71SSIFF - 2023ko irailak 22/30
Hizkuntzak
Babesle
Ofiziala
Media
Partner

Iristeak

 María Cristina Hotela
08:55
Leonardo Sbaraglia
  "Puan" (Sail Ofiziala)
Aktorea

08:55
Marcelo Subiotto
  "Puan" (Sail Ofiziala)
Aktorea

08:55
Mara Bestelli
  "Puan" (Sail Ofiziala)
Aktorea

10:00
Joachim Lafosse
  "Un silence / A Silence" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

11:45
Justine Triet
  "Anatomie d'une chute / Anatomy of a Fall" (Perlak)
Zuzendaria, Gidoilaria

12:40
Matthieu Galloux
  "Un silence / A Silence" (Sail Ofiziala)
Aktorea

12:55
James Norton
  "Ex-Husbands" (Sail Ofiziala)
Aktorea

13:30
Irene Visedo

13:30
Pablo Rivero

13:30
Carmen Climent

13:30
Óscar Aibar
  "Cuéntame cómo pasó / Remember When" (RTVE Galak)
Zuzendaria

13:50
María Galiana

17:00
Emmanuelle Devos
  "Un silence / A Silence" (Sail Ofiziala)
Aktorea

17:15
Luis Brandoni
  "Nada / Nothing" (Culinary Zinema)
Aktorea

17:15
Enrique Piñeyro
  "Nada / Nothing" (Culinary Zinema)
Aktorea

17:15
Mariano Cohn
  "Nada / Nothing" (Culinary Zinema)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

17:15
Gastón Duprat
  "Nada / Nothing" (Culinary Zinema)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

17:15
Jeanne Cherhal
  "Un silence / A Silence" (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
09:10
Martín Rejtman
  "La práctica / The Practice" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:10
Kitty Green
  "The Royal Hotel" (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

17:35
Álvaro Fernández Longoria
  "La vida de Brianeitor" (Made in Spain)
Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea

Prentsaurrekoa

09:30
Mahai-ingurua: "Sendotzea, lankidetza eta inbertsioa: Europako ikus-entzunezko ekosistema bat eraikiz"
Kursaal - Prentsa kluba
  • Juan Motjo (Beta Films-eko CEO)
  • Yolanda Del Val (APlanetako Fikzio-sailaren zuzendaria)
  • Mario Gianani (Wildside-eko CEO)
  • José Antonio Antón (Atresmedia Televisión-eko edukien zuzendaria)
  • Nathalie Chollet (MediaInvest funtsaren arduradun)
  • Ramón Garnica (Nazca Capital-eko bazkide)
  • Olivia Sleiter (Global Drama Fremantle-ko ekoizpenburua)
  • Marie Laure Montironi (EVP International Pathé)
  • Javier Castillo (Idazlea)
  • Verónica Fernández (Netflix Espainiako eduki originalen zuzendaria)
  • Nico Matji (Lightbox Studios-en sortzailea)
  • Cristina Morales (Moderatzailea)
  • Henar León (Moderatzailea)
  • Pilar Benito (Morena Films-eko zuzendari nagusia)
  • Domingo Corral (Movistar Plus+-eko fikziozko eta entretenimenduko edukien zuzendaria)
  • José Carlos García de Quevedo (Kreditu Ofizialeko Institutoaren (ICO) lehendakaria)
  • Alberto Sanz (Moderatzailea)
  • Hiru mahai-inguru izango dira ekitaldian.

    10:15
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Isabel Herguera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gianmarco Serra (Gidoilaria, Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)
  • Chelo Loureiro (Ekoizle exekutiboa, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • Fabian Driehorst (Ekoizlea)
  • Upamanyu Bhattacharyya (Animatic marrazkilaria)
  • Miren Arrieta (Ahotsa)
  • Moushumi Bhowmik (Konpositorea)
  • Iván Miñambres (Ekoizkidea)
  • Mariano Baratech (Ekoizlea)
  • Diego Herguera (Ekoizlea)

  • 12:00
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Alberto de Toro Sanz (Zuzendaria)
  • Javier Ruiz Caldera (Zuzendaria)
  • Berto Romero (Gidoilaria, Aktorea)
  • María Botto (Aktorea)
  • Andreu Buenafuente (Aktorea)
  • Eva Ugarte (Aktorea)
  • Nacho Vigalondo (Aktorea)
  • Susana Herreras Casado (Ekoizlea, Nazioarteko salmentak)
  • Francisco Araújo Cabaleiro (Ekoizle exekutiboa)
  • Xen Subirats (Ekoizle exekutiboa)

  • 14:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Noah Pritzker (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Griffin Dunne (Aktorea)
  • Miles Heizer (Aktorea)
  • James Norton (Aktorea)
  • Alexandra Byer (Ekoizlea)
  • Nicolas Celis (Ekoizlea)
  • Bruce Cohen (Ekoizlea)

  • 16:00
    Mahai-ingurua: Europako erakusle eta banatzaileak
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Eduardo Escudero (ELASTICA Films-eko banatzaile independentea)
  • Ariane Toscan du Plantier (Gaumont Cinemas-eko komunikazio- eta ondare-zuzendaria)
  • Enrique Costa
  • Maria-Magdalena Gierat (Europa Cinemas-eko idazkaria)

  • 18:10
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Raven Jackson (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • María Altamirano (Ekoizlea)
  • Adele Romanski (Ekoizlea)

  • 19:00
    Spanish Screenings ON TOUR
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Ignasi Camós Victoria (ICAAko zuzendari nagusia)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)
  • Annabelle Aramburu (Malagako zinema jaialdiko Industria arloko -MAFIZ- arduraduna)
  • Elisa Carbonell (ICEX Españako Esportazio eta Inbertsioen Nazioartekotze zuzendari nagusia)

  • 19:20
    Espainiar Zinemaren Egunaren aurkezpena
    Kursaal - Prentsa kluba
  • Valeria Camporesi (Espainiako Filmotekaren zuzendaria)
  • Ignasi Camós (ICAAko zuzendari nagusia)
  • José Luis Rebordinos (Donostia Zinemaldiaren zuzendaria)

  • Photocall

    09:45
    Kursaal - guneko terraza
  • Isabel Herguera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gianmarco Serra (Gidoilaria, Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)
  • Mariano Baratech Ramírez (Ekoizlea)
  • Iván Miñambres Urquijo (Ekoizkidea)
  • Moushumi Bhowmik (Konpositorea)
  • Upamanyu Bhattacharyya
  • Miren Arrieta (Ahotsa)
  • Fabian Driehorst (Ekoizlea)
  • Diego Herguera (Ekoizlea)
  • Chelo Loureiro (Ekoizle exekutiboa, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)

  • 10:15
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Raven Jackson (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • María Altamirano (Ekoizlea)
  • Adele Romanski (Ekoizlea)

  • 11:30
    Kursaal - guneko terraza
  • Alberto de Toro (Zuzendaria)
  • Javier Ruiz Caldera (Zuzendaria)
  • Berto Romero (Gidoilaria, Aktorea)
  • María Botto (Aktorea)
  • Andreu Buenafuente (Aktorea)
  • Eva Ugarte (Aktorea)
  • Nacho Vigalondo (Aktorea)
  • Susana Herreras (Ekoizlea, Nazioarteko salmentak)
  • Francisco Araújo (Ekoizle exekutiboa)
  • Xen Subirats (Ekoizle exekutiboa)

  • 14:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Noah Pritzker (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Griffin Dunne (Aktorea)
  • Pedro Fontaine (Aktorea)
  • Miles Heizer (Aktorea)
  • James Norton (Aktorea)
  • Simon Van Buyten (Aktorea)
  • Zora Casebere (Aktorea)
  • Alexandra Byer (Ekoizlea)
  • Nicolas Celis (Ekoizlea)
  • Bruce Cohen (Ekoizlea)

  • 17:45
    Argentinako zinemaren ekintza
    Kursaal - Foyer-a
    Prentsarako deialdia 17:40ean izango da Kursaal 1eko sarreran.

    20:45
    Tabakalera - Sarrera nagusia
  • Jeremy Chua (Ekoizlea)
  • Adrià Monés Murlans (Ekoizkidea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    15:30
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Raven Jackson (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • María Altamirano (Ekoizlea)
  • Adele Romanski (Ekoizlea)

  • 18:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Noah Pritzker (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Griffin Dunne (Aktorea)
  • Pedro Fontaine (Aktorea)
  • Miles Heizer (Aktorea)
  • James Norton (Aktorea)
  • Simon Van Buyten (Aktorea)
  • Alexandra Byer (Ekoizlea)
  • Nicolas Celis (Ekoizlea)
  • Bruce Cohen (Ekoizlea)
  • Alfonso Herrera Salcedo (Argazki zuzendaria)
  • Michael Taylor (Muntatzailea)
  • Zora Casebere (Aktorea)
  • Wyatt Angelo (Ekoizlea)

  • 18:15
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Justine Triet (Zuzendaria, Gidoilaria)

  • 20:50
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria
  • Isabel Herguera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gianmarco Serra (Gidoilaria, Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)
  • Mariano Baratech Ramírez (Ekoizlea)
  • Iván Miñambres (Ekoizkidea)
  • Moushumi Bhowmik (Konpositorea)
  • Upamanyu Bhattacharyya (Animatic marrazkilaria)
  • Miren Arrieta (Ahotsa)
  • Fabian Driehorst (Ekoizlea)
  • Diego Herguera Acosta (Ekoizlea)
  • Chelo Loureiro (Ekoizle exekutiboa, RTVE-Beste Begirada Sariaren Epaimahaia)
  • 'Mientras seas tú', 'El otro lado' eta 'La estrella azul' filmen lantaldeak pasako dira alfonbratik.

    22:00
    Teatro VE - Alfonbra gorria
  • Óscar Aibar (Zuzendaria)
  • Paloma Bloyd (Aktorea)
  • Carmen Climent (Aktorea)
  • Ana Duato (Aktorea)
  • María Galiana (Aktorea)
  • Pablo Rivero (Aktorea)
  • Irene Visedo (Aktorea)
  • Javier Cuadrado (Ekoizle exekutiboa)

  • Gala

    22:30
    Victoria Eugenia Antzokia

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    12:00
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    16:00
    Principe, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    16:00
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    17:00
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    18:45
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    18:45
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    Principe, 3
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    19:45
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    21:15
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:00
    22:15
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Solasaldia 

    22:30
    Victoria Eugenia Antzokia
     Aurkezpena 

    Hizketaldiak

    12:00
    Albert Serraren hizketaldia
    (Hizketaldiak)
    Tabakalera - Z aretoa
  • Albert Serra

  • Babesle Ofiziala
    Media Partner
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak: