Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programa guía en pdf

Programa 2017 en pdf
Eguna
Aretora
Saila
Titulua


| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Astelehena 25
Se muestran 73 pases
Ordua Aretora Saila Filma Iraupena 
09:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Una especie de familia
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
96
09:30Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Blue My Mind
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
97
09:30PrincipalZuzendari Berriak
Blue My Mind
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
97
09:30Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Licht
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
Lehenengo emanaldia
97
10:00VelódromoHaurrentzako zinema
Le Petit Prince - Printze Txikia / The Little Prince
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
108
10:00Principe, 6Joseph Losey
X the Unknown
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
81
12:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Licht
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
97
12:00Kursaal, 2Horizontes Latinos
Las olas
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Adrián Biniez (Zuzendaria-Gidoilaria) Nicolás Avruj (Ekoizlea)
87
12:00Teatro Victoria EugeniaPerlak
120 battements par minute (120 BPM) / 120 Beats per Minute
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
Lehenengo emanaldia
143
12:30Principe, 6Joseph Losey
Time without Pity
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena Michel Cimentek aurkeztua (Kritikaria)
85
14:00PrincipalZuzendari Berriak
Pailalim / Underground
J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
84
15:30Principe, 7Zabaltegi - Tabakalera
The Square
J.B. (suediera, ingelesa, daniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
144
16:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Handia
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
114
16:00Teatro Victoria EugeniaPerlak
You Were Never Really Here
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Sarirako botazio saioa
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Aurkezpena Lynne Ramsay (Zuzendaria-Gidoilaria)
89
16:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Love Me Not
J.B. (grekoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
99
16:00Principe, 3Sail Ofiziala
Uchiage hanabi, shita kara miruka? Yoko kara miruka? / Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
90
16:15Principe, 6Joseph Losey
The Criminal
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Gonbidatua: Marek Losey
97
16:15Principe, 2Zuzendari Berriak
Village Rockstars
J.B. (assamera) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Rimas Das (Zuzendaria-Gidoilaria)
87
16:15Antiguo Berri, 6Horizontes Latinos
La novia del desierto
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Valeria Pivato (Zuzendaria-Gidoilaria) Cecilia Atán (Zuzendaria-Gidoilaria) Claudio Rissi (Aktorea)
78
16:30PrincipalPerlak
You Were Never Really Here
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
89
16:30Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Pailalim / Underground
J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Daniel Palacio (Zuzendaria-Gidoilaria) Mara Lopez (Aktorea)
84
17:00Antiguo Berri, 7Zuzendari Berriak
Princesita
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Marialy Rivas (Zuzendaria-Gidoilaria) Juan de Dios Larraín Matte (Ekoizlea) Fernanda del Nido (Ekoizlea)
78
17:00Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
Plágan / Plague
(Izurria)
J.B. (elkarrizketarik gabe) elkarrizketarik gabe
10
17:00Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
Spell Reel
J.B. (portugesa, fula, Ginea-Bissauko kreolera, ingelesa, frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
96
17:00Principe, 10Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
The Cakemaker
J.B. (hebreera, alemana, ingelesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
109
17:00Trueba, 2Made in Spain
Selfie
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
89
17:00Tabakalera-Sala 2Zabaltegi - Tabakalera
12 jours / 12 Days
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
88
18:00Museo San TelmoBeste ekintza batzuk
Alfred Hitchcock. La ficción sin límites
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
Lehenengo emanaldia
56
18:15Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Wonders of the Sea 3D
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Aurkezpena Arnold Schwarzenegger (Ekoizlea-Narratzailea) Jean Jacques Mantello (Zuzendaria) Jean Michel Cousteau (Zuzendaria) Gavin McKinney (Argazki zuzendaria) Christophe Jacquelin (Konpositorea) Maisy Kay (Abeslaria) François Mantello (Ekoizlea)
82
18:15Antiguo Berri, 6Zuzendari Berriak
Blue My Mind
J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Lisa Brühlmann (Zuzendaria-Gidoilaria) Luna Wedler (Aktorea) Zoë Pastelle Holthuizen (Aktorea) Regula Grauwiler (Aktorea) Dominik Locher (Aktorea)
97
18:15Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
The Square
J.B. (suediera, ingelesa, daniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Azken emanaldia.
144
18:15Principe, 7Sail Ofiziala
Le sens de la fête / C'est la vie!
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
115
18:15Principe, 2Zuzendari Berriak
Tigre
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
Aurkezpena Ulises Porra (Zuzendaria) Barbara Sarasola-Day (Ekoizlea) Federico Eibuszyc (Ekoizlea)
92
18:30Principe, 6Joseph Losey
The Damned
Lehenengo emanaldia
87
18:30Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Ni juge, ni soumise / So Help Me God
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
99
18:30Principe, 3Perlak
Jusqu'à la garde / Custody
J.B. (frantsesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
90
18:30Principe, 9Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Ramen Heads
J.B. (japoniera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena Koki Shigeno (Zuzendaria)
93
19:00PrincipalDonostia Saria Emanaldi Bereziak
La cordillera
J.B. (gaztelania, ingelesa, portugesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
114
19:00Kursaal, 2Horizontes Latinos
Los perros
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Marcela Said (Zuzendaria-Gidoilaria)
100
19:00VelódromoBelodromoa
Operación Concha
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
102
19:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Licht
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
97
19:30Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Muchos Hijos, un Mono y un Castillo
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Gustavo Salmerón (Zuzendaria), Beatriz Montañez (Gidoilaria), Julia Salmeron Sanz (Antzezlea), Antonio Salmerón (Antzezlea), Paloma García-Cabanes Salmerón (Antzezlea), Marian Garcés García Cabanes (Antzezlea), Carolina Marín (Antzezlea), Ramón García Salmerón (Antzezlea), David García Salmerón (Antzezlea), Raul de Torres (Editoria-Gidoilarikidea), Dani Urdiales (Editorea), Elena Viles (Ekoizlea)
88
19:30Antiguo Berri, 8Perlak
Sandome no satsujin / The Third Murder
J.B. (japoniera) azpititulu elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
125
19:30Trueba, 2Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Michelin Stars - Tales from the Kitchen
J.B. (espainiera, ingelesa, japoniera, daniera, alemana, frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
Aurkezpena Rasmus Dinesen (Zuzendaria-Gidoilaria)
82
19:30Antiguo Berri, 7Zinemira
Bi txirula
J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Azken emanaldia.
85
19:30Principe, 10Savage Cinema
Tout là-haut / To the Top
J.B. (frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
98
19:30Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
The Gypsy and the Gentleman
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
107
20:15Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Au revoir là-haut / See You Up There
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena Albert Dupontel (Zuzendaria) Catherine Bozorgan (Ekoizlea)
114
20:15Principe, 2Horizontes Latinos
Temporada de caza
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Natalia Gargiola (Zuzendaria-Gidoilaria) Germán Palacios (Aktorea)
105
20:30Principe, 3Perlak
Teströl és lélekröl / On Body and Soul
J.B. (hungariera) azpititulu elektronikoak euskaraz.
115
20:30Principe, 6Joseph Losey
Eve
J.B. (ingelesa, italiera) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Michel Cimentek aurkeztua (Kritikaria)
125
20:30Antiguo Berri, 6Horizontes Latinos
Las hijas de Abril
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Michel Franco (Zuzendaria-Gidoilaria) Emma Suarez (Aktorea)
103
20:30Principe, 9Made in Spain
La mano invisible
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena David Macián (Zuzendaria-Gidoilaria) Christen Joulin (Aktorea) Daniel Pérez Prada (Aktorea) Dani Cortazar (Gidoilaria-Editorea)
83
20:45Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Le sens de la fête / C'est la vie!
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
115
21:00Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Saura(s)
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
95
21:30Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Cargo
J.B. (nederlandera, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena eta Hitzaldia Gilles Coulier (Zuzendaria-Gidoilaria) Sam Louwyck(Aktorea) Sebastian Dewaele (Aktorea) Gilles De Schryver (Ekoizle eragilea) Jeremy Forni (Frantziar koproduktorea) David Williamson (Argazki zuzendaria) Tom Denoyette (Editorea) Philippe Bertin (Arte zuzendaria) Matthias Hillegeer (Soinu teknikaria) Bart Van Dijck (Ekoizpen burua) Pieter Gaelens (Makinista burua) Benjamin Vandewater (Argiztapen teknikaria)
91
22:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Una especie de familia
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
96
22:00PrincipalZuzendari Berriak
Cargo
J.B. (nederlandera, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
91
22:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Tesnota / Closeness
J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Kantemir Balagov (Zuzendaria-Gidoilaria) Darya Zhovner (Aktorea)
118
22:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
El sueño de Ana
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena José Luis Torres Leiva (Zuzendaria-Gidoilaria) Catalina Vergara (Ekoizlea)
9
22:00Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
No intenso agora / In the Intense Now
J.B. (portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Azken emanaldia.
127
22:00Antiguo Berri, 7Zabaltegi - Tabakalera
Sram / Shame
J.B. (bulgariera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
24
22:00Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
Blind Date
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
95
22:30Antiguo Berri, 8Made in Spain
No sé decir adiós
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
96
22:45Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Geu-hu / The Day After
J.B. (koreera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
92
22:45Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
Calipatria
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
8
22:45Teatro Victoria EugeniaPerlak
120 battements par minute (120 BPM) / 120 Beats per Minute
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Aurkezpena Robin Campillo (Zuzendaria-Gidoilaria) Nahuel Perez Biscayart (Aktorea)
143
22:45Principe, 2Joseph Losey
The Servant
116
22:45Principe, 3Donostia Saria Emanaldi Bereziak
Visages, villages / Faces, places
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
89
22:45Antiguo Berri, 6Perlak
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
115
22:45Principe, 9Made in Spain
Júlia ist
J.B. (alemana, katalana, ingelesa, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Elena Martin Gimeno (Zuzendaria-Gidoilaria-Aktorea)
96
23:15Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Ni juge, ni soumise / So Help Me God
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
99
24:00Kursaal, 2Perlak
120 battements par minute (120 BPM) / 120 Beats per Minute
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
143
Salgai
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Agortuta
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea