tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Larunbata 22
58 emanaldiak
Lar. 22
09:00
22
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 75 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
75 m.
Lar. 22
09:30
22
09:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 131 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
131 m.
Lar. 22
09:30
22
09:30
Kursaal, 2
New Directors - 90 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
4(e)tik 3. emanaldia
New Directors
90 m.
Lar. 22
10:00
22
10:00
Antzoki Zaharra
New Directors - 92 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors
92 m.
Lar. 22
12:00
22
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 131 m.
Kursaal, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
131 m.
Lar. 22
12:00
22
12:00
Trueba, 1
Sail Ofiziala - 109 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
109 m.
Lar. 22
12:00
22
12:00
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 91 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)
  • Marta Campana (Elkartutako ekoizlea)
  • Juan Federico Alché (Diseinatzaile grafikoa)
  • Horizontes Latinos
    91 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Trueba, 2
    Haurrentzako zinema - 88 m.
    Trueba, 2
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    88 m.
    Lar. 22
    12:00
    22
    12:00
    Belodromoa
    KONTZERTUA & PROIEKZIOA Pasealdia zineman barrena
    Beste ekintza batzuk
    Belodromoa
    Sarrera doan Zinemaldiaren informazio-guneetan gonbidapena jasota.
    3(e)tik 1. emanaldia
    Beste ekintza batzuk
     
    Lar. 22
    14:00
    22
    14:00
    Antzoki Zaharra
    Belodromoa - 95 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    2(e)tik 1. emanaldia
    Belodromoa
    95 m.
    Lar. 22
    16:00
    22
    16:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
    6(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Lar. 22
    16:00
    22
    16:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 79 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    79 m.
    Lar. 22
    16:15
    22
    16:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 79 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    79 m.
    Lar. 22
    16:15
    22
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Principe, 7
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Antzoki Zaharra
    Perlak - 100 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Principe, 3
    Perlak - 89 m.
    Principe, 3
    J.B. (poloniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Perlak
    89 m.
    Lar. 22
    16:30
    22
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Principe, 10
    Perlak - 100 m.
    Principe, 10
    J.B. (farsiera, azerbaijanera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 4. emanaldia
    Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Trueba, 2
    Zinemira - 62 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zinemira
    62 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Belodromoa
    Belodromoa - 95 m.
    Belodromoa
    Espainierara bikoiztutako bertsioa
    2(e)tik 2. emanaldia
    Belodromoa
    95 m.
    Lar. 22
    17:00
    22
    17:00
    Trueba, 1
    Haurrentzako zinema - 83 m.
    Trueba, 1
    Euskarazko bertsioa
    1(e)tik 1. emanaldia
    Haurrentzako zinema
    83 m.
    Lar. 22
    18:00
    22
    18:00
    San Telmo Museoa
    Muriel Box - 82 m.
    San Telmo Museoa
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Sarrera librea. Gonbidapenak Zinemaldi Plazako lehiatilatan jaso beharko dira
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 86 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Raúl de la Fuente (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Damian Nenow (Zuzendaria)
  • Amaia Remírez (Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Jaroslaw Sawko (Ekoizlea)
  • Perlak
    86 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 90 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • New Directors
    90 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 87 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    87 m.
    Lar. 22
    18:15
    22
    18:15
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 91 m.
    Principe, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    91 m.
    Lar. 22
    18:30
    22
    18:30
    Principe, 3
    Zinemira - 90 m.
    Principe, 3
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    90 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (filipinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Kursaal, 2
    Culinary Zinema - 61 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Inaugurazioa
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Alfred Oliveri (Zuzendaria, Ekoizlea)
  • Culinary Zinema
    61 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 1. emanaldia
     
    Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Lar. 22
    19:00
    22
    19:00
    Trueba, 2
    Made in Spain - 87 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Made in Spain
    87 m.
    Lar. 22
    19:30
    22
    19:30
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 131 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Danny DeVitori Donostia Saria emateko gala
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    131 m.
    Lar. 22
    19:30
    22
    19:30
    Principe, 10
    Made in Spain - 73 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Sergio Oksman (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Jesús Ulled Nadal (Ekoizlea)
  • Elvira Morales Sales (Ekoizle exekutiboa)
  • Jaume Figueras Rabert (Parte – Hartzaileak)
  • Maruja Torres (Parte – Hartzaileak)
  • Antonio Ulled Nadal (Parte – Hartzaileak)
  • Made in Spain
    73 m.
    Lar. 22
    19:30
    22
    19:30
    Principe, 9
    Zinemira - 105 m.
    Principe, 9
    J.B. (euskara, espainiera, ingelesa, japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oier Aranzabal Etxabarria (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Mikel Urdangarin (Aktorea)
  • Ritxi Lizartza (Ekoizle exekutiboa)
  • Iker Treviño Aranzabal (Argazki zuzendaria, Zuzendaritza laguntzailea)
  • María Vallejo Ilarduya (Ekoizpen zuzendaria)
  • Zinemira
    105 m.
    Lar. 22
    19:45
    22
    19:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 129 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    129 m.
    Lar. 22
    20:15
    22
    20:15
    Principe, 2
    Muriel Box - 82 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    82 m.
    Lar. 22
    20:15
    22
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 100 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    100 m.
    Lar. 22
    20:30
    22
    20:30
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 100 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    6(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Mamoru Hosoda (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Yuichiro Saito (Ekoizlea)
  • Minami Ichikawa (Ekoizle exekutiboa)
  • Perlak
    100 m.
    Lar. 22
    20:30
    22
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 97 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Horizontes Latinos
    97 m.
    Lar. 22
    20:30
    22
    20:30
    Principe, 3
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Principe, 3
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Lar. 22
    21:30
    22
    21:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 92 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Johannes Baumgartner (Zuzendaria)
  • Max Hubacher (Aktorea)
  • Stefan Eichenberger (Ekoizlea)
  • Urs Frey (Ekoizlea)
  • Ivan Madeo (Ekoizlea)
  • Sven Wälti (Ekoizkidea)
  • Gaëtan Varone (Argazki zuzendaria)
  • Christof Schertenleib (Muntatzailea)
  • Nina Moser (Ekoizpen laguntzailea)
  • Demian Wohler (Dekoratu Disenatzailea)
  • New Directors
    92 m.
    Lar. 22
    21:30
    22
    21:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (4 KAPITULU) 200 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Bruno Dumont (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Alane Delhaye (Aktorea)
  • Philippe Jore (Aktorea)
  • Bernard Pruvost (Aktorea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Lar. 22
    22:00
    22
    22:00
    Principe, 7
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Principe, 7
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Lar. 22
    22:00
    22
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    6(e)tik 1. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Lar. 22
    22:00
    22
    22:00
    Trueba, 2
    Zinemira - 83 m.
    Trueba, 2
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquín Calderón Jiménez (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Izaskun Iturri (Gidoilaria, Zuzendaritza laguntzailea, Arte zuzendaria)
  • Agustín Barandiarán (Ekoizkidea, Aktorea, Konpositorea)
  • Manuel Diaz (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Blanco Somoza (Muntatzailea)
  • Zinemira
    83 m.
    Lar. 22
    22:15
    22
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 97 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    97 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 114 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (alemana) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    114 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 3
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Principe, 3
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 10
    Zinemira - 88 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Cristóbal Fernández (Zuzendaria)
  • Ana Schulz (Zuzendaria)
  • Juan Gutierrez (Parte – Hartzaileak)
  • Frauke Schulz Utermöhl (Parte – Hartzaileak)
  • Zinemira
    88 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 9
    Zinemira - 63 m.
    Principe, 9
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
    Zinemira
    63 m.
    Lar. 22
    22:30
    22
    22:30
    Principe, 2
    Muriel Box - 81 m.
    Principe, 2
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    81 m.
    Lar. 22
    22:45
    22
    22:45
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 129 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    129 m.
    Lar. 22
    23:00
    22
    23:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 75 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    75 m.
    Lar. 22
    24:00
    22
    24:00
    Kursaal, 2
    Perlak - 86 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (ingelesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    6(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    86 m.
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea