tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 68. Edizioa 2020  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretoa
Saila
Filma

Larunbata 26
60 emanaldiak
0
26
Larunbata
25
Ostirala
24
Osteguna
23
Asteazkena
22
Asteartea
21
Astelehena
20
Igandea
19
Larunbata
18
Ostirala
Lar. 26
08:30
26
08:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 136 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, italiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
136 m.
 
Lar. 26
09:00
26
09:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 106 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
106 m.
 
Lar. 26
09:00
26
09:00
Antzoki Zaharra
Perlak - 86 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
86 m.
 
Lar. 26
09:00
26
09:00
Kursaal, 2
Perlak - 101 m.
Kursaal, 2
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
101 m.
 
Lar. 26
11:30
26
11:30
Principe, 9
Haurrentzako zinema - 99 m.
Principe, 9
Euskarazko bertsioa
Sarrerak 18tik aurrera lehiatila bakoitzaren ordutegian
2(e)tik 2. emanaldia
Haurrentzako zinema 
99 m.
 
Lar. 26
12:00
26
12:00
Antzoki Zaharra
Perlak - 97 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
7(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
97 m.
 
Lar. 26
12:00
26
12:00
Principe, 10
Haurrentzako zinema - 105 m.
Principe, 10
Euskarazko bertsioa
Sarrerak 18tik aurrera lehiatila bakoitzaren ordutegian
2(e)tik 2. emanaldia
Haurrentzako zinema 
105 m.
 
Lar. 26
12:30
26
12:30
Kursaal, 2
Perlak - 90 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
7(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
90 m.
 
Lar. 26
12:30
26
12:30
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 108 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
108 m.
 
Lar. 26
13:00
26
13:00
Principe, 2
Film sorpresa - 65 m.
Principe, 2
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 2. emanaldia
Film sorpresa 
65 m.
 
Lar. 26
13:00
26
13:00
Principe, 3
Film sorpresa - 65 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 1. emanaldia
Film sorpresa 
65 m.
 
Lar. 26
15:30
26
15:30
Kursaal, 2
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
120 m.
 
Lar. 26
15:45
26
15:45
Victoria Eugenia Antzokia
Film sorpresa - 65 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena 
Film sorpresa 
65 m.
 
Lar. 26
16:00
26
16:00
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
120 m.
 
Lar. 26
16:00
26
16:00
Principe, 10
Haurrentzako zinema - 81 m.
Principe, 10
Euskarazko bertsioa
Sarrerak 18tik aurrera lehiatila bakoitzaren ordutegian
2(e)tik 2. emanaldia
Haurrentzako zinema 
81 m.
 
Lar. 26
16:00
26
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Sail Ofiziala - 304 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU). 4 ordutik gorako emanaldiak: (KN95 edo FFP2) maskara profesional homologatua erabiltzea derrigorrezkoa da.
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
304 m.
 
Lar. 26
16:00
26
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 140 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
140 m.
 
Lar. 26
16:00
26
16:00
Trueba, 1
Culinary Zinema - 75 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
75 m.
 
Lar. 26
16:15
26
16:15
Principe, 6
New Directors - 93 m.
Principe, 6
J.B. (portugesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
93 m.
 
Lar. 26
16:15
26
16:15
Principe, 7
Sail Ofiziala - 304 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU). 4 ordutik gorako emanaldiak: (KN95 edo FFP2) maskara profesional homologatua erabiltzea derrigorrezkoa da.
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
304 m.
 
Lar. 26
16:30
26
16:30
Antiguo Berri, 6
New Directors - 95 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
95 m.
 
Lar. 26
16:30
26
16:30
Principe, 3
Perlak - 101 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
101 m.
 
Lar. 26
16:30
26
16:30
Trueba, 2
Zinemira - 97 m.
Trueba, 2
J.B. (islandiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
97 m.
 
Lar. 26
16:45
26
16:45
Principe, 2
Tous Gala - 77 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, katalana, ingelesa) azpitituluak espainieraz
3(e)tik 3. emanaldia
Tous Gala 
77 m.
 
Lar. 26
17:00
26
17:00
Principe, 9
Sail Ofiziala - 83 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
83 m.
 
Lar. 26
17:00
26
17:00
Antiguo Berri, 8
New Directors - 75 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
75 m.
 
Lar. 26
17:30
26
17:30
Principe, 5
Horizontes Latinos - 100 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
100 m.
 
Lar. 26
18:30
26
18:30
Principe, 10
Haurrentzako zinema - 94 m.
Principe, 10
Euskarazko bertsioa
Sarrerak 18tik aurrera lehiatila bakoitzaren ordutegian
2(e)tik 2. emanaldia
Haurrentzako zinema 
94 m.
 
Lar. 26
19:00
26
19:00
Trueba, 1
Zinemira - 97 m.
Trueba, 1
J.B. (islandiera) azpitituluak espainieraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zinemira 
97 m.
 
Lar. 26
19:00
26
19:00
Kursaal, 2
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Películas ganadoras 
120 m.
 
Lar. 26
19:00
26
19:00
Principe, 6
Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
Principe, 6
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
77 m.
 
Lar. 26
19:00
26
19:00
Principe, 6
Zabaltegi-Tabakalera - 18 m.
Principe, 6
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
18 m.
 
Lar. 26
19:15
26
19:15
Principe, 3
Perlak - 101 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
101 m.
 
Lar. 26
19:15
26
19:15
Antiguo Berri, 6
Perlak - 90 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
7(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
90 m.
 
Lar. 26
19:30
26
19:30
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras - 20 m.
Antzoki Zaharra
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
20 m.
 
Lar. 26
19:30
26
19:30
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 140 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
140 m.
 
Lar. 26
19:30
26
19:30
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras - 100 m.
Antzoki Zaharra
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
100 m.
 
Lar. 26
19:30
26
19:30
Principe, 2
Sail Ofiziala - 109 m.
Principe, 2
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
109 m.
 
Lar. 26
19:30
26
19:30
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 90 m.
Trueba, 2
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
90 m.
 
Lar. 26
19:30
26
19:30
Trueba, 2
Cold Meridian (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
Trueba, 2
J.B. (hungariera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
6 m.
 
Lar. 26
19:45
26
19:45
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 104 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Amaiera lehiaketaz kanpo
3(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
Perlak 
104 m.
 
Lar. 26
19:45
26
19:45
Principe, 9
Perlak - 90 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
7(e)tik 6. emanaldia
Perlak 
90 m.
 
Lar. 26
20:00
26
20:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 94 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
94 m.
 
Lar. 26
20:15
26
20:15
Principe, 5
Horizontes Latinos - 75 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
75 m.
 
Lar. 26
20:30
26
20:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 136 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera, italiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Amaiera lehiaketaz kanpo
Sari-emate eta amaierako gala
5(e)tik 3. emanaldia
 Aurkezpena 
Sail Ofiziala 
136 m.
 
Lar. 26
21:15
26
21:15
Principe, 10
New Directors - 93 m.
Principe, 10
J.B. (portugesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
93 m.
 
Lar. 26
21:45
26
21:45
Principe, 6
Zinemira - 109 m.
Principe, 6
J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
1 eta 2 KAPITULUAK
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
109 m.
 
Lar. 26
22:00
26
22:00
Principe, 3
Perlak - 104 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
3(e)tik 3. emanaldia
Perlak 
104 m.
 
Lar. 26
22:00
26
22:00
Antiguo Berri, 6
Perlak - 104 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
104 m.
 
Lar. 26
22:00
26
22:00
Trueba, 1
New Directors - 95 m.
Trueba, 1
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
95 m.
 
Lar. 26
22:15
26
22:15
Principe, 9
Perlak - 104 m.
Principe, 9
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 5. emanaldia
Perlak 
104 m.
 
Lar. 26
22:30
26
22:30
Principe, 2
Sail Ofiziala - 136 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, italiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
136 m.
 
Lar. 26
22:30
26
22:30
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 94 m.
Trueba, 2
J.B. (alemaniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
94 m.
 
Lar. 26
22:30
26
22:30
Trueba, 2
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Lar. 26
22:45
26
22:45
Principe, 5
RTVE Emanaldiak - 81 m.
Principe, 5
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
RTVE Emanaldiak 
81 m.
 
Lar. 26
23:00
26
23:00
Kursaal, 2
Películas ganadoras - 120 m.
Kursaal, 2
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
120 m.
 
Lar. 26
23:00
26
23:00
Victoria Eugenia Antzokia
Películas ganadoras - 120 m.
Victoria Eugenia Antzokia
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
120 m.
 
Lar. 26
23:00
26
23:00
Antzoki Zaharra
Películas ganadoras - 120 m.
Antzoki Zaharra
1(e)tik 1. emanaldia
Películas ganadoras 
120 m.
 
Lar. 26
23:00
26
23:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 136 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera, italiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehiaketaz kanpo
5(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
136 m.
 
Lar. 26
23:15
26
23:15
Antiguo Berri, 8
New Directors - 75 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
75 m.
 
 
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea