tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Asteazkena 26
80 emanaldiak
Ast. 26
09:00
26
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 124 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
124 m.
Ast. 26
09:30
26
09:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 109 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
109 m.
Ast. 26
09:30
26
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 65 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors
65 m.
Ast. 26
10:00
26
10:00
Antzoki Zaharra
New Directors - 65 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 2. emanaldia
New Directors
65 m.
Ast. 26
10:00
26
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 20 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Emanaldi berean: "SIRIN"
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students
20 m.
Ast. 26
10:00
26
10:00
Tabakalera, 1 aretoa
Nest Film Students - 30 m.
Tabakalera, 1 aretoa
mutua
Emanaldi berean: "PREMIER AMOUR / FIRST LOVE"
1(e)tik 1. emanaldia
Nest Film Students
30 m.
Ast. 26
10:00
26
10:00
Belodromoa
Haurrentzako zinema - 103 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 4. emanaldia
Haurrentzako zinema
103 m.
Ast. 26
12:00
26
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 109 m.
Kursaal, 1
J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
109 m.
Ast. 26
12:00
26
12:00
Trueba, 1
Sail Ofiziala - 96 m.
Trueba, 1
J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
96 m.
Ast. 26
12:00
26
12:00
Antzoki Zaharra
Perlak - 134 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak
134 m.
Ast. 26
12:00
26
12:00
Principe, 7
Perlak - 135 m.
Principe, 7
J.B. (espainiera, mixteka) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak
135 m.
Ast. 26
12:00
26
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 120 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Perlak
120 m.
Ast. 26
12:00
26
12:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 89 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Beatriz Seigner (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Thierry Lenouvel (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    89 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 13 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. ( ingelesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "INCONFISSOES / UNCONFESSIONS", "VIOLETA+GUILLERMO"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    13 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 22 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "THE GIRL WITH TWO HEADS", "VIOLETA+GUILLERMO"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    22 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Nest Film Students - 6 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (elkarrizketarik gabe) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE GIRL WITH TWO HEADS", "INCONFISSOES / UNCONFESSIONS"
    1(e)tik 1. emanaldia
    Nest Film Students
    6 m.
    Ast. 26
    12:00
    26
    12:00
    Trueba, 2
    EiTB Gala - 90 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    2(e)tik 2. emanaldia
    EiTB Gala
    90 m.
    Ast. 26
    14:30
    26
    14:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 89 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (daniera, ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    89 m.
    Ast. 26
    15:30
    26
    15:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 135 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 139 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (koreera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    139 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Principe, 7
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    98 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Principe, 3
    Perlak - 125 m.
    Principe, 3
    J.B. ( espainiera, ingelesa, wayuu) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    125 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Trueba, 1
    Sail Ofiziala - 95 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    95 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 2
    J.B. ( espainiera, ingelesa, italiera,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 102 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    102 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    Trueba, 2
    Made in Spain - 113 m.
    Trueba, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    113 m.
    Ast. 26
    16:00
    26
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 96 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa, italiera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    96 m.
    Ast. 26
    16:15
    26
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 91 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    91 m.
    Ast. 26
    16:15
    26
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Ast. 26
    16:15
    26
    16:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Ast. 26
    16:30
    26
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 135 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    135 m.
    Ast. 26
    16:30
    26
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 93 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Agustín Toscano (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Hernán Musaluppi (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    93 m.
    Ast. 26
    17:00
    26
    17:00
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 95 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    95 m.
    Ast. 26
    17:00
    26
    17:00
    Principe, 10
    Song for the Jungle (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 14 m.
    Principe, 10
    mutua
    Emanaldi berean: "TROTE"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    14 m.
    Ast. 26
    17:00
    26
    17:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 87 m.
    Principe, 10
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SONG FOR THE JUNGLE"
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    87 m.
    Ast. 26
    18:00
    26
    18:00
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Principe, 2
    J.B. (portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Horizontes Latinos
    100 m.
    Ast. 26
    18:00
    26
    18:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 97 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 103 m.
    Principe, 9
    J.B. (koreera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Soon-rye Yim (Zuzendaria)
  • Culinary Zinema
    103 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 107 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Camila Groch (Ekoizlea)
  • Gonzalo Delgado (Director de arte)
  • Horizontes Latinos
    107 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 3
    Horizontes Latinos - 89 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    89 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 97 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Ast. 26
    18:15
    26
    18:15
    Trueba, 2
    Made in Spain - 99 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, katalana, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    99 m.
    Ast. 26
    18:30
    26
    18:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 134 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ast. 26
    18:30
    26
    18:30
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 65 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Francisco Marise (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Javier Rebollo (Ekoizlea, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • New Directors
    65 m.
    Ast. 26
    19:00
    26
    19:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 115 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Albertina Carri (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carolina Alamino (Aktorea)
  • Mijal Katzowicz (Aktorea)
  • María Eugenia Marcet (Aktorea)
  • Érica Rivas (Aktorea)
  • Rocío Zuviria (Aktorea)
  • Eugenia Campos Guevara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    115 m.
    Ast. 26
    19:00
    26
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Los que desean (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 24 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "BELMONTE"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Elena López Riera (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • David Epiney (Ekoizlea)
  • Giuseppe Truppi (Argazki zuzendaria)
  • Raphaël Lefèvre (Muntatzailea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    24 m.
    Ast. 26
    19:00
    26
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 75 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "LOS QUE DESEAN"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Federico Veiroj (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Gonzalo Delgado (Aktorea)
  • Olivia Molinaro Eijo (Aktorea)
  • Fernando Franco (Ekoizlea, Irakaslea, Horizontes sariaren epaimahaia)
  • Sandro Halphen (Ekoizle exekutiboa)
  • Juan José López (Ekoizle exekutiboa)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    75 m.
    Ast. 26
    19:15
    26
    19:15
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Kursaal, 1
    J.B. ( japoniera, ingelesa, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 26
    19:30
    26
    19:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 89 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (daniera, ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Laurits Flensted-Jensen (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Michella Bredahl (Aktorea)
  • Niklas Herskind (Aktorea)
  • Mark Kesby Jensen (Aktorea)
  • Noah Skovgaard Skands (Aktorea)
  • Julie Friis Walenciak (Ekoizlea)
  • Balthazar Hertel (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    89 m.
    Ast. 26
    19:30
    26
    19:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 75 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    75 m.
    Ast. 26
    20:00
    26
    20:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 110 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    110 m.
    Ast. 26
    20:15
    26
    20:15
    Principe, 3
    Perlak - 105 m.
    Principe, 3
    J.B. (nederlandera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    105 m.
    Ast. 26
    20:15
    26
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    1(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 111 m.
    Principe, 7
    J.B. (alemana, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    111 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 5. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Trueba, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Trueba, 2
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 88 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Koldo Almandoz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Laulad Ahmed (Aktorea)
  • Iraia Elias (Aktorea)
  • Erika Olaizola (Aktorea)
  • Javier Aguirre Erauso (Argazki zuzendaria)
  • Alazne Ameztoy (Soundman)
  • New Directors
    88 m.
    Ast. 26
    20:30
    26
    20:30
    Trueba, 1
    Horizontes Latinos - 88 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Eugenio Canevari (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea)
  • Valeria Ballerini (Aktorea)
  • Paco Domínguez (Aktorea)
  • Horizontes Latinos
    88 m.
    Ast. 26
    21:30
    26
    21:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    EiTB Gala - 90 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpititulu elektronikoak ingelesez.
    EiTB Gala
    2(e)tik 1. emanaldia
     
    EiTB Gala
    90 m.
    Ast. 26
    21:30
    26
    21:30
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 13 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • José Luis Torres Leiva (Zuzendaria)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    13 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 73 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "SOBRE COSAS QUE ME HAN PASADO"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquin Cociña (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Catalina Vergara (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    73 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Principe, 10
    Made in Spain - 92 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Made in Spain
    92 m.
    Ast. 26
    22:00
    26
    22:00
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 60 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara, espainiera, frantsesa) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Josu Martínez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Zinemira
    60 m.
    Ast. 26
    22:15
    26
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 124 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    124 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Principe, 3
    Perlak - 134 m.
    Principe, 3
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    134 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Trueba, 1
    New Directors - 94 m.
    Trueba, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    94 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 96 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (vietnamera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ash Mayfair (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    96 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 93 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    93 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Trueba, 2
    Zinemira - 80 m.
    Trueba, 2
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zinemira
    80 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Antiguo Berri, 7
    Zinemira - 110 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    110 m.
    Ast. 26
    22:30
    26
    22:30
    Antzoki Zaharra
    Belodromoa - 87 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    2(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    87 m.
    Ast. 26
    22:45
    26
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 26
    22:45
    26
    22:45
    Principe, 7
    Perlak - 141 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    141 m.
    Ast. 26
    22:45
    26
    22:45
    Principe, 9
    Made in Spain - 105 m.
    Principe, 9
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Meritxell Colell (Zuzendaria)
  • Ana Fernández (Aktorea)
  • Mónica Garcia (Aktorea)
  • Made in Spain
    105 m.
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea