tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 67. Edizioa 2019  > Agenda > Agenda
AGENDA - Asteazkena 26
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala
20
Osteguna

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:45
Mia Goth
  "High Life" (Sail Ofiziala)
Aktorea

16:50
Isaki Lacuesta
  "Entre dos aguas / Between Two Waters" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:20
Marisa Paredes
  "Petra" (Perlak)
Aktorea
  "Querido Fotogramas" (Made in Spain)

17:40
Jacques Audiard
  "The Sisters Brothers" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

19:40
John C. Reilly
  "The Sisters Brothers" (Perlak)
Aktorea

19:40
Robert Pattinson
  "High Life" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
21:05
Álvaro Fernández Longoria
  "Yuli" (Sail Ofiziala)
Ekoizlea
  "Ni distintos ni diferentes: Campeones" (Belodromoa)
Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria
  "Campeones" (Belodromoa)
Ekoizlea

Prentsaurrekoa

10:00
IV EZAE SARIA (Sari-ematea)
Kursaal - Prentsa kluba
  • JOSÉ LUIS REBORDINOS (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • ALFONSO BENEGAS (EZAE)
  • CORO ODRIOZOLA (EZAE)
  • JOXEAN MUÑOZ (Kultura Sailburuordea)
  • HANDIA filmeko lantaldea

  • 11:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Carlos Vermut (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia De Molina (Aktorea)
  • Carme Elías (Aktorea)
  • Eva Llorach (Aktorea)
  • Najwa Nimri (Aktorea)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)

  • 12:30
    TCM. DENBORALDI BERRIAREN AURKEZPENA
    Kursaal - Prentsa kluba
  • DANIEL GONZALEZ (Turner España)
  • GUILLERMO FARRÉ (TCM)
  • JUAN ZAVALA (TCM)

  • 14:10
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Marianne Slot Nielsen (Ekoizlea)

  • 18:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kim Jee-Woon (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gang Dong-Won (Aktorea)

  • 20:00
    INDUSTRIAKO SARIEN IRAKURKETA
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:35
    (Sail Ofiziala)
    Aquarium
  • Carlos Vermut (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia De Molina (Aktorea)
  • Carme Elías (Aktorea)
  • Eva Llorach (Aktorea)
  • Najwa Nimri (Aktorea)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)

  • 13:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Marianne Slot Nielsen (Ekoizlea)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Kim Jee-Woon (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gang Dong-Won (Aktorea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)

  • Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • (New Directors)
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • (New Directors)
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • (New Directors)
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Kim Jee-Woon (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gang Dong-Won (Aktorea)

  • Gala

    21:30
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    16:30
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    18:15
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    18:30
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    19:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:30
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    20:30
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    21:30
    Victoria Eugenia Antzokia

    21:30
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:00
    Antiguo Berri, 8
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:30
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 

    22:45
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea