tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Igandea 23
63 emanaldiak
Iga. 23
09:00
23
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 109 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
109 m.
Iga. 23
09:00
23
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 94 m.
Kursaal, 1
J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
94 m.
Iga. 23
09:30
23
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 92 m.
Kursaal, 2
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors
92 m.
Iga. 23
10:00
23
10:00
Antzoki Zaharra
New Directors - 76 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors
76 m.
Iga. 23
11:45
23
11:45
Antzoki Zaharra
Perlak - 141 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak
141 m.
Iga. 23
12:00
23
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 109 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
109 m.
Iga. 23
12:00
23
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 76 m.
Kursaal, 2
J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Riki Okuma (Aktorea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)
  • Riko Kurokawa (Ekoizkidea)
  • New Directors
    76 m.
    Iga. 23
    12:00
    23
    12:00
    Principe, 10
    Belodromoa - 96 m.
    Principe, 10
    Euskarazko bertsioa
    3(e)tik 3. emanaldia
    Belodromoa
    96 m.
    Iga. 23
    13:00
    23
    13:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    ZINEMAKO AHOTSAK KONTZERTUA
    Beste ekintza batzuk
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sarrera doan Zinemaldiaren informazio-guneetan gonbidapena jasota.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
     
    Iga. 23
    14:30
    23
    14:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 85 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    85 m.
    Iga. 23
    15:45
    23
    15:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 105 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (nederlandera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lukas Dhont (Zuzendaria)
  • Angelo Tijssens (Gidoilaria)
  • Perlak
    105 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Trueba, 1
    Perlak - 119 m.
    Trueba, 1
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    119 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Iga. 23
    16:00
    23
    16:00
    Trueba, 2
    Haurrentzako zinema - 97 m.
    Trueba, 2
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    97 m.
    Iga. 23
    16:15
    23
    16:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 100 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    100 m.
    Iga. 23
    16:15
    23
    16:15
    Principe, 9
    Made in Spain - 80 m.
    Principe, 9
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Diana Toucedo Crespo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Cristina Bodelón (Ekoizle exekutiboa)
  • Lara Vilanova (Argazki zuzendaria)
  • Oriol Gallart (Soundman)
  • Made in Spain
    80 m.
    Iga. 23
    16:15
    23
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Iga. 23
    16:30
    23
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 105 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (nederlandera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    105 m.
    Iga. 23
    16:30
    23
    16:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 85 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)
  • Charles Phillippe (Ekoizlea)
  • Lucile Ric (Ekoizlea)
  • New Directors
    85 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Principe, 10
    Perlak - 86 m.
    Principe, 10
    J.B. (ingelesa, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    86 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 100 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 105 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara, espainiera, ingelesa, japoniera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    105 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Principe, 3
    Zinemira - 63 m.
    Principe, 3
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Txuspo Poyo Mendia (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Aizpea Goenaga Mendiola (Kontalari, Zinema zuzendaria)
  • Zinemira
    63 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 96 m.
    Belodromoa
    Espainierara bikoiztutako bertsioa
    3(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    96 m.
    Iga. 23
    17:00
    23
    17:00
    Principe, 7
    Perlak - 100 m.
    Principe, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 89 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (poloniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Pawel Pawlikowski (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Malgorzata Bela-Pawlikowski (Ekoizkidea)
  • Perlak
    89 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 123 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    123 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Trueba, 2
    New Directors - 92 m.
    Trueba, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    92 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    80 m.
    Iga. 23
    18:15
    23
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpitituluak frantsesez eta elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Iga. 23
    18:30
    23
    18:30
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 61 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    61 m.
    Iga. 23
    18:30
    23
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 9
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Eric Khoo (Zuzendaria)
  • Jeanette Aw (Aktorea)
  • Takumi Saitô (Aktorea)
  • Culinary Zinema
    90 m.
    Iga. 23
    18:30
    23
    18:30
    Trueba, 1
    New Directors - 76 m.
    Trueba, 1
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    76 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)
  • Ingmar Trost (Ekoizkidea)
  • Manuel Abramovich (Argazki zuzendaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Iga. 23
    19:00
    23
    19:00
    Principe, 3
    Zinemira - 90 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • David Aguilar Iñigo (Ekoizlea)
  • Pello Gutiérrez Peñalba (Ekoizlea)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)
  • Iñaki Sagastume (Ekoizkidea)
  • Zinemira
    90 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 100 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 123 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Alvaro Brechner (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Chino Darín (Aktorea)
  • Antonio de la Torre (Aktorea)
  • Mariela Besuievsky (Ekoizlea)
  • Gerardo Herrero Pérez-Gamir (Ekoizlea)
  • Birgit Kemner (Ekoizlea)
  • Javier López Blanco (Ekoizlea)
  • Mariana Bomba (Ekoizkidea)
  • Mariana Secco (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    123 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Principe, 7
    Made in Spain - 73 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    73 m.
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 88 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    88 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    19:30
    23
    19:30
    Principe, 10
    Zinemira - 62 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    62 m.
    Iga. 23
    20:00
    23
    20:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
    Iga. 23
    20:15
    23
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 97 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Iga. 23
    20:30
    23
    20:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Hirokazu Koreedari Donostia Saria emateko gala
    5(e)tik 2. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Iga. 23
    20:30
    23
    20:30
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Iga. 23
    20:30
    23
    20:30
    Trueba, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Trueba, 2
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (4 KAPITULU) 200 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Iga. 23
    20:45
    23
    20:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Iga. 23
    21:30
    23
    21:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 7
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Principe, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (euskara)
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 3
    Horizontes Latinos - 97 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marcelo Martinessi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ana Brun (Aktorea)
  • Margarita Irún (Aktorea)
  • Ana Ivanova (Aktorea)
  • Sebastián Peña Escobar (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    97 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Principe, 10
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Agortuta
    Iga. 23
    22:00
    23
    22:00
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 87 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Iga. 23
    22:15
    23
    22:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Iga. 23
    22:15
    23
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Iga. 23
    22:30
    23
    22:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Iga. 23
    22:30
    23
    22:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Aly Muritiba (Zuzendaria)
  • Antônio Junior (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    100 m.
    Iga. 23
    22:30
    23
    22:30
    Trueba, 1
    Zinemira - 83 m.
    Trueba, 1
    J.B. (euskara, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    83 m.
    Salgai
    Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
    Agortuta
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea