tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Igandea 23
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
11:10
Vasco Varela da Silva
  Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
Aktorea

11:10
Tiago Varela da Silva
  Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:35
Valeria Sarmiento
  Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

15:35
Claire Denis
  High Life (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

15:55
Felix Van Groeningen
  Beautiful Boy (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

16:50
Lou De Laâge
  Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
Aktorea

20:00
Ryan Gosling
  First Man (Perlak)
Aktorea

20:00
Claire Foy
  First Man (Perlak)
Aktorea

 Londres Hotela
18:20
Ana Katz
  Sueño Florianópolis (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria

Ekitaldia

12:00
PAREKIDETASUNAREN ETA EMAKUMEEN INKLUSIOAREN ALDEKO GUTUNA
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • CARMEN CALVO POYATO (Gobernuko Presidenteordea)
  • JOSÉ GUIRAO CABRERA (Kultura eta Kiroletako Ministroa)
  • ENEKO GOIA LASO (Zinemaldiko Administrazio Batzordeko burua, Donostiako alkatea)
  • JOSÉ LUIS REBORDINOS MIRAMÓN (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • CRISTINA ANDREU (CIMAko presidentea)

  • Iristeak

     María Cristina Hotela
    11:10
    Vasco Varela da Silva
      Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
    Aktorea

    11:10
    Tiago Varela da Silva
      Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
    Aktorea

    15:35
    Valeria Sarmiento
      Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
    Zuzendaria

    15:35
    Claire Denis
      High Life (Sail Ofiziala)
    Zuzendaria

    15:55
    Felix Van Groeningen
      Beautiful Boy (Sail Ofiziala)
    Zuzendaria, Gidoilaria

    16:50
    Lou De Laâge
      Le Cahier Noir / The Black Book (Sail Ofiziala)
    Aktorea

    20:00
    Ryan Gosling
      First Man (Perlak)
    Aktorea

    20:00
    Claire Foy
      First Man (Perlak)
    Aktorea

     Londres Hotela
    18:20
    Ana Katz
      Sueño Florianópolis (Horizontes Latinos)
    Zuzendaria, Gidoilaria

    Prentsaurrekoa

    10:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Brillante Mendoza (Zuzendaria)
  • Troy Espiritu (Gidoilaria)
  • Allen Dizon (Aktorea)
  • Carlo Valenzona (Ekoizlea)

  • 14:05
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Iciar Bollain Pérez (Zuzendaria)
  • Paul Laverty (Gidoilaria)
  • Carlos Acosta (Aktorea)
  • Laura de la Uz (Aktorea)
  • Keyvin Martínez (Aktorea)
  • Andrea Calderwood (Ekoizlea)
  • Juan Gordon Rico (Ekoizlea)

  • 15:00
    DONOSTIA SARIA: HIROKAZU KOREEDA
    (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Hirokazu Koreeda (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea, Donostia Saria)
  • Lily Franky (Aktorea)

  • 18:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Benjamin Naishtat (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alfredo Castro Gómez (Aktorea)
  • Andrea Frigerio (Aktorea)
  • Darío Grandinetti (Aktorea)
  • Federico Eibuszyc (Ekoizlea)
  • Bárbara Sarasola-Day (Ekoizlea)

  • Photocall

    10:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Brillante Mendoza (Zuzendaria)
  • Troy Espiritu (Gidoilaria)
  • Allen Dizon (Aktorea)
  • Carlo Valenzona (Ekoizlea)

  • 11:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Benjamin Naishtat (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alfredo Castro Gómez (Aktorea)
  • Andrea Frigerio (Aktorea)
  • Darío Grandinetti (Aktorea)
  • Federico Eibuszyc (Ekoizlea)
  • Bárbara Sarasola-Day (Ekoizlea)

  • 13:35
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Iciar Bollain Pérez (Zuzendaria)
  • Paul Laverty (Gidoilaria)
  • Carlos Acosta (Aktorea)
  • Laura de la Uz (Aktorea)
  • Keyvin Martínez (Aktorea)
  • Andrea Calderwood (Ekoizlea)
  • Juan Gordon Rico (Ekoizlea)

  • 14:40
    DONOSTIA SARIA: HIROKAZU KOREEDA
    (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Hirokazu Koreeda (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea, Donostia Saria)
  • Lily Franky (Aktorea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)

  • (Horizontes Latinos)
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Raúl de la Fuente (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Damian Nenow (Zuzendaria)

  • (New Directors)
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Stefan Eichenberger (Ekoizlea)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)

  • (Perlak)
  • Mamoru Hosoda (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • Gala

    20:30
    Donostia Sari-emate Gala Hirokazu Koreeda
    (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Riki Okuma (Aktorea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)
  • Riko Kurokawa (Ekoizkidea)

  • 12:00
    (Belodromoa)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    15:45
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Lukas Dhont (Zuzendaria)

  • 16:15
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Diana Toucedo Crespo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Cristina Bodelón (Ekoizle exekutiboa)
  • Lara Vilanova (Argazki zuzendaria)
  • Oriol Gallart (Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)

  • 16:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)
  • Charles Phillippe (Ekoizlea)
  • Lucile Ric (Ekoizlea)

  • 17:00
    (Zinemira)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Txuspo Poyo Mendia (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)

  • 18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Pawel Pawlikowski (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 18:15
    (New Directors)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Stefan Eichenberger (Ekoizlea)
  • Ivan Madeo (Ekoizlea)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)
  • Christof Schertenleib (Muntatzailea)
  • Demian Wohler (Dekoratu Disenatzailea)

  • 18:30
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Eric Khoo (Zuzendaria)
  • Jeanette Aw (Aktorea)
  • Seiko Matsuda (Aktorea)
  • Takumi Saitô (Aktorea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)
  • Ingmar Trost (Ekoizkidea)
  • Manuel Abramovich (Argazki zuzendaria)

  • 19:00
    (Zinemira)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)

  • 19:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Alvaro Brechner (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Mariela Besuievsky (Ekoizlea)
  • Gerardo Herrero Pérez-Gamir (Ekoizlea)
  • Birgit Kemner (Ekoizlea)
  • Mariana Secco (Ekoizkidea)

  • 21:30
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:00
    (Horizontes Latinos)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marcelo Martinessi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ana Brun (Aktorea)
  • Margarita Irún (Aktorea)
  • Ana Ivanova (Aktorea)
  • Sebastián Peña Escobar (Ekoizlea)

  • 22:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Aly Muritiba (Zuzendaria)
  • Antônio Junior (Ekoizlea)

  • Aurkezpena

    17:00
    (Belodromoa)
    Belodromoa
  • Danny DeVito (Ahotsa, Donostia Saria)
  • Miquel Fernández García (Ahotsa)
  • Ingrid García Jonsson (Ahotsa)
  • Álvaro Morte (Ahotsa)
  • Fabiola Escribá (Itzultzaile, Itzultzaile)
  • El Chojin (Musikaria)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea