tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 68. Edizioa 2020  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak68. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 143
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Pablo Agüero
Forum Europa-Latinoamerika VI. Koprodukzio Foroa
90 min.
Rodrigo Sorogoyen
Lehiaketatik kanpo
304 min.
Antonio Méndez Esparza
115 min.
Dea Kulumbegashvili
125 min.
Thomas Vinterberg
116 min.
Matt Dillon
Emanaldi Bereziak
91 min.
Fernando Trueba
Klausurako filma
136 min.
Danielle Arbid
99 min.
Aitor Gabilondo
Emanaldi Bereziak
428 min.
Woody Allen
Inaugurazioa
Lehiaketatik kanpo
92 min.
Harry Macqueen
93 min.
Šarūnas Bartas
128 min.
Luca Guadagnino
Emanaldi Bereziak
446 min.
Zhou Ziyang
108 min.
Viggo Mortensen
113 min.
David Pérez Sañudo
100 min.
João Paulo Miranda Maria
Zinema Eraikitzen 37
93 min.
Grigory Kolomytsev
Ikusmira Berriak IV
75 min.
Ben Sharrock
103 min.
Christian Johannes Koch
110 min.
Virginia Cosin
Edgardo Cozarinsky
Santiago Loza
Romina Paula
75 min.
Natalia Meta
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
95 min.
Leonardo Medel
100 min.
Clarisa Navas
Forum Europa-Latinoamerika VII. Koprodukzio Foroa
120 min.
Fernanda Valadez
Zinema Eraikitzen 36
99 min.
Carla Simón
Dominga Sotomayor
19 min.
Naïla Guiguet
20 min.
Nicolás Pereda
70 min.
Tsai Ming-Liang
127 min.
Leonardo van Dijl
Ikusmira Berriak III
15 min.
Marina Palacio
Zinemira Kimuak
22 min.
Maïwenn
90 min.
Maite Alberdi
Forum Europa-Latinoamerika VI. Koprodukzio Foroa
90 min.
Phyllida Lloyd
97 min.
Susanna Nicchiarelli
107 min.
Chloé Zhao
108 min.
Michel Franco
86 min.
Florian Zeller
97 min.
Mona Fastvold
Amaiera filma lehiaketaz kanpo
104 min.
Kiyoshi Kurosawa
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
115 min.
Mila Zhluktenko
24 min.
Ashmita Guha
21 min.
Jaume Claret Muxart
20 min.
Francisca Jiménez Ortegate
15 min.
Rafael Manuel
24 min.
Carlos Saiz Espin
19 min.
Alisha Mehta
21 min.
Kevin Vu
18 min.
Toby Auberg
3 min.
Haohao Yan
25 min.
Asier Altuna
Inaugurazioa
70 min.
Michael Dweck
Gregory Kershaw
84 min.
Jaione Camborda
77 min.
Diego Postigo
Pascal Rambert
89 min.
Laura Herrero Garvin
Forum Europa-Latinoamerika V. Koprodukzio Foroa
82 min.
Nuria Giménez
74 min.
Eugène Green
122 min.
Tucker Dávila Wood
Larry Mankuso
Zinemira Kimuak
23 min.
Txaber Larreategi
Josu Martinez
72 min.
Paul Urkijo Alijo
Zinemira Kimuak
10 min.
Hauazkena Taldea .
Zinemira Kimuak
5 min.
Natxo Leuza
81 min.
Pablo Hernando
Zinemira Kimuak
16 min.
Aitziber Olaskoaga
Ikusmira Berriak V
44 min.
Pepe Andreu
Rafael Molés
Klausurako filma
97 min.
Miguel Angel Llamas
Amaia Merino
79 min.
Lara Izagirre
Inaugurazioa
Forum Europa-Latinoamerika VII. Koprodukzio Foroa
100 min.
Koldo Almandoz
Maria Elorza
Zinemira Kimuak
8 min.
David González Rudiez
68 min.
Telmo Esnal
94 min.
Andrea Block
Christian Haas
90 min.
Elena Martín Gimeno
100 min.
Nicolás Acuña
Alejandro Bazzano
181 min.
Pablo Iraburu
Jon Maya
MIgueltxo Molina
29 min.
David Pérez Sañudo
100 min.
Carlos Sedes
Ongintzazko emanaldia
120 min.
Federico Adorno
80 min.
Maximiliano Schonfeld
67 min.
Juan Sebastián Mesa
Forum Europa-Latinoamerika VI. Koprodukzio Foroa
110 min.
Arantza Santesteban
Ikusmira Berriak IV
58 min.
Lasha Tskvitinidze
197 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea