tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 55. Edizioa 2007  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak55. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 223
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
(Mila urterako asmo onak)
Wayne Wang
83 min.
Nick Broomfield
93 min.
Hana Makhmalbaf
81 min.
(Ceot oi kap gei)
Pang Ho-Cheung
94 min.
Simon Staho
94 min.
(Lurra-Geure planetaren pelikula)
Alastair Fothergill, Mark Linfield
Lehiaketatik kanpo
99 min.
(Ekialdeko promesak)
David Cronenberg
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
99 min.
Paolo Barzman
95 min.
Anahí Berneri
93 min.
(Plan akatsgabea)
Michael Radford
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
108 min.
(Free Rainer-Dein Fernseher lügt)
Hans Weingartner
129 min.
Meejeung Kim
113 min.
John Sayles
123 min.
Manuel Poirier
97 min.
Icíar Bollaín
95 min.
Esteban Schroeder
97 min.
Christopher Zalla
98 min.
(Martin Frosten barne bizitza)
Paul Auster
Lehiaketatik kanpo
93 min.
(4 hilabete, 3 aste eta 2 egun)
Cristian Mungiu
113 min.
Julian Schnabel
80 min.
Nadine Labaki
96 min.
(Kontrola)
Anton Corbijn
121 min.
(Heriotza hileta batean)
Frank Oz
92 min.
Carlos Saura
90 min.
Richard Lester
92 min.
 
(Elah bailaran)
Paul Haggis
124 min.
Pascale Ferran
168 min.
(Eskafandra eta tximeleta)
Julian Schnabel
112 min.
(Izuaren abokatua)
Barbet Schroeder
135 min.
(Marmoka)
Etgar Keret, Shira Geffen
78 min.
Pen-ek Ratanaruang
107 min.
Kasi Lemmons
118 min.
(Egundoko maula)
Lasse Hallström
115 min.
(Ikuskizunak aurrera egin behar du )
Han Jae-rim
110 min.
Diego Fandos
99 min.
(Dah be alaveh Chahar)
Mania Akbari
77 min.
(Ekko)
Anders Morgenthaler
80 min.
 
(Gidam)
Jung Brothers
98 min.
(Les Fourmis rouges)
Stéphan Carpiaux
90 min.
(Gizona ibilian)
Aurélia Georges
82 min.
(Helmugadun arima)
Conrad Clark
88 min.
(Ordu urdina)
Eric Nazarian
93 min.
 
Mimi Freedman, Leslie Greif
164 min.
Carmen Castillo
163 min.
 
(Deabru guztien urtea)
Angel Amigo
72 min.
(Forestillinger)
Per Fly
348 min.
Aitor Arregi, Jose Mari Goenaga
93 min.
blackANDwhite
84 min.
Eduardo Félix Walger
117 min.
Omer Oke, Txarli Llorente
98 min.
(Nebraskako printzesa)
Wayne Wang
77 min.
Jean-Pierre Limosin
99 min.
Chico Teixeira
90 min.
Jonás Cuarón
82 min.
Sergio Tovar Velarde
80 min.
(Baixio das Bestas)
Cláudio Assis
82 min.
Pablo Fendrik
70 min.
Enrique Fernández, César Charlone
97 min.
Jorge Hernández Aldana
98 min.
Luis R. Vera
102 min.
Esteban Sapir
90 min.
Iván Ávila Dueñas
104 min.
 
Rodrigo Marín
72 min.
Ernesto Contreras
98 min.
Liliana Paolinelli
82 min.
Andrés Baiz
95 min.
Félix Viscarret
108 min.
Miguelanxo Prado
75 min.
 
Sergio Candel
70 min.
 
Mariano Barroso, Isabel Coixet, Javier Corcuera, Fernando León de Aranoa, Wim Wenders
108 min.
 
(Influencia)
Pedro Aguilera
83 min.
 
José María de Orbe
95 min.
Jaime Rosales
130 min.
Jaime Marques Olarreaga
100 min.
David Ulloa, Tristán Ulloa
113 min.
Gerardo Herrero
106 min.
Yo 
Rafa Cortés
100 min.
 
Antonio Mercero
90 min.
(Hildako neskaren festa)
Matheus Nachtergaele
116 min.
Federico Veiroj
85 min.
Julio Hernández Cordón
100 min.
Fernando Díaz
105 min.
Werner Schumann
90 min.
Celina Murga
118 min.
(4 hilabete, 3 aste eta 2 egun)
Cristian Mungiu
113 min.
Adam Ravetch, Sarah Robertson
90 min.
 
Renny Harlin
89 min.
 
(Izotz Aroa)
Chris Wedge, Carlos Saldanha
82 min.
(Lehendakari izateko lehia)
Miguel Ángel Calvo Buttini
92 min.
Pedro Olea
100 min.
(Ana Kaotikoa)
Julio Medem
119 min.
(Cristobal Molon)
Aitor Arregi, Iñigo Berasategi
70 min.
Alberto J. Gorritiberea
92 min.
(Itsasoko jendea)
Carlos de los Llanos
18 min.
(Influentzia)
Pedro Aguilera
83 min.
(Jaberik gabeko itzala)
Pablo Malo
105 min.
(Ixiltasun luze baten ondoren)
Sabin Egilior
73 min.
(Kanpai bat Adanorentzat)
Henry King
104 min.
 
(Kirol aukera bat)
Henry King
5 min.
(Yanki bat RAFn)
Henry King
93 min.
(Egun bizigabeak)
Henry King
123 min.
(Gaztelako kapitaina)
Henry King
140 min.
(Karrusel)
Henry King
128 min.
Henry King
86 min.
(Dabid eta Betsabe)
Henry King
123 min.
(Ur sakonak)
Henry King
86 min.
(Antzinako Chicagon)
Henry King
115 min.
(Zoriontasunaren muinoa)
Henry King
88 min.
(Ausarten lurraldea)
Henry King, (Irving Cummings)
105 min.
(King kapitaina)
Henry King
99 min.
 
Henry King
5 min.
(New York zahar ttikia)
Henry King
100 min.
(Londresko Lloyd’s)
Henry King
115 min.
(Maitasuna distira handiko zerbait da)
Henry King
102 min.
Henry King
92 min.
(O. Henry’s Full House (“The Gift of the Magi” esketxa))
Henry King
21 min.
(Ama ondratuko duzu)
Henry King
89 min.
(Azerien printzea)
Henry King
111 min.
Henry King
90 min.
(Gogoratu egun hura)
Henry King
91 min.
Henry King
12 min.
(Zazpigarren zerua)
Henry King
102 min.
(Galdutako esploratzailea)
Henry King
101 min.
(Bizitzaren feria)
Henry King
80 min.
Henry King
11 min.
(Gauaren gozoa)
Henry King
142 min.
(Beltxarga beltza)
Henry King
85 min.
(Mendekuz)
Henry King
99 min.
(Pistolaria)
Henry King
85 min.
(Kilimanjaroko elurrak)
Henry King
114 min.
(Bernadetteren kanta)
Henry King
156 min.
(Eguzkia ere altxatzen da)
Henry King
129 min.
(Basamortuko lore)
Henry King
9 min.
(Emakume borrokatua)
Henry King, Sam Taylor
9 min.
(Lur hau nirea da)
Henry King
125 min.
Henry King
7 min.
Henry King
132 min.
 
Henry King
5 min.
(Hegorantzako karabana)
Henry King
111 min.
(Ekaitzan barrena)
Henry King
80 min.
Henry King
154 min.
Fridrik Thor Fridriksson
85 min.
(Herentzia)
Per Fly
115 min.
(Olatuak hausten)
Lars von Trier
158 min.
(Budbringeren)
Pål Sletaune
85 min.
(Seme-alabak)
Ragnar Bragason
93 min.
Simon Staho
95 min.
Jens Lien
95 min.
Bent Hamer
86 min.
(Betiko maite zaitut)
Susanne Bier
113 min.
(En Soap)
Pernille Fischer Christensen
104 min.
Lukas Moodysson
98 min.
(Ospakizuna)
Thomas Vinterberg
106 min.
(Foreldrar)
Ragnar Bragason
120 min.
(Maitasuna agerian)
Lukas Moodysson
89 min.
(Marroiaren lau tonalitate)
Tomas Alfredson
192 min.
(Hafið)
Baltasar Kormákur
109 min.
Lars von Trier
117 min.
Lone Scherfig
112 min.
(Kaldaljós)
Hilmar Oddsson
93 min.
Aki Kaurismäki
96 min.
(Kjærlighetens kjøtere)
Hans Petter Moland
113 min.
Peter Schønau Fog
100 min.
Bård Breien
79 min.
Aleksi Salmenperä
100 min.
Aki Kaurismäki
97 min.
Dagur Kári
92 min.
(Når nettene blir lange)
Mona J. Hoel
102 min.
Christoffer Boe
93 min.
Aku Louhimies
130 min.
(Printzesa)
Anders Morgenthaler
80 min.
(Pusher, ibilaldi bat amildegitik)
Nicolas Winding Refn
105 min.
Ingmar Bergman
107 min.
Roy Andersson
97 min.
(Semeak)
Erik Richter Strand
99 min.
Marius Holst
96 min.
Aksel Hennie
103 min.
 
Philippe Garrel
15 min.
(Neska horrek ordu pila igaro ditu fokoen azpian)
Philippe Garrel
130 min.
 
 
Philippe Garrel
105 min.
Philippe Garrel
62 min.
 
(Les amants régu liers)
Philippe Garrel
178 min.
 
(L'enfant secret)
Philippe Garrel
95 min.
 
 
(Piccolo & Saxo)
Marco Villamizar, Eric Gutierez
85 min.
 
(Irabazle eta galtzaile)
Kjell Sundvall
85 min.
 
Liv Ullmann
195 min.
 
Liv Ullmann
180 min.
 
Edvard Hambro
77 min.
 
Liv Ullmann
150 min.
 
(Desleiala)
Liv Ullmann
155 min.
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea