Babesle
Ofiziala
Media
Partner

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 35. Edizioa 1987  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak35. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 153
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Amos Gitai
Lehiaketatik kanpo
 
Robert Frank
Rudy Wurlitzer
 
Dominique Deruddere
 
 
John Boorman
Inaugurazioa
Lehiaketatik kanpo
 
Luis Valdez
Lehiaketatik kanpo
 
 
Mary Lambert
97 min.
 
John Schlesinger
Amaiera filma lehiaketaz kanpo
 
Brian de Palma
Lehiaketatik kanpo
 
 
Begoña Baena
Juan Luis Mendiaraz
11 min.
 
Hartmunt Jahn
Peter Wensierski
14 min.
 
Ondrej Pecha
Vladimir Svec
4 min.
 
 
 
John Huston
102 min.
 
Edward Yang Derchang
 
Karen Shaknazarov
 
James Ivory
 
José Julián Bakedano
 
Maurice Phillips
92 min.
 
John Huston
124 min.
 
 
George Lucas
 
 
Shohei Imamura
 
Helmut Berger
Anja Franke
Dani Lévy
 
Joe May
85 min.
 
Alexis Granowsky
77 min.
 
 
Max Nosseck
89 min.
 
 
Thorold Dickinson
88 min.
 
Joseph H. Lewis
87 min.
 
Fritz Lang
80 min.
 
Bruce H. Humberstone
82 min.
 
Jean Benoit-Levy
100 min.
 
 
Paul Fejos (Pál Fejös)
69 min.
 
Marcello Pagliero
81 min.
 
Mario Soffici
100 min.
 
Andrew Stone
77 min.
 
Thorold Dickinson
95 min.
 
Robert Siodmak
71 min.
 
 
Robert Siodmak
87 min.
 
Robert Siodmak
95 min.
 
Robert Siodmak
97 min.
 
Robert Siodmak
74 min.
 
Robert Siodmak
87 min.
 
Robert Siodmak
111 min.
 
Robert Siodmak
104 min.
 
Robert Siodmak
85 min.
 
Robert Siodmak
105 min.
 
 
Robert Siodmak
85 min.
 
Robert Siodmak
100 min.
 
Robert Siodmak
95 min.
 
 
Claudio di Girolamo
47 min.
 
Antonio Skarmeta
88 min.
 
 
Orlando Lübbert
30 min.
 
Ignacio Agüero
30 min.
 
Sergio Bravo
20 min.
 
Juan Andres Racz
60 min.
 
Alvaro Covacevich
50 min.
 
Pedro Sienna
80 min.
 
Sebastian Alarcon
88 min.
 
Miguel Angel Aravena
5 min.
 
Augusto Gongora
50 min.
 
Orlando Lübbert
90 min.
 
Patricio Guzman
98 min.
 
Joris Ivens
29 min.
 
Sergio Bravo
7 min.
 
Peter Lilienthal
80 min.
 
Hernan Castro
Ricardo Correa
Mario Mutis
12 min.
 
Walter Heynowski
Gerhard Scheumann
3 min.
 
Augusto Gongora
20 min.
 
Gaston Ancelovici
59 min.
 
Constantin Costa-Gavras
110 min.
 
Sergio Bravo
82 min.
 
Ignacio Agüero
30 min.
 
Sergio Castilla
90 min.
 
Pablo de la Barra
90 min.
 
Pedro Chaskel
Pablo Salas
15 min.
 
Michael Cacoyannis
140 min.
 
Jorge Triviño
7 min.
 
Miguel de la Cuadra Salcedo
38 min.
 
Augusto Gongora
18 min.
 
Walter Heynowski
Gerhard Scheumann
70 min.
 
Lita Aguilera
Pedro Binfa
Hernan Castro
Augusto Gongora
Fredy Gonzalez
Douglas Hubner
Raul Porto
Jaime Reyes
Pablo Salas
Drago Yankovic
Yerko Yankovic
56 min.
 
Tatiana Gaviola
6 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones
Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea