tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Larunbata 22
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:15
Andrea Frigerio
  Rojo (Sail Ofiziala)
Aktorea

09:45
Darío Grandinetti
  Rojo (Sail Ofiziala)
Aktorea

09:45
Ingrid García Jonsson
  Smallfoot (Belodromoa)
  Smallfoot (Haurrentzako zinema)

09:45
El Chojin
  Smallfoot (Belodromoa)
Musikaria
  Smallfoot (Haurrentzako zinema)
Musikaria

11:40
Thierry Frémaux

12:25
Miquel Fernández García
  Smallfoot (Belodromoa)
  Smallfoot (Haurrentzako zinema)

12:25
Josep Mª Pou
  El reino (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:40
Laura de la Uz
  Yuli (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:15
Keyvin Martínez
  Yuli (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:30
Alfredo Castro Gómez
  Rojo (Sail Ofiziala)
Aktorea

15:40
Pawel Pawlikowski
  Zimna wojna / Cold War (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

18:40
Hirokazu Koreeda
  Manbiki kazoku / Shoplifters (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea

 Londres Hotela
11:50
Michel Ocelot
  Dilili À Paris / Dilili in Paris (Belodromoa)
Zuzendaria, Gidoilaria

12:00
Judith Hofmann
  Der Unschuldige / The Innocent (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:20
Álvaro Fernández Longoria
  Yuli (Sail Ofiziala)
Ekoizlea
  Campeones (Belodromoa)
Ekoizlea
  Ni distintos ni diferentes: Campeones (Belodromoa)
Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria

Prentsaurrekoa

10:30
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Louis Garrel (Zuzendaria)
  • Jean Claude Carrière (Gidoilaria)
  • Laetitia Casta (Aktorea)
  • Lily-Rose Depp (Aktorea)
  • JOSEPH ENGEL (Aktorea)

  • 12:30
    ESPAINIAKO ZINEMATOGRAFIA SARIA. Sari-ematea
    Tabakalera - Prisma
  • Esther García Rodríguez (RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia, Zinematografiako Sari Nazionala)

  • 14:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Rodrigo Sorogoyen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Isabel Peña (Gidoilaria)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Nacho Fresneda (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Josep Mª Pou (Aktorea)
  • Ana Wagener (Aktorea)
  • Luis Zahera (Aktorea)
  • Gerardo Herrero Pérez-Gamir (Ekoizlea)
  • Mercedes Gamero (Ekoizle exekutiboa)

  • 16:30
    DONOSTIA SARIA: DANNY DEVITO | SMALLFOOT
    (Belodromoa)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Danny DeVito (Ahotsa, Donostia Saria)

  • 18:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Simon Jaquemet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Judith Hofmann (Aktorea)
  • Noemi Schreiber (Aktorea)
  • Thomas Schüpbach (Aktorea)
  • Anna Tenta (Aktorea)
  • Tolga Dilsiz (Ekoizlea)
  • Aurelius Eisenreich (Ekoizlea)
  • URS-PETER WOLTERS (Aktorea)

  • Photocall

    09:40
    Aquarium
  • Louis Garrel (Zuzendaria)
  • Jean Claude Carrière (Gidoilaria)
  • Laetitia Casta (Aktorea)
  • Lily-Rose Depp (Aktorea)
  • JOSEPH ENGEL (Aktorea)

  • 13:50
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Rodrigo Sorogoyen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Isabel Peña (Gidoilaria)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Nacho Fresneda (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Josep Mª Pou (Aktorea)
  • Ana Wagener (Aktorea)
  • Luis Zahera (Aktorea)
  • Mariela Besuievsky (Ekoizlea)
  • Gerardo Herrero Pérez-Gamir (Ekoizlea)
  • Mercedes Gamero (Ekoizle exekutiboa)

  • 15:20
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Simon Jaquemet (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Judith Hofmann (Aktorea)
  • Thomas Schüpbach (Aktorea)

  • 16:00
    DONOSTIA SARIA: DANNY DEVITO | SMALLFOOT
    (Belodromoa)
    Kursaal - guneko terraza
  • Danny DeVito (Ahotsa, Donostia Saria)
  • Miquel Fernández García (Ahotsa)
  • Ingrid García Jonsson (Ahotsa)
  • Javier Gutiérrez (Ahotsa)
  • Álvaro Morte (Ahotsa)
  • Fabiola Escribá (Itzultzaile, Itzultzaile)
  • El Chojin (Musikaria)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Marcelo Martinessi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ana Brun (Aktorea)
  • Margarita Irún (Aktorea)
  • Ana Ivanova (Aktorea)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Bruno Dumont (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alane Delhaye (Aktorea)
  • Philippe Jore (Aktorea)
  • Bernard Pruvost (Aktorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    17:55
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Raúl de la Fuente (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Damian Nenow (Zuzendaria)
  • Amaia Remírez (Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jaroslaw Sawko (Ekoizlea)

  • 19:00
    DONOSTIA SARIA: DANNY DEVITO
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Rodrigo Sorogoyen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Isabel Peña (Gidoilaria)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Nacho Fresneda (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Josep Mª Pou (Aktorea)
  • Ana Wagener (Aktorea)
  • Luis Zahera (Aktorea)
  • Gerardo Herrero Pérez-Gamir (Ekoizlea)
  • Mercedes Gamero (Ekoizle exekutiboa)
  • Danny DeVito (Donostia Saria)

  • 20:00
    (Perlak)
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Mamoru Hosoda (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yuichiro Saito (Ekoizlea)
  • Minami Ichikawa (Ekoizle exekutiboa)

  • 21:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera - Terraza
  • Bruno Dumont (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alane Delhaye (Aktorea)
  • Philippe Jore (Aktorea)
  • Bernard Pruvost (Aktorea)

  • 22:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Louis Garrel (Zuzendaria)
  • Jean Claude Carrière (Gidoilaria)
  • Laetitia Casta (Aktorea)
  • Lily-Rose Depp (Aktorea)
  • JOSEPH ENGEL (Aktorea)

  • Gala

    19:30
    Donostia Sari-emate Gala Danny DeVito
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)
  • Marta Campana (Elkartutako ekoizlea)
  • Juan Federico Alché (Diseinatzaile grafikoa)

  • 16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)

  • 18:15
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Raúl de la Fuente (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Damian Nenow (Zuzendaria)
  • Amaia Remírez (Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jaroslaw Sawko (Ekoizlea)

  • 18:15
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 18:30
    (Zinemira)
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)

  • 19:00
    (Culinary Zinema)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Alfred Oliveri (Zuzendaria, Ekoizlea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:30
    (Made in Spain)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Sergio Oksman (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jesús Ulled Nadal (Ekoizlea)
  • Elvira Morales Sales (Ekoizle exekutiboa)
  • Jaume Figueras Rabert (Parte – Hartzaileak)
  • Maruja Torres (Parte – Hartzaileak)
  • Antonio Ulled Nadal (Parte – Hartzaileak)

  • 19:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oier Aranzabal Etxabarria (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Mikel Urdangarin (Aktorea)
  • Ritxi Lizartza (Ekoizle exekutiboa)
  • Iker Treviño Aranzabal (Argazki zuzendaria, Zuzendaritza laguntzailea)
  • María Vallejo Ilarduya (Ekoizpen zuzendaria)

  • 20:30
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Mamoru Hosoda (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yuichiro Saito (Ekoizlea)
  • Minami Ichikawa (Ekoizle exekutiboa)

  • 21:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Max Hubacher (Aktorea)
  • Stefan Eichenberger (Ekoizlea)
  • Urs Frey (Ekoizlea)
  • Ivan Madeo (Ekoizlea)
  • Sven Wälti (Ekoizkidea)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)
  • Christof Schertenleib (Muntatzailea)
  • Nina Moser (Ekoizpen laguntzailea)
  • Demian Wohler (Dekoratu Disenatzailea)

  • 21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Bruno Dumont (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alane Delhaye (Aktorea)
  • Philippe Jore (Aktorea)
  • Bernard Pruvost (Aktorea)

  • 22:00
    (Zinemira)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquín Calderón Jiménez (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Izaskun Iturri (Gidoilaria, Zuzendaritza laguntzailea, Arte zuzendaria)
  • Agustín Barandiarán (Ekoizkidea, Aktorea, Konpositorea)
  • Manuel Diaz (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Blanco Somoza (Muntatzailea)

  • 22:30
    (Zinemira)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Cristóbal Fernández (Zuzendaria)
  • Ana Schulz (Zuzendaria)
  • Juan Gutierrez (Parte – Hartzaileak)
  • Frauke Schulz Utermöhl (Parte – Hartzaileak)

  • Bestelako Jarduerak

    12:00
    Belodromoa

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea