Kun Yang (Zuzendaria)

  • (Perlak)
  • Jaime Rosales (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Gala

    21:00
    Sari-emate eta amaierako gala
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:15
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alberto Torres (Konpositorea)

  • 16:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)

  • 18:15
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Bradley Cooper (Zuzendaria, Aktorea, Ekoizlea, Gidoilaria)

  • 19:30
    ""
    (Películas ganadoras)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zinemira)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Mikel Arredondo Bilbo (Ekoizlea)
  • Lutxo Egia del Rio (Ekoizlea)

  • 22:30
    (New Directors)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hadrian Marcu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Bogdan Dumitrache (Aktorea)
  • Anamaria Antoci (Ekoizlea)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea