Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 64. Edizioa 2016  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak64. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 234
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Emmanuelle Bercot
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
128 min.
Jérôme Salle
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
122 min.
J.A. Bayona
Lehiaketatik kanpo
108 min.
Ewan McGregor
126 min.
Miles Joris-Peyrafitte
105 min.
Santiago Garrido Rua
Bigas Luna
Emanaldi Bereziak
83 min.
Nacho Vigalondo
Lehiaketatik kanpo
Baltasar Kormákur
110 min.
Lee Sang-il
144 min.
Fernando Guzzoni
87 min.
Johannes Nyholm
90 min.
Makoto Shinkai
Emanaldi Bereziak
105 min.
William Oldroyd
89 min.
Diego Galán
Emanaldi Bereziak
95 min.
Bertrand Bonello
130 min.
Arnaud Des Pallières
111 min.
Bartosz M. Kowalski
82 min.
Oliver Stone
Lehiaketatik kanpo
132 min.
Ana-Felicia Scutelnicu
106 min.
Peter Monsaert
112 min.
Sofia Exarchou
100 min.
Federico Godfrid
85 min.
Gabe Klinger
75 min.
Alexandra Balteanu
75 min.
Martijn Maria Smits
90 min.
Ana Cristina Barragán
96 min.
Rober Calzadilla
99 min.
Pepa San Martín
92 min.
Juan Andrés Arango
108 min.
María Elorza (Las chicas de Pasaik)
Maider Fernandez Iriarte (Las chicas de Pasaik)
15 min.
Jeff Nichols
Lehiaketatik kanpo
111 min.
Denis Villeneuve
Klausurako filma
Lehiaketatik kanpo
116 min.
Paul Verhoeven
130 min.
Stephen Frears
110 min.
François Ozon
113 min.
Gianfranco Rosi
108 min.
Ken Loach
100 min.
Mia Hansen-Løve
102 min.
Michael Dudok De Wit
80 min.
Ira Sachs
85 min.
Pablo Larraín
108 min.
Cristi Puiu
173 min.
Maren Ade
162 min.
Pablo Hernando
101 min.
Carles Torras
83 min.
Pedro Almodóvar
98 min.
Fernando González Molina
160 min.
Fernando León de Aranoa
120 min.
Kike Maíllo
106 min.
Juan Barrero
74 min.
Jon Maia Soria
90 min.
Patxo Telleria de la Fuente
97 min.
Juan Palacios
71 min.
Juanma Bajo Ulloa
150 min.
Helena Taberna
Lehiaketatik kanpo
99 min.
Eriz Zapirain
Lehiaketatik kanpo
88 min.
Iratxe Fresneda
Lehiaketatik kanpo
54 min.
David Aguilar Iñigo
Lehiaketatik kanpo
41 min.
Fermin Muguruza Ugarte
Lehiaketatik kanpo
65 min.
Juanmi Gutiérrez Márquez
Lehiaketatik kanpo
89 min.
Rusudan Glurjidze
Lehiaketatik kanpo
103 min.
Olatz González Abrisketa
Jørgen Leth
Lehiaketatik kanpo
71 min.
Bego Vicario
Ibon Markaida
Kote Camacho
Arrate López Apellániz
Izibene Oñederra
Mariñe Arbeo
Oihana Leunda
Aitor Oñederra
Ximon Agirre
Jon Zurimendi
Xara Agirre
Irantzu Yaldebere
Andere Molinuevo
Iosune Etxarte
Malen Amenabar
Naiara Zuria Mauleón
Zaloa Ipiña
Alots Arregi
Roberto Zabarte
Jon Munarr
Ageda Kopla Taldea
Zinemira Kimuak
Mikel Rueda
Zinemira Kimuak
14 min.
Asier Urbieta
Zinemira Kimuak
Maria Elorza
Maider Fernandez Iriarte
Zinemira Kimuak
15 min.
Kepa Sojo
Zinemira Kimuak
Alejandro Díaz Castaño
Zinemira Kimuak
Jon Garaño
Jose Mari Goenaga
Zinemira Kimuak
Asier Altunae
Luiso Berdejo
Daniel Calparsoro
Iñaki Camacho
Borja Cobeaga
María Elorza
Telmo Esnal
Maider Fernandez Iriarte
Isabel Herguera
Ekain Irigoien
Julio Medem
Izibene Oñederra
Gracia Querejeta
Imanol Uribe
Koldo Almandoz
100 min.
Greg Tiernan
Conrad Vernon
88 min.
Nicholas Stoller
Doug Sweetland
87 min.
Pau Cruanyes Garrell
Gerard Vidal Barrena
9 min.
Jean-Loup Felicioli
Alain Gagnol
81 min.
Takuji Masuda
86 min.
Peter Hamblin
50 min.
William A. Kirkley
94 min.
Patrick Trefz
60 min.
Jon Klaczkiewicz
92 min.
Gustavo Rondón Córdova
80 min.
Alexandra Latishev Salazar
78 min.
Jacques B. Brunius
Jacques Becker
Henri Cartier-Bresson
Jean-Paul Le Chanois
Jean Renoir
André Zwobada
66 min.
Jacques Becker
105 min.
Jacques Becker
100 min.
Jacques Becker
131 min.
Félix Viscarret
105 min.
Felix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. I
95 min.
Félix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. II
86 min.
Félix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. III
86 min.
Félix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. IV
86 min.
Isabel Coixet
81 min.
Francesc Escribano Royo
60 min.
Hannot Mintegia Beaskoa
68 min.
Babesle Ofiziala
Media Partner
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea