tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak66. edizioko filma guztiak
Gaur arte argitaratutako sailen eta filmen behin-behineko zerrenda.
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 109
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Markus Schleinzer
111 min.
Telmo Esnal
Emanaldi Bereziak
98 min.
Juan Vera
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
116 min.
RODRIGO SOROGOYEN
123 min.
Isaki Lacuesta
136 min.
Jorge Dorado
Enrique Urbizu
Lehiaketatik kanpo
100 min.
Claire Denis
110 min.
Benjamín Naishtat
109 min.
José Luis Cuerda
Emanaldi Bereziak
95 min.
Naomi Kawase
109 min.
Icíar Bollaín
109 min.
Hannes Baumgartner
92 min.
Inés María Barrionuevo
105 min.
Lila Avilés
102 min.
Laurits Flensted-Jensen
89 min.
Koldo Almandoz
88 min.
Francisco Marise
65 min.
Nataliia Meshchaninova
124 min.
Ash Mayfair
96 min.
Celia Rico Clavellino
94 min.
Julio Hernández Cordón
84 min.
Agustín Toscano
Forum Europa-Latinoamerika IV. Koprodukzio Foroa
93 min.
Ignacio Juricic Merillán
Zinema Eraikitzen 33
80 min.
Maria Alché
Zinema Eraikitzen 32
91 min.
Aly Muritiba
Zinema Eraikitzen 32
100 min.
Eugenio Canevari
83 min.
Álvaro Brechner
Forum Europa-Latinoamerika IV. Koprodukzio Foroa
123 min.
Marcelo Martinessi
Inaugurazioa
97 min.
Beatriz Seigner
Zinema Eraikitzen 33
89 min.
Martín Rodríguez Redondo
Forum Europa-Latinoamerika III. Koprodukzio Foroa Zinema Eraikitzen 31
80 min.
Carlos Reygadas
173 min.
Federico Veiroj
75 min.
Elena López Riera
24 min.
Xacio Baño
Ikusmira Berriak I
83 min.
Jafar Panahi
100 min.
Bradley Cooper
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
Jia Zhangke
150 min.
Spike Lee
134 min.
Nadine Labaki
120 min.
Luis Ortega
126 min.
Damien Chazelle
Lukas Dhont
105 min.
Kirill Serebrennikov
126 min.
Mamoru Hosoda
100 min.
Ryusuke Hamaguchi
119 min.
Cristina Gallego
Ciro Guerra
125 min.
Jaime Rosales
107 min.
Alfonso Cuarón
135 min.
Jacques Audiard
120 min.
Raúl De la Fuente
Damian Nenow
Pawel Pawlikowski
Paco León
Anna R.Costa
240 min.
Javier Fesser
Karey Kirkpatrick
Sebastián Muñoz
120 min.
Omar Zúñiga Hidalgo
130 min.
Lucía Garibaldi
72 min.
Pablo Abdala
Joaquín Peñagaricano
115 min.
Nicolás Savignone
74 min.
Carlos Piñeiro
86 min.
Henry Cass
83 min.
Francis Searle
90 min.
David MacDonald
100 min.
Compton Bennett
81 min.
Arthur Crabtree
90 min.
Bernard Knowles
94 min.
Muriel Box
82 min.
David MacDonald
92 min.
Kenneth Annakin
97 min.
Terence Fisher
90 min.
Muriel Box
87 min.
Muriel Box
94 min.
Muriel Box
87 min.
Muriel Box
82 min.
Harold French
87 min.
David MacDonald
98 min.
Muriel Box
86 min.
Muriel Box
Bernard Knowles
89 min.
Bernard Knowles
109 min.
 
Muriel Box
62 min.
Compton Bennett
94 min.
Muriel Box
107 min.
Compton Bennett
88 min.
Muriel Box
85 min.
Muriel Box
79 min.
Muriel Box
88 min.
Tassos Gerakinis
94 min.
Pelin Esmer
45 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea