tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Asteazkena 26
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
09:45
Mia Goth
  High Life (Sail Ofiziala)
Aktorea

16:50
Isaki Lacuesta
  Entre dos aguas (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:20
Marisa Paredes
  Petra (Perlak)
Aktorea
  Querido Fotogramas (Made in Spain)

17:40
Jacques Audiard
  The Sisters Brothers (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

19:40
John C. Reilly
  The Sisters Brothers (Perlak)
Aktorea

19:40
Robert Pattinson
  High Life (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
21:05
Álvaro Fernández Longoria
  Yuli (Sail Ofiziala)
Ekoizlea
  Campeones (Belodromoa)
Ekoizlea
  Ni distintos ni diferentes: Campeones (Belodromoa)
Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria

Prentsaurrekoa

10:00
IV EZAE SARIA (Sari-ematea)
Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • JOSÉ LUIS REBORDINOS (Donostia Zinemaldiko zuzendaria)
  • ALFONSO BENEGAS (EZAE)
  • CORO ODRIOZOLA (EZAE)
  • JOXEAN MUÑOZ (Kultura Sailburuordea)
  • HANDIA filmeko lantaldea

  • 11:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Carlos Vermut (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia De Molina (Aktorea)
  • Carme Elías (Aktorea)
  • Eva Llorach (Aktorea)
  • Najwa Nimri (Aktorea)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)

  • 12:30
    TCM. DENBORALDI BERRIAREN AURKEZPENA
    Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • DANIEL GONZALEZ (Turner España)
  • GUILLERMO FARRÉ (TCM)
  • JUAN ZAVALA (TCM)

  • 14:10
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Marianne Slot Nielsen (Ekoizlea)

  • 18:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Kim Jee-Woon (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gang Dong-Won (Aktorea)

  • 20:00
    INDUSTRIAKO SARIEN IRAKURKETA
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:35
    (Sail Ofiziala)
    Aquarium
  • Carlos Vermut (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Natalia De Molina (Aktorea)
  • Carme Elías (Aktorea)
  • Eva Llorach (Aktorea)
  • Najwa Nimri (Aktorea)
  • Enrique López Lavigne (Ekoizlea)

  • 13:40
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Juliette Binoche (Aktorea)
  • Marianne Slot Nielsen (Ekoizlea)

  • 15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Kim Jee-Woon (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gang Dong-Won (Aktorea)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (Perlak)
  • Cristina Gallego (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ciro Guerra Picón (Zuzendaria)

  • (New Directors)
  • Gabriela Cartol (Aktorea)
  • Tatiana Graullera (Ekoizlea)

  • (New Directors)
  • Francisco Marise (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Javier Rebollo (Ekoizlea, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Luiz Lepchak (Soinu diseinatzailea)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Xacio Baño (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Celso Bugallo (Aktorea)
  • TAMARA CANOSA (Aktorea)

  • (New Directors)
  • Koldo Almandoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Laulad Ahmed (Aktorea)
  • Patxi Bisquert Manterola (Aktorea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Kim Jee-Woon (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gang Dong-Won (Aktorea)

  • Gala

    21:30
    (EiTB Gala)
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Beatriz Seigner (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Thierry Lenouvel (Ekoizlea)

  • 16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hernán Musaluppi (Ekoizlea)

  • 18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Soon-rye Yim (Zuzendaria)

  • 18:15
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Camila Groch (Ekoizlea)
  • Gonzalo Delgado (Director de arte)

  • 18:30
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Francisco Marise (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Javier Rebollo (Ekoizlea, Gidoilaria, Muntatzailea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 10
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • Mijal Katzowicz (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)
  • Érica Rivas (Aktorea)
  • Rocío Zuviria (Aktorea)
  • Eugenia Campos Guevara (Ekoizlea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • David Epiney (Ekoizlea)
  • Giuseppe Truppi (Argazki zuzendaria)
  • Raphaël Lefèvre (Muntatzailea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)
  • Fernando Franco (Ekoizlea, Irakaslea, Horizontes sariaren epaimahaia)
  • Sandro Halphen (Ekoizle exekutiboa)
  • Juan José López (Ekoizle exekutiboa)

  • 19:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Laurits Flensted-Jensen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Michella Bredahl (Aktorea)
  • Niklas Herskind (Aktorea)
  • Mark Kesby Jensen (Aktorea)
  • Noah Skovgaard Skands (Aktorea)
  • Julie Friis Walenciak (Ekoizlea)
  • Balthazar Hertel (Argazki zuzendaria)

  • 20:30
    (New Directors)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Koldo Almandoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Laulad Ahmed (Aktorea)
  • Iraia Elias (Aktorea)
  • Erika Olaizola (Aktorea)
  • Javier Aguirre Erauso (Argazki zuzendaria)
  • Alazne Ameztoy (Soundman)

  • 20:30
    (Horizontes Latinos)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)

  • 21:30
    EITB Gala
    (EiTB Gala)
    Victoria Eugenia Antzokia

    21:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 2
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)

  • 22:00
    (Zinemira)
    Antiguo Berri, 8
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:30
    (New Directors)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 22:45
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea