tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 53. Edizioa 2005  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak53. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 189
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
(7 birjina)
Alberto Rodríguez
86 min.
 
Simon Staho
112 min.
 
Per Fly
Lehiaketatik kanpo
104 min.
 
(Aura)
Fabián Bielinsky
134 min.
 
Anne Fontaine
90 min.
 
(Suak argituta)
Tristán Bauer
100 min.
 
(Juanita Narboniren bizimodu petrala)
Farida Benlyazid
101 min.
 
Manuel Martín Cuenca
115 min.
 
Ruy Guerra
120 min.
 
Montxo Armendáriz
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
107 min.
 
 
Chema de la Peña, Gabriel Velázquez
103 min.
 
Roger Donaldson
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
127 min.
 
Terry Gilliam
122 min.
 
 
Hur Jin-ho
105 min.
 
 
Carlos Reygadas
120 min.
 
Giada Colagrande
99 min.
 
Jim Jarmusch
105 min.
 
Bertrand Tavernier
128 min.
 
 
(Eztarri sakonaren barruan)
Fenton Bailey, Randy Barbato
92 min.
 
Danis Tanovic
98 min.
 
Abel Ferrara
86 min.
 
Woody Allen
124 min.
 
Rodrigo García
112 min.
 
Hany Abu-Assad
90 min.
 
Laurent Cantet
105 min.
 
(Ura gatzarekin)
Pedro Pérez Rosado
94 min.
 
José Alcala
100 min.
 
Asier Altuna, Telmo Esnal
95 min.
 
Ritu Sarin, Tenzing Sonam
91 min.
 
 
(Azpiko jokoa)
Roberto Gervitz
107 min.
 
Sarah Watt
100 min.
 
(Suizidak)
Juan Villegas
80 min.
 
Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy
84 min.
 
Piotr Trzaskalski
117 min.
 
Pelin Esmer
70 min.
 
Kang Yi-kwan
118 min.
 
Lee Daniels
93 min.
 
Stephen Woolley
102 min.
 
(Atal debekatua)
Fariborz Kamkari
90 min.
 
(Suzko gutuna)
Asoka Handagama
136 min.
 
Ariadna Pujol
95 min.
 
Juan Miguel Gutiérrez
86 min.
 
(Egun urdinak)
Israel Sánchez Prieto
75 min.
 
(Fakirraren bizitza bikoitza)
Elisabet Cabeza, Esteve Riambau
94 min.
 
(Pablo G. del Amo, ilusioen muntatzailea)
Diego Galán
64 min.
 
Álvaro Buela
100 min.
 
(Zinema, aspirinak eta saiak)
Marcelo Gomes
99 min.
 
(Orduen joan-etorrian)
Inés de Oliveira Cézar
99 min.
 
(Hilezkorra)
Mercedes Moncada Rodríguez
78 min.
 
(Gemini)
Albertina Carri
85 min.
 
(Eraispena)
Marcelo Mangone
80 min.
 
(Familia Santua)
Sebastián Campos
99 min.
 
Luis Ortega
83 min.
 
(Erromantikoa)
Mark Becker
80 min.
 
(Odola)
Amat Escalante
90 min.
 
Carlos Armella, Pedro González Rubio
87 min.
 
(Pazientzia sutsua)
Antonio Skármeta
76 min.
 
Luis Buñuel
85 min.
 
(Gau-erronda)
Edgardo Cozarinsky
82 min.
 
Ramón Salazar
112 min.
 
(Maitasun ergela)
Ventura Pons
104 min.
 
Álex de la Iglesia
106 min.
 
Chus Gutiérrez
92 min.
 
(Zeruak jiratu egiten du)
Mercedes Álvarez
110 min.
 
Miguel Courtois
125 min.
 
Brad Anderson
102 min.
 
 
Juanma Bajo Ulloa
110 min.
 
Benito Zambrano
115 min.
 
Miguel Ángel Cárcano
95 min.
 
Adán Aliaga
80 min.
 
Laura Mañá
95 min.
 
Manuel Gómez Pereira
107 min.
 
Daniela Fejerman, Inés París
89 min.
 
Juan Cruz, José Corbacho
87 min.
 
(Burdina 3)
Kim Ki-duk
95 min.
 
(Debekatzea debekatuta)
Jorge Durán
110 min.
 
(Aita Sainduaren bainua)
Enrique Fernández, César Charlone
90 min.
 
(San Gregorioko erregea)
Alfonso Gazitúa
85 min.
 
(Azukrezko oihala)
Camila Guzmán Urzúa
90 min.
 
(Biolina)
Francisco Vargas Quevedo
90 min.
 
(Horiek ez dira penak)
Anahí Hoeneisen, Daniel Andrade
90 min.
 
(Txakur-etxola)
Manuel Nieto
105 min.
 
Jaime Chávarri
120 min.
 
Robert Wise
72 min.
 
Robert Wise
94 min.
 
Robert Wise
113 min.
 
Robert Wise
88 min.
 
Robert Wise
92 min.
 
Robert Wise
63 min.
 
(Gobira bidean)
Robert Wise
89 min.
 
(Handinahien dorrea)
Robert Wise
106 min.
 
(Helena Troiako)
Robert Wise
114 min.
 
(Bizi nahi dut!)
Robert Wise
120 min.
 
Robert Wise
69 min.
 
Robert Wise
66 min.
 
Robert Wise
95 min.
 
Robert Wise
98 min.
 
(Torpedoa)
Robert Wise
93 min.
 
(Garia eta esmeralda)
Robert Wise
101 min.
 
(Gorrotoak markatuta)
Robet Wise
110 min.
 
Robert Wise
81 min.
 
(Star Trek: Filma)
Robert Wise
132 min.
 
(Izarra)
Robert Wise
175 min.
 
(Andromeda mehatxua)
Robert Wise
131 min.
 
Robert Wise
78 min.
 
Robert Wise
91 min.
 
Gunther von Fritsch, Robert Wise
70 min.
 
(Ultimatum Lurrari)
Robert Wise
92 min.
 
(Basamortuko arratoiak)
Robert Wise
88 min.
 
Robert Wise
112 min.
 
(Hindenburg)
Robert Wise
120 min.
 
(Muinoko etxea)
Robert Wise
93 min.
 
(Yang-Tse sutan)
Robert Wise
155 min.
 
Robert Wise
72 min.
 
(Irribarreak eta malkoak)
Robert Wise
174 min.
 
Robert Wise
104 min.
 
(Hiru sekretu)
Robert Wise
98 min.
 
(Urkaren legea)
Robert Wise
95 min.
 
(Bi bandera artean)
Robert Wise
92 min.
 
(Biren gora-beherak)
Robert Wise
119 min.
 
(Enkontrua Marrakechen)
Robert Wise
101 min.
 
(Emakume errudunak)
Robert Wise
95 min.
 
Robert Wise, Jerome Robbins
155 min.
 
(Zazpi emakume)
John Ford
87 min.
 
(Emakume baten matxinada)
Mark Sandrich
88 min.
 
Anjelica Huston
91 min.
 
(Beckham bezala nahi dut izan)
Gurinder Chadha
110 min.
 
Kimberly Peirce
119 min.
 
José Luis García Sánchez, Andrés Linares
91 min.
 
(Eklipse osoa)
Taylor Hackford
131 min.
 
A. Edward Sutherland
80 min.
 
Graeme Clifford
140 min.
 
(Tomate berde frijituak)
Jon Avnet
130 min.
 
John Cassavetes
123 min.
 
(Heroina)
Gerardo Herrero
106 min.
 
(Igandean, Alak nahi badu)
Yamina Benguigui
98 min.
 
William Wyler
103 min.
 
Lautaro Murúa
95 min.
 
(Balentria goresgarria)
Luigi Zampa
90 min.
 
(Bi erreginen arteko topaketa)
Cecilia Barriga
14 min.
 
Alain Tanner
120 min.
 
(Emakume intsumisoak)
Alberto Isaac
120 min.
 
Martin Ritt
110 min.
 
(Kristina Suediako erregina)
Rouben Mamoulian
94 min.
 
(Teresaren erretratua)
Pastor Vega
103 min.
 
Margarethe von Trotta
122 min.
 
Dariush Mehrjui
102 min.
 
(Gizonentzako soilik)
Fernando Fernán-Gómez
85 min.
 
(Thelma eta Louise)
Ridley Scott
129 min.
 
Abel Ferrara
96 min.
 
Abel Ferrara
83 min.
 
(Katu ehiztaria)
Abel Ferrara
90 min.
 
Abel Ferrara
90 min.
 
 
Abel Ferrara
96 min.
 
Abel Ferrara
96 min.
 
Abel Ferrara
106 min.
 
Abel Ferrara
86 min.
 
Abel Ferrara
93 min.
 
Abel Ferrara
6 min.
 
Abel Ferrara y otros
80 min.
 
Abel Ferrara
79 min.
 
(The Blackout. Oroimenean gordeta)
Abel Ferrara
98 min.
 
 
(Hileta)
Abel Ferrara
99 min.
 
 
Abel Ferrara
14 min.
 
(Eguberritako ipuin bat)
Abel Ferrara
85 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea