tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Ostirala 28
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
17:20
Paulina Rubio
 

20:25
Bradley Cooper
  A Star Is Born (Perlak)
Zuzendaria, Aktorea, Ekoizlea, Gidoilaria

 Londres Hotela
08:25
Sergi López
  Black is Beltza (Zinemira)

10:00
Fermín Muguruza
  Gure Oroitzapenak (Zinemira)
Zuzendaria, Gidoilaria
  Black is Beltza (Zinemira)
Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria

13:15
Willy Toledo
  Black is Beltza (Zinemira)

Prentsaurrekoa

11:00
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Enrique Urbizu Jauregui (Zuzendaria)
  • Jose Coronado (Aktorea)
  • Isak Férriz (Aktorea)
  • Elisabet Gelabert (Aktorea)
  • Daniel Grao (Aktorea)
  • Juan Carlos Librado (Aktorea)
  • Sofía Oria (Aktorea)
  • Gonzalo Salazar-Simpson (Ekoizle exekutiboa)

  • 12:20
    Kursaal - Prentsa kluba GIROA-VEOLIA
  • Álvaro Fernández Longoria (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Roberto Chinchilla (Aktorea)
  • José De Luna (Aktorea)
  • Fran Fuentes (Aktorea)
  • Jesús Lago Solís (Aktorea)
  • Stefan López (Aktorea)
  • Alberto Nieto Fernández (Aktorea)
  • Sergio Olmos (Aktorea)
  • Gloria Ramos (Aktorea)
  • Luis Manso Borra (Ekoizlea)
  • JAVIER FESSER (CAMPEONES filmeko zuzendaria)
  • JULIO FERNÁNDEZ (Aktorea)

  • 13:55
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Tuva Novotny (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Pia Tjelta (Aktorea)
  • Jonas Alarik (Argazki zuzendaria)

  • 19:30
    NEST FILM STUDENTS. Sari-ematea
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa

    Photocall

    10:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Jorge Dorado (Zuzendaria)
  • Enrique Urbizu Jauregui (Zuzendaria)
  • Juana Acosta (Aktorea)
  • Jose Coronado (Aktorea)
  • Isak Férriz (Aktorea)
  • Elisabet Gelabert (Aktorea)
  • Daniel Grao (Aktorea)
  • Juan Carlos Librado (Aktorea)
  • Ariana Martínez (Aktorea)
  • Sofía Oria (Aktorea)
  • Yolanda Torosio (Aktorea)
  • Xenia Tostado (Aktorea)
  • Gonzalo Salazar-Simpson (Ekoizle exekutiboa)
  • DOMINGO CORRAL LÓPEZ (Movistar+)

  • 11:15
    (Perlak)
    Kursaal - guneko terraza
  • Jaime Rosales (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Marisa Paredes (Aktorea)
  • Antonio Chavarrías Ocaña (Ekoizlea)
  • Bárbara Diez (Ekoizlea)
  • José María Morales (Ekoizlea)
  • Katrin Pors (Ekoizlea, Kutxabank-New Directors epaimahaia)

  • 12:00
    Kursaal - guneko terraza
  • Álvaro Fernández Longoria (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Roberto Chinchilla (Aktorea)
  • José De Luna (Aktorea)
  • Fran Fuentes (Aktorea)
  • Jesús Lago Solís (Aktorea)
  • Stefan López (Aktorea)
  • Alberto Nieto Fernández (Aktorea)
  • Sergio Olmos (Aktorea)
  • Gloria Ramos (Aktorea)
  • Luis Manso Borra (Ekoizlea)
  • JAVIER FESSER (CAMPEONES filmeko zuzendaria)
  • ATHENEA MATA (CAMPEONES filmeko aktorea)
  • JESÚS VIDAL (CAMPEONES filmeko aktorea)

  • 12:45
    (Zinemira)
    Kursaal - guneko terraza
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)
  • Isaach De Bankolé (Ahotsa)
  • Oscar Jaenada (Ahotsa)
  • Sergi López (Ahotsa)
  • Jorge Perugorria (Ahotsa)
  • Unax Ugalde (Ahotsa)

  • 13:25
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Tuva Novotny (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Pia Tjelta (Aktorea)
  • Elisabeth Kvithyll (Ekoizlea)
  • Jonas Alarik (Argazki zuzendaria)
  • KAROLINE FOUGNER BJERKNES (Ekoizpena)

  • Desayunos Horizontes

    11:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Julio Feo

    (Horizontes Latinos)
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)

  • (Horizontes Latinos)
  • Julio Hernández Cordón (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

    (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)

  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)

  • (Zabaltegi-Tabakalera)
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)
  • Jean Christophe Reymond (Ekoizlea)

  • Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:00
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hadrian Marcu (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Bogdan Dumitrache (Aktorea)
  • Anamaria Antoci (Ekoizlea)

  • 16:00
    (Made in Spain)
    Antiguo Berri, 8
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)

  • 16:15
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • David Trueba (Zuzendaria)
  • Fernando Ramallo (Aktorea)

  • 16:15
    (Zinemira)
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David Rodríguez Losada (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Marta Fuenar (Aktorea)
  • Asier Vázquez (Ekoizlea)
  • Jorge Martín Hernández (Argazki zuzendaria)

  • 18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Luis Ortega (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Lorenzo Ferro (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Javier Braier (Ekoizlea)

  • 18:15
    (Culinary Zinema)
    Principe, 9
     Aurkezpena 
  • Aitor Bereziartua (Zuzendaria)
  • Ander Iriarte (Zuzendaria, Ekoizlea)

  • 18:15
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ismet Sijarina (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Kushtrim Hoxha (Aktorea)
  • May-Linda Kosumovic (Aktorea)
  • Fatmir Spahiu (Ekoizlea)
  • Arian Krasniqi (Ekoizkidea)
  • Vladimir Pavlovski (Ekoizkidea, Muntatzailea)
  • Sevdije Kastrati (Argazki zuzendaria)

  • 18:30
    (New Directors)
    Trueba, 1
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Kun Yang (Zuzendaria)
  • Linyun Su (Ekoizlea)
  • Liyang Wang (Ekoizlea)

  • 18:30
    (Zinemira)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Fermín Muguruza (Zuzendaria, Gidoilaria, Musikaria)
  • Jone Unanua (Ekoizlea)
  • Ramón Agirre Lasarte (Ahotsa, Zinemira saria)
  • Isaach De Bankolé (Ahotsa)
  • Rossy De Palma (Ahotsa, Sail Ofizialeko epaimahaia)
  • Oscar Jaenada (Ahotsa)
  • Sergi López (Ahotsa)
  • Jorge Perugorria (Ahotsa)
  • Unax Ugalde (Ahotsa)
  • Raül Refree (Konpositorea)

  • 19:30
    (Horizontes Latinos)
    Antiguo Berri, 6
     Aurkezpena 
  • Ignacio Juricic (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Roxana Campos (Aktorea)
  • Mariana Tejos (Ekoizlea)
  • Danilo Miranda Cares (Argazki zuzendaria)

  • 20:15
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 9
     Aurkezpena 

    20:15
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 20:45
    (Perlak)
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Jaime Rosales (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alex Brendemühl (Aktorea)
  • Barbara Lennie (Aktorea)
  • Marisa Paredes (Aktorea)

  • 20:45
    (Made in Spain)
    Principe, 7
     Aurkezpena 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)

  • 21:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena 
  • Dan Wechsler (Ekoizkidea)

  • 22:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Trueba, 2
     Aurkezpena 
  • Lucile Hadzihalilovic (Zuzendaria)
  • Eva Pervolovici (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)
  • Benoît Maerens (Soinu ingeniaria)

  • 22:30
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Trueba, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Virgil Vernier (Zuzendaria, Gidoilaria, Zinema zuzendaria, NEST. Film Studentseko epaimahaiaren presidentea)

  • 22:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Paul Urkijo (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Ramón Agirre Lasarte (Aktorea, Zinemira saria)
  • Gorka Gómez Andreu (Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Gorka Izagirre Azurmendi (Ekoizlea)
  • Miguel Ángel Jiménez (Ekoizlea)

  • 23:15
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 
  • Nadine Labaki (Zuzendaria, Aktorea, Gidoilaria)
  • Khaled Mouzanar (Ekoizlea)

  • Sariak

    19:00
    Sebastiane Saria
    Galería Kur

    Aurkezpena

    19:00
    Belodromoa
  • Álvaro Fernández Longoria (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Roberto Chinchilla (Aktorea)
  • José De Luna (Aktorea)
  • Fran Fuentes (Aktorea)
  • Jesús Lago Solís (Aktorea)
  • Stefan López (Aktorea)
  • Alberto Nieto Fernández (Aktorea)
  • Sergio Olmos (Aktorea)
  • Gloria Ramos (Aktorea)
  • Luis Manso Borra (Ekoizlea)
  • JAVIER FESSER (CAMPEONES filmeko zuzendaria)
  • ATHENEA MATA (CAMPEONES filmeko aktorea)
  • JESÚS VIDAL (CAMPEONES filmeko aktorea)

  • Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea