Sartu nire zinemaldira Deskonektatu
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 65. Edizioa 2017  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
 
Programa guía en pdf

Programa 2017 en pdf
Eguna
Aretora
Saila
Titulua


| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Igandea 24
Se muestran 76 pases
Ordua Aretora Saila Filma Iraupena 
09:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Handia
J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
114
09:30PrincipalZuzendari Berriak
Tigre
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
92
09:30Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Le sens de la fête / C'est la vie!
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
Lehenengo emanaldia
115
09:30Kursaal, 2Horizontes Latinos
La novia del desierto
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Solasaldia Valeria Pivato (Zuzendaria-Gidoilaria) Cecilia Atán ( (Zuzendaria-Gidoilaria)
78
12:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Le sens de la fête / C'est la vie!
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
115
12:00Trueba, 1Sail Ofiziala
Love Me Not
J.B. (grekoa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
99
12:00Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Tigre
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Ulises Porra (Zuzendaria) Barbara Sarasola-Day (Ekoizlea) Federico Eibuszyc (Ekoizlea)
92
12:00Teatro Victoria EugeniaPerlak
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
Lehenengo emanaldia
115
12:00Principe, 5Haurrentzako zinema
Pixi Post eta opari-emaileak / Pixi Post and the Gift Bringers
(Pixi Post eta opari-emaileak)
Euskarazko bertsioa
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
91
12:30Principe, 6Joseph Losey
Imbarco a mezzanotte / Stranger on the Prowl
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
82
14:00PrincipalZuzendari Berriak
Princesita
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
78
16:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
La douleur / Memoir of Pain
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
126
16:00Teatro Victoria EugeniaDonostia Saria Emanaldi Bereziak
Visages, villages / Faces, places
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Agnès Vardari Donostia Saria emateko gala
Aurkezpena Agnes Varda (Zuzendaria)
89
16:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Ni juge, ni soumise / So Help Me God
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoarentzako eta prentsarentzako emanaldia
99
16:00Principe, 3Zuzendari Berriak
Charmøren / The Charmer
J.B. (daniera, farsiera) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
100
16:00Principe, 9Zabaltegi - Tabakalera
Calipatria
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
8
16:00Principe, 9Zabaltegi - Tabakalera
Geu-hu / The Day After
J.B. (koreera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
92
16:15Principe, 7Sail Ofiziala
La douleur / Memoir of Pain
J.B. (frantsesa) azpitituluak espainieraz
Azken emanaldia.
126
16:15Antiguo Berri, 6Zuzendari Berriak
Tigre
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
92
16:30Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Princesita
J.B. (espainiera, frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Marialy Rivas (Zuzendaria-Gidoilaria) Juan de Dios Larraín Matte (Ekoizlea) Fernanda del Nido ((Ekoizlea)
78
16:30PrincipalPerlak
Jusqu'à la garde / Custody
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
90
16:30Principe, 10Haurrentzako zinema
Snezhnaya koroleva 2. Snezhnyy korol / The Snow Queen 2
(Orm elurretako erresuman)
Euskarazko bertsioa
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
80
16:30Principe, 6Joseph Losey
X the Unknown
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
81
17:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Geu-hu / The Day After
J.B. (koreera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
92
17:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Calipatria
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Aurkezpena Gerhard Treml (Zuzendaria-Gidoilaria) Leo Calice (Argazki zuzendaria)
8
17:00Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
No intenso agora / In the Intense Now
J.B. (portugesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
127
17:00Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
Sram / Shame
J.B. (bulgariera) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
24
17:00Trueba, 2Made in Spain
No sé decir adiós
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
96
17:00Tabakalera-Sala 2Zabaltegi - Tabakalera
Saura(s)
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
95
18:00Principe, 3Savage Cinema
Tout là-haut / To the Top
J.B. (frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Solasaldia Serge Hazanavicius (Zuzendaria-Gidoilaria) Kev Adams (Aktorea) Vincent Elbaz (Aktorea) Stephane Dan (Zuzendarikidea-Zuzendari teknikoa) Nadia Turincev (Ekoizlea) Elisa Soussan (Ekoizlea) Nathalie Cohen (Ekoizlea)
98
18:15Principe, 2Horizontes Latinos
Una mujer fantástica
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Daniela Vega (Aktorea)
104
18:15Trueba, 1Zabaltegi - Tabakalera
L'amant d'un jour / Lover For a Day
J.B. (frantsesa) azpititulu elektronikoak euskaraz.
Azken emanaldia.
76
18:15Antiguo Berri, 6Perlak
Teströl és lélekröl / On Body and Soul
J.B. (hungariera) azpitituluak espainieraz
115
18:15Principe, 9Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
The Cakemaker
J.B. (hebreera, alemana, ingelesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena Ofir Raul Graizer (Zuzendaria-Gidoilaria) Tim Kalkhof (Aktorea) Sarah Adler (Aktorea)
109
18:30Teatro Victoria EugeniaPerlak
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Sarirako botazio saioa
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Aurkezpena Martin McDonagh (Zuzendaria-Gidoilaria)
115
18:30Principe, 10Savage Cinema
Take Every Wave: The Life of Laird Hamilton
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
118
18:30Principe, 6Joseph Losey
Time without Pity
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
85
18:30Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Alanis
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
82
19:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Le sens de la fête / C'est la vie!
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
115
19:00PrincipalSail Ofiziala
Una especie de familia
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
96
19:00Antiguo Berri, 7Sail Ofiziala
El autor
J.B. (espainiera, ingelesa) azpitituluak ingelesez.
Gor eta itsuentzat irisgarria
112
19:00Kursaal, 2Zuzendari Berriak
Blue My Mind
J.B. (alemana) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena eta Hitzaldia Lisa Brühlmann (Zuzendaria-Gidoilaria) Luna Wedler (Aktorea) Zoë Pastelle Holthuizen (Aktorea) Regula Grauwiler (Aktorea) Dominik Locher (Aktorea)
97
19:00Principe, 7Beste ekintza batzuk
An Inconvenient Sequel: Truth to Power
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
Aurkezpena eta Hitzaldia Alvaro Rodríguez (Climate Reality Project Spaineko Zuzendaria) Victor Viñuales (ECODESeko zuzendaria)
100
19:30Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
12 jours / 12 Days
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Raymond Depardon (Zuzendaria) Claudine Nougaret (Ekoizlea)
88
19:30Trueba, 2Zinemira
Non / No
(Ez)
J.B azpitituluak euskaraz
100
19:30Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
The Big Night
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
Aurkezpena Michel Cimentek aurkeztua (Kritikaria)
75
20:15Principe, 3Perlak
Call Me by Your Name
J.B. (ingelesa, frantsesa, italiera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Azken emanaldia.
130
20:30Antiguo Berri, 8Made in Spain
Análisis de sangre azul
(Blue odol analisiak)
J.B. (mutua eta intertituluak espainieraz) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
64
20:30Principe, 2Joseph Losey
The Gypsy and the Gentleman
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
107
20:30Principe, 6Joseph Losey
Pete Roleum and His Cousins
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
Azken emanaldia.
16
20:30Principe, 6Joseph Losey
A Child Went Forth
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
18
20:30Principe, 6Joseph Losey
A Gun in His Hand
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
19
20:30Principe, 6Joseph Losey
A Man on the Beach
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Lehenengo emanaldia
29
20:30Principe, 6Joseph Losey
First on the Road
Lehenengo emanaldia
12
20:30Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
El autor
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
112
20:30Antiguo Berri, 6Horizontes Latinos
Temporada de caza
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
105
21:00Teatro Victoria EugeniaPerlak
Jusqu'à la garde / Custody
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Aurkezpena Xavier Legrand Zuzendaria-Gidoilaria) Léa Drucker (Aktorea) Thomas Gloria (Aktorea) Mathide Auveneux ((Aktorea)
90
21:30Kursaal, 2Horizontes Latinos
Las hijas de Abril
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Michel Franco (Zuzendaria-Gidoilaria) Emma Suarez (Aktorea)
103
22:00Kursaal, 1Sail Ofiziala
Handia
J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
114
22:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Spell Reel
J.B. (portugesa, fula, Ginea-Bissauko kreolera, ingelesa, frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
Aurkezpena eta Hitzaldia Filipa César (Zuzendaria-Gidoilaria) Olivier Marboeuf (Ekoizlea)
96
22:00Tabakalera-Sala 1Zabaltegi - Tabakalera
Plágan / Plague
(Izurria)
J.B. (elkarrizketarik gabe) elkarrizketarik gabe
Aurkezpena Koldo Almandoz ((Zuzendaria-Gidoilaria)
10
22:00Principe, 10Perlak
Sandome no satsujin / The Third Murder
J.B. (japoniera) azpititulu elektronikoak euskaraz.
125
22:00Principe, 9Made in Spain
Selfie
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Lehenengo emanaldia
Aurkezpena Santiago Alverú (Aktorea) Macarena Sanz (Aktorea) Jaime Gona (Ekoizlea)
89
22:00PrincipalBelodromoa
Operación Concha
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Prentsa eta akreditatuak. Preferentzia: sarbide lehenetsia eta prentsa
Lehenengo emanaldia
102
22:00Tabakalera-Sala ZJoseph Losey
Youth Gets a Break
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
20
22:00Tabakalera-Sala ZJoseph Losey
The Intimate Stranger
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
95
22:00Principe, 7Sail Ofiziala
Wonders of the Sea 3D
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Prentsa eta akreditatuak bakarrik
Lehenengo emanaldia
82
22:00Tabakalera-Sala 2Joseph Losey
The Sleeping Tiger
J.B. (ingelesa) azpititulu elektronikoak espainieraz
Azken emanaldia.
89
22:30Antiguo Berri, 8Zabaltegi - Tabakalera
Saura(s)
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Aurkezpena eta Hitzaldia Felix Viscarret (Zuzendaria) Carlos Saura (Protagonista) Anna Saura (Protagonista)
95
22:30Principe, 2Culinary Zinema: Zinema eta gastronomia
Michelin Stars - Tales from the Kitchen
J.B. (espainiera, ingelesa, japoniera, daniera, alemana, frantsesa) azpitituloak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
82
22:30Trueba, 2Zinemira
Bi txirula
J.B. (euskara) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
85
22:45Principe, 6Joseph Losey
Blind Date
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Lehenengo emanaldia
95
22:45Antiguo Berri, 6Zuzendari Berriak
Village Rockstars
J.B. (assamera) azpitituluak espainieraz
87
23:00Teatro Victoria EugeniaSail Ofiziala
Uchiage hanabi, shita kara miruka? Yoko kara miruka? / Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?
J.B. (japoniera) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
Aurkezpena Nobuyuki Takeuchi (Zuzendaria) Genki Kawamura (Ekoizlea)
90
23:00Antiguo Berri, 2Sail Ofiziala
Alanis
J.B. (espiniera) azpitituluak ingelesez.
Azken emanaldia.
82
24:00Kursaal, 2Perlak
Jusqu'à la garde / Custody
J.B. (frantsesa) azpituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez.
90
Salgai
Aurretiko salmenta agortuta. Proiekzioaren egunean bertan salgai.
Agortuta
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea