tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 68. Edizioa 2020  > Programazioa > Programazioa
Programazioa
Programazioaren bilatzailea
Eguna
Aretoa
Saila
Filma

Osteguna 24
58 emanaldiak
0
26
Larunbata
25
Ostirala
24
Osteguna
23
Asteazkena
22
Asteartea
21
Astelehena
20
Igandea
19
Larunbata
18
Ostirala
Ost. 24
18:00
24
18:00
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 113 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Viggo Mortenseni Donostia Saria emateko gala
Viggo Mortensen Donostia Saria-emate Gala
5(e)tik 3. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
113 m.
 
Ost. 24
12:00
24
12:00
Kursaal, 1
Donostia Saria Emanaldiak - 113 m.
Kursaal, 1
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 2. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
113 m.
 
Ost. 24
22:00
24
22:00
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 108 m.
Kursaal, 1
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
6(e)tik 3. emanaldia
Sail Ofiziala 
108 m.
 
Ost. 24
08:30
24
08:30
Kursaal, 1
Sail Ofiziala - 108 m.
Kursaal, 1
J.B. (txinera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
108 m.
 
Ost. 24
15:45
24
15:45
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 75 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
75 m.
 
Ost. 24
12:30
24
12:30
Kursaal, 2
New Directors - 93 m.
Kursaal, 2
J.B. (portugesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
93 m.
 
Ost. 24
09:00
24
09:00
Kursaal, 2
New Directors - 97 m.
Kursaal, 2
J.B. (poloniera, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
New Directors 
97 m.
 
Ost. 24
19:00
24
19:00
Kursaal, 2
New Directors - 95 m.
Kursaal, 2
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
New Directors 
95 m.
 
Ost. 24
22:30
24
22:30
Kursaal, 2
Horizontes Latinos - 100 m.
Kursaal, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Horizontes Latinos 
100 m.
 
Ost. 24
18:00
24
18:00
Victoria Eugenia Antzokia
Perlak - 101 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoaren Kuttuna saria botua emateko Emanaldia.
Publikoaren Sarirako botazio saioa
6(e)tik 2. emanaldia
Perlak 
101 m.
 
Ost. 24
08:30
24
08:30
Victoria Eugenia Antzokia
Donostia Saria Emanaldiak - 113 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
5(e)tik 1. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
113 m.
 
Ost. 24
12:00
24
12:00
Victoria Eugenia Antzokia
Sail Ofiziala - 140 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Publikoarentzako, prentsarentzako eta akreditatuentzako emanaldia
6(e)tik 2. emanaldia
Sail Ofiziala 
140 m.
 
Ost. 24
21:30
24
21:30
Victoria Eugenia Antzokia
RTVE Emanaldiak - 81 m.
Victoria Eugenia Antzokia
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
RTVE Gala. Emanaldi honetarako gonbidapenak Okendo plaza eta Kursaaleko informazio postuetan eskuragarri egongo dira.
RTVE Gala
4(e)tik 2. emanaldia
 Aurkezpena 
RTVE Emanaldiak 
81 m.
 
Ost. 24
15:45
24
15:45
Antzoki Zaharra
Perlak - 104 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
Perlak 
104 m.
 
Ost. 24
11:45
24
11:45
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 140 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (japoniera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
6(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
140 m.
 
Ost. 24
19:00
24
19:00
Antzoki Zaharra
Sail Ofiziala - 304 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
Lehiaketaz kanpo. TELESAIL OSOA (6 KAPITULU). 4 ordutik gorako emanaldiak: (KN95 edo FFP2) maskara profesional homologatua erabiltzea derrigorrezkoa da.
5(e)tik 1. emanaldia
Sail Ofiziala 
304 m.
 
Ost. 24
08:30
24
08:30
Antzoki Zaharra
New Directors - 95 m.
Antzoki Zaharra
J.B. (euskara) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
5(e)tik 1. emanaldia
New Directors 
95 m.
 
Ost. 24
11:00
24
11:00
Principe, 2
Tous Gala - 77 m.
Principe, 2
J.B. (espainiera, katalana, ingelesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
Prentsa eta akreditatuak. Lehenetsitako sarbidea duten akreditazioek eta prentsakoek izango dute lehentasuna
3(e)tik 1. emanaldia
Tous Gala 
77 m.
 
Ost. 24
16:30
24
16:30
Principe, 2
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 2
J.B. (italiera, piamonteara) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
 
Ost. 24
19:15
24
19:15
Principe, 2
Zinemira - 109 m.
Principe, 2
J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
1 eta 2 KAPITULUAK
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
109 m.
 
Ost. 24
22:30
24
22:30
Principe, 2
Zinemira - 94 m.
Principe, 2
J.B. (euskara, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Zinemira 
94 m.
 
Ost. 24
19:45
24
19:45
Principe, 3
Sail Ofiziala - 93 m.
Principe, 3
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
 
Ost. 24
15:30
24
15:30
Principe, 3
RTVE Emanaldiak - 176 m.
Principe, 3
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
RTVE Gala. 1, 2 ETA 3 KAPITULUAK. Emanaldi honetarako gonbidapenak Okendo plaza eta Kursaaleko informazio postuetan eskuragarri egongo dira.
RTVE Gala
1(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
RTVE Emanaldiak 
176 m.
 
Ost. 24
22:30
24
22:30
Principe, 3
Sail Ofiziala - 128 m.
Principe, 3
J.B. (lituaniera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
128 m.
 
Ost. 24
18:30
24
18:30
Principe, 6
Culinary Zinema - 84 m.
Principe, 6
J.B. (italiera, piamonteara) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
84 m.
 
Ost. 24
21:00
24
21:00
Principe, 6
Zinemira - 122 m.
Principe, 6
J.B. (euskara) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
122 m.
 
Ost. 24
16:15
24
16:15
Principe, 6
Horizontes Latinos - 65 m.
Principe, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
65 m.
 
Ost. 24
18:45
24
18:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 115 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 6. emanaldia
Sail Ofiziala 
115 m.
 
Ost. 24
15:45
24
15:45
Principe, 7
Sail Ofiziala - 125 m.
Principe, 7
J.B. (georgiera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Ost. 24
21:45
24
21:45
Principe, 7
Donostia Saria Emanaldiak - 113 m.
Principe, 7
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
5(e)tik 4. emanaldia
Donostia Saria Emanaldiak 
113 m.
 
Ost. 24
16:00
24
16:00
Principe, 9
Sail Ofiziala - 93 m.
Principe, 9
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
93 m.
 
Ost. 24
18:45
24
18:45
Principe, 9
Culinary Zinema - 75 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
3(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Culinary Zinema 
75 m.
 
Ost. 24
21:30
24
21:30
Principe, 9
Made in Spain - 82 m.
Principe, 9
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
2(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena eta Hitzaldia 
Made in Spain 
82 m.
 
Ost. 24
21:30
24
21:30
Principe, 10
Horizontes Latinos - 120 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 3. emanaldia
Horizontes Latinos 
120 m.
 
Ost. 24
16:00
24
16:00
Principe, 10
Zinemira - 68 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
3(e)tik 2. emanaldia
Zinemira 
68 m.
 
Ost. 24
18:15
24
18:15
Principe, 10
RTVE Emanaldiak - 116 m.
Principe, 10
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 3. emanaldia
RTVE Emanaldiak 
116 m.
 
Ost. 24
22:00
24
22:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 91 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (ingelesa, espainiera) azpitituluak espainieraz eta ingelesez
Emanaldi Bereziak - Lehiketaz kanpoko filma
4(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
91 m.
 
Ost. 24
16:00
24
16:00
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 83 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
6(e)tik 4. emanaldia
Sail Ofiziala 
83 m.
 
Ost. 24
18:45
24
18:45
Antiguo Berri, 2
Sail Ofiziala - 125 m.
Antiguo Berri, 2
J.B. (georgiera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 5. emanaldia
Sail Ofiziala 
125 m.
 
Ost. 24
16:30
24
16:30
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 65 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
65 m.
 
Ost. 24
22:15
24
22:15
Antiguo Berri, 6
Perlak - 97 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (ingelesa) azpitituluak espainieraz
7(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
97 m.
 
Ost. 24
19:00
24
19:00
Antiguo Berri, 6
Horizontes Latinos - 120 m.
Antiguo Berri, 6
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
5(e)tik 2. emanaldia
Horizontes Latinos 
120 m.
 
Ost. 24
21:30
24
21:30
Antiguo Berri, 8
New Directors - 97 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (poloniera, ingelesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 4. emanaldia
New Directors 
97 m.
 
Ost. 24
19:15
24
19:15
Antiguo Berri, 8
Culinary Zinema - 70 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (valentziera, espainiera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Culinary Zinema 
70 m.
 
Ost. 24
17:00
24
17:00
Antiguo Berri, 8
Zinemira - 72 m.
Antiguo Berri, 8
J.B. (euskara, espainiera, portugesa, frantsesa) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
3(e)tik 3. emanaldia
Zinemira 
72 m.
 
Ost. 24
19:15
24
19:15
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 70 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
70 m.
 
Ost. 24
16:00
24
16:00
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 100 m.
Trueba, 1
J.B. (frantsesa) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
4(e)tik 3. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
100 m.
 
Ost. 24
22:00
24
22:00
Trueba, 1
Perlak - 106 m.
Trueba, 1
J.B. (ingelesa, alemaniera) azpitituluak espainieraz
6(e)tik 4. emanaldia
Perlak 
106 m.
 
Ost. 24
19:15
24
19:15
Trueba, 1
Zabaltegi-Tabakalera - 19 m.
Trueba, 1
J.B. (espainiera, katalana) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
19 m.
 
Ost. 24
16:15
24
16:15
Trueba, 2
New Directors - 75 m.
Trueba, 2
J.B. (errusiera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak euskaraz
5(e)tik 5. emanaldia
New Directors 
75 m.
 
Ost. 24
19:00
24
19:00
Trueba, 2
Beste ekintza batzuk - 47 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera, euskara) azpitituluak espainieraz eta euskaraz
Larrotxene Kultur Etxean 2019/2020 ikasturtean egindako ikus-entzunezkoen erakustaldia.
1(e)tik 1. emanaldia
Beste ekintza batzuk 
47 m.
 
Ost. 24
21:45
24
21:45
Trueba, 2
Horizontes Latinos - 99 m.
Trueba, 2
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 4. emanaldia
Horizontes Latinos 
99 m.
 
Ost. 24
16:00
24
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 94 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (alemaniera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
94 m.
 
Ost. 24
19:00
24
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 77 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (koreera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
77 m.
 
Ost. 24
22:30
24
22:30
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 90 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (errusiera, kazakhera) azpitituluak espainieraz eta elektronikoak ingelesez
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
90 m.
 
Ost. 24
22:30
24
22:30
Tabakalera, 1 aretoa
Cold Meridian (Film laburra)
Zabaltegi-Tabakalera - 6 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (hungariera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
6 m.
 
Ost. 24
16:00
24
16:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 17 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (espainiera) azpitituluak ingelesez
4(e)tik 2. emanaldia
Zabaltegi-Tabakalera 
17 m.
 
Ost. 24
19:00
24
19:00
Tabakalera, 1 aretoa
Zabaltegi-Tabakalera - 18 m.
Tabakalera, 1 aretoa
J.B. (txinera) azpitituluak ingelesez eta elektronikoak espainieraz
4(e)tik 1. emanaldia
 Aurkezpena 
Zabaltegi-Tabakalera 
18 m.
 
 
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea