tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 57. Edizioa 2009  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak57. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 194
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Pelin Esmer
110 min.
 
Ana Kokkinos
115 min.
 
Atom Egoyan
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
99 min.
 
 
(The Dancer and the Thief)
Fernando Trueba
127 min.
 
(The Secret in Their Eyes)
Juan José Campanella
129 min.
 
Aaron Schneider
101 min.
 
Bruno Dumont
105 min.
 
Mohammad Rasoulof
92 min.
 
(Woman Without Piano)
Javier Rebollo
95 min.
 
(The Refuge)
François Ozon
90 min.
 
(The Damned)
Isaki Lacuesta
104 min.
 
Christophe Honoré
105 min.
 
Rodrigo García
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
125 min.
 
Matthias Glasner
107 min.
 
Jeon Soo-il
83 min.
 
(Me Too)
Álvaro Pastor, Antonio Naharro
105 min.
 
(The White Ribbon)
Michael Haneke
145 min.
 
Sherry Hormann
124 min.
 
Oliver Hirschbiegel
90 min.
 
Quentin Tarantino
153 min.
 
Bahman Ghobadi
106 min.
 
Rachid Bouchareb
87 min.
 
Bong Joon-ho
129 min.
 
Lee Daniels
109 min.
 
 
Jim Jarmusch
116 min.
 
(A Prophet)
Jacques Audiard
154 min.
 
Johnnie To
108 min.
 
Woody Allen
92 min.
 
Nobuhiro Suwa, Hippolyte Girardot
92 min.
 
 
 
(Leo’s Room)
Enrique Buchichio
92 min.
 
(Eight Times Up)
Xabi Molia
102 min.
 
(The Day God Walked Away)
Philippe Van Leeuw
100 min.
 
(Masks)
Elisabet Cabeza, Esteve Riambau
90 min.
 
(The Children of Diyarbakir)
Miraz Bezar
102 min.
 
(Northless)
Rigoberto Perezcano
94 min.
 
Miguel Ángel Jiménez Colmenar
85 min.
 
(Together)
Matias Armand Jordal
 
(Seasons in the Sun)
Zhang Huilin
105 min.
 
(Perfect Happiness)
Jabi Elortegi
90 min.
 
Hana Makhmalbaf
72 min.
 
Michael Winterbottom, Mat Whitecross
78 min.
 
(Undertow)
Javier Fuentes-León
102 min.
 
(Daniel and Ana)
Michel Franco
90 min.
 
(The Tree)
Carlos Serrano Azcona
70 min.
 
(The Last Summer of La Boyita)
Julia Solomonoff
92 min.
 
Israel Adrián Caetano
77 min.
 
Adrián Biniez
90 min.
 
Alejandro Fernández Almendras
89 min.
 
(Optical Illusions)
Cristián Jiménez
105 min.
 
(The Invention of Flesh)
Santiago Loza
80 min.
 
(The Wind Journeys)
Ciro Guerra
117 min.
 
(Tide of Sand)
Gustavo Montiel Pagés
93 min.
 
Nicolás Pereda
90 min.
 
Cary Joji Fukunaga
96 min.
 
(25 Carat)
Patxi Amezcua
86 min.
 
Lluís Miñarro
70 min.
 
(Brain Drain)
Fernando González Molina
104 min.
 
(History of a Rock Band)
Juanma Bajo Ulloa
75 min.
 
(I Am Enric Marco)
Santiago Fillol, Lucas Vermal
90 min.
 
(The Good News)
Helena Taberna
103 min.
 
(The Loss)
Enrique Gabriel, Javier Angulo
98 min.
 
(The Shame)
David Planell
107 min.
 
(The Two Lives of Andrés Rabadán)
Ventura Durall
84 min.
 
(Broken Embraces)
Pedro Almodóvar
126 min.
 
(The Friend Zone)
Borja Cobeaga
86 min.
 
(Stories)
Mario Iglesias
117 min.
 
(Return to Hansala)
Chus Gutiérrez
 
(Three Days with the Family)
Mar Coll
85 min.
 
(A Certain Truth)
Abel García Roure
135 min.
 
Oriana Alcaine, Alejandra Márquez
12 min.
 
(Duck Crossing)
Koldo Almandoz
12 min.
 
Roberto Castón
128 min.
 
Fermín Muguruza, Javier Corcuera
70 min.
 
(Sea’s Daughter)
Josu Martínez
52 min.
 
(The Cloud-Painting Machine)
Patxo Tellería, Aitor Mazo
102 min.
 
 
 
Juanjo Franco Zabalegi
9 min.
 
 
(Kitchen Secrets)
Aizpea Goenaga
89 min.
 
Gorka Gamarra Laguntzaileak / With the collaboration of / Con la colaboración de: Jean Marie Mbarushimana, Sonia Rolley
52 min.
 
(Action Please!)
Juan Miguel Gutiérrez
68 min.
 
Aristomenis Tsirbas
85 min.
 
Jean-Jacques Mantello, François Mantello
81 min.
 
John Lasseter
 
Hayao Miyazaki
103 min.
 
Mijke de Jong
90 min.
 
(A Stone Throw Away)
Sebastián Hiriart
118 min.
 
Paz Fábrega
79 min.
 
(A Useful Life)
Federico Veiroj
67 min.
 
Niles Jamil Atallah
120 min.
 
(Norberto’s Deadline)
Daniel Hendler
83 min.
 
(Puzzle)
Natalia Smirnoff
86 min.
 
Iman Kamel
35 min.
 
Mohamed Al-Daradji
85 min.
 
Kamal Aljafari
63 min.
 
 
Patrick-Mario Bernard, Pierre Trividic
97 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea