tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Asteartea 25
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
11:40
Judi Dench
  Red Joan (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Aktorea

13:30
Carlos Vermut
  Quién te cantará (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

13:30
Eva Llorach
  Quién te cantará (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:20
Carme Elías
  Quién te cantará (Sail Ofiziala)
Aktorea

21:05
Najwa Nimri
  Quién te cantará (Sail Ofiziala)
Aktorea
  La octava dimensión (Beste ekintza batzuk)
Aktorea

21:20
Juliette Binoche
  Vision (Sail Ofiziala)
Aktorea
  High Life (Sail Ofiziala)
Aktorea

21:45
Israel Gómez Romero
  Entre dos aguas (Sail Ofiziala)
Aktorea

22:45
Kim Jee-Woon
  Illang: The Wolf Brigade (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

 Londres Hotela
09:45
Daniel Perez Prada
  Tiempo después (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:00
Makita Samba
  Angelo (Sail Ofiziala)
Aktorea

Prentsaurrekoa

11:20
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Peter Strickland (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Andy Starke (Ekoizlea)

  • 12:45
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • José Luis Cuerda Martínez (Zuzendaria)
  • Roberto Álamo (Aktorea)
  • Carlos Areces (Aktorea)
  • Joaquin Reyes (Aktorea)
  • César Sarachu (Aktorea)
  • Blanca Suárez (Aktorea)
  • Arturo Valls Mollá (Aktorea, Ekoizlea)
  • Carmela Martínez Oliart (Ekoizlea)
  • Félix Tusell Sánchez (Ekoizlea)

  • 14:10
    DONOSTIA SARIA: JUDI DENCH
    (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Trevor Nunn (Zuzendaria)
  • Judi Dench (Aktorea, Donostia Saria)

  • 16:30
    MURIEL BOX ATZERA BEGIRAKOA
    Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • QUIM CASAS (Donostia Zinemaldiko Hautespen Batzordea)
  • ANA CRISTINA IRIARTE (Koeditorea, Filmoteca Española)

  • 18:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Markus Schleinzer (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Larisa Faber (Aktorea)
  • Makita Samba (Aktorea)
  • Gerald Kerkletz (Argazki zuzendaria)

  • Photocall

    10:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Peter Strickland (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Andy Starke (Ekoizlea)

  • 12:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • José Luis Cuerda Martínez (Zuzendaria)
  • Roberto Álamo (Aktorea)
  • Carlos Areces (Aktorea)
  • Maria Ballesteros (Aktorea)
  • Daniel Perez Prada (Aktorea)
  • Joaquin Reyes (Aktorea)
  • César Sarachu (Aktorea)
  • Blanca Suárez (Aktorea)
  • Arturo Valls Mollá (Aktorea, Ekoizlea)
  • Carmela Martínez Oliart (Ekoizlea)
  • Félix Tusell Sánchez (Ekoizlea)

  • 13:40
    DONOSTIA SARIA: JUDI DENCH | RED JOAN
    (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Trevor Nunn (Zuzendaria)
  • Judi Dench (Aktorea, Donostia Saria)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Markus Schleinzer (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Larisa Faber (Aktorea)
  • Makita Samba (Aktorea)
  • Alexander Dumreicher-Ivanceanu (Ekoizlea)
  • Bady Minck (Ekoizlea)
  • Johanna Scherz (Ekoizlea)
  • Gerald Kerkletz (Argazki zuzendaria)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Ines Moldavsky (Zuzendaria, Ekoizlea, Aktorea, Argazki zuzendaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)

  • Natalya Meshchaninova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Stepan Devonin (Aktorea)
  • Dagne Vildziunaite (Ekoizkidea)

  • (New Directors)
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Sandra Tapia (Ekoizle exekutiboa)

  • (New Directors)
  • Inés María Barrionuevo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Umbra Colombo (Aktorea)
  • Ezequiel Salinas (Argazki zuzendaria)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Markus Schleinzer (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Larisa Faber (Aktorea)
  • Makita Samba (Aktorea)
  • Alexander Dumreicher-Ivanceanu (Ekoizlea)
  • Bady Minck (Ekoizlea)
  • Johanna Scherz (Ekoizlea)
  • Gerald Kerkletz (Argazki zuzendaria)

  • 20:45
    Euskal Zinemaren Gala
    (Zinemira)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ramón Agirre Lasarte (Zinemira saria)

  • Gala

    19:30
    Donostia Sari-emate Gala Judi Dench
    (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
    Kursaal, 1

    21:15
    Euskal Zinemaren Gala
    (Zinemira)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)

  • 16:00
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • 16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Antiguo Berri, 7
     Aurkezpena 

    16:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Antiguo Berri, 7
     Aurkezpena 
  • Ines Moldavsky (Zuzendaria, Ekoizlea, Aktorea, Argazki zuzendaria)

  • 16:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Koldo Almandoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ramón Agirre Lasarte (Aktorea, Zinemira saria)
  • Laulad Ahmed (Aktorea)
  • Patxi Bisquert Manterola (Aktorea)
  • Iraia Elias (Aktorea)
  • Erika Olaizola (Aktorea)
  • Marian Fernández Pascal (Ekoizle exekutiboa)
  • Javier Aguirre Erauso (Argazki zuzendaria)
  • Maider Gómez Intxauspe (Ekoizpen laguntzailea)
  • Paola Moto (Ekoizpen laguntzailea)
  • Alazne Ameztoy (Soundman)

  • 17:00
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Inés María Barrionuevo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Umbra Colombo (Aktorea)
  • Juan Pablo Miller (Ekoizlea)
  • Ezequiel Salinas (Argazki zuzendaria)

  • 18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • José Luis López-Linares (Zuzendaria, Ekoizlea)

  • 18:45
    (Sail Ofiziala)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • José Luis Cuerda Martínez (Zuzendaria)
  • Roberto Álamo (Aktorea)
  • Blanca Suárez (Aktorea)
  • Arturo Valls Mollá (Aktorea, Ekoizlea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • Mijal Katzowicz (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)
  • Érica Rivas (Aktorea)
  • Rocío Zuviria (Aktorea)
  • Eugenia Campos Guevara (Ekoizlea)

  • 19:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Gabriela Cartol (Aktorea)
  • Tatiana Graullera (Ekoizlea)
  • Pau Brunet (Ekoizle exekutiboa)
  • Axel Shalson (Ekoizle exekutiboa)

  • 20:30
    (Made in Spain)
    Principe, 10
     Aurkezpena 
  • Elena Trapé (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marta Ramírez (Ekoizlea)

  • 22:00
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Xacio Baño (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Celso Bugallo (Aktorea)
  • Melania Cruz (Aktorea)
  • María Vázquez (Aktorea)
  • Luisa Romeo (Ekoizlea)
  • Marija Razgute (Ekoizkidea)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    22:30
    (New Directors)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Natalya Meshchaninova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Stepan Devonin (Aktorea)
  • Dagne Vildziunaite (Ekoizkidea)

  • 22:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Francisco Marise (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Lola Mayo (Ekoizlea)
  • Damian Muñoz Paris (Ekoizlea)
  • Javier Rebollo (Ekoizlea, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Luiz Lepchak (Soinu diseinatzailea)
  • Dani Sanchis (Diseinatzaile grafikoa)
  • Mauro Maroto (Postprodukzioa)

  • 22:30
    (Horizontes Latinos)
    Principe, 3
     Aurkezpena 
  • Alvaro Brechner (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:45
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • José Manuel Fuentes (Zuzendaria)
  • Joseba Garmendia Etxaniz (Ekoizlea)
  • Maialen Sarasua (Muntatzailea)
  • Rosa Montes (Ekoizpen laguntzailea)

  • Festak

    23:00
    Euskal Zinemaren Festa
    Bataplan

    Nest Films Students

    15:00
    MASTERCLASS
    (Sail Ofiziala)
    Tabakalera - 1 aretoa
  • Peter Strickland (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea