tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 47. Edizioa 1999  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak47. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 176
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
 
Scott Elliott
125 min.
 
François Dupeyron
115 min.
 
(Nire ondora itzultzen zarenean)
Gracia Querejeta
97 min.
 
António-Pedro Vasconcelos
111 min.
 
(JOnas eta Lila, bihar arte)
Alain Tanner
110 min.
 
(Tximeleten mihia)
José Luis Cuerda
Lehiaketatik kanpo
95 min.
 
Michel Deville
107 min.
 
Mike Figgis
110 min.
 
Lawrence Kasdan
Inaugurazioa
113 min.
 
(Egia besterik ez)
Roland Suso Richter
113 min.
 
Martha Fiennes
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
105 min.
 
Carlos Diegues
110 min.
 
Christina Andreef
100 min.
 
Nora Hoppe
85 min.
 
Tinieblas González
Lehiaketatik kanpo
16 min.
 
Ebrahim Hatamikia
110 min.
 
Colin Nutley
118 min.
 
Bigas Luna
108 min.
 
Zhang Yang
92 min.
 
 
(Bobby G.-k igerian ez daki)
John-Luke Montias
86 min.
 
 
(Altxorra nirea)
Sergio Bellotti
86 min.
 
Veit Helmer
101 min.
 
(Banku bat parkean)
Agusti Vila
82 min.
 
 
(Abereen etxaldea)
John Stephenson
94 min.
 
(Dena gaur hasten da)
Bertrand Tavernier
117 min.
 
(Alabaman eroturik)
Antonio Banderas
108 min.
 
(Ghost Dog: Samuraiaren bidea)
Jim Jarmusch
116 min.
 
(Pianojolearen legenda)
Giuseppe Tornatore
160 min.
 
(Lapur txikia)
Erick Zonca
65 min.
 
Søren Kragh-Jacobsen
98 min.
 
(Phörpa (Kopa))
Khyentse Norbu
93 min.
 
Carlo Gabriel Nero
100 min.
 
(Bidaia hilgarria Wisconsinen)
James Marsh
76 min.
 
(Goranzkoa)
Emilio Mula
6 min.
 
Jessica Hausner
48 min.
 
Katrina Sawyer
19 min.
 
Djibril Diop Mambéty
45 min.
 
Laurence Attali
18 min.
 
Garry Lane
10 min.
 
(Amerikar arruntak)
Juanma Bajo Ulloa
5 min.
 
(19. proiektua)
Serguei Loukiantchikov
9 min.
 
Michael Spitz
12 min.
 
David Schisgall
78 min.
 
(Amore ematea)
JOHN M. STAHL
102 min.
 
ROBERT STEVENSON
89 min.
 
DAVID MILLER
107 min.
 
(Usurpatzailea)
JOHN M. STAHL
86 min.
 
(Aita atzelari ona izan zen)
JOHN M. STAHL
84 min.
 
JOHN M. STAHL
6 min.
 
(Ezkontza sakratua)
JOHN M. STAHL
87 min.
 
(Senarrak eta amoranteak)
JOHN M. STAHL
8 min.
 
(Bizitzaren imitazioa)
DOUGLAS SIRK
124 min.
 
(Bizitzaren imitazioa)
JOHN M. STAHL
111 min.
 
JOHN M. STAHL
7 min.
 
(Amodiozko interludioa)
KEVIN BILLINGTON
113 min.
 
(Interludioa)
DOUGLAS SIRK
90 min.
 
(Zeruak epai dezala)
JOHN M. STAHL
111 min.
 
(Emakume ezezagun baten gutuna)
MAX OPHÜLS
90 min.
 
JOHN M. STAHL
100 min.
 
(Egundoko obsesioa)
DOUGLAS SIRK
108 min.
 
(Egundoko obsesioa)
JOHN M. STAHL
110 min.
 
JOHN M. STAHL
8 min.
 
JOHN M. STAHL
8 min.
 
(Atzo izan zela dirudi)
JOHN M. STAHL
105 min.
 
JOHN M. STAHL
115 min.
 
(Haizea ereinez)
JOHN M. STAHL
9 min.
 
(Asmo lizunak)
JOHN M. STAHL
91 min.
 
JOHN M. STAHL
6 min.
 
 
(San Marko bezpera)
JOHN M. STAHL
95 min.
 
(Ahula da haragia)
JOHN M. STAHL
115 min.
 
(Sarjentu hilezkorra)
JOHN M. STAHL
90 min.
 
(Erreinuko giltzak)
JOHN M. STAHL
137 min.
 
(Jericho-ko harresiak)
JOHN M. STAHL
106 min.
 
(Gero datorrenean)
JOHN M. STAHL
90 min.
 
JOHN M. STAHL
8 min.
 
(Lagun maiteak)
MARIO MONICELLI
109 min.
 
(Australiara emigratutako gizon eder, zintzo batek ukitu gabeko neska batekin ezkondu nahi du)
LUIGI ZAMPA
115 min.
 
(Astapotroak, zikinak eta gaiztoak)
ETTORE SCOLA
115 min.
 
(Elkar asko maite genuen)
ETTORE SCOLA
125 min.
 
NANNI MORETTI
103 min.
 
(Konplexuak)
LUIGI FILIPPO D'AMICO
DINO RISI
FRANCO ROSSI
90 min.
 
(Munstroak)
DINO RISI
100 min.
 
(Gora italia!)
DINO RISI
MARIO MONICELLI
ETTORE SCOLA
117 min.
 
(Espekulatzailea)
VITTORIO DE SICA
89 min.
 
(Mutuako medikua)
LUIGI ZAMPA
98 min.
 
(Aurreratzea)
DINO RISI
106 min.
 
(Nik ondo ezagutzen nuen)
ANTONIO PIETRANGELI
122 min.
 
(Ni, ni, ni... eta gero, besteak)
ALESSANDRO BLASETTI
107 min.
 
(Ezmorala)
PIETRO GERMI
109 min.
 
(Emakume tximinoa)
MARCO FERRERI
95 min.
 
LUIGI COMENCINI
118 min.
 
(Mafiosoa)
ALBERTO LATTUADA
106 min.
 
(Ezkontza italiar erara)
VITTORIO DE SICA
104 min.
 
(Ogia eta txokolatea)
FRANCO BRUSATI
115 min.
 
(Emakumezko lurrina)
DINO RISI
100 min.
 
(Erromantze sutsua)
MARIO MONICELLI
110 min.
 
(Jaun-adreok, gabon)
Ettore SCOLA
Luigi COMENCINI
Nanni LOY
Luigi MAGNI
Mario MONICELLI
118 min.
 
(Neu izan naiz)
ALBERTO LATTUADA
91 min.
 
(Burges txiki txikia)
MARIO MONICELLI
122 min.
 
(Bizimodu nekeza)
DINO RISI
118 min.
 
(Dena gaur hasten da)
BERTRAND TAVERNIER
117 min.
 
(Conan Kapitaina)
BERTRAND TAVERNIER
130 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
128 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
105 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
NILS TAVERNIER
148 min.
 
(Iruzkina)
BERTRAND TAVERNIER
113 min.
 
(Beita)
BERTRAND TAVERNIER
115 min.
 
(Saint-Paulerko erlojugilea)
BERTRAND TAVERNIER
105 min.
 
(627 Legea)
BERTRAND TAVERNIER
145 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
17 min.
 
(D'Artagnanen alaba)
BERTRAND TAVERNIER
129 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
240 min.
 
(Heriotza Zuzenean)
BERTRAND TAVERNIER
128 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
131 min.
 
(Bizitza baino ez)
BERTRAND TAVERNIER
134 min.
 
(Epailea eta hiltzailea)
BERTRAND TAVERNIER
125 min.
 
(Sarraski baterako argiak (10 filme 100 milioi minen aurka))
BERTRAND TAVERNIER
4 min.
 
ROBERT PARRISH
BERTRAND TAVERNIER
107 min.
 
BERTRAND TAVERNIER, ROBERT PARRISH
216 min.
 
(Has dadila festa)
BERTRAND TAVERNIER
120 min.
 
(Gauerdi inguruan)
BERTRAND TAVERNIER
131 min.
 
(Igande bat mendian)
BERTRAND TAVERNIER
94 min.
 
BERTRAND TAVERNIER
102 min.
 
(Maitatzen dutenei)
ISABEL COIXET
97 min.
 
(Lagun/Maitea)
VENTURA PONS
89 min.
 
Santiago Aguilar (La Cuadrilla)
Luís Guridi (La Cuadrilla)
92 min.
 
(Aitona)
JOSE LUIS GARCI
150 min.
 
(Amateurra)
JUAN BAUTISTA STAGNARO
92 min.
 
(armairua)
GUSTAVO CORRADO
77 min.
 
(Koronelak ez du nork idatzirik)
ARTURO RIPSTEIN
120 min.
 
ANDRES WOOD
120 min.
 
(Arrakasta gosea)
RICARDO LARRAÍN
110 min.
 
(P. Tintoren mirakulua)
JAVIER FESSER
106 min.
 
(Pianojolea)
MARIO GAS
90 min.
 
(Hanka tartean)
MANUEL GÓMEZ PEREIRA
115 min.
 
(Arrotzak)
IMANOL URIBE
93 min.
 
(Finisterre (munduaren azken muturra))
XAVIER VILLAVERDE
96 min.
 
ICÍAR BOLLAÍN
100 min.
 
(Ausarten ordua)
ANTONIO MERCERO
120 min.
 
FERNANDO TRUEBA
121 min.
 
(Harrizko arrosa)
MANUEL PALACIOS
85 min.
 
(Malko beltzak)
FERNANDO BAULUZ
RICARDO FRANCO
104 min.
 
JOSE LUIS VALENZUELA
98 min.
 
(Bolada txarra)
MARIANO DE ROSA
RODRIGO MORENO
SALVADOR ROSELLI
NICOLAS SAAD
110 min.
 
(Sara da nire izena)
DOLORES PAYÁS
98 min.
 
(Begiak itxita)
MANSUR MADAVI
84 min.
 
(Barrez lehertzen)
ALEX DE LA IGLESIA
113 min.
 
(Arratoiak, Saguak, Lapurrak)
SEBASTIAN CORDERO
107 min.
 
MARTIN REJTMAN
92 min.
 
(Bakarrik)
BENITO ZAMBRANO
98 min.
 
(Zurekin amts egin nuen)
GONZALO JUSTINIANO
95 min.
 
(Krimen perfektua)
ALFRED HITCHCOCK
88 min.
 
(Heriotza orpoetan)
ALFRED HITCHCOCK
136 min.
 
(Txoriak)
ALFRED HITCHCOCK
120 min.
 
ALFRED HITCHCOCK
120 min.
 
 
WIM WENDERS
Emanaldi Bereziak
101 min.
 
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea