tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretora
Saila
Filma

Astelehena 24
69 emanaldiak
Ast. 24
09:00
24
09:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 120 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
120 m.
Ast. 24
09:30
24
09:30
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 103 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala
103 m.
Ast. 24
09:30
24
09:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 124 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
4(e)tik 1. emanaldia
New Directors
124 m.
Ast. 24
09:30
24
09:30
Trueba, 1
Sail Ofiziala - 114 m.
Trueba, 1
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala
114 m.
Ast. 24
10:00
24
10:00
Belodromoa
Haurrentzako zinema - 103 m.
Belodromoa
Euskarazko bertsioa
Eskolen bitartez antolatua
6(e)tik 2. emanaldia
Haurrentzako zinema
103 m.
Ast. 24
10:30
24
10:30
Principe, 9
Sail Ofiziala - 95 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala
95 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 103 m.
Kursaal, 1
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
103 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Trueba, 1
Sail Ofiziala - 111 m.
Trueba, 1
J.B. (alemana, frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
111 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Principe, 3
Perlak - 128 m.
Principe, 3
J.B. (errusiera, ingelesa,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak
128 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 95 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
6(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala
95 m.
Ast. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 2
New Directors - 124 m.
Kursaal, 2
J.B. (errusiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Natalya Meshchaninova (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Stepan Devonin (Aktorea)
  • Dagne Vildziunaite (Ekoizkidea)
  • New Directors
    124 m.
    Ast. 24
    14:00
    24
    14:00
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 105 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    105 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Antiguo Berri, 6
    Perlak - 105 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (nederlandera) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    105 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 86 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (ingelesa, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    86 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 128 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 3
    New Directors - 124 m.
    Principe, 3
    J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 3. emanaldia
    New Directors
    124 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Trueba, 2
    Horizontes Latinos - 91 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • María Alche (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Christoph Friedel (Ekoizkidea)
  • Horizontes Latinos
    91 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 10
    592 metroz goiti (Film laburra)
    Zabaltegi-Tabakalera - 25 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Emanaldi berean: "TEATRO DE GUERRA"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Maddi Barber (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Ainhoa Andraka (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    25 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
    Principe, 10
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Emanaldi berean: "592 METROZ GOITI"
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Lola Arias (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Gema Juárez Allen (Ekoizlea)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    77 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Trueba, 1
    Made in Spain - 80 m.
    Trueba, 1
    J.B. (galegoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Diana Toucedo Crespo (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Cristina Bodelón (Ekoizle exekutiboa)
  • Lara Vilanova (Argazki zuzendaria)
  • Oriol Gallart (Muntatzailea, Soinu diseinatzailea)
  • Made in Spain
    80 m.
    Ast. 24
    16:00
    24
    16:00
    Principe, 2
    Zabaltegi-Tabakalera - 139 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Zabaltegi-Tabakalera
    139 m.
    Ast. 24
    16:15
    24
    16:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 94 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (filipinera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    94 m.
    Ast. 24
    16:15
    24
    16:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 62 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    62 m.
    Ast. 24
    16:30
    24
    16:30
    Antzoki Zaharra
    New Directors - 94 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    4(e)tik 1. emanaldia
    New Directors
    94 m.
    Ast. 24
    16:30
    24
    16:30
    Kursaal, 2
    Horizontes Latinos - 107 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera, portugesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Ana Katz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Manuela Martínez (Aktorea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Camila Groch (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    107 m.
    Ast. 24
    16:30
    24
    16:30
    Antiguo Berri, 8
    Made in Spain - 73 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
    Made in Spain
    73 m.
    Ast. 24
    17:00
    24
    17:00
    Principe, 7
    Perlak - 89 m.
    Principe, 7
    J.B. (poloniera) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    89 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Antiguo Berri, 7
    Perlak - 119 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    5(e)tik 5. emanaldia
    Perlak
    119 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Trueba, 2
    Horizontes Latinos - 80 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Martín Rodríguez Redondo (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Giancarlo Nasi Cañas (Ekoizlea)
  • Paula Fabiana Zyngierman (Ekoizlea)
  • Horizontes Latinos
    80 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 28 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( ingelesa, hebreera, arabiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Emanaldi berean: "LE LIVRE D'IMAGE / THE IMAGE BOOK"
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Ines Moldavsky (Zuzendaria, Ekoizlea, Aktorea, Argazki zuzendaria)
  • Zabaltegi-Tabakalera
    28 m.
    Ast. 24
    18:00
    24
    18:00
    Trueba, 1
    Zabaltegi-Tabakalera - 85 m.
    Trueba, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    Emanaldi berean: "THE MEN BEHIND THE WALL"
    4(e)tik 3. emanaldia
     
    Zabaltegi-Tabakalera
    85 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 96 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa, italiera) azpititulu elektronikoak espainieraz eta ingelesez
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    96 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 105 m.
    Principe, 10
    J.B. ( tailandiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    5(e)tik 5. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    105 m.
    Ast. 24
    18:15
    24
    18:15
    Antiguo Berri, 6
    Zinemira - 90 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Juan Miguel Gutiérrez Márquez (Zuzendaria, Argazki zuzendaria)
  • Kany Peñalba Ceberio (Ekoizlea)
  • Zinemira
    90 m.
    Ast. 24
    18:30
    24
    18:30
    Antiguo Berri, 8
    Culinary Zinema - 61 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
    Culinary Zinema
    61 m.
    Ast. 24
    18:30
    24
    18:30
    Principe, 9
    Culinary Zinema - 95 m.
    Principe, 9
    J.B. (gaztelania, katalana) azpitituluak ingelesez eta espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Miguel Ángel Jiménez (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Luis Moya Redrado (Ekoizlea, Gidoilaria, Aktorea)
  • Culinary Zinema
    95 m.
    Ast. 24
    18:30
    24
    18:30
    Principe, 3
    Zinemira - 80 m.
    Principe, 3
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Antonio Díaz Huerta (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Aitor Francesena (Aktorea)
  • Sergio Frade (Ekoizlea)
  • Alexander García de Vicuña (Ekoizkidea)
  • Zinemira
    80 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 103 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    5(e)tik 2. emanaldia
    Sail Ofiziala
    103 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Antzoki Zaharra
    Sail Ofiziala - 118 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Sail Ofiziala
    118 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Victoria Eugenia Antzokia
    Perlak - 141 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
    Publikoaren Sarirako botazio saioa
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Claire Foy (Aktorea)
  • Ryan Gosling (Aktorea)
  • Perlak
    141 m.
    Ast. 24
    19:00
    24
    19:00
    Principe, 2
    Culinary Zinema - 90 m.
    Principe, 2
    J.B. (txinera kantondarra, ingelesa, japoniera, mandarin txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Culinary Zinema
    90 m.
    Ast. 24
    19:30
    24
    19:30
    Principe, 7
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 121 m.
    Principe, 7
    J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz
    6(e)tik 4. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    121 m.
    Ast. 24
    19:30
    24
    19:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 94 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Celia Rico Clavellino (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Anna Castillo (Aktorea)
  • Lola Dueñas (Aktorea)
  • Josep Amorós (Ekoizlea)
  • Sandra Tapia (Ekoizle exekutiboa)
  • New Directors
    94 m.
    Ast. 24
    19:30
    24
    19:30
    Tabakalera, 1 aretoa
    Klasikoa - 89 m.
    Tabakalera, 1 aretoa
    J.B. (italiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    Thierry Frémauxek aurkeztua, Canneseko zinema-jaialdiko eta Lumière Institutuko zuzendaria
    1(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena   
    Klasikoa
    89 m.
    Ast. 24
    20:00
    24
    20:00
    Trueba, 2
    Zinemira - 88 m.
    Trueba, 2
    J.B. (espainiera, alemana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    88 m.
    Ast. 24
    20:15
    24
    20:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 83 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 1. emanaldia
    Muriel Box
    83 m.
    Ast. 24
    20:15
    24
    20:15
    Trueba, 1
    Zinemira - 105 m.
    Trueba, 1
    J.B azpitituluak euskaraz eta elektronikoak ingelesez
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Oier Aranzabal Etxabarria (Zuzendaria, Gidoilaria, Muntatzailea)
  • Mikel Urdangarin (Aktorea)
  • Ritxi Lizartza (Ekoizle exekutiboa)
  • Iker Treviño Aranzabal (Argazki zuzendaria, Zuzendaritza laguntzailea)
  • María Vallejo Ilarduya (Ekoizpen zuzendaria)
  • Zinemira
    105 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    6(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 6
    New Directors - 85 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Romain Laguna (Zuzendaria)
  • Zéa Duprez (Aktorea)
  • Charles Phillippe (Ekoizlea)
  • Lucile Ric (Ekoizlea)
  • New Directors
    85 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Principe, 3
    Zabaltegi-Tabakalera - 234 m.
    Principe, 3
    J.B. (txinera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    234 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 62 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    62 m.
    Ast. 24
    20:30
    24
    20:30
    Antiguo Berri, 7
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
    Gorrentzako azpitituluekin, audio deskribapena eta zeinuen hizkuntza gazteleraz WhatsCine aplikazioaren bitartez.
    6(e)tik 5. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    21:00
    24
    21:00
    Principe, 2
    New Directors - 76 m.
    Principe, 2
    J.B. (japoniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz.
    4(e)tik 4. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Hiroshi Okuyama (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria, Muntatzailea)
  • Tadashi Yoshino (Ekoizlea)
  • Riko Kurokawa (Ekoizkidea)
  • New Directors
    76 m.
    Ast. 24
    21:00
    24
    21:00
    Principe, 10
    Zabaltegi-Tabakalera - 200 m.
    Principe, 10
    J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    TELESAIL OSOA (4 KAPITULU) 200 minutu eta 10 minutuko atsedenaldia
    4(e)tik 3. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    200 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Kursaal, 1
    Sail Ofiziala - 120 m.
    Kursaal, 1
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Sail Ofiziala
    120 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Antzoki Zaharra
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak - 110 m.
    Antzoki Zaharra
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
    5(e)tik 1. emanaldia
    Donostia Saria Emanaldi Bereziak
    110 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Principe, 7
    Perlak - 141 m.
    Principe, 7
    J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    141 m.
    Ast. 24
    22:00
    24
    22:00
    Antiguo Berri, 8
    Zinemira - 83 m.
    Antiguo Berri, 8
    J.B. (euskara, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zinemira
    83 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Victoria Eugenia Antzokia
    Sail Ofiziala - 98 m.
    Victoria Eugenia Antzokia
    J.B. (euskara)
    Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
    5(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Telmo Esnal (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Sail Ofiziala
    98 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Antiguo Berri, 6
    Horizontes Latinos - 123 m.
    Antiguo Berri, 6
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    3(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    123 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Principe, 6
    Muriel Box - 94 m.
    Principe, 6
    J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
    2(e)tik 2. emanaldia
    Muriel Box
    94 m.
    Ast. 24
    22:15
    24
    22:15
    Trueba, 2
    Perlak - 128 m.
    Trueba, 2
    J.B. (errusiera, ingelesa,) azpitituluak espainieraz
    5(e)tik 3. emanaldia
    Perlak
    128 m.
    Ast. 24
    22:30
    24
    22:30
    Kursaal, 2
    New Directors - 105 m.
    Kursaal, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Inés María Barrionuevo (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Umbra Colombo (Aktorea)
  • Juan Pablo Miller (Ekoizlea)
  • Ezequiel Salinas (Argazki zuzendaria)
  • New Directors
    105 m.
    Ast. 24
    22:30
    24
    22:30
    Principe, 9
    Made in Spain - 75 m.
    Principe, 9
    J.B. (ingelesa, espainiera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    3(e)tik 1. emanaldia
     Aurkezpena 
  • Gustavo Sánchez (Zuzendaria, Gidoilaria, Argazki zuzendaria)
  • Carlos Bayona (Ekoizlea)
  • Sandra Hermida Muñiz (Ekoizlea)
  • Soledad Martínez (Ekoizlea)
  • Javier Soto (Ekoizlea)
  • Juan Antonio Bayona (Ekoizle exekutiboa)
  • Fiona Vidal-Quadras (Ekoizle exekutiboa)
  • Made in Spain
    75 m.
    Ast. 24
    22:30
    24
    22:30
    Trueba, 1
    Zinemira - 63 m.
    Trueba, 1
    J.B. ( espainiera, euskara, ingelesa, frantsesa, portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 3. emanaldia
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Txuspo Poyo Mendia (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Muntatzailea)
  • Jaime Cuenca (Gidoilaria)
  • Zinemira
    63 m.
    Ast. 24
    22:45
    24
    22:45
    Antiguo Berri, 2
    Sail Ofiziala - 109 m.
    Antiguo Berri, 2
    J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez.
    5(e)tik 4. emanaldia
    Sail Ofiziala
    109 m.
    Ast. 24
    22:45
    24
    22:45
    Principe, 2
    Horizontes Latinos - 100 m.
    Principe, 2
    J.B. (portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
    4(e)tik 2. emanaldia
    Horizontes Latinos
    100 m.
    Ast. 24
    22:45
    24
    22:45
    Antiguo Berri, 7
    Zabaltegi-Tabakalera - 117 m.
    Antiguo Berri, 7
    J.B. ( suediera, ingelesa, alemana) azpitituluak espainieraz
    4(e)tik 4. emanaldia
    Zabaltegi-Tabakalera
    117 m.
     
    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea